takie galaretki w proszku, torebka 75g , do zrobienia z 0.5L wody, na pewno wiecie o co chodzi
poszukuję galaretki z jak najmniejszą ilością cukru #dieta #lowcarb #kuchnia

mam teraz Twój Deser z #biedronka

napisali na niej że można zrobić 4 porcje, a w jednej porcji jest 16g węgli
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@heniek_8: można też zwyczajnie żelatyne dodac do coli zero, wychodzi galaretka o smaku coli. Zero węgli I trochę białka w makrosach. (Działa też z innymi bezcukrowymi napojami)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#biedronka ogarnij reklamę napoju owsianego, bo masz literówkę tydzień skandynawki xDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spnt: Każda szanująca swój czas i pieniądze firma ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślisz że serwery w naprawdę wielkich firmach stoją na linuxie?
  • Odpowiedz
Kto stawia coś takiego na windowsie


@spnt: każdy, kto chce mieć profesjonalne wsparcie i zrzucić odpowiedzialność na Microsoft w razie jakiegokolwiek włamania czy błędu będącego winą systemu operacyjnego. Bankomaty też w znamienitej większości stoją na windzie.
  • Odpowiedz
  • 3
@p1p2p3p4: Są naprawdę w porzadku,ja je pieke w piekarniku/air fryerze na mega chrupiaco,czasem robie z nimi qurrito jak w kfc.I nie jest to mielonka ale normalna poledwiczka.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@d0n_chich0t: nie musisz brać dwóch takich samych produktów, nawet kwoty nie muszą być zbliżone. Możesz wziąć sobie LEGO i np skarpetki. Jedynie musi być parzyście i max 4 produkty dziennie na 1 kartę MB.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja zrozumiałbym gdyby nie było jakiegoś chleba czy masła, ale żeby od ponad 2 tygodni nie było artykułów 1 potrzeby jakimi są zupki i chrupki to nie wiem biedronka powinna za to ponieść jakieś kary bo to niczym zbrodnie na ludzkości
#zupkichinskie #biedronka #vifon
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@userrrr: u mnie ostatnio była zmiana kierownika a do tego nie da się zamówić wielu rzeczy w tym zupek i chrupsów
A z syfem to nie wiem może masz 4 biedronki na zmianę z czego 3 są na kasach i nie ma kiedy sprzątać albo im się nie chce
  • Odpowiedz
@ps0lak: Ale zawsze im sie chciało dopiero teraz od kilku tygodni widze syf, brudną i klejąca podloge jeszcze jakis inteligent polozył dywan przed wejsciem do biedronki
¯\_(ツ)_/¯ normalnie mi sie rzygac chce jak msm tam robic zakupy, sanepid by zarobil na grzywnie
  • Odpowiedz
@lipcowy: producenta sprawdź, tył mały druk. Nazwy z przodu są na zamówienie biedry, nie mają żadnego znaczenia, okresowo sobie zmieniają.
  • Odpowiedz
@BlackReven: Ta bo takiej firmie brakuję licencji. Może jak się nie znasz to nie wypowiadaj się ?

Pewnie był błąd z serwerem aktywacji, w korporacyjnych środowiskach nikt nie wpisuje CD keya wiesz ?
  • Odpowiedz
@DonRzoncy: Tak naprawdę to klucz taki zwykły na 1 PC można wykorzystywać wiele razy ale kiedyś zostanie zablokowany ( ͡° ͜ʖ ͡°), tylko MS wie kiedy. Oczywiście jest to wbrew licencji i niezgodne z prawem

Co do Bierdonki to na pewnie mają serwer aktywacji, czyli serwer, do którego łączą się taka kasa fiskalna (de facto jest to zwykły windows 10 pewnie) i tam się aktywuję. Taką
  • Odpowiedz
#cebuladeals #biedronka potrzebuję kupić większą ilość dużych ręczników papierowych. Pamięta ktoś cenę tych pakownych po 6 w biedronce? Macie do polecenia jakieś e-sklepy/ #allegro z dobrymi cenami?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czemu taka korpo jak #biedronka nie potrafi wprowadzić wspólnych standardów jak np. McD? Byłem ostatnio w nowej biedronce, elegancko jak we francuskim butiku. Osobny dział mięsny, czysto, porządek. Przy kasie samoobsługowej stoi pracownik który pomaga i odklikuje błędy.
Wczoraj poszedłem do swojej biedronki. Z------a paletami gdzie się da, tylko nasrać na środku. Paleta z mięsem stoi obok lodówek i nikt się nią nie interesuje. Jedna kasa otwarta i kolejka na
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChamskoCytuje: Tego ci nie powiedzą, ale Biedronki mają różne Tiery. Są takie dla biedaków i trzody i są takie dla oskarków developerskich, ładniejsze, z cenami na produkty niepromocyjne też większymi.
  • Odpowiedz