Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rafixo

Rafixo

Dołączył 11 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12854
  • Znaleziska 5122
  • Mikroblog 7732
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 29
Huck9
Huck9
22.06.2026, 18:22:58
  • 4
#polandrock #woodstock no to mamy pierwszy zespół ale jak wiadomo I want to believe
Huck9 - #polandrock #woodstock no to mamy pierwszy zespół ale jak wiadomo I want to b...

źródło: image

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafixo
Rafixo 19 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 0
@Matiij: Coś gdzieś słyszałem, że oni na ostatnim koncercie na polandrocku dołożyli do tego interesu. Ale chcieli tu zagrać. Drugi raz już pewnie to nie przejdzie.
  • Odpowiedz

78

Streamer na rowerze wjeżdża w dostawcę jedzenia

Jedź elektrycznym rowerem, nie trzymaj steru, zetnij zakręt, wjedź w prawidłowo jadącego rowerzystę, nagraj wszystko i wrzuć do neta xD brak profitu

wods
z
trojmiasto.pl
dodany: 18.06.2026, 19:20:16
  • 32
  • #
    gdansk
  • #
    rower
  • #
    trojmiasto
  • #
    wypadek
  • #
    patologiazewsi
  • #
    patologiazmiasta
Rafixo
Rafixo 19.06.2026, 08:51:09 via Wykop
  • 2
Widać, że ścieżka z przeciwnego kierunku została dorobiona później bo wąsko było. Pewnie tam w miejscu zdarzenia w zamyśle jest dwukierunkowa, przy strzałce nie ma rowerka, ale powinni ją usunąć całkowicie bo wprowadza w błąd.
Rafixo - Widać, że ścieżka z przeciwnego kierunku została dorobiona później bo wąsko ...

źródło: sciezka

Pobierz
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rafixo
Rafixo 19.06.2026, 09:29:50 via Wykop
  • 0
@GOHAN: A weź się przyjrzyj temu zdjęciu jeszcze raz, bo wszystko na nim widać. Konkretnie temu co jest w czerwonym kółku po prawej stronie zdjęcia. Gdyby w miejscu zdarzenia nie było dwukierunkowej, to ci jadący z przeciwka by się musieli teleportować.
Rafixo
Rafixo 18.06.2026, 23:28:29
  • 2
Bramkarz kataru stwierdził że p------i dostać 10 bramek w jednym meczu i uda kontuzje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafixo
Rafixo 18.06.2026, 23:20:48
  • 0
Jakim cudem po czymś takim chłop sobie siedział na noszach i jeszcze machał do kibiców jak go zabierali ze stadionu?
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LipaStraszna
LipaStraszna
18.06.2026, 23:22:01 via Wykop
  • 3
@Rafixo: adrenalina. Ludzie po wypadku potrafią wyjść z auta i normalnie gadać, a za 10 minut ratownicy walczą o ich życie bo mają krwotok wewnętrzny.
  • Odpowiedz
okowita
okowita
18.06.2026, 23:22:23 via iOS
  • 1
@Rafixo: adrenalina szok za kilka minut zacznie boleć nie do wyobrażenia
  • Odpowiedz
Rafixo
Rafixo 08.06.2026, 19:24:19
  • 5
Od Kostrzyna lineup festiwalu jest co raz gorszy, z edycji na edycje robią się jakieś dożynki a nie festiwal. Ostatnia dobra edycja tego festiwalu to był ostatni raz w Kostrzynie w 2019. Dodatkowo patelnia na środku lotniska. I nie zapraszam do dyskusji, bo to jest fakt a nie opinia.

#polandrock #woodstock
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafixo
Rafixo
Autor
08.06.2026, 19:32:29 via Wykop
  • 2
@Soothsayer: Od 2012. A pewnie ci starsi co w 2008 roku tak gadali, to porównywali to do żar, można to zrozumieć z ich perspektywy ;p
  • Odpowiedz
Rafixo
Rafixo
Autor
08.06.2026, 19:33:03 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Rafixo
Rafixo
Autor
12.06.2026, 14:22:42 via Wykop
  • 1
@Matiij: Rel, jak ktoś się odważy napisać cokolwiek co nie jest wychwalaniem polandrocka, (nawet komentarz o jakiejś kapeli o której słyszeli tylko rodzice członków zespołu), to nie może liczyć na jakąś sensowną dyskusje tylko te same argumenty od lat lecą - "za darmo". Czyli jak za darmo to znaczy, że już nie można nic napisać, albo całujesz Jurka po stopach albo nie przyjeżdżaj.
  • Odpowiedz

