#biedronka ogarnij reklamę napoju owsianego, bo masz literówkę tydzień skandynawki xDD
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 294
@spnt: Każda szanująca swój czas i pieniądze firma ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślisz że serwery w naprawdę wielkich firmach stoją na linuxie?
- 309
Kto stawia coś takiego na windowsie
@spnt: każdy, kto chce mieć profesjonalne wsparcie i zrzucić odpowiedzialność na Microsoft w razie jakiegokolwiek włamania czy błędu będącego winą systemu operacyjnego. Bankomaty też w znamienitej większości stoją na windzie.
Które dania express z #biedronka polecacie,oprócz znanej już lasagne i polędwiczek w panierce? (ʘ‿ʘ) #jedzenie #zakupy #jedzzwykopem
źródło: comment_1652361478I3v7FyKXN3Hb356UQwGYfL.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
2
Biedronka daje prace, wyżywienie i nocleg

Firma oferuje poza pracą również noclegi i wyżywienie
z- 0
- #
- #
- #
- #
- 3
@bejt: zoom
źródło: comment_1652341279TSRgxLFS0dAyi6p48oKBYU.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
- 1
@d0n_chich0t: nie musisz brać dwóch takich samych produktów, nawet kwoty nie muszą być zbliżone. Możesz wziąć sobie LEGO i np skarpetki. Jedynie musi być parzyście i max 4 produkty dziennie na 1 kartę MB.
@odna: wiecej przepale niż to warte - mam dwie obok siebie jak jadę do biura wiec czasem zerknę... w poniedziałek kupiłem janka jelonka traktorka ale tylko jeden byl...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
ja zrozumiałbym gdyby nie było jakiegoś chleba czy masła, ale żeby od ponad 2 tygodni nie było artykułów 1 potrzeby jakimi są zupki i chrupki to nie wiem biedronka powinna za to ponieść jakieś kary bo to niczym zbrodnie na ludzkości
#zupkichinskie #biedronka #vifon
#zupkichinskie #biedronka #vifon
- 0
@userrrr: u mnie ostatnio była zmiana kierownika a do tego nie da się zamówić wielu rzeczy w tym zupek i chrupsów
A z syfem to nie wiem może masz 4 biedronki na zmianę z czego 3 są na kasach i nie ma kiedy sprzątać albo im się nie chce
A z syfem to nie wiem może masz 4 biedronki na zmianę z czego 3 są na kasach i nie ma kiedy sprzątać albo im się nie chce
@ps0lak: Ale zawsze im sie chciało dopiero teraz od kilku tygodni widze syf, brudną i klejąca podloge jeszcze jakis inteligent polozył dywan przed wejsciem do biedronki
¯\_(ツ)_/¯ normalnie mi sie rzygac chce jak msm tam robic zakupy, sanepid by zarobil na grzywnie
¯\_(ツ)_/¯ normalnie mi sie rzygac chce jak msm tam robic zakupy, sanepid by zarobil na grzywnie
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kurt_hectic: O kurła ale jaja jeszcze tego nie widziałem. Aktywacja windowsa na kasie w biedronce, no nie wytrzymam
- 7
@kurt_hectic: Jaki tani Windows. I jeszcze na rabacie z karty Biedronka.
- 3
xD, biedronka w swoich kasach na pirackich windowsach jedzie.
#biedronka
#biedronka
źródło: comment_1652216234KJN90fhOUXXQ0ZzfdpFWJL.jpg
Pobierz- 0
- 245
@BlackReven: Ta bo takiej firmie brakuję licencji. Może jak się nie znasz to nie wypowiadaj się ?
Pewnie był błąd z serwerem aktywacji, w korporacyjnych środowiskach nikt nie wpisuje CD keya wiesz ?
Pewnie był błąd z serwerem aktywacji, w korporacyjnych środowiskach nikt nie wpisuje CD keya wiesz ?
- 45
@DonRzoncy: Tak naprawdę to klucz taki zwykły na 1 PC można wykorzystywać wiele razy ale kiedyś zostanie zablokowany ( ͡° ͜ʖ ͡°), tylko MS wie kiedy. Oczywiście jest to wbrew licencji i niezgodne z prawem
Co do Bierdonki to na pewnie mają serwer aktywacji, czyli serwer, do którego łączą się taka kasa fiskalna (de facto jest to zwykły windows 10 pewnie) i tam się aktywuję. Taką
Co do Bierdonki to na pewnie mają serwer aktywacji, czyli serwer, do którego łączą się taka kasa fiskalna (de facto jest to zwykły windows 10 pewnie) i tam się aktywuję. Taką
@nokash: jaka cena
- 0
@Znowmuszewymyslec Ok. 2,5 zlotego
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
@GajuPrzegryw: a gdzie podniecenie albo ekscytacja?
- 1
- 0
#cebuladeals #biedronka potrzebuję kupić większą ilość dużych ręczników papierowych. Pamięta ktoś cenę tych pakownych po 6 w biedronce? Macie do polecenia jakieś e-sklepy/ #allegro z dobrymi cenami?
Czemu taka korpo jak #biedronka nie potrafi wprowadzić wspólnych standardów jak np. McD? Byłem ostatnio w nowej biedronce, elegancko jak we francuskim butiku. Osobny dział mięsny, czysto, porządek. Przy kasie samoobsługowej stoi pracownik który pomaga i odklikuje błędy.
Wczoraj poszedłem do swojej biedronki. Z------a paletami gdzie się da, tylko nasrać na środku. Paleta z mięsem stoi obok lodówek i nikt się nią nie interesuje. Jedna kasa otwarta i kolejka na
Wczoraj poszedłem do swojej biedronki. Z------a paletami gdzie się da, tylko nasrać na środku. Paleta z mięsem stoi obok lodówek i nikt się nią nie interesuje. Jedna kasa otwarta i kolejka na
- 1
@ChamskoCytuje: Tego ci nie powiedzą, ale Biedronki mają różne Tiery. Są takie dla biedaków i trzody i są takie dla oskarków developerskich, ładniejsze, z cenami na produkty niepromocyjne też większymi.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
























poszukuję galaretki z jak najmniejszą ilością cukru #dieta #lowcarb #kuchnia
mam teraz Twój Deser z #biedronka
napisali na niej że można zrobić 4 porcje, a w jednej porcji jest 16g węgli
źródło: comment_1652365654sa1uxR0ehiGidBKn3MQxDU.jpg
Pobierz