Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z posiadaczy garmina fenix 7uzywa "etui" i szkla na tarcze? Mysle nad zakupem jednakze przeczytalem troche recenzji ze protector na obudowe zegarka zostawia slady.
#garmin
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@CZUOWIEK etui nie mam ale szkło mam HOFU z media expert i w sumie co mogę powiedzieć, szkło jak szkło, daje radę dopóki się w coś mocno nie przygrzmoci. Ja na zegarki kleić tych szybek nie umiem więc zawsze uderzam do ME i biorę to HOFU z opcją naklejenia
  • Odpowiedz
  • 1
@CZUOWIEK te gumowe etui to dramat, paskudnie wygląda. Szkła mam najtańsze 7H z Ali czy allegro, pełnia swoją funkcje. Pęka szło, wyświetlacz dalej w stanie idealnym. Szkło zmieniam z raz na rok. Wcześniej na Forerunnerze 735XT, teraz na Feniksie 6s Pro.
  • Odpowiedz
@CZUOWIEK: nie mam i nie widzę sensu naklejania szkła. Etui też nie mam, bo wygląda mega #!$%@? a do tego syf który dostaje się pomiędzy etui i zegarek niszczy go bardziej niż noszenie bez etui. W sumie od pół roku nie mam ani jednej rysy i zegarek ciągle jak nowy, a nie oszczędzam go
  • Odpowiedz
  • 0
@Bukaa_: @teryuu Dzieki wielkie, widze ze te recenzje jednak musialy byc prawdziwe skoro piszecie to samo. O dziwo wczesniej mialem huawei gt2 sport i mialem tylko protector screena a caly zeagrek byl bez etui i przez 4 lata ani jednej ryski, mam nadzieje ze ten garmin podzieli losy tego poprzedniego chinczyka.
  • Odpowiedz
  • 0
@patrol798: nie wygląda źle, na początku sam rozważałem zakup tactix'a. A takie ściąganie i nakładanie nie rysuje obudowy?
@nie_lubie_nowego_odtwarzacza ja zakupiłem swojego i okazało się że niby ta obudowa taka wytrzymała a przyszedł porysowany, ale garmin zaproponował mi zamiane na nowy i do tego czasu mogę używać ten z wadą daltego rozmyślam nad zakupem ochrony
  • Odpowiedz
@CZUOWIEK nie rysuje. No ale jeśli zanurzysz rękę w piachu itp. to pewnie drobinki piachu dostaną się pod osłonkę i wtedy mogą porysować. Używam od pół roku i nie ma śladu. Zakładam jak jestem w pracy bo czasem zdąży mi się uderzyć o coś. Co do szkła na ekran to według mnie nie ma się co nawet zastanawiać. Ja zamówiłem z protectionfilms24, krawędzie są delikatnie zaokrąglane, musisz się dobrze przyjrzeć by
  • Odpowiedz