536

Zamieszki w Belfaście, autobus stanął w ogniu. Pokłosie brutalnego ataku

Protesty i gwałtowne zamieszki w Belfaście wybuchły z powodu brutalnego ataku nożownika, do którego doszło w poniedziałek w północnej części miasta. Sprawcą okazał się 30-letni obywatel Sudanu, który posiada w Wielkiej Brytanii oficjalny status uchodźcy. Ofiara to ok. 40-letni mężczyzna, który przeb

rybak_fischermann
z
onet.pl
dodany: 09.06.2026, 22:01:37
  • 119
  • #
    belfast
  • #
    irlandia
  • #
    policja
  • #
    imigranci
  • #
    kryminalne
Rafixo
Rafixo 10.06.2026, 06:27:01 via Wykop
  • 11
W Belfaście to mają już wieloletnie doświadczenie w protestowaniu, bynajmniej nie pokojowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

350

Rosyjskie jednostki osaczają ICEYE. Alarm wokół polskiego satelity

Rosyjskie jednostki osaczają ICEYE. Alarm wokół polskiego satelity

Na orbicie okołoziemskiej dzieje się coś, co coraz bardziej niepokoi zachodnich analityków wojskowych. Co najmniej cztery rosyjskie satelity zmieniły swoje położenie i zaczęły wykonywać manewry w pobliżu komercyjnego satelity radarowego ICEYE-X36, który dostarcza dane wywiadowcze NATO i Ukrainie

KrzysztofWu
z
ithardware.pl
dodany: 28.05.2026, 15:16:00
  • 67
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    satelita
Rafixo
Rafixo 29.05.2026, 08:22:58 via Wykop
  • 1
W razie czego Departament Obrony USA ma na orbicie taki pojazd kosmiczny co się zwie X-37B. Oficjalnie dla testów, ale to tajny program który ujrzał światło dzienne przez przypadek. Nieoficjalnie pewnie potrafi o wiele więcej.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

175

CD Projekt zapowiedział specjalny stream. Może ogłosić DLC do Wiedźmina 3

CD Projekt zapowiedział specjalny stream. Może ogłosić DLC do Wiedźmina 3

CD Projekt po raz kolejny rozgrzał nastroje inwestorów i graczy oczekujących na DLC do Wiedźmina 3. Czy rynek słusznie interpretuje sygnały spółki? Rozstrzygnięcie już jutro.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 27.05.2026, 07:42:11
  • 33
  • #
    finanse
  • #
    wydarzenia
  • #
    wiedzmin3
  • #
    cdprojektred
  • #
    gielda
  • #
    ciekawostki
Rafixo
Rafixo 27.05.2026, 19:55:05 via Wykop
  • 0
No chyba nie.

P.S. Stream jest w całości poświęcony Krwi i winie, Toussaint, oraz jego mieszkańcom. Nie będziemy pokazywać nic z nadchodzącego dodatku Pieśni przeszłości. Więcej informacji podamy późnym latem.


https://www.facebook.com/PLthewitcher/posts/pfbid031YF1iA9WYbVBEJt5ok2X9g78DBoxzj7rtwzCWegh9H91Ey4EX8P6N6tZ3FiKdGCMl
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rafixo
Rafixo 25.05.2026, 11:45:41
  • 0
Pomóżcie prosze, nie ogarniam driftowania, nie umiem tego robić totalnie i nigdy nie potrafiłem. Jest jakieś auto przyjazne dla debila którym zrobię te 3 gwiazdki w wyzwaniach? Testowałem już kilka i w większości przypadków mi się udaje tylko dwie gwiazdki zrobić.
#forzahorizon6
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafixo
Rafixo
Autor
25.05.2026, 12:10:34 via Wykop
  • 0
@ujdzie: Tak, mam wyłączone wszystko i gram na padzie. Honda Acty próbowałem i faktycznie jest dosyć prosta, ale dalej nim robię 2 gwiazdki. Nienawidzę driftu, ale lubię robić te wszystkie osiągnięcia, normalnie bym ten drift olał i nigdy nie dotknął.
  • Odpowiedz
Rafixo
Rafixo
Autor
25.05.2026, 20:44:11 via Wykop
  • 0
@Devcio: Obczaje te elektryki pierw, dzięki za tipy
  • Odpowiedz
Rafixo
Rafixo
Autor
27.05.2026, 15:15:32 via Wykop
  • 0
@Devcio: @ujdzie Dzięki wielkie za porady, dzisiaj usiadłem na spokojnie i prawie wszędzie zrobiłem 3 gwiazdki za pierwszym podejściem Hondą Acty. Gdyby ktoś miał problemy z driftem to polecam to autko, samo sie prowadzi praktycznie, nie trzeba nic operować ręcznym, rzadko hamulcem, praktycznie sam gaz i autko samo jedzie bokiem.
  • Odpowiedz

349

Kremlowski ideolog Dugin z nowym pomysłem dla Rosjan. Chce zakazać internetu

Kremlowski ideolog Dugin z nowym pomysłem dla Rosjan. Chce zakazać internetu

- Rosjanom należy dawać internet w częściach, za dobre sprawowanie

Kosmita123
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 25.05.2026, 16:14:57
  • 92
  • #
    geopolityka
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
Rafixo
Rafixo 26.05.2026, 06:19:52 via Wykop
  • 3
Miałem taki sam pomysł od momentu kiedy parę razy trafiłem na ruskich w CSie, czyli jakieś ponad 15 lat temu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2557

Ostra krytyka Odysei Nolana ze strony Greków

Ostra krytyka Odysei Nolana ze strony Greków

Nowy głos w głośnej debacie - Grecy oskarżają Christophera Nolana oraz Hollywood o hipokryzję.

Victor_Manzon
z
naekranie.pl
dodany: 25.05.2026, 16:47:38
  • 446
  • #
    film
  • #
    nolan
  • #
    kino
  • #
    hollywood
  • #
    filmy
Rafixo
Rafixo 26.05.2026, 06:15:48 via Wykop
  • 1
@LamajHarma: Usuń Jenne Ortege z avatara i przeproś matkę.
yousouyou
yousouyou
17.05.2026, 19:01:58
  • 533
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafixo
Rafixo 18.05.2026, 06:31:01 via Wykop
  • 3
@yousouyou: ZA PACHOŁEK?!
Rafixo - @yousouyou: ZA PACHOŁEK?!
  • Odpowiedz
Miguelos
Miguelos
08.05.2026, 19:07:58
  • 597
Ależ piękna aplikacja od @backfeed wleciała na Android TV. Oglądasz sobie mecz a z boku sam się odświeża hashtag mecz. Coś pięknego.
#mecz #sport
Miguelos - Ależ piękna aplikacja od @backfeed wleciała na Android TV. Oglądasz sobie ...

źródło: image_picker_31D52A9C-10FE-40CA-9B83-75A81F2845E0-42099-000004B7DE34199C

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafixo
Rafixo 09.05.2026, 06:53:04 via Wykop
  • 5
Jeeeezu, nie dość że polska piłka i wysrywy na boisku to jeszcze wysrywy z wykopu na tym samym ekranie, co za masochizm xD
  • Odpowiedz
Rafixo
Rafixo 26.04.2026, 14:03:55
  • 5
No i c--j, zleakowal numer rycha xD to sie rysiu w----i znowu jak mu zaczną dzwonic setki osob
#latwogang
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafixo
Rafixo
Autor
26.04.2026, 14:18:44 via Wykop
  • 0
@world: Ah, no to dobrze
  • Odpowiedz
heremorie
heremorie
24.04.2026, 20:31:15
  • 54
#latwogang
o k---a włączyłem na 30 sekund, jakie stężenie fajnopolactwa i tych polskich influ próbujących się wybić i być w centrum uwagi xD
I tylko sąsiadów szkoda.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rafixo
Rafixo 24.04.2026, 20:53:04 via Wykop
  • 0
@heremorie: Szkoda sasiadow? Jedna taka akcja w tym miejscu na X lat, a moze i jedyna, bo pewnie jezeli bedzie nastepna to to zrobia w jakims domku, i ponad 30 milionow na dzieci to chyba mozna sie przemeczyc nie? Zwlaszcza ze nie drą sie przez caly czas, glosniej jest popołudniami i wieczorami a w nocy jest cisza.
  • Odpowiedz
Rafixo
Rafixo 24.04.2026, 21:35:12 via Wykop
  • 1
@Morf: Jakieś potwierdzenie tego masz czy instytut danych z d--y?
  • Odpowiedz
Rafixo
Rafixo 24.04.2026, 21:58:30 via Wykop
  • 2
@Morf: Czyli model fundacji jak z USA, mam nadzieje, ze przy takiej uzbieranej kwocie jednak wiekszosc trafi do dzieci a nie w koszta administracyjne. Zwlaszcza, ze teraz im będą patrzeć na ręce.
  • Odpowiedz

620

Péter Magyar: pierwszą wizytę po wygranej na Węgrzech złoży w Polsce!

Péter Magyar: pierwszą wizytę po wygranej na Węgrzech złoży w Polsce!

Lider TISZY zapowiedział, że po zwycięstwie jego pierwsza zagraniczna wizyta ma odbyć się w Polsce. To mocny sygnał zmiany kursu po latach rządów Orbána i możliwego nowego otwarcia w relacjach BudapesztWarszawaUE.

zalozyc_bukmacherke_w_afryce
z
wyborcza.pl
dodany: 12.04.2026, 21:30:26
  • 167
  • #
    wegry
  • #
    wybory
  • #
    petermagyar
  • #
    orban
  • #
    polska
  • #
    europa
Rafixo
Rafixo 13.04.2026, 07:54:14 via Wykop
  • 6
Fico będzie następny. Mam nadzieje, że ta sytuacja dobitnie pokazała europejskim politykom co znaczy i do czego prowadzi robienie lachy putinowi.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

645

Politycy lewicy próbują przypisać sobie zmianę przelicznika walut na Steam...

a polscy gracze przecierają oczy ze zdumienia i wytykają bezczelność.

wykopowicz_ka
z
gry-online.pl
dodany: 29.03.2026, 19:36:29
  • 69
  • #
    steam
  • #
    gry
  • #
    lewica
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    polityka
Rafixo
Rafixo 30.03.2026, 06:35:03 via Wykop
  • 24
Tak zmienili, że się nic nie zmieniło, fajnie Valve, dzięki.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rafixo
Rafixo 30.03.2026, 07:03:57 via Wykop
  • 0
@roman-swoboda: Ja mam na Argentyne

428

Szczecin przegłosował SCT. Starszym autem wjedziesz tam najwyżej 30 dni w roku

Szczecin przegłosował SCT. Starszym autem wjedziesz tam najwyżej 30 dni w roku

Do strefy bez limitu mają wjeżdżać m.in. diesle spełniające co najmniej Euro 4 albo wyprodukowane nie wcześniej niż w 2005 roku. Reszta dostaje tylko 30 dni rocznie.

Pan_od_Internetu
z
infoludek.pl
dodany: 25.03.2026, 08:15:44
  • 158
  • #
    polska
  • #
    szczecin
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    ekologia
  • #
    transport
Rafixo
Rafixo 25.03.2026, 16:20:26 via Wykop
  • 3
Ale wy wiecie, że tego nikt tam nie będzie sprawdzał? Nie będzie żadnych kamer ani bramek. SCT w Szczecinie to taki pic na wodę, bo za SCT się teraz dostaje dodatkowe punkty w programach dofinansowań.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

604

Pracowałam w MON z doktoratem za 2700 zł. Dlaczego modernizacja to marnotrastwo?

Pokaż treści 18+

Pracowałam w MON z doktoratem za 2700 zł. Dlaczego modernizacja to marnotrastwo?

Pracowałam w strukturach resortu obrony z doktoratem i 10 kursami menedżerskimi. System wycenił moje kompetencje na 2700 zł netto w Warszawie i wypluł mnie, bo zadawałam niewygodne pytania. Publikuję ten list otwarty, aby pokazać, dlaczego miliardy na modernizację armii zostaną przeżarte przez nie

Doktorat_za_2700
z
wykop.pl
dodany: 15.03.2026, 21:52:42
  • 300
  • #
    wojsko
  • #
    mon
  • #
    polska
  • #
    pracbaza
  • #
    zarzadzanie
  • #
    afera
Rafixo
Rafixo 16.03.2026, 11:03:16 via Wykop
  • 3
List? To się na pocztówce zmieści.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2401

Padła propozycja rewolucji w polskim wojsku. Kwalifikacja po nowemu

Pokaż treści 18+

Padła propozycja rewolucji w polskim wojsku. Kwalifikacja po nowemu

Do Sejmu trafiła petycja, która może zrewolucjonizować polskie wojsko. Mowa o wprowadzeniu obowiązkowej kwalifikacji wojskowej dla kobiet. Autor petycji swoją argumentację opiera między innymi o równouprawnienie.

neo78
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 08.03.2026, 15:53:40
  • 371
  • #
    polska
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
  • #
    militaria
Rafixo
Rafixo 08.03.2026, 18:46:36 via Wykop
  • 14
@Paolo100: Chyba pomyliłeś adresy i trafiłeś nie na te kwalifikacje co trzeba skoro ci kazali pośladki rozchylać.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

:)

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.05.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 22.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.04.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking