#vr #gdansk
Siemka , polecacie jakiś punkt w Gdańsku w którym mógłbym wytestować VR ? Miło by było aby punkt miał HL Alyx bo chciałbym sprawdzić na własnej skórze ten tytuł chociaż przez chwilkę a później zadecydować czy kupić jakiś sprzęt na własność.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bercik_Van_Fafaq: co prawda nie Gdańsk, ale #sopot - QuestRoom, dostałem w prezencie ale z grouponu 1h - podobno wyszło coś koło 30zł. Alyxa tam nie było, ale kupiłem sobie później. Świetna gra, ale żebyś się nie zraził - podczas niej najbardziej czuję negatywne skutki vr, ale na co dzień gram w #simracing , pingponga, beat sabera i 0 problemów.
  • Odpowiedz
Witam.Mam do was ważne pytanie.Stoje przed wyborem miasta do studiowania (informatyka) .Interesują mnie Gdańsk ,Wrocław i Kraków.Najbardziej zależy mi na znalezieniu stażu na 2-3 roku w IT(docelowo programista albo data science).Ktore miasto pod tym względem według was wypada najlepiej? Czy ktoś z was mógłby podzielić się swoim doświadczeniem?
PS:Czytałem ostatnio, że w Krakowie ciężko o staż.
#it #informatyka #agh #pwr #pg #
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arnold217: Wrocław albo Kraków. O staże teraz ogólnie ciężko, na rynku IT nie ma ciekawej sytuacji, a już szczególnie dla juniorów. Tylko, że za te 2-3 lata już może być całkowicie inna sytuacja i firmy znowu zaczną masowo zatrudniać.
  • Odpowiedz
@jasiutorpeda_tokozak taka spoko pizza na grubym cieście to Express Pizza (ta prostokątna). Mi najbardziej smakuje z tych wszystkich polskich, amerykańskich itd. Fajna pizza jest też w Nocnym Gastro. Zdecydowanie daleko jej do włoskiej i wszystko zawsze świeże.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W trójmieście byłem tylko kilka razy, ale planuję kupić mieszkanie w Gdańsku na dzielnicy Chełm, przy tej bliższej granicy z Orunią Górną. Jak oceniacie te rejony? Bezpieczne w miarę? Dojeżdżać nigdzie nie muszę, więc korki mnie totalnie nie obchodzą. Wiem, że to teren taki bardziej skarpowy, jak tam wygląda sytuacja w zimę z drogami, służby radzą sobie z odśnieżaniem? W sumie jest jeszcze co warto wiedzieć o tych
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arnold217 onwelo, sii, sollers, epam, capgemini, comarch

ale to najlepiej przez kogos kto tam pracuje slac cv, trzeba miec mocne polecenie bo inaczej ginie w gąszczu twoje cv wsrod innych

tutaj masz baze firm it
  • Odpowiedz
Cześć.Otoz stoję przed wyborem pójścia na dwie uczelnie.Informatyka na AGH i ten sam kierunek na Pg.Boje się studiowania na agh (słyszałem wiele strasznych opinii),ale też patrząc w przyszłość to Gdańsk nie wydaje się lepszą alternatywą dla Krakowa jeśli chodzi o IT. Możecie się wypowiedzieć na ten temat? Docelowo planuje zostać programista.
#studia #studbaza #agh #pg #krakow #gdansk #informatyka
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arnold217: przecież nie wiążesz się z danym miastem na całe życie. Jeśli po studiach będziesz mieć lepsze oferty pracy w Krakowie, Warszawie czy Pierdziszewie, możesz się zawsze przeprowadzić.
  • Odpowiedz
Mirki, jakiś instant karnet, coś żeby jeszcze dzisiaj móc iść na siłownię, ale nie na jednorazową wejściówkę? BeActive dopiero za 3 dni mi daje termin aktywacji, Zdrofit jest drogi no i pomocy xD
#silownia #mirkokoksy #gdansk
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anasiks: jednorazowo na stadionie leśnym w Sopocie 20 zł pobierają, karnety też jakieś mają. Najtaniej w Gdańsku jednorazowe wejście było kiedyś w Conradinum, facet w dresie robił obchód po siłce i pobierał po 4 zł xD teraz pewnie trochę drożej o ile jeszcze działa ;)
  • Odpowiedz