Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko191
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
jasiutorpeda_tokozak

jasiutorpeda_tokozak

Dołączył 6 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6281
  • Znaleziska 34
  • Mikroblog 6247
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 8
jasiutorpeda_tokozak
jasiutorpeda_tokozak 13 godz. i 58 min temu
  • 2
#cs2 #csgo #przegryw ale dropło, opłaca sie grać co środe
jasiutorpeda_tokozak - #cs2 #csgo #przegryw ale dropło, opłaca sie grać co środe

źródło: obraz_2026-06-10_210537687

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruhollah_nasrallah
ruhollah_nasrallah
13 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 1
@jasiutorpeda_tokozak: ja nigdy z awp nie strzelał
  • Odpowiedz
PistacjowyPonczek
PistacjowyPonczek
wczoraj, 05:41:32
  • 1
Która gildia maga według was najszybciej ma najmocniejsze czary, najlepsze bonusy w New Balance do Gothic 2 Noc Kruka?

#gothic

Która gildia maga

  • Guru 15.6% (5)
  • Mag Wody 18.8% (6)
  • Mag Ognia 18.8% (6)
  • Nekromanta (przywoływacz) 18.8% (6)
  • Czarnoksiężnik 12.5% (4)
  • Czarny Mag 15.6% (5)

Oddanych głosów: 32

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jasiutorpeda_tokozak
jasiutorpeda_tokozak wczoraj, 08:22:12 via Wykop
  • 0
@PistacjowyPonczek: guru sie fajnie gra i codziennie palisz pety na max mane
  • Odpowiedz
jasiutorpeda_tokozak
jasiutorpeda_tokozak przedwczoraj, 13:08:48
  • 3
#gothic 8 lvl 8 godzin ale sie dobrze n--------a
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jasiutorpeda_tokozak
jasiutorpeda_tokozak
Autor
przedwczoraj, 20:36:12 via Wykop
  • 0
@Supaplex: stary pewnie bo mi sie zbrojki podobają
  • Odpowiedz
miholp94
miholp94
08.06.2026, 12:46:33
  • 3
Ludzie serio narzekaja na lockpicking? Przeciez to trzeba miec 3 szare komorki zeby to ogarnac. #gothic
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jasiutorpeda_tokozak
jasiutorpeda_tokozak 08.06.2026, 13:25:14 via Wykop
  • 0
@miholp94: No dla mnie to fajnie sie przesuwa a nie lewo prawo lewo prawo na oślep
  • Odpowiedz
niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
07.06.2026, 23:08:28
  • 1
zauważyliście, że zwierzęta/potwory zabite przez NPC odprowadzających nas do obozu (Mordrag, Baal Parvez) się respią zaraz potem?
W dodatku zwłoki zwierząt się rozkładają/gniją

#gothic
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jasiutorpeda_tokozak
jasiutorpeda_tokozak 07.06.2026, 23:27:22 via Wykop
  • 0
@niedorzecznybubr: Żeby nie było za łatwo na początku i wracając do starego obozu trzeba kombinować...

Co ja p------e xD pewnie bug
  • Odpowiedz
jasiutorpeda_tokozak
jasiutorpeda_tokozak 07.06.2026, 19:10:45
  • 12
#gothic "NACIŚNIJ DOWOLNY KLAWISZ ABY KONTYNUOWAĆ"
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzalonyOgorek
SzalonyOgorek
07.06.2026, 20:58:11 via Wykop
  • 0
@jasiutorpeda_tokozak: kto to zostawił w takiej formie? kole w oczy :D
  • Odpowiedz

arturek98c
arturek98c
07.06.2026, 16:01:48
  • 0
w nocy czytałem jakieś stare komentarze z lat 2019-2022 jaki ten Gothic będzie zły, brzydki i niegothicowy.. a tutaj Premiera i cyk, wszyscy olśnieni, przyzwyczajeni do narzekania szukają jakiekolwiek p-----------o żeby się p-------ć i głosy typu "za wolny głos Beziego" albo "dziwnie schodzi po drabinie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ewentualnie jeżeli ktoś nie ma dobrego sprzętu no to poklatkuje, ale to jest kwestia osobista czy ktoś ma doinwestowany

jak ci się podoba Gothic Remake?

  • na Innosa, jest w pytę! 62.7% (74)
  • narzekam jak babcia w tramwaju 9.3% (11)
  • nie grałem, nie widziałem, nie słyszałem 28.0% (33)

Oddanych głosów: 118

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jasiutorpeda_tokozak
jasiutorpeda_tokozak 07.06.2026, 16:10:49 via Wykop
  • 0
@arturek98c: gram na najtrudniejszym i męcze sie jak kiszczak pro gamer
  • Odpowiedz
jasiutorpeda_tokozak
jasiutorpeda_tokozak 07.06.2026, 15:16:34
  • 1
#gothic Otwieracie te p--------e zamki czy wgraliście moda

??????

  • gram jak na gothicowca przystało i wkurwiam się 82.6% (76)
  • wgrałem moda 17.4% (16)

Oddanych głosów: 92

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hatsune_miku1993
hatsune_miku1993
07.06.2026, 15:32:48 via Wykop
  • 0
@jasiutorpeda_tokozak: gram ale patrze solucje w necie
  • Odpowiedz
Lujdziarski
Lujdziarski
07.06.2026, 14:03:33
  • 4
#gothic Szpon beliara wymodelowany, może oni dwie gry na raz robili xD?
Lujdziarski - #gothic Szpon beliara wymodelowany, może oni dwie gry na raz robili xD?

źródło: 1000056755

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jasiutorpeda_tokozak
jasiutorpeda_tokozak 07.06.2026, 14:19:40 via Wykop
  • 1
@Lujdziarski: machną za rok w czerwcu G2 bo wszystkie assety mają i ludolodzy będą w szoku ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jak to przecież 7 lat robili jedną gre i to mniej rozbudowaną jedynke
  • Odpowiedz
jasiutorpeda_tokozak
jasiutorpeda_tokozak 07.06.2026, 12:06:58
  • 0
#gothic Czekacie na ten mityczny update jutro czy w------e?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niss
Niss
06.06.2026, 22:41:09
  • 12
Licznik na Steam pokazuje 27h u mnie, ja pieordle nic mnie nigdy tak nie wyjęło z rzeczywistości, jakby nie to, że organizm bez snu już się poddaje to bym ciupał dalej, bo właśnie awansowałem na strażnika, założyłem nowe ekwipunki i zaraz będę rozpracowywał obóz Quentina xD

#gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jasiutorpeda_tokozak
jasiutorpeda_tokozak 06.06.2026, 22:41:58 via Wykop
  • 4
@Niss: Ja byłem sceptycznie nastawiony ale finalnie ciężko sie oderwać xd dobre to c-------o
  • Odpowiedz
jasiutorpeda_tokozak
jasiutorpeda_tokozak 06.06.2026, 21:38:32
  • 7
#gothic ale muzyczka to fajna co
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Farezowsky
Farezowsky
06.06.2026, 18:15:58
  • 0
Pisali cos o update'ach? Jak czesto planuja czy cos? xD
#gothic
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jasiutorpeda_tokozak
jasiutorpeda_tokozak 06.06.2026, 18:20:02 via Wykop
  • 0
@Farezowsky: gra wydana teraz wakacje
  • Odpowiedz
jasiutorpeda_tokozak
jasiutorpeda_tokozak 06.06.2026, 16:09:36
  • 0
#gothic #gothic Odpaliłem na testa na drugim, przestarzałym komputerze tzn GTX 1660 TI RYZEN 5 2600 i da sie grać z AMD FSR

Medium 60-80 fps btw na tym starym złomie, co wy macie poustawiane, że tak niektórzy płączą o optymalizacje?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Magowie0gniaEnjoyer
Magowie0gniaEnjoyer
06.06.2026, 16:53:09 via Wykop
  • 0
@jasiutorpeda_tokozak: bo dla "prawdziwych fanów" brak grafiki na ultra jest nie do przyjęcia. Ja gram na minimalnych, na starym słabszym laptopie i działa bardzo dobrze
  • Odpowiedz

Moonlight20
Moonlight20
06.06.2026, 10:15:53
  • 0
#gothic ile będe miał FPS na intel core i5 8 generacji 16gb ram karta graficzna intel uhd 620 xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jasiutorpeda_tokozak
jasiutorpeda_tokozak 06.06.2026, 10:26:59 via Wykop
  • 0
@Moonlight20: 15
  • Odpowiedz
jasiutorpeda_tokozak
jasiutorpeda_tokozak 05.06.2026, 19:01:00
  • 3
#gothic C--j tam, sam sie przekonam...
jasiutorpeda_tokozak - #gothic C--j tam, sam sie przekonam...

źródło: obraz_2026-06-05_210054675

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MientkiWafel
MientkiWafel
05.06.2026, 19:05:24 via Wykop
  • 1
@jasiutorpeda_tokozak: me too

MientkiWafel - @jasiutorpeda_tokozak: me too
SPOILER

źródło: 43

Pobierz
  • Odpowiedz
LlamaRzr
LlamaRzr
05.06.2026, 19:30:53 via Wykop
  • 2
@donaldJretard: Każde ISO scenowe ma swoje CRC

Możesz sprawdzić tutaj w bazie
  • Odpowiedz
jasiutorpeda_tokozak
jasiutorpeda_tokozak 05.06.2026, 18:35:07
  • 10
#gothic #kiszak Rozumiem bugi i wszystko ale nie ma to jak grać jak menelobijca, sprawdzi każdy kamień, każdego npca luruje xD to jest taki idiota, że c--j
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rmaala
Rmaala
05.06.2026, 14:54:01
  • 65
Szybciej z tym repackiem, repack machen
#gothic
Rmaala - Szybciej z tym repackiem, repack machen
#gothic

źródło: OIP

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jasiutorpeda_tokozak
jasiutorpeda_tokozak 05.06.2026, 14:56:45 via Wykop
  • 2
@Rmaala: jazda jazda nie chce mi sie nawet mrozic 200zl na steamie, a z kluczykowni nie zwroce
  • Odpowiedz
jasiutorpeda_tokozak
jasiutorpeda_tokozak 05.06.2026, 15:17:46 via Wykop
  • 1
@Imperator_Wladek: dawaj grypsa władek z instalką, wchodzimy cali na biało
  • Odpowiedz
jasiutorpeda_tokozak
jasiutorpeda_tokozak 05.06.2026, 13:34:52
  • 1
#gothic HOLD no preorders
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.10.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.12.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking