Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Mirki czy zna ktoś i może polecić agroturystyke w Czechach gdzie można sobie z dziećmi w spokoju odpocząć, pooglądać krówki jak się pasą, popluskać się w jakimś stawie. W miarę nie bardzo daleko od granicy z PL. #czechy #urlop #agrotursytyka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@saperq: nooo trzeba uważać na czeskich januszy jeszcze większe aparaty niż polskie niestety nie mam doświadczenia z agroturystyką z hotelami mam i januszerka straszna ( jak nekdo ne je czech vite rozumite )
  • Odpowiedz
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niepatrz:
Tak, piwiarnie, restauracje, bary i kluby są otwarte. Od 11 maja są czynne ogródki, a od 25 maja także pomieszczenia wewnątrz (z pewnymi ograniczeniami, stoliki muszą stać dalej od siebie, a goście i personel nosić maseczki).

Czy Polacy mogą? Wszystko zależy, czy potrafisz udowodnić, że nie jesteś z województwa śląskiego. Jeśli jesteś z Polski, ale spoza śląskiego, to możesz wjeżdżać i wejść wszędzie.
  • Odpowiedz
#czechy
Jak to jest teraz? Chcę się wybrać motocyklem i zastanawiam się, czy nie będzie przypału z kwarantanną itp.

Do sklepu można wejść?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach