Byłem ostatnio w Rumunii, a teraz chciałem jechać do Czech. Obydwie podróże byłyby autem. Czy ktoś wie czy będę musiał poddawać się kwarantannie w Czechach? Rumunia jest tam określona jako czerwona strefa ale ja będę jechał z Polski.
#koronawirus #kiciochpyta #czechy































#czechy #koronawirus
źródło: comment_1599068081G2V93Qj6LzXe18ICNXHE8H.jpg
PobierzWybieram się w przyszłym tygodniu na kilka dni i mam nadzieję że nikomu nie przyjdzie do głowy zamykać granicę.
Już Węgry zamknęli i na zlocie nie mamy co liczyć na madziarów :(