Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
AlteredState

AlteredState

Dołączył 15 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 58613
  • Znaleziska 7075
  • Mikroblog 51538
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 187
keep_it_real
keep_it_real
przedwczoraj, 17:51:30
  • 17
#mecz #lechia

pzpn się już po tym nie podniesie :D :D :D
keepitreal - #mecz #lechia 

pzpn się już po tym nie podniesie :D :D :D

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlteredState
AlteredState przedwczoraj, 20:02:05 via Wykop
  • 0
@keep_it_real: 20 lat więzienia albo 200zł grzywny. Urfer za wszystkich działaczy tam w UEFIE i s-------i PZPN ze stanowiska.
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
21.06.2026, 09:34:17
  • 6
Ptaszki cwierkają że sześciu trenerow odmówiło Paolo Urferowi, min. Stolarski, Szwarga, Kolendowicz. Jezeli zaden trener nie zgodzi sie przejąć Lechii, drużynę poprowadzi najprawdopodobniej jeden z asystentów z zeszłego sezonu lub Szymon Grabowski, ktory zapowiedział ze propozycji z Lechii nigdy nie odmówi
#lechia #gdansk #mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlteredState
AlteredState 21.06.2026, 11:33:45 via Wykop
  • 2
@thorgoth: Bella już się zwinął do czeskiego Omołuca
  • Odpowiedz
AlteredState
AlteredState 20.06.2026, 21:58:39
  • 1
#zuzel

Król Bartosz Pierwszy!
W końcu Mazurek, i to we Wrocławiu!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
04.06.2026, 12:32:58
  • 3517
#mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport

NIE PATRZ NA JPG PRZED PRZECZYTANIEM!

Do rozpoczęcia Mundialu pozostał równy tydzień. Z racji, że będzie to turniej bez Reprezentacji Polski dla wielu z nas te mistrzostwa delikatnie straciły urok pod względem kibicowskim. Sam nie bardzo wiem komu kibicować i pomyślałem, że wielu z Was ma podobny problem.
Tak więc spróbujmy sobie urozmaicić to piłkarskie święto.
wiktor-wkpl - #mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport 

NIE PATRZ NA JPG PRZED...

źródło: 7602

Pobierz
  • 253
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlteredState
AlteredState 04.06.2026, 16:17:14 via Wykop
  • 2
@wiktor-wkpl: Cape Verde xD
no i pokibicowane, szybko poszło xd
  • Odpowiedz
AlteredState
AlteredState 15.06.2026, 17:58:27 via Wykop
  • 0
@wiktor-wkpl:

@wiktor-wkpl: Cape Verde xD

no i pokibicowane, szybko poszło xd

Fiesta na chacie!
  • Odpowiedz
bo-banley
bo-banley
15.06.2026, 00:39:12
  • 124
#mecz

Kiedy twoja customowa postać pojawia się w cutscence
bo-banley - #mecz 

Kiedy twoja customowa postać pojawia się w cutscence

źródło: dht4w6jwk5jwhsg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlteredState
AlteredState 15.06.2026, 05:34:51 via Wykop
  • 7
@bo-banley: Toć to bułgarskie Kukeri
AlteredState - @bo-banley: Toć to bułgarskie Kukeri

źródło: 1000038309

Pobierz
  • Odpowiedz
fevo
fevo
13.06.2026, 21:30:33
  • 18
Takie pierwsze wrażenia z porównania komentarzy na Eurosporcie:
Brytyjski: O proszę tutaj się auta ścigają, o jak teraz agresywnie pojechał!
Polski: A teraz opowiemy państwu o klasie Hypercar, która charakteryzuje się baterią...

Po polsku to taki bardziej podkast niż komentarz na żywo

#lemans
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlteredState
AlteredState 13.06.2026, 23:36:52 via Wykop
  • 1
@bihu: już nie strasz, jest na emeryturze
  • Odpowiedz
okradzione
okradzione
13.06.2026, 20:43:58
  • 203
#mecz To wyobraźcie sobie co musieli czuć inni światowi koneserzy, którzy w 2018 roku odpalili Polska - Japonia. My to tam c--j, jesteśmy przyzwyczajeni do bylejakości, ale ten mecz to był gównem już na skalę światową
okradzione - #mecz To wyobraźcie sobie co musieli czuć inni światowi koneserzy, którz...

