Wpis z mikrobloga

Witajcie, mam pytanie co do kilku modeli sportowych zegarków. Mianowicie szukam w miarę taniego zegarka na początek przygody z tą technologią. Wyselekcjonowałem sobie modele Polar Ignite 2, Suunto 7 i 9. Oczywiście wszystko używane. Zastanawiałem się jeszcze nad garminem jakimś, ale chyba są poza budżetem (1000). Są tu użytkownicy tych zegarków i mogą się wypowiedzieć? #polar #suutno #garmin #smartwatch
  • 5
@pandafix: jesli masz budzet 1000zl, to poluj na garmin fr255m lub coros pace 3 w jakiejs promocji (za tyle jest na polskim amazonie coros 3 ale czerwony). Z uzywanych to za tyle masz suunto 9 peak pro, jakies fenix 6 pro od garmina.

Modele ktore podales to troche juz padaka.
Ignite od polara to seria fitnessowa i troche takie nie wiadomo co.
Natomiast oba wymienione przez ciebie suunto (7 i 9),
  • 0
@PurpleHaze: ten garmin fajny, nada się pod zwifta? Czy może w podobnej cenie czekać na jakiś wyższy model? Raczej bez szans, że taki 955 stanieje o tyle, że pozwoli na rozważenie kupna.
Corosa w ogóle nie brałem pod uwagę dotąd, muszę mu się przyjrzeć.

Nie zależy mi zbytnio na jakichś smart opcjach zegarka, raczej ma być sportowy, przyjemnie by było jakby właśnie nie trzeba było codziennie ładować.

Dziękuję za odpowiedź i
@pandafix: wszystko sie nada pod zwifta, co laczy sie po BT/ant+, tylko miej na uwadze ze jako monitor tetna, przy interwalach i mocnych zmianach, zegarki srednio szczytuja tetno.
955 raczej bez szans.

Wiekszosc obecnych zegarkow sportowych na rynku, trzeba ladowac raz na 1-2 tygodnie, zaleznie ile godzin na treningu spedzasz. Ten suunto 7 raczej powinno sie uznac za smartwatcha (system), stad taki a nie inny czas dzialania.