Hej Mirki i Mirabele, znajdzie się tu jakiś #programista15k lub ktoś z #programowanie kto podjął decyzję o #emigracja i wybrał #czechy ? Z różową chcemy wyjechać i zastanawiamy się, jak jest z pracą, zwłaszcza w Pradze. Jak ktoś jest z tego środowiska, prosiłbym o info :)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy miesięczna winieta na #czechy zadziurkowana na 15 lipca będzie obowiązywać jeszcze 15 sierpnia do północy? Z opisu wynika że obowiązuje od dnia x jednego miesiąca do dnia x kolejnego, a jednocześnie że w przypadku np. lipca ma to być 31 dni #podroze #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mobutu2 Znowu chcesz zakłamać rzeczywistość i wybielić ruskich? W zeszłym tygodniu już wałkowałeś ten temat. Odpowiedzialność za rozgrywki w ruskiej ambasadzie i przekazanie z niej informacji o zamiarze otrucia burmistrza chcesz zrzucić na UE i innych. To, że wszyscy uwierzyli w taką informację jest zasługą Rosjan. Litwinienko, Skirpal i inni potwierdzają, że Rosja to dziki kraj bez żadnych zasad a trucie jest jednym z ulubionych sportów w Moskwie. Równie popularnym jak
  • Odpowiedz
  • 0
Dzięki za pomoc. Dla potomnych, znalazłem fajną apkę, która się nazywa TransParking. Taka typowo dla kierowców tirów. Jest dużo komentarzy i ocen także łatwo o weryfikację, chociaż na pierwszy który pojechałem akurat był w remoncie ;p. Druga próba zakończona sukcesem. Za prysznic na stacji zapłaciłem 50 CZK.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak wygląda sytuacja z koronawirusem, nie ma problemu z przejazdem i atrakcje są dostępne?


@Podlaski_warmianin: Oficjalnie zamki, galerie itp. są otwarte, ale chyba lepiej sprawdzić na stronach konkretnych obiektów. Ogólnie Czesi wrócili do normalności. Teraz trzeba mieć maseczkę jedynie w metrze, choć za dwa tygodnie i to mogą znieść.

@choochoomotherfucker: A nie ma jakichś restrykcji w gminach najbardziej zarażonych?
  • Odpowiedz
Będę wybierał się na weekend do Czeskiego Krumlova. Ktoś był? Polecacie jakieś restauracje lub nieoczywiste miejscówki?
#czechy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eh Mircy, byłam w sobotę na treningu (dla zapominalskich trenuję futbol amerykański). Koleżanki Czeszki tak mnie zniszczyły, zwaliły, w glebę wtarły, siniaków nabiły i sturbowały, że mam opory, żeby jutro ruszyć dupę znowu. Defence back here. Nie wiem, czy tam iść, bo znowu mi wpieprzą ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pamietniczek #wyznanie #sport #czechy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach