Są jakieś imprezy w trójmiejskie dla młodej pary w niedziele? Pogoda nie dopisuje żeby siedzieć na plazy niestety a przyjechaliśmy ba weekend i nie mamy co robić. Najlepiej Sopot jak by ktoś polecił jakiś klub ale do Gdańska tez możemy ruszyć
#sopot #gdansk #trojmiasto
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki i Mirabelki z #gdansk
Niedługo planuję przeprowadzkę do Gdańska i moje pytanko brzmi, gdzie najlepiej szukać mieszkania? A raczej na jakiej dzielnicy? Najczęściej ludzie polecają mi Wrzeszcz. Jakieś rady? Z góry thx
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki. Jakie Miasto w PL byłoby najkorzystniejsze szukając złotego środka takich aspektów jak:
. Strefy przemysłowe, zakłady produkcyjne
. dostępność mieszkań na nowych osiedlach na przedmiesciach
. Jeziora, lasy w pobliżu, miejsca gdzie można pobiegać, pojezdzic na rowerze w ładnym otoczeniu
. Punkty widokowe najlepiej na jakimś wzgórzu skąd widać miasto

#
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #gdansk gdzie najlepiej wybrać się z rodziną na jedzenie, nie za miliony monet, wczoraj byliśmy w barze turystycznym i było w miarę ok, możecie polecić też jakaś burgerownie, kebab i pizza
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gdansk weźcie pomóżcie szybko. Dzisiaj chcemy pojeździć trochę po Gdańsku, ale chcemy mieć bilet uniwersalny (trolejbusy, autobusy, i tramwaje). Mieszkamy w dzielnicy Siedlce, chcemy np. Muzeum 2 wojny światowej zobaczyć a później pośmigać po Gdańsku. Jaki bilet wybrać? Jest taki p--------k że nie ogarniam, od czego jest ZTM, od czego MZK a od czego te inne. Pomocy! #trojmiasto
michalxd21 - #gdansk weźcie pomóżcie szybko. Dzisiaj chcemy pojeździć trochę po Gdańs...

źródło: temp_file5164784732546120778

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michalxd21 to może w ogóle lepiej jednorazowe. Chociaż z m2wś można nawet pieszo iść na Jarmark. Jakbyście chcieli jechać na plażę, stadion, do zoo, parku oliwskiego to całodobowy ma sens.
  • Odpowiedz
#gdansk co jest z tymi turystami w tym roku? nie ma już gdzie na najlpszom pitce/kebsa,
nikt o domki przy plaży nie zapyta, a już darmowy parking w centrum przy plaży to fcale a fcale
ehh to były czasy , dzisiaj już nie ma czasóf
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polecacie jakieś spoko miejsca na wyjście grupowe tak 10 osób? Nie chodzi mi o kluby, ewentualnie jakieś ciekawe bary nie wiem z minigolfem albo jakieś bilardy/automaty do gry, bardziej jakieś escape roomy, laserowe paintballe itp indorowe jakby pogoda była gorsza.
#trojmiasto #gdansk
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach