#dieta #sniadanie #biedronka

Macie jakieś stronki, blogi czy cokolwiek z ciekawymi i zdrowszymi śniadaniami z biedronki? Mam ten sklep koło pracy i bardzo często właśnie tam zaopatruje się w jedzenie rano. Chętnie bym jakieś nowe pomysły wypróbował ;) bo czasem wpadam na chwilę łapie co znam i zazwyczaj to samo jem a przydało by się jakieś urozmaicenie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czołem Mircy!

Dostałem "mandat" od apcoa Parking za brak biletu z biletomatu(bilet jest darmowy,trzeba go tylko pobrać) na parkingu w biedronce na ul.Bartycka 183.

Od roku co tydzień robię tam zakupy i nigdy nie brałem tego biletu a tu sie okazuje że jednak trzeba.

kwota
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jachnucy: Idź do kierownika sklepu z potwierdzeniem zrobienia zakupów w tym dniu. Paragon bądź nawet wyciąg z karty. Koleżanka w Lidlu dostała z 3 takie "mandaty" i za każdym razem anulowała je w sklepie. Zakładam, że w Biedronce będzie podobnie.
  • Odpowiedz
o faktycznie! Nie zwróciłem uwagi


@Walus002: Podobnie z cytrynowym Polarisem 1,5l, Zbyszko lux, później przez chwile BEWA łoooo panie jakie zło, szybka zmiana SOKPOL i już lepiej :)
Albo sok pomarańczowy Riviva, wcześniej producent SOKPOL, teraz FORTUNA i jest jakby słabszy :)

Cola Orginal wcześniej producent Hoop, teraz chyba BEWA, Hoop lux, Bewa bardzo kiepska.
Itd. itp., w Biedrze niby to samo, a jednak co innego :)
  • Odpowiedz
Dzisiaj próbując mięsa kebabowego z #biedronka, przypomniałem sobie o jednym wymyśle, który kiedyś u nich znalazłem. Była bowiem to pizza z parówką w rancie. Myślałem, że to będzie totalny crap, nie jadalne, ale nie! To był zajebisty pomysł, tym bardziej, że parówka zapakowana w rant była bardzo dobra jakościowo. Niestety pizza była przez chwilę, później już jej nigdy nie spotkałem. Ktoś może wie co się z nią stało? Spotkał
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#biedronka co za gurwa dzban wymyślił zmianę układu towarów (°° ledwo się przyzwyczaiłem do tego co był a już r-------y,
a za oddzielenie kaw i herbat na 2 regały to powinien ktoś dostać srogie lańsko.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jestem_Tutaj: To praktyka nie tylko biedronki. Duzo sklepow tak robi. Czlowiek po jakims czasie sie przyzwyczaja i wie gdzie czego szukac. Wiec wpada przebiega przez sklep ladujac tylko to czego potrzebuje bo wie gdzie tego szukac to na cos innego juz nie patrzy. A sklepom to nie na reke.

Wiec co jakis czas zmieniaja uklad zebys musial popatrzec tez na to czego nie potrzebujesz i byc moze to kupil.
  • Odpowiedz