Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

UlicznyPoeta
- 0

maszy666
via Android- 5
@UlicznyPoeta szukaj w aplikacji blix, wpisujesz konserwa i odnajduje ci sklepy gdzie jest taki produkt w gazetce

UlicznyPoeta
- 0
@maszy666: ooo dziękówa, już sprawdzam
- 0
#dieta #sniadanie #biedronka
Macie jakieś stronki, blogi czy cokolwiek z ciekawymi i zdrowszymi śniadaniami z biedronki? Mam ten sklep koło pracy i bardzo często właśnie tam zaopatruje się w jedzenie rano. Chętnie bym jakieś nowe pomysły wypróbował ;) bo czasem wpadam na chwilę łapie co znam i zazwyczaj to samo jem a przydało by się jakieś urozmaicenie
Macie jakieś stronki, blogi czy cokolwiek z ciekawymi i zdrowszymi śniadaniami z biedronki? Mam ten sklep koło pracy i bardzo często właśnie tam zaopatruje się w jedzenie rano. Chętnie bym jakieś nowe pomysły wypróbował ;) bo czasem wpadam na chwilę łapie co znam i zazwyczaj to samo jem a przydało by się jakieś urozmaicenie
- 12
@sylwke3100: biedronka bo po drodze
@sylwke3100: jak można robić zakupy w obsranej biedronce xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ku_wolnosci: Nie znam gorszego sklepu chlew osrany gównem
@ku_wolnosci: nie żebym hejtowała kupowanie w dyskontach bo sama przeważnie kupuję w netto czy lidlu, ale zdarzyło mi się być z dwa razy w różnych biedrach i jedyne moje wspomnienie to ścisk i niesmak
#biedronka czy prawda to ze solone top chips sa wycofane.
Mama mówiła na taką sytuację w moim pokoju : tutaj jescze tylko nasrac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#biedronka #chlewionka #humorobrazkowy
#biedronka #chlewionka #humorobrazkowy
źródło: comment_1651688102hOQyrXDn0KWezhtAkdWh24.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 43
- 121
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Suche_Sushi: no w lidlu własnie są
- 1
Czołem Mircy!
Dostałem "mandat" od apcoa Parking za brak biletu z biletomatu(bilet jest darmowy,trzeba go tylko pobrać) na parkingu w biedronce na ul.Bartycka 183.
Od roku co tydzień robię tam zakupy i nigdy nie brałem tego biletu a tu sie okazuje że jednak trzeba.
kwota
Dostałem "mandat" od apcoa Parking za brak biletu z biletomatu(bilet jest darmowy,trzeba go tylko pobrać) na parkingu w biedronce na ul.Bartycka 183.
Od roku co tydzień robię tam zakupy i nigdy nie brałem tego biletu a tu sie okazuje że jednak trzeba.
kwota
@Jachnucy: Idź do kierownika sklepu z potwierdzeniem zrobienia zakupów w tym dniu. Paragon bądź nawet wyciąg z karty. Koleżanka w Lidlu dostała z 3 takie "mandaty" i za każdym razem anulowała je w sklepie. Zakładam, że w Biedronce będzie podobnie.
- 5
@Jachnucy: na "mandacie" masz info o możliwości reklamacji. Jak masz paragon z biedronki z tego dnia, kiedy go dostałeś, to reklamację uznają i karę unieważnią. https://www.apcoa.pl/reklamacje/ tylko masz na to kilka dni, sprawdź sobie dokładnie
#internet #www #biedronka #chrome
Działa Wam strona - https://www.biedronka.pl/pl/w-tym-tyg-04-05 ?
U mnie ciągle przeładowuje/odświeża się ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Działa Wam strona - https://www.biedronka.pl/pl/w-tym-tyg-04-05 ?
U mnie ciągle przeładowuje/odświeża się ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@SweetDreams: u siebie usunęłam tylko ciastka ze strony biedronki
- 1
@SweetDreams: jeśli to faktycznie problem z ciasteczkiem to możesz spróbować otworzyć w trybie incognito
- 5
#listaproduktow
#sergrillowy Tolonis #biedronka
aktualny skład oraz producent: Krasnystaw
#sergrillowy Tolonis #biedronka
aktualny skład oraz producent: Krasnystaw
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie, Zakład Produkcyjny w Zamościu
PL 06641601 WE
źródło: comment_1651622916UL7oxmevare1HmMRFffBaV.jpg
PobierzZmienili skład ketchupu w biedrze.
Jest trochę rzadszy, w smaku brak różnic.
#biedronka #jedzenie #ketchup #ciekawostki
Ten po prawej stary ten po lewej pełny nowy.
W komentarzu wyraźniejsze zdjęcia
Jest trochę rzadszy, w smaku brak różnic.
#biedronka #jedzenie #ketchup #ciekawostki
Ten po prawej stary ten po lewej pełny nowy.
W komentarzu wyraźniejsze zdjęcia
źródło: comment_1651602227KFcNAWqMPOzxKt4IrCZIX5.jpg
Pobierz- 3
o faktycznie! Nie zwróciłem uwagi
@Walus002: Podobnie z cytrynowym Polarisem 1,5l, Zbyszko lux, później przez chwile BEWA łoooo panie jakie zło, szybka zmiana SOKPOL i już lepiej :)
Albo sok pomarańczowy Riviva, wcześniej producent SOKPOL, teraz FORTUNA i jest jakby słabszy :)
Cola Orginal wcześniej producent Hoop, teraz chyba BEWA, Hoop lux, Bewa bardzo kiepska.
Itd. itp., w Biedrze niby to samo, a jednak co innego :)
@wykopowy-znawca-expert: 157 zł za kg teraz, mówisz że było drożej? Xd
@Camuflash: no napisałem że koło 8 zł max za paczkę płaciłem, ale coś mi świta że nawet mniej. 70 g to nie pamiętam ale chyba 5 plasterków bylo
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@alfaiomega1: hahah to zaraz będzie, że to Polacy za tym stoją :) Ruska propaganda nie odpuści takiej torby :)
- 1
@alfaiomega1: na tych zdjęciach z Ukrainy, to widziałem właśnie całkiem sporo tych toreb z biedronki xD
704
Szklanki Kanału Sportowego wycofane z Biedronki, Stanowski przeprasza

W zeszły czwartek ze sklepów Biedronka zostały wycofane zestawy szklanek z naklejkami youtube’owego Kanału Sportowego, których jakość mocno krytykowano. - Przepraszam za ten numer. Nie nadzorowaliśmy tego w sposób właściwy. Zabrakło kontroli, uderzenia pięścią w stół, szybkiej reakcji -...
z- 305
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Czy tylko mnie lapie k-----a jak musze isc do #biedronka
@vegetassj1 tak
Czy wasza kapusta z marchewką też smakuje jak gunwo i jest nagle tak cienko szatkowana, jak włosy u baby utopca na trzęsawisku?
#biedronka #cotakapusta #gospodarka
#biedronka #cotakapusta #gospodarka
- 0
Dzisiaj próbując mięsa kebabowego z #biedronka, przypomniałem sobie o jednym wymyśle, który kiedyś u nich znalazłem. Była bowiem to pizza z parówką w rancie. Myślałem, że to będzie totalny crap, nie jadalne, ale nie! To był zajebisty pomysł, tym bardziej, że parówka zapakowana w rant była bardzo dobra jakościowo. Niestety pizza była przez chwilę, później już jej nigdy nie spotkałem. Ktoś może wie co się z nią stało? Spotkał
#biedronka co za gurwa dzban wymyślił zmianę układu towarów (╯°□°)╯︵ ┻━┻ ledwo się przyzwyczaiłem do tego co był a już r-------y,
a za oddzielenie kaw i herbat na 2 regały to powinien ktoś dostać srogie lańsko.
a za oddzielenie kaw i herbat na 2 regały to powinien ktoś dostać srogie lańsko.
- 8
@Jestem_Tutaj: To praktyka nie tylko biedronki. Duzo sklepow tak robi. Czlowiek po jakims czasie sie przyzwyczaja i wie gdzie czego szukac. Wiec wpada przebiega przez sklep ladujac tylko to czego potrzebuje bo wie gdzie tego szukac to na cos innego juz nie patrzy. A sklepom to nie na reke.
Wiec co jakis czas zmieniaja uklad zebys musial popatrzec tez na to czego nie potrzebujesz i byc moze to kupil.
Wiec co jakis czas zmieniaja uklad zebys musial popatrzec tez na to czego nie potrzebujesz i byc moze to kupil.
- 5
ale ten układ co teraz wprowadzili to totalny rozpiździel no niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Jestem_Tutaj: Dluzej bedziesz szukal=wiecej czasu spedzisz=moze kupisz cos czego nie potrzebujesz.
widzę, że się rozszerzyła oferta gadżetów od mejwenów #kanalsportowy #kufel #biedronka #heheszki #borek
źródło: comment_1651338919qZLjt0WyQszPiNiGgEKVQg.jpg
Pobierz- 8
@SynJurkaPrzemek: już nikt nie będzie mylił odwagi z odważnikiem :)

























