Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@forfame: Gdybym miał w tygodniu 2h wolnego czasu to bym tak zrobił, nie sądzisz? Jak nie dostanę odpowiedzi to jutro sam pojadę poszukać, a jak patrzę na tak pomocne osoby jak ty to raczej będę zmuszony.
@Chris_Carson: redukcja to nie tylko zrzucanie sadła, to jest też okazja do zmiany nawyków żywieniowych np. oduczenie się "picia kalorii" przez odstawienie słodkich napojów, nawet jak teraz będziesz się zapijał napojami zero to przyzwyczajenie zostaje i jak tylko takiego nie będzie pod ręką to na bank złapiesz cokolwiek nafaszerowane cukrem
@Chris_Carson: Już nie przesadzaj, zakładam ze nie robisz zakupów online, bo byś wtedy nie pytał o te konkretne sklepy, więc i tak jeździsz i robisz je osobiście. Przecież możesz na kilka kolejnych zakupów pojechać do różnych i przy okazji sprawdzić co gdzie jest. Z mojego doświadczenia w biedronce masz z reguły colę zero, czasami bywa sprite i helena. W lidlu raczej podobnie. Tak jak ktoś wcześniej wspomniał pewnie intermarche będzie miało
@Catmmando: troszkę przesadzasz, ja niezależnie od tego czy obecnie redukcja czy masa zawsze piję tylko napoje zero, a jak nie ma pod ręką to wybiorę wode albo nic, w zasadzie omijam każde możliwe kalorie w płynie i to nie dlatego że jestem fit tylko dlatego że lubię żreć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

duża szansa że ktoś się na tyle przyzwyczai i mu posmakuje że zostanie przy napojach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pp93: pytam o te sklepy bo je mam w mieście, zakupy tylko w biedrze robię. Generalnie to ja na teraz potrzebuje wiedzieć bo redu już zaczęta, a Cola Zero szybko się znudzi
@Catmmando jak nie masz nic z cukrem pod ręką bo będziesz kupował tylko napoje zero to raczej się nie napijesz. Zresztą ja się nie pytam o porady żywieniowe tylko zadałem konkretne pytanie xd Wody i tak spokojnie codziennie po
@Chris_Carson: Zerknij na Allegro, patrząc na szybko jest tego dużo. Przelicz po prostu ile Ci to wyjdzie za litr, może nie ma sensu jeździć i szukać po sklepach, kiedy może się okazać, ze przez internet kupisz taniej i bedziesz miał dodatkowo większy wybór