Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
glassmice
glassmice

glassmice

Dołączył 7 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 33185
  • Znaleziska 13838
  • Mikroblog 19347
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 30
mike-johnston
mike-johnston
9 godz. i 56 min temu
  • 107
#ukraina #wojna
mike-johnston - #ukraina #wojna

źródło: 1000042123

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

glassmice
glassmice
glassmice 25 min temu via Wykop
  • 0
@marcin-lubin990: chłopie dałeś się odglupic najsłabszej deiznformacji - rosyjskiej xD
Tobie trzeba rentę dac xD
  • Odpowiedz
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
2 godz. i 32 min temu
  • 130
Nie wiem czy wszyscy sobie zdają sprawę, co oznacza brak paliwa, o którym możemy dzisiaj czytać. Brak paliwa, w takim kraju jak Rosja, oznacza w praktyce zastój całej gospodarki. Od rolnictwa, przez handel aż do przemysłu.

W samym przemyśle brak możliwości odbioru towarów z magazynu oznacza konieczność wstrzymania produkcji.

W rolnictwie maszyny nie rusza na pole.

W
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

glassmice
glassmice
glassmice 27 min temu via Wykop
  • 0
@mhmhmhmhm: Dobrze ze mam płot a granicy. Może czas rozbudować?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
alibaski
alibaski
alibaski
3 godz. i 28 min temu
  • 60
#aliexpress dziękuję, nic mnie tak bardzo nie motywuje do głosowania na partie unio sceptyczne jak sama unia
alibaski - #aliexpress dziękuję, nic mnie tak bardzo nie motywuje do głosowania na pa...

źródło: 1000032970

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

glassmice
glassmice
glassmice 31 min temu via Wykop
  • 0
@alibaski: huehue, ale w Rosji nie macie na co głosować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
delulusional
delulusional
4 godz. i 51 min temu
  • 405
prawacki szur grozi odcięciem głowy ekspedientce Żabki

batyr zadowolony?
brauniarze, konfiarze, pisiory szczęśliwi?

Was trzeba do Choroszczy, a nie do polityki
delulusional - prawacki szur grozi odcięciem głowy ekspedientce Żabki

batyr zadowolo...
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

glassmice
glassmice
glassmice 32 min temu via Wykop
  • 1
@delulusional: znowu psychole z konforosji?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Molestern
Molestern
19 godz. i 22 min temu
  • 15
Wykopki się cieszą, że rafinerie w Rosji płoną, a potem płaczą, bo pb 98 zaraz będzie po 10 złotych, sami na siebie bata kręcicie i nie widzicie gdzie jest realny wróg. Do tego zero refleksi #polska #rosja #ukraina
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

glassmice
glassmice
glassmice 12 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 0
@Molestern: no Rusek np. Ty( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
21 godz. i 54 min temu
  • 1079
chłop od 2015 do 2023 był non-stop na grillu
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #stanowski #kanalzero
splinter96 - chłop od 2015 do 2023 był non-stop na grillu
#polityka #bekazpisu #bekaz...

źródło: 1000030768

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

glassmice
glassmice
glassmice 12 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
@splinter96: czemu temu typowi nikt się nie dobierze do d--y?
  • Odpowiedz
panna_kotta
panna_kotta
wczoraj, 00:33:29
  • 711
Was też w-----a , jak ktoś sobie stosuje własne zasady pisowni , czyli pisze w ten sposób ?

Albo w taki...... milion wielokropków.....

Albo jeszcze lepiej w ogóle nie stosuje znaków interpunkcyjnych pisze ciągiem po prostu można p-------a dostać i nigdy nie wiadomo o co chodzi

O
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

glassmice
glassmice
glassmice 21 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 1
@panna_kotta: a yak temó pżecifdziauać?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

565

Jan R. (26-lat) był już karany, 10 czerwca doprowadził do wypadku na S16.

Jan R. (26-lat) był już karany, 10 czerwca doprowadził do wypadku na S16.

