wpisy
Najnowsze
Archiwum
@perfumowyswir: Krach bez wystrzału? A co to niby znaczy? To troche jakby tryskać bez orgazmu?
where casino
#gielda
#gielda
źródło: Sad-Pablo-Escobar
Pobierz@AusserKontrolle: cfd dziala
- 10
- 106
- 8
@vladi_putin: odejdź ciemiężco
@olcayn: a ty sie zapnij o brzezine jak taki chitry jestes
#gielda cyber folks przestań mnie ciemiezyc i zacznij rosnąć
@davidero69: @vladi_putin tylko że dowożą zyski, więc dla mnie jako inwestora bullish, po wypłacie dobieram
@HAMSKLOSS89: tak. Do momentu aż aktualne umowy nie wygasną xd
źródło: 1000015336
Pobierz@Milanek93: to dzieki mnie. Mam multisporta z ktorego rzadok korzystam. a hajsik leci
@vladi_putin: a ja akcje
- 26
#gielda tyle się mówi, że w usa praca to tyrka i nie masz tam dnia wolnego a już drugi raz w ciągu 2 miesiący usa mnie wkurza swoimi długimi weekendami
- 17
źródło: 6418e36b0fb6c_o_medium
Pobierz@LisekUrwisek: czemu miałoby spaść po wypłacie dywidendy bo nie rozumiem? Odcięcie już było
- 1
- 1
- 1
Wielka zagadka na przyszły tydzień. Co robić z akcjami micron i sk hynix przed raportem 24 czerwca? Jaka jest szansa że micron dowiezie aż tak spektakularne wyniki że pobije tak ogromne oczekiwania?
Chciałbym być insiderem
#gielda
Chciałbym być insiderem
#gielda
@perfumowyswir: yebać tych baiciarzy peroniarzy
źródło: fc489b76f02733c566ff6a90ef4d94dfe561cc9fa7389ed95bdeb85c790959de
Pobierz@perfumowyswir: Czy to już?
źródło: d7a22ec318ac12a131341b18f69a3fcb
Pobierz@vladi_putin w ogóle to niesamowite że vladi zmienił avatar na avatar Tomka po czym tydzień później kupił obligacje
Trzeba uważać
Trzeba uważać
- 3
#gielda moja babcia to przykład najlepszego inwestora. Lata temu jak pracowała w Geofizyce to dostawała w ramach bonusów ich akcje, nigdy nic z nimi nie robiła. Potem geofizyka została przejęte przez pgnig, a potem pgnig przez orlen. Wartość tych akcji to teraz bodajże 100k, a ona co roku dostaje tłustą dywidendę przy początkowym kapitale równym 0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatnio mnie pytała czy coś z
Ostatnio mnie pytała czy coś z
@ProfesorP1ZDAN: Jak babcia jest babcia to nie szalej i po prostu jej kup obligacje. Moga byc nawet roczniaki, to bedzie miala co miesiac casfh do reki xD Imagine że na emeryturze nagle wyparowuje ci 30% majatku bo wnusio kupil śmieciucha na szczurze. Ja bym osobiście nie pakował 50% nawet w all world. Chyba że ty chitrus i chcesz dziedziczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z takim mindsetem
- 14
Sugerowanie, że Koalicja nie żre z koryta to xD
@vladi_putin: ja nic nie sugeruję, patrzę tylko historycznie na to co pis zrobił z orlenem, oczywiście nie wiem czy będzie tak samo, ale jako że po części mogę być za niedługo beneficjentem tych akcji, to wolałbym żeby nie były warte 40zł zamiast 120zł xd
#gielda jak dzisiaj ropa? Ja myślę że tak do 17 spadnie, a potem up na weekend
@davidero69: Ormuz stoi? A otwórz se mapy live
- 0
@perfumowyswir:
No stoją w zatoce i przed wpłynięciem. Przepłynęło na cwaniaka 20 tankowców, a przy pełnym otwarciu pływa 100+
No stoją w zatoce i przed wpłynięciem. Przepłynęło na cwaniaka 20 tankowców, a przy pełnym otwarciu pływa 100+
źródło: 1000096624
Pobierz- 2
#gielda #kryptowaluty
Dobra Mirki. Mam plan. Jaki?
Obserwuję sobie MSTR i STRC. Z tego co rozumiem (a poświęciłem na to z 5 minut) to w razie dalszych spadków ceny Bitcoina i ewentualnej niewypłacalności MSTR - “akcje” STRC powinny być spłacone w pierwszej kolejności.
Dobra Mirki. Mam plan. Jaki?
Obserwuję sobie MSTR i STRC. Z tego co rozumiem (a poświęciłem na to z 5 minut) to w razie dalszych spadków ceny Bitcoina i ewentualnej niewypłacalności MSTR - “akcje” STRC powinny być spłacone w pierwszej kolejności.
Oj będzie płacz jak ta cała bańka AI pęknie z hukiem a ja będę patrzył na to z popcornem w rękach i z akcjami Dino #gielda
źródło: 1000026596
Pobierz@przegrywam_przez_miasto: Jak bańka peknie to inwestora Dino juz dawno nie będzie stac na popcorn. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1

























Ale by sobie człowiek takiego Scanway podjadł, szkoda, że do wypłaty daleko ( ͡° ʖ̯ ͡°)