źródło: 2017-10-01_1506870121

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlteredState
AlteredState 13.06.2026, 22:19:23 via Wykop
  • 0
@okradzione: przecież to Japońce zagrali komedię w tym meczu i przygrywając 0:1 nawet nie mieli ochoty gonić wynik.
  • Odpowiedz
AlteredState
AlteredState 13.06.2026, 23:29:14 via Wykop
  • 0
@whiskas: tak, ale tam był korespondencyjny pojedynek z Kolumbią i to japońcom powinno zależeć żeby doprowadzić co najmniej do remisu. Pomimo tragicznego występu naszej reprezentacji w tych mistrzostwach, dziwie się, że ludzie hejtują mecz z Japonią.
  • Odpowiedz
reseted
reseted
12.06.2026, 14:17:48
  • 0
Mirki i Mirabelki, jako że jestem zielony w temacie, a niedawno kupiłem sobie #szosa, prosiłbym o polecajki, które Waszym zdaniem najlepiej kupić, potrzebuje:

- bibsy
- koszulki
- kask
-
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlteredState
AlteredState 12.06.2026, 15:28:07 via Wykop
  • 1
@reseted: pd-m540 + sm-pd22 po taniości z Ali. Plastikowe platformy się znudzą to wyrzucisz bez żalu a zostaniesz z porządnym pedałami na lata.

Ciuchy to Ali albo jak chcesz zostawić kasę w PL i mieć dobry gatunkowo ciuch to polecam Quest (a szczególnie ich końcówki serii)
  • Odpowiedz
AlteredState
AlteredState 12.06.2026, 15:42:15 via Wykop
  • 1
@reseted: ostatnio brałem bibsy Questy z wyprzedaży w decathlonie. Pasuje to zostawiasz, jak rozmiar nie leży to odsyłasz za free. Wkładką najlepiej na długie dystanse (+6h) bo najwygodniejsza dla doopska.
Wybór bibsow to nic w porównaniu do wyboru wygodnego siodełka ;)
  • Odpowiedz
RenoJackson
RenoJackson
12.06.2026, 11:39:04
  • 1
Czy Shimano Claris faktycznie jest tak beznadziejne jak ludzie mówią, czy dla goscia co po prostu chce sobie rowerem śmignać do pracy 16km w jedną strone wystarczy i będzie spoko?

Mam oferte kupna gravela Kellys Soot 30 za 2000.

-Hamulce tarczowe
-Shimano Claris
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlteredState
AlteredState 12.06.2026, 15:36:52 via Wykop
  • 0
@RenoJackson: bez przesady, jeździłem i na szczekać i na mechanicznych tarczach i na hydraulicznych tarczach (teraz). Oczywiście że hydrauliczne tarcze to bajka, ale moje stare TRP Spyre całkiem żwawo hamowały.
  • Odpowiedz
AlteredState
AlteredState 10.06.2026, 12:00:09
  • 7
#fantasycycling

PCS coś pocyganiło na stronie, musiałem lekko zaktualizować skrypt: https://drive.google.com/file/d/1oNR2SGlfAh_AdjPOPDuRK73_CnAdSzCX/view?usp=drive_link

Instrukcja tutej: https://drive.google.com/file/d/1n2sVxV-Cic8VJW4oQUq_Ob6QXM2juiMi/view?usp=drive_link
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thorgoth
thorgoth
05.06.2026, 12:44:56
  • 5
Wycena kadry na 6 miejsce. Kapić, Mena, Żelizko, król strzelców Bobcek. Trener z doświadczeniem w Premier Leauge. Mimo to spadli.

To jest case study pt. "czy warto mieć bramkarza".
Spojler alert: otóż warto
#mecz #lechia
thorgoth - Wycena kadry na 6 miejsce. Kapić, Mena, Żelizko, król strzelców Bobcek. Tr...

źródło: HJ-WjPnXUAEgYI1

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlteredState
AlteredState 05.06.2026, 17:32:51 via Wykop
  • 0
@thorgoth: ale Paulsen na jesień był kotem. Cała drużyna zaliczyła zapaść gdzieś w marcu.
  • Odpowiedz
Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
04.06.2026, 16:50:16
  • 456
Takie tam z ostatniego ataku na Petersburg.
Korweta rakietowa kremla o wartości ponad 100 mln dolarów po otrzymaniu ukraińskiego pakietu sankcji kinetycznych.

Jakby to towarzysz gruwer napisał: chwilowe problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina #wojna #rosja
Sweet-Jesus - Takie tam z ostatniego ataku na Petersburg.
Korweta rakietowa kremla o ...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlteredState
AlteredState 04.06.2026, 18:16:26 via Wykop
  • 8
@Sweet-Jesus: normalne, diesel musi dymić
  • Odpowiedz
Zyxx_1
Zyxx_1
04.06.2026, 12:14:55
  • 3
#muzyka #muzykaelektroniczna #electronic #techno #minimal #techhouse #trentemoller #pokerflat #vinyl #muzykazyxx

Trentemøller (Anders Trentemøller) to duński producent i kompozytor, którego twórczość obejmuje elektronikę, ambient, shoegaze i alternatywnego rocka.

Label: P---r Flat Recordings
Album: The Last Resort
Zyxx_1 - #muzyka #muzykaelektroniczna #electronic #techno #minimal #techhouse #trente...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlteredState
AlteredState 04.06.2026, 18:05:22 via Wykop
  • 1
@Zyxx_1: Trent. Uwielbiam.
  • Odpowiedz
stocznia-punx
stocznia-punx
04.06.2026, 05:18:58
  • 42
No to do backlogu póki co xD
#zainteresowania #modelarstwo #hobby #lotnictwo #samoloty #aircraftboners #wojsko #smiglowce
stocznia-punx - No to do backlogu póki co xD
#zainteresowania #modelarstwo #hobby #lo...

źródło: WhatsApp Image 2026-06-04 at 07.17.12

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlteredState
AlteredState 04.06.2026, 07:04:18 via Wykop
  • 6
@stocznia-punx: flashback lat '90 (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
vorky
vorky
03.06.2026, 19:58:44
  • 81
#mecz #heheszki #meczgif #reprezentacja
vorky - #mecz #heheszki #meczgif #reprezentacja

źródło: replay2026-06-0321-18-36

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlteredState
AlteredState 03.06.2026, 21:32:06 via Wykop
  • 1
@vorky: włocha! dawaj włocha!
  • Odpowiedz
kre-dens
kre-dens
02.06.2026, 18:22:32
  • 177
Ogladam wlasnie Kanal Sportowy, który prowadzi naklejka na kibel, a gosciem jest Milik. I co wlasnie powiedzial odklejony Areczek:
"nie jestem gotowy teraz na polska lige, chcialbym pograc jeszcze na takim poziomie jak wczesniej"
Przypominam, chlop ma 32 lata, ostatni powazny mecz 2,5 roku temu, gol? To trzeba do kronik historii Juventusu spojrzec.
I ten komentarz z czatu doslownie w samo sedno! :D
#mecz #pilkanozna #kanalsportowy
kre-dens - Ogladam wlasnie Kanal Sportowy, który prowadzi naklejka na kibel, a goscie...

źródło: arek

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlteredState
AlteredState 02.06.2026, 20:08:47 via Wykop
  • 20
@kre-dens: On był w topie. Pierwszy gol w meczu Polska - Niemcy jest jego (ten w Warszawie wygrany 2:0), stukał gole dla Ajaxu i Napoli aż miło. Potem zerwane więzadło w jednym kolanie, rok rekonwalescencji i zerwane drugie kolono. Szkoda chłopa.

O memach jak to pudlował na Euro zapominam xD
  • Odpowiedz
cult_of_luna
cult_of_luna
31.05.2026, 14:41:55
  • 12
104 280 + 27 = 104 307

Z dużych planów nic nie wyszło - nie chciało mi się przed południem jechać na cały dzień na zaplanowaną trasę, do tego pogoda była trochę niepewna. Pojechałem więc popołudniu po #squadratinhos na takie willowe osiedle domków, którego mapa mogłaby robić za Vice City ( ͡º ͜ʖ͡º) Większość uliczek przecina się pod kątem prostym, większość dobrze wyasfaltowana, większość totalnie pusta - jak
cultofluna - 104 280 + 27 = 104 307

Z dużych planów nic nie wyszło - nie chciało mi ...

źródło: Med-HKDeyEPKjwLmyemfLRbLxD49DOf0a8TcmbZ6YHs-1168x2048

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlteredState
AlteredState 31.05.2026, 18:25:35 via Wykop
  • 2
@cult_of_luna: dobra robota!
AlteredState - @cultofluna: dobra robota!

źródło: 1000036919

Pobierz
  • Odpowiedz
AlteredState
AlteredState 28.05.2026, 20:31:04
  • 12
#kolarstwo

Jadę tam gdzie jadę feat. Daro
AlteredState - #kolarstwo

Jadę tam gdzie jadę feat. Daro
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AbaddonLincoln
AbaddonLincoln
28.05.2026, 20:33:17 via Wykop
  • 6
@AlteredState: #codziennydarek !!!
  • Odpowiedz
AbaddonLincoln
AbaddonLincoln
28.05.2026, 20:35:52 via Wykop
  • 12
@AlteredState: godne najlepszego występu na Giro
AbaddonLincoln - @AlteredState: godne najlepszego występu na Giro
  • Odpowiedz
AlteredState
AlteredState 27.05.2026, 15:12:33
  • 4
#giroditalia #kolarstwo

Ładnie Valgren, ładnie. Dobry etap ogólnie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlteredState
AlteredState 24.05.2026, 14:43:53
  • 1
#mecz #ekstraklasa
Wczoraj było zabawnie, ale dziś do mnie mocno doszło jak oni się sfrajerzyli.
AlteredState - #mecz #ekstraklasa 
Wczoraj było zabawnie, ale dziś do mnie mocno dosz...

źródło: 1000036628

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlteredState
AlteredState
Autor
24.05.2026, 14:46:58 via Wykop
  • 1
@plackojad: no i to jedyne co dobre. Sezon bez derbów jest taki meh..
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >
  • Living is easy with eyes closed
  • Krakówek

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.01.2014

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.12.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.04.2026

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 26.01.2021

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking