#gielda Szwajcarskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych: Potencjalne podpisanie memorandum o porozumieniu między USA i Iranem zaplanowano obecnie na piątek, 19 czerwca w Burgenstock w centralnej Szwajcarii.
Jakbyście poświęcili tyle samo czasu na zbieranie butelek i bzikanie hajsu za kaucje co poświęcacie na ANALIZY i głupoty na wykopie to mielibyście wiekszy ROI niż ze śmieciuchów ehhhhhhhhhhhh #gielda
@ossprime: jak na razie jest zerowa płynność wiec spread między bid i ask to nawet 200 dolców, wiec to zalezy jak na to spojrzysz xD ale generalnie to tak
Ilość mireczków chwalących SpaceX zwiastuje zbliżajacą się zwałe. Wjedzie kilka screenów z niezrealizowanym zyskiem i gruby nie będzie miał wyboru, spuści w kiblu. #gielda
Czy ktoś z obecnych na grupie posiada maltańską rezydencję podatkową i jednocześnie inwestuje w akcje, ETF-y lub inne instrumenty finansowe?
Interesuje mnie przede wszystkim kwestia podatku od zysków kapitałowych na Malcie. Jak wygląda to w praktyce przy rozliczaniu inwestycji zagranicznych? Czy zyski kapitałowe są zwolnione z opodatkowania, czy występują jakieś dodatkowe warunki lub wyjątki?
Co nie kupię MU to spada xD