@Polinik: Dają zwolnienie tylko czasowe, a nie na cały dzień. Jakiś czas temu miałem za niską hemoglobinę i dostałem zwolnienie na 7 godzin, więc w sumie tak jak urlop. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapewne chodzi o kwestie podejścia osoby wystawiającej kwit.
Skoro @wykop dziś przypomniał to i my przypomnimy Wam, że w sobotę 26 maja 2018 roku odbędzie się IV Oficjalne TrójmiejskieWykoParty!
Impreza wystartuje już o godzinie 18:30 w lokalu Centrum rozrywki Strefa Zoltar Gdynia (bardzo prosimy nie przychodzić wcześniej!)

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, mieści się on przy ulicy Jana z Kolna 36, a dokładniej to I piętro, prawa klatka :)

Strefa Zoltar to największe centrum rozrywki w Gdyni. Z
Pobierz nowik - Skoro @wykop dziś przypomniał to i my przypomnimy Wam, że w sobotę 26 maja 20...
źródło: comment_myIuxanSWD6N02iba6MYfDNQWpAdNPAk.jpg
To jak? Dupy nasmarowane na #trojmiejskiewykopparty?

Jeżeli nie to pora na rozgrzewkę tydzień przed- więc razem z @IrvinTalvanen zapraszamy na #trojmiejskiewykopiwo, które odbędzie się standardowo w Szkocie od godziny 19:00 18 maja :)(piątek).

Oczywiście w trakcie imprezy odbędzie się najprawdopodobniej także #trojmiejskiewykoshotting, dyskusje o wyższości weganizmu, a także piw rzemieślniczych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#trojmiejskiewykopiwo #gdansk #gdynia #sopot #wejherowo #reda #pruszczgdanski
Pobierz kaloszer - To jak? Dupy nasmarowane na #trojmiejskiewykopparty?

Jeżeli nie to pora...
źródło: comment_UZye6EiIeAcMjxcETVFZRBQMVd3mNJS8.jpg
Wykopowicze,

w imieniu organizatorów, przypominamy o nadchodzącym spotkaniu Wykopowiczów w Gdyni. IV Trójmiejskie WykopParty odbędzie się 26 maja 2018 roku, o godzinie 18:30, w lokalu Centrum rozrywki Strefa Zoltar Gdynia.

Pamiętajcie, że będzie to zamknięta impreza dla wszystkich Wykopowiczów i ich osób towarzyszących. Organizatorzy umożliwią Wam zabawę w świetnym i elitarnym gronie, popijając smaczne piwo (szczegółowe menu niebawem!). Podczas spotkania będziecie mogli wziąć również udział w licznych konkursach i skorzystać z
Pobierz wykop - Wykopowicze, 

w imieniu organizatorów, przypominamy o nadchodzącym spotkan...
źródło: comment_EidyOgxzE1UivV4TIXArzUniprwsxZ4n.jpg
Rozglądam się za mieszkaniem w Gdańsku. 2 pokoje + aneks,min. 55m2. W Robygu na Morenie z miejscem w hali garażowej i piwnicą policzyli mi 410k w stanie surowym. Szukam alternatywy, ważne żeby było w miare ok z komunikacją miejską. Moze ktoś jest zorientowany w temacie inwestycji prowadzonych w okolicach przystanków PKM? Jakaś inna alternatywa? budżet 400 k w stanie surowym. Rynek wtórny tez wchodzi w gre( budownictwo po 2005 roku, " do
Wymieniłem 450 ml krwi na 8 czekolad na Redłowie XD polecam ten styl życia, za 8 tygodni wracam znowu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ostatni raz oddawałem krew 13 lat temu, wtedy byłem gruby, pompowałem 10 minut a po wszystkim prawie umarłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz mimo że jestem na redukcji to poszło w 4 min 20 sekund (mierzą!) to jeszcze wstałem rześki jak
Pobierz ecco - Wymieniłem 450 ml krwi na 8 czekolad na Redłowie XD polecam ten styl życia, za...
źródło: comment_AAzpludCqiQZf0ZY0K8x3pcGfHnP9AVx.jpg
#dkms
25 maja w butikach LILOU w godzinach 14-18 odbędą się Dni Dawcy Szpiku, jeśli ktoś chce się zarejestrować, zapraszamy!

25 maja odbędzie się rejestracja potencjalnych dawców w:

be my LILOU, ul. Mokotowska 63, #warszawa

be my LILOU, ul. Francuska 27/4, Warszawa

be my LILOU, ul. Dworcowa 15, #katowice

be my LILOU, ul. Wrocławska 21, #poznan

be my LILOU, ul. Świdnicka 3-5, #wroclaw

be my LILOU ul. Piotrkowska 18, #lodz

be my
Pobierz balatka - #dkms 
25 maja w butikach LILOU w godzinach 14-18 odbędą się Dni Dawcy Szp...
źródło: comment_KEeF2HGCLnDoEstSKEiLlzISrKZhamvb.jpg
#gdynia #gdansk #trojmiasto #studbaza

Yo, jestem obecnie na finiszu studiów zaocznych na PJATK i szukam jakiejś łatwej do ogarnięcia i mało wymagającej uczelni żeby zachować status studenta (zniżki + opłacalność umowy zlecenie). WSB da radę? Słyszałem że tam, dopóki się płaci, jest się nie do ruszenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mieszkam w Gdyni, więc nie chciałbym dojeżdżać godzinę w jedną stronę tak jak to musiałem robić przez ostatnie
Dzień dobry!

Mam nadzieję, że wszyscy pamiętacie o takiej wspaniałem inicjatywie jaką jest IV Oficjalne TrójmiejskieWykoParty? Jak zawsze chcemy aby impreza była za każdym razem co raz lepsza pod każdym możliwym względem! W ramach tych działań mamy przyjemność poinformować Was o następnym sponsorze imprezy jakim jest @cebula_online!

Zapewne każdy z Was zna wykopowych ulubieńców od przedmiotów z Azji :-) Również i tym razem Ci wspaniali ludzie przygotowali dla Was wiele wspaniałych
Pobierz nowik - Dzień dobry!

Mam nadzieję, że wszyscy pamiętacie o takiej wspaniałem inicj...
źródło: comment_JpgNFS1u29MNjIJLIzXyEa4pbVPImr8Q.jpg
@Max_Rockatansky: no tak średnio bo do oow potrzebujesz tylko arpe 7 dni, goca 14dni, btm chyba 2-3 dni, starszego ratownika 3-5 dni wyzszy pozarowy 2 dni, wyzszy medyczny 2 dni, powiedzmy że razem do kupy 1 miesiąc dodatkowych kursów