✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie o #squadrats, może ktoś wie więcej ode mnie (wołam @dybligliniaczek ). Czy zamierzają udostępnić opcję integracji z czymś innym, niż Strava? Pytałem o możliwość połączenia z Garminem, odpisali mi tylko tyle, że planują, ale to było pół roku temu. W ogóle mam wrażenie, że są mało obecni w sieci, a strona internetowa niczego nie oferuje, jeśli nie połączy się ze Stravą. Sam serwis
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#smartwatch #garmin #apple #suunto
Szukam jakiegoś smartwatcha dla siebie. Myślałem o Apple Watchu ale martwi mnie długość pracy na baterii. Chcę go wykorzystywać o monitorowania treningów i snu. Fajnie jak by miał jakieś bajery typu ekg itp.. Może jakiś Mirek poleci coś w kwocie 1500-2000 zł.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@razor172: więc tak: z Twoich obecnych wpisów dobrym kandydatem byłby Huawei Watch 4 PRO - w porównaniu do Samsunga czy Apple ma znacznie dłuższą pracę na baterii, w dodatku model ten jest w okolicach +- 2,1k na raty 0%. Szkło szafirowe, tytanowa obudowa, eSIM.

Minus spory - brak płatności zbliżeniowych, niekoniecznie samego modułu bo NFC jak najbardziej posiada i możesz np. kartę biedronki dodać - ale póki co nim nie
  • Odpowiedz
Poleci ktoś jakieś paski zamienne do Polar Vantage M o w miarę dobrej jakości i przystępnej cenie?
Większość, które kupię po tygodniu lub dwóch wyglądają jakby miały rok pracy na roli u wujka Mietka.

#polar #garmin #smartwatch
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@ShortyLookMean na Teneryfie była tylko jedna główna droga, musiałem ręcznie przez Expressa dograć Europę Zachodnia, która zawiera też wyspy jak Azory, Kanary, Madere. Problem na Edge 540
  • Odpowiedz
Jestem na etapie zakupu zegarka #garmin
Najczesciej będzie używany do #bieganie cardio, spacerów i treningów siłowych. Wcześniej miałem vivoactive 4 ale umarło mu się po okresie gwarancyjnym.

Sa fajne promocje na eazymut i chciałbym kupić jeden z tych modeli:
Fenix 6x pro solar 1899
GARMIN INSTINCT 2X SOLAR 1599
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#sport #zegarki #garmin #suunto hej Mireczki, rozglądam się za prostym smartwatchem do 1300ziko. Głównie bieganie, rower i życie codziennie (powiadomienia). Rozważam garmina fr255 oraz suunto 9 peak. Przez chwilę myślałem o apple watchu ale bateria max1-2dni to przegiecie. Co byście polecali? Może jeszcze coś innego? Chce zapisywać treningi, tętno, robić proste planu treningowe (interwały). Oba watche obecnie po około 1100zl
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nomundo: też mam instincta 2, baterią można praktycznie się nie przejmować, ostatnio poszedłem biegać i zeszło tylko 3% ( ͡° ͜ʖ ͡°) UI jest dosyć ograniczony przez rozdzielczość ekranu, monochromatyczność i brak dotyku, ale do samych powiadomień, sportu i śledzenia zdrowia jest super
  • Odpowiedz
@Saper86: dla mnie przeskok był ogromny przy zmianie z Forerunnera 735XT na Fenixa 6s PRO. Mapy, animacje treningowe, więcej funkcji i statsów. Spora różnica, podejrzewam, że u Ciebie też będzie całkiem duża.
  • Odpowiedz
@Eustachy_goli_pachy: Bo niby coś jest nie tak jak za bardzo rośnie.
Ale jeśli np. codziennie przed snem wypiłeś piwko to mocno obniżało HRV. Teraz odstawiłeś to będzie wysokie. Nie przejmuj się, biegaj obserwuj i tyle. Z czasem garmin uzna nowe wartości za linię trendu i zrobi się naturalnie z tego zielone.
  • Odpowiedz
6X Pro Solar czy podstawowy Fenix 7?
Silownia, bieganie, plywanie, snowboard i przede wszystkim kitesurfing

Jak wygląda kwestia gps w 6 - faktycznie jest tak problematyczny?

