@WuERA: Obstawiam, że jest to bardzo proste i wynika z faktu, że 540/840 miały premierę w kwietniu 2023r. Były to zbyt nowe urządzenia, które nie zostały sprawdzone przez masy. Prawdopodobnie w sezonie 2024 zobaczymy znaczący spadek 530/830 i zobaczymy co raz więcej kolarzy z 540/840 :P

@krymic1991: W przypadku normalnych śmiertelników zgadzam się, że kwestia interfejsu i jego prostoty ma znaczący wpływ na wybór ale dochodzi jeszcze integracja
  • Odpowiedz
@mirekwirek właśnie dlatego kąpię się w zegarku, bo spłukuję z niego cały ten syf. Jak się namydlisz to zegarek przesuwa się po ręce, więc jak najbardziej jest umyta również pod nim. ????
  • Odpowiedz
@fly_: z garmina to masz kwadratowy venu sq TYLKO. Ktory nie dosc ze lekko wykracza poza budzet, to jeszcze ma te 3,5 roku na karku, a od zawsze to byl taki no wynalazek i troche niewykorzystany potencjal.

W tej kasie i z wymogiem prostokatnej tarczy, zostaja tylko chinskie smartwatche.
  • Odpowiedz
Czy ktoś wie jak naprawić problem z brakiem proponowanych treningów dziennych w EDGE1040? Cdziennie mam dzień odpoczynku w całym kalendarzu. W grudniu jeszcze normalnie proponowało treningi :/ #garmin
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy da się ukryć aktywność z automatu? np. ustawić warunek, że spacer poniżej 2km będzie ukrywany w wiadomościach[aby np. u moich znajomych nie było spamu takim "treningiem"]. Lub np. wszystkie spacery z automatu są ukrywane przed znajomymi?

Strava ma taką zewnętrzną apkę: https://www.activityfix.com/

#garmin
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zmieniał ktoś #applewatch na #garmin?

Czego wam brakuje? Zastanawiam się nad garminem jakimś fajnym, ale nie wiem czy nie będę żałował.

Jak działają powiadomienia, czy działa Siri? Są problemy z połączeniem z iPhone?

Nie ukrywam że jabłkowy zegarek działa z iPhone’em perfekcyjnie i zastanawiam się na ile taki garmin będzie działał.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałabym kupić sobie jakiś zegarek. Głównie chce go używać do kontrolowania treningów, ewentualnie snu. Tak wiem. To tylko poglądowo bla bla. Mam xaiomi opaskę ale chce coś bardziej zaawansowanego. Mam ajfona ale nie chce raczej Apple watcha, bo trzyma dobę. Ktoś coś? #zegarki #garmin #mirkokoksy
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak w Epix 2 gen / Fenix 7 wyłączyć dźwięk oznaczający początek aktywności lub kiedy jest autopauza?
#garmin
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#garmin jakiś czas temu wszedłem sobie na grupkę na fb i powiem że takiego raka dawno nie widziałem xD. Ktoś wystawił garmina na sprzedaż to ludzie zaczęli się wyzywać w komentarzach.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Albo nawet pytania które codziennie są czyli: Zainstalowałem/am tarczę i wyskoczył kod i link do strony. Co robić?


@PurpleHaze: @echelon_: bo niestety Facebook zabił stary dobry internet i społeczeństwo zebrane wokoło jakiejś dziedziny. Kiedyś były fora tematyczne w stylu fotografia, komputery, itp. Można było przyklejać tematy, odsyłało się ludzi do FAQ, a samo wyszukanie informacji było proste. Sam byłem moderatorem ( :D ) na takim jednym forum, był klimat,
  • Odpowiedz
@JoannitaPL: Tak. Z tego co pamiętam to w ćwiczeniach bez obciążenia wpisywałem swoją wagę a z obciążeniem (np. martwe ciągi) wagę obciążeń.

Swoją drogą Siła liczy powtórzenia (tylko to będzie nieco orientacyjnie i zegarek nie liczy idealnie) a kalorie są liczone dla każdej aktywności.
  • Odpowiedz
#garmin mireczki czy ktos z posiadacza 7pro solar ma (malutkie kreski) z lewej i prawej strony na krawedziach wyswietlacza, na srodku sa w tej samej pozycji. Rzuca się w oczy tylko przy większym podświetleniu.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Syn chodzi na basen do szkoły pływania.
Ma Garmina instict który pokazuje że robi w okolicach 2 km na każdy zajęciach.
Ale 11 latek i 2 km?
To możliwe?
#plywanie #garmin
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sl_w_k_1: Pewnie nie i zegarek nie policzy dobrze dystansu bo młody pewnie ma ogólne ćwiczenia pływacke a nie klepie długości basenów jak głupi więc zegarek nie ogarnia. Zresztą możesz spojrzeć ile czasu mu zajmuje jedna długość basenu i sprawdzić czy to realistyczne wartości.
  • Odpowiedz
#garmin

Hej, mam pytania dotyczące Garmina Forerunner 965:

1. Chciałbym kupić ładny i porządny pasek parciany/nylonowy z rzepem. Oryginalny silikonowy mi nie leży. Ma ktoś może jakiś pasek do polecenia? Coś sprawdzonego? Czy na przykład taki quickfit będzie pasował (https://allegro.pl/oferta/pasek-opaska-quickfit-do-garmin-forerunner-965-955-14143052792) ? Forerunner oryginalnie nie ma tej opcji ale w ogłoszeniach często wymieniają go jako kompatybilny.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@nokio od 4 lat używałem najtańszych chińskich za paręnaście zł :) pierwszy ponad 3lata. Obleciał vivoactive 4, potem fenix 6x pro i trochę Enduro 2. Zaczęły się odklejać rzepy więc poszedł w odstawkę i teraz jest kolejny + jeszcze dwa na zapas ale w tym tempie to nie wiem kiedy użyję :)

Tak czy siak ostatni zegarek za grubą kasę a pasek tanizna ale ja tam jestem zadowolony, nigdy mi nie
  • Odpowiedz
Korzystacje z opcji kursów w #garmin? Ostatnio zaczęłam sobie wrzucać na mojego Fenixa 6s Pro gpx trasy do dreptania po górach, wygenerowany przez Mapę Turystyczną i już któryś raz po jakimś czasie od startu trasa mi się jakby "odwraca" i z każdym kolejnym metrem pozostały dystans do pokonania się zwiększa, zamiast skracać, mimo że w momencie włączenia aktywności wszystko się zgadza, również kierunek trasy. Zwykle mam zaplanowane pętle. Czy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba chciałem zabłysnąć i coś nie pykło. Sam teraz sprawdziłem i nie widzę tej opcji. A głowę bym dał że kiedyś była.


@zybyzy: może masz jeszcze licznik do roweru? bo tam jest dokładnie jak opisałeś.
  • Odpowiedz
@Operator_imadla: no ale co rozumiesz przez rower stacjonarny. Ale jak pisałem - to jest pod smart trenażery, a nie że rowerem jeździsz w mieszkaniu po pokojach :D

Więc albo masz smart trenażer, albo zbuduj swoją aktywność "rower stacjonarny" na bazie innych, w którym GPS nie jest potrzebny. Jak np. Kardio. Bo jeśli to nie jest trenażer smart to co taki zegarek miałby zarejestrować więcej poza tętnem?
  • Odpowiedz
  • 1
@velomapa jak masz rower na firmę to każde akcesorium do niego przechodzi bez pierdnięcia. Jest to część środka trwałego. Poza tym to jest tak naprawdę nawigacja a czy Nawi możesz wziąć na firmę? Oczywiście że tak :)
  • Odpowiedz