W czym latacie po gorach, głównie tatry? Do tej pory chodziłem w jakichs tanich z decathlonu, ale może by zmienil na cos lepszego.
Kupiłem w promce salewy alp trainery midy, ale będę oddawał prawdopodobnie, zbyt ciężko sie w nich czuje i midy mi chyba nie leżą. Szukam czegoś niskiego wiosna, lato, jesień. Co możecie polecić? #gory #tatry #buty
Kupiłem w promce salewy alp trainery midy, ale będę oddawał prawdopodobnie, zbyt ciężko sie w nich czuje i midy mi chyba nie leżą. Szukam czegoś niskiego wiosna, lato, jesień. Co możecie polecić? #gory #tatry #buty












https://www.termbin.com/3lvpu
Linux Mint całkiem znośnie na nim sobie radzi.
#rozdajo #linux #kompuery
źródło: image
Pobierz