#garmin
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak, co roku piszę list pochwalny dla Garmina, chodź jak co roku, ktoś pewnie napisze, że nie ma za co chwalić:-) To już mój czwarty pasek, a kupiłem 7 lata temu pierwszą sztukę. I znowu przysłali mi model wyższy, ale pewnie innych już nie robią. Zgłoszenie 06.11, uszkodzony wysłałem 09.11, a dziś dostałem nówkę sztukę. Ale dlatego moja żona ma Garmina, mój syn ma Garmina, obsługa serwisowa Top.

#bieganie #
blazko - Jak, co roku piszę list pochwalny dla Garmina, chodź jak co roku, ktoś pewni...

źródło: temp_file4702881356025059497

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@blazko: Potwierdzam support Garmina top topów. Dzięki ich supportowi zagwarantowali sobie stałego klienta na bardzo długo. Nigdy nie spotkałem się z takim poziomem. Sztosik.
  • Odpowiedz
809 162 + 29 + 7 + 27 + 31 + 16 = 809 272

Zbiór z zeszłego tygodnia. Przerzuciłem się na Rouvy dla testów i wydaje mi się byc dużo fajniejsze od Zwifta, ale mam jedna zagwozdkę. Jak to jest, że wszystkie aktywności z Rouvy nie mają wpływu na obciążenie treningowe i pułap tlenowy na garminie? Connect nie interpretuje tych treningów jako treningi. Czy da się to jakoś naprawić?

#szosa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wie ktoś, czy gdzieś stacjonarnie mogę przymierzyć zegarki #garmin w #lublin ?
Sprawdzałem w różnych euro/mediaexpert na czubach i praktycznie zerowy wybor
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@07zglosSie: w decathlonach byles? Tam jest pare garminow zazwyczaj pozamykane w szafce, obsluga nigdy nie robila problemow z wyjeciem do przymiarki.

Raczej ciezko znalezc sklep, ktory bedzie mial wszystkie modele dostepne do przymiarki, jest tego za duzo.
  • Odpowiedz
#bieganie

Zwykle stroniłem od planów treningowych, ale jestem coraz starszy więc coraz trudniej będzie wrócić do formy gdzie biegałem 10 km tempem blisko 4:00 na kilometr.
Póki co w ostatnim starcie zrobiłem wynik około 44:30 na 10 km.
Zatem w weekend jak nie startuję robię interwały tempo 4:30 na 5:30 odpoczynku. 2 dni po takim treningu robię lekkie rozbieganie 8-10 km tempo 5:50.

I
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jezus_cameltoe: jaki dystans lecisz tempem 4:30? To dla ciebie maks czy dasz radę szybciej. Za dużo niewiadomych. Ogarnij książkę Bieganie metoda Danielsa lub plany z bieganie.pl lub wybierz któryś plan treningowy w apce garmina
  • Odpowiedz
jaki dystans lecisz tempem 4:30?


@brrrum: o 10 km cały czas piszę, to dla mnie zawsze taki dystans podstawowy, orientacyjny, wyjściowy. Ostatnio go ogarnąłem 4:25, dałoby się szybciej gdybym nieco lepiej zadbał o wagę, jeszcze nie mogłem do samego końca opanować oddechu. Walczę aby tracić kilogramy i idzie to różnie.
  • Odpowiedz
Mirki, pomóżcie proszę. Nowy Garmin Forerunner 955 w losowych momentach aktywności zaczyna odliczać czas do oszczędzania baterii, po czym zwyczajnie gubi całą aktywność która była przed tym ekranem odliczania i zaczyna liczyć aktywność od zera. Idzie to gdzieś wyłączyć, bo w-----a mnie to tak, że mam ochotę go r------ć.
#garmin #smartwatch
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach