Czy w czasie pobytu na wakacjach w Czechach mogę płacić tam swoją kartą płatniczą z Mastercard z Polski? Automatycznie zostanie ta kwota przewalutowana czy dochodzi do tego jakiś dodatkowy procent do zapłacenia?

#czechy #wakacje #pieniadze #mastercard
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hektar4: możesz płacić. Będzie po kursie banku, który nie jest najlepszy.
Jak dużo wydasz to lepiej revolut i wpiąć wirtualna do płatności telefonem.

Przelew z karty PLN robisz w 2sekundy
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to jest z wjazdem do #czechy w dobie koronawirusa? Ja jestem z centralnej polski, moja panna jest z Cieszyna, ale mieszka w Łodzi. Jest zameldowana pod Cieszynem, ale wszystkie listy, dokumenty, wypisy ze szpitala ma z Łódzkim adresem. Ma ktoś doświadczenia z przechodzeniem przez granice w Cieszynie? BTW, da się kupić #kofola na #slowacja (tam można wjechać). #koronawirus #kiciochpyta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach