Wpis z mikrobloga

()
sposoby na Wolta

Jak ktoś nie ma konta to może dostać 15 zł na zamówienie, ale po kod to już musi się zgłosić na PW.

1. Wolt dla swoich obecnych użytkowników udostępnił darmową dostawę i to nie byle jaką, że tylko podstawową, możecie zamówić z najdalszych zakątków swojej strefy i jest ona darmowa, czyli do 10 zł w kieszeni :)

2. Jak nie chcecie dziś już zamawiać to działa zamówienie na przyszłość - np jutro do pracy możecie sobie zamówić lub na piątkową wieczorna kolacje.

3. Oprócz tego wstawiam kody, które dają darmową podstawową dostawę - czyli 5zł - wprowadzamy je w aplikacji _Profil -> Wpisz kod promocyjny_ lub w przeglądarce
Kody działają raczej zamiennie i o ile pamietam mają ważność dwa tygodnie od chwili wprowadzenia:
NICE2MEETU
We<3U
IAMBACK
DLACIEBIE
JUST4U

4. Sposób na darmową dostawę!
W aplikacji jest ukryta gra. Zagrać można w nią po złożeniu zamówienia, klikając kilka razy na okienko czasu. Jeśli pobijecie rekord pracowników Wolt (który wynosi 65) to do konta zostanie przydzielony token ważny przez 2 tygodnie. Token jest równowartością podstawowej dostawy. Zasady gry są proste i należy klikać jak najszybciej w ekran.


---
#wolt działa tylko w #warszawa #gdansk #gdynia #gliwice #katowice

Jakbyście chcieli w przyszłości dostawać informacje o nowych kodach zniżkowych to zapraszam do obserwowania tagu #kodyodlubiekiedy
A najlepiej się zapisać na listę kodypromocyjne by nie przegapić

Mam jeszcze prośbę - kliknij Pajacykowi w brzuszek ()
LubieKiedy - (。◕‿‿◕。)
sposoby na Wolta

Jak ktoś nie ma konta to może dostać 15 zł...

źródło: comment_6vd89ZbOWq3Vbuk5n3daiFEXT0xMobsD.jpg

Pobierz
  • 2
Wołam zainteresowanych (27) z listy kodypromocyjne
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

! @LubieKiedy @Unik4t @Hubtar @vladek @daox @adam2a @mateusz-szelag @stefan-trzcina @Tytanowy_Lucjan @banczi @maciekpod @kamiol3 @jestem_mike @MoNdrYzWarSzaWy @kotbezbuta @lofca @Raum @jrihebhsf @T1tos @Mato @FLAC @Pan_Mysz @mtsTM @marsnapada @janpostal @pdgawrosz @mati5e

zdaje sobie sprawę że obecne wołanie jest liche w porównaniu z poprzednimi ale następnym razem juz zawołam do lepszych kodów, dziś tylko niestety dostawy ;-)