Wpis z mikrobloga

A co to a co to?
A to pierwsze efekty prac nad widokami stacji :) (jeszcze nie widoczne na produkcji)
Trochę do dopracowania jeszcze jest, plus do zrobienia jeszcze strona i statystyki poszczególnych stacji. Informacje o stacjach są zbierane nie tylko ze strony Mevo, ale, dzięki owocnej współpracy z @Line-Storm, też z #gdziejestmevo - dlatego jeśli chcecie jakoś pomóc przy rozwoju tych dwóch serwisów, używajcie i uzupełniajcie nazwy stacji w gdziejestmevo.pl. W ten sposób wzbogacacie też bazę danych mevowatchdog.pl.

Przy okazji zastanawiam się czy te rowery pod stadionem na stacji która obecnie jest używana jako serwisowa, powinny być zliczane do dostępnych i do zmian lokacji. W sumie dla ludzi są nie dostępne, ale na ich mapce są normalnie widoczne.

PS. Mevo Watchdog jest też na facebooku: https://www.facebook.com/mevowatchdog

#mevowatchdog <- tag do czarnolistowania

#mevo #mev0 #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto
Pobierz q.....q - A co to a co to? 
A to pierwsze efekty prac nad widokami stacji :) (jeszcz...
źródło: comment_7Zc1pPV3sstiGNq7KDnUTJzTOBQ03Awu.jpg

CZY ROWERY STOJĄCE NA STACJI 11356 (STATION ENERGA) POWINNY BYĆ ZLICZANE DO DOSTĘPNYCH ROWERÓW?

  • Tak 6.7% (5)
  • Nie 60.0% (45)
  • Slayer K###A! 33.3% (25)

Oddanych głosów: 75

  • 8
rowery pod stadionem na stacji która obecnie jest używana jako serwisowa

@qwarqq: Z tego co wczoraj wydedukowałem te widoczne na mapie są publicznie dostępne na stacji.
Te za płotem jak losowo sprawdzałem 3 to były offline ( mała próba ale zawsze ).

Teoretycznie są dostępne, tylko w ciulowej lokalizacji.
Można ew. dodać opcję "rowery dostępne, nierozlokowane" i zliczać wszystko w okolicy tej stacji.
Pobierz L.....m - >rowery pod stadionem na stacji która obecnie jest używana jako serwisowa
...
źródło: comment_aa26sSwlI4TsP375vh9xrZ3K9AhcDv6a.jpg
@qwarqq nie są dostępne, w apce było 40 rowerów na stojaku przy stadionie a w rzeczywistości nie było żadnego, nie wliczaj ich

To było w zeszłym tygodniu, mogę dziś sprawdzić

Nie wliczając kilku które zawsze niby są wolnostojące koło stadionu a których fizycznie nie ma