Doszła kolejna paczka!
od @Vat19pl - Importer elektroniki!
Vat19.pl – https://vat19.pl | profil wykop: https://www.wykop.pl/ludzie/Vat19pl/

Przysłał tajemniczą paczkę. Do ostatniej chwili nie widzieliśmy co to będzie. Już wiemy!
Dziki Vat19.pl będziemy mogli ponownie zobaczyć relacje wideo z kolejnego #trojmiejskiewykoparty bowiem tak jak przy poprzednim wykoparty zapewnili oni nam sprzęt nagrywający

A w ramach innych atrakcji dzięki nim:
- prosimy o przygotowanie się do testów z KRD ("konkurs samochodowy" - #pdk)
-
Pobierz nowik - Doszła kolejna paczka! 
od @Vat19pl - Importer elektroniki!
Vat19.pl – https:...
źródło: comment_AfFNI5tKWZJvnnWW19tzZLNxoT3jMpIn.jpg
#motocykle #motomirki #lwg #pozytywnahistoria #czujedobrzeczlowiek #gdynia #gdansk #trojmiasto

Od niedawna pomykam Virago 125cc, Kat. B here od 15 lat, w kazdym razie regularnie smigam do pracy jakieś 30km w jedną stronę. Wciąż się uczę i dziś przymusowo nauczyłem się, że rezerwa w baku pod spore wzniesienie na niewiele się zdaje, wg. licznika dziennego jeszcze 40km do rezerwy miałem, no ale spalanie widać wyszło mi mniej kolorowe. Tak oto na obwodnicy tuż za
Pobierz martinez98 - #motocykle #motomirki #lwg #pozytywnahistoria #czujedobrzeczlowiek #gdyn...
źródło: comment_gVY0H9MDNegtbAfCalurTzbH5jtWaOkE.gif
Kochani, małe przypomnienie! (ʘʘ)

Dla tych, którzy nie mają jeszcze planów na weekend przypominamy, że szykują się dwa świetne wykopowe spotkania. Oba gorąco polecamy, bo ich organizatorzy dołożyli wszelkich starań abyście dobrze się bawili i miło wspominali ten czas.

1. Pierwsze spotkanie: OGNISKO!

25 maja, Poznań, START godzina 18:00, wstęp 45 zł, który upoważnia do nielimitowanego dostępu do bufetu, grilla, zupy oraz co najważniejsze - nalewaka z piwem
Pobierz wykop - Kochani, małe przypomnienie! (ʘ‿ʘ)

Dla tych, którzy nie mają jeszcze planó...
źródło: comment_7YOdOOmqI8VYWcmZRHB97tW3HQ4Q2lGB.jpg
Mireczki spod tagu #rowerowetrojmiasto - chcę przejechać z #gdansk do #gdynia ścieżką nad zatoką i widzę, że ścieżka jest trochę za Molo w #sopot, a potem chyba się kończy i jedzie się przez park Północny, koło psiej plaży(?) utwardzoną drogą.
A co potem od mola w Orłowie aż do bulwaru Nowowiejskiego? Tam chyba nie ma ścieżki.
Nie chcę się cofać do Gdyni... chcę przejechać jakoś przez Kępę Redłowską, czy ktoś poratuje
Nie sądziłem, że będę kiedyś pisał z czymś takim na mirko, ale nie potrafię sobie już sam poradzić.

TL:DR


Po kolei.

1. Mój różowy prowadzi lokalny tygodnik jako redaktor naczelna.
2. Jedyny dostawca papieru do druku w Polsce (International Paper w Kwidzynie) miał w marcu akcję z gościem, który się zabił w firmie i podpalił jakąś mega drogą maszynę Link. Do teraz nie ruszyli z produkcją tak jak trzeba.
3. Drukarnia
Mireczki z #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto czy ktoś z Was wie coś o pracy jako kierowca, kurier, dostawca? Mój best friend pracuje jako kurier, ale praca jest mało płatna, po opłaceniu wynajmowanego mieszkania zostaje niewiele na życie. Chłopak jest pracowity, ma doświadczenie paroletnie, kiedyś z nim pracowałam w innej branży i naprawdę jest dobrym pracownikiem. Miał naobiecywane złote góry a trafił na Janusza. Ciężko mu szukać pracy bo nie ma na to