26-letni mieszkaniec gminy Sieniawa, kierujący ciężarową Skanią, nie zachował bezpiecznej odległości podczas przejeżdżania obok znajdującego się na pasie awaryjnym samochodu ciężarowego marki Mercedes i doszło do zderzenia.

dashcambandit
z
bandyci-drogowi.pl
dodany: przedwczoraj, 10:30:53
  • 62
  • #
    polskiedrogi
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    kierowcy
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawojazdy
glassmice
glassmice
glassmice przedwczoraj, 14:51:56 via Wykop
  • 6
kuweciarz zasrany.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

glassmice
glassmice
glassmice przedwczoraj, 17:22:41 via Wykop
  • -5
@staszaiwa: zbyt brutalnie. Nie jesteśmy zwierzakami z PiSu albo ruskimi. Wszystko wg litery prawa
kankes
kankes
kankes
przedwczoraj, 06:39:48
  • 3103
Właśnie dotarła informacja do mojej pracy, że zwolniony dyscyplinarnie dwa lata kolega za rzekome molestowanie koleżanki jest niewinny. Koleżanka z borderem pomówiła go, bo nie zwracał na nią uwagi. Dostał zwolnienie, ona sama odeszła po pół roku. Sąd przez prawie 2 lata badał sprawę i w poniedziałek ogłosił wyrok całkowicie korzystny dla niego. Pracodawca (korpo) trzęsie gaciami bo wpłynął pozew cywilny od prawnika kolegi, poza żądaniem zadośćuczynienia finansowego jest pijarowo bolesne żądanie
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

glassmice
glassmice
glassmice przedwczoraj, 09:24:42 via Wykop
  • 3
@kankes: Ciekawe czy to prawda czy kolejna historyjka, żeby ludzi ruszyć do dyskusji.
  • Odpowiedz
trebeter
trebeter
21.06.2026, 08:14:24
  • 129
#trzecieoko
mirror: https://dubz.link/c/56694b

jestę hardcorem
finał 0,30
trebeter - #trzecieoko
mirror: https://dubz.link/c/56694b

jestę hardcorem
finał 0,30
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

glassmice
glassmice
glassmice 23.06.2026, 07:04:36 via Wykop
  • 0
@trebeter: gooooooooood( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Twoja_tata
Twoja_tata
23.06.2026, 00:47:21
  • 24
#trzecieoko
https://streamin.link/v/08c8ab84
Twoja_tata - #trzecieoko 
https://streamin.link/v/08c8ab84
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

glassmice
glassmice
glassmice 23.06.2026, 05:33:07 via Wykop
  • 17
@Twoja_tata: patologia
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
22.06.2026, 20:17:07
  • 136
No to niezla wspolpraca, najpierw mowi o wspolpracy a potem zrobil afere razem z swoim sztabem prawakoidow o glupia nazwe jednostki. xD
Ludzie tam w setkach tysiecy gina na wojnie, a nawrocki i prawaczki zesraly sie o pare literek na kartce, ktora wybrali sobie sami zolnierze.

Glowne problemy w tym kraju to nie korupcja, sabotaze rosji, atakowanie granicy.
Najwiekszym problemem jest to, ze sobie sasiad nazwal cos glupio, bo wolyn. A no i
KIaudik - No to niezla wspolpraca, najpierw mowi o wspolpracy a potem zrobil afere ra...
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

glassmice
glassmice
glassmice 22.06.2026, 22:14:05 via Wykop
  • 0
@SEGATASANSHIRO: pracujesz na produkcji że dajesz sobie wszystko wmówić? xD
  • Odpowiedz
scriptum_nox
scriptum_nox
22.06.2026, 18:09:38
  • 391
Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zepsuły podróżowanie?
Kiedyś człowiek się można było zgubić i trzeba było sobie poradzić. Dzisiaj nawet nie trzeba pamiętać, gdzie się zostawiło auto.
Wygodniej, ale jakoś mniej ciekawie. Kiedy ostatnio widzieliście turystę z mapą?

W sumie niby nikt nie zabrania, no ale jednak...

#podroze #nostalgia #technologia #podrozujzwykopem
scriptum_nox - Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zeps...

źródło: 1000022918

Pobierz
  • 239
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

glassmice
glassmice
glassmice 22.06.2026, 22:13:05 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
bombastick
bombastick
22.06.2026, 16:35:41
  • 255
XD

Nawrocki jest politykiem nacjonalistycznym, który wykorzystuje nastroje antyukraińskie do osiągnięcia korzyści wyborczych


— twierdzi amerykańska stacja CNN,

#ukraina #polska #wojna #rosja
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

glassmice
glassmice
glassmice 22.06.2026, 22:07:09 via Wykop
  • 0
@bombastick: i jeszcze burakiem.
  • Odpowiedz
radziuxd
radziuxd
22.06.2026, 15:58:51
  • 689
Przydacz właśnie powiedział, że Nawrockiego nie będzie na konferencji odbudowy Ukrainy, bo nie popiera zbierania na nich pieniędzy, bo są rozkradane i korupcja na Ukrainie jest duża.

K---a, ale mu starego sejwa wczytali. XD

#bekazpisu #bekazprawakow #polityka #ukraina #nawrocki
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

glassmice
glassmice
glassmice 22.06.2026, 22:03:53 via Wykop
  • 0
@radziuxd: co za burak
  • Odpowiedz

351

Polskie kopalnie pójdą za bezcen. Były miliardy zysków; jest bankructwo

Polskie kopalnie pójdą za bezcen. Były miliardy zysków; jest bankructwo

Związkowcy z Jastrzębskiej Spółki Węglowej ostrzegli przed nieuchronną upadłością spółki w nietypowym manifeście. Konflikt interesów, zarzuty o rażące zaniechania i widmo przejęcia strategicznych aktywów przez obcy kapitał. To nie kolejny rutynowy spór płacowy, ale otwarta walka o przetrwanie kluczo

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 22.06.2026, 07:21:37
  • 123
  • #
    slask
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    wykop
glassmice
glassmice
glassmice 22.06.2026, 15:35:43 via Wykop
  • 8
W---------ć związki zawodowe, opaskę świnie w zarządzie, zmniejszyć zarobki i będzie dało się wyprowadzić kopalnię
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

341

Płacisz 600 zł fryzjerowi, by ten obrażał cię na swoim TikToku. To nowa plaga, z

Płacisz 600 zł fryzjerowi, by ten obrażał cię na swoim TikToku. To nowa plaga, z

Coraz więcej salonów fryzjerskich i kosmetycznych traktuje fotel klienta jak plan zdjęciowy, a samego klienta jak rekwiz

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: 21.06.2026, 18:25:04
  • 152
  • #
    polska
  • #
    tiktok
  • #
    salonfryzjerki
  • #
    socialmedia
  • #
    wizerunek
glassmice
glassmice
glassmice 22.06.2026, 10:55:30 via Wykop
  • 9
zrobić listę takich patolokali( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
22.06.2026, 06:35:59
  • 268
xD

Trzaskowski mówi po francusku - bążur, łże elita, kto to widzioł w obcym języku zamiast w naszym pięknym rodzimym

Pisowiec mówi po francusku - patrzcie jaki piękny i płynny francuski bez żadnych kompleksów zawstydził wszystkich

#heheszki #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazprawakow #polityka
ProstyKrzywy - xD

Trzaskowski mówi po francusku - bążur, łże elita, kto to widzioł w...

źródło: 1000136877

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

glassmice
glassmice
glassmice 22.06.2026, 09:50:28 via Wykop
  • 0
@galicjanin: to zwyczajny knur
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
22.06.2026, 06:32:24
  • 509
W nowym aucie działa klima, szok i niedowierzanie #motoryzacja #samochody #dacia
Lardor - W nowym aucie działa klima, szok i niedowierzanie #motoryzacja #samochody #d...

źródło: 1000095229

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

glassmice
glassmice
glassmice 22.06.2026, 09:42:24 via Wykop
  • 1
@Lardor: chłop kupił pierwszy raz nowy samochód? xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >
  • Czy Ty serio myślisz, że obchodzi mnie Twoje zdanie?

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.06.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.07.2018

    Gadżeciarz
  • Kolarz
    od 26.01.2021

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking