@razor172: umysł biedaka tak działa, jak kiedyś nie było i się przyzwyczaił do biedy to woli biedę bo tak jest wygodniej z drugiej strony dobrze, bo nie wyda na głupoty tego co zarobi choć może popaść w skrajność i z tego nigdy nie korzystać
W końcu mem o sortowaniu śrubek stał sie faktem xdd Co rykłem na początku filmu to moje xd Czego ten człowiek nie wymyśli żeby nie robić kampera albo chociaż dokończyć tego ulepa co kupił na albanie...
@anoonek95: Film fantastyczny, posegregował śrubki, spał dwie godziny, bo nie ma czasu na sen (XDDDDDDD), załadował złom i koniec. Jak chłop który nie pracuje na etacie musi zarywać noc, ktoś mi to wytłumaczy, czym on jest taki zajęty?
@borsuk_miodozer: Ja odnoszę wrażenie, że ma starszyny ból duypy, że felgoobijaczowi idzie lepiej. Na live co chwile wyświetlanie, że on Feldze nie dosięga do pięt itp.
#korsir Tak jak już kiedyś pisałem raczej jestem człowiekiem który nie udziela się na forum publicznym. Ale przez brak szacunku do ludzi którzy faktycznie obserwowali Kubę od początku, uroczyście dałem dziś unsuba i polecam zrobić to każdemu kto liczy, że te wypociny zmienią się w coś wartościowego. To jest niesamowite jak z tak wielkich ambicji i z kanału który oglądało się najlepiej można upaść tak nisko...
Znamienne jest to że z wyjazdu do Albanii zrezygnował
@MistrzCietejRiposty: Nie pasował mu termin, bo nie będzie się dostosowywał do żony Felgoobijacza która pracuje na etacie, on nie ma w tym terminie czasu.
@razor172: thinkcar z aplikacją thinkdiag. 500zl,.ewentualnie wyższy model. Nie ma sensu drozezych. Robi nowe auta i ma multum opcji, ktorych tata nawet nie użyje.
#raportzpanstwasrodka Jest i on, bohater drugiego planu ... mityczny tesciu, ktory tak naprawde zawiaduje calym tym bulgarskim burdlem. Maciej slowo 'tesc' powtarza w kazdym filmie srednio 20-30 razy ...
Felgoobijacz tylko z żoną jedzie na tą Albanie? Bo zakładam, że Yeti w tym roku nie wyrobi się ze swoim jeepem. Chyba, że pojedzie jak z Odynem pustą budą i tylko materac wrzuci.
@razor172: jaka Albania człowieku sezon się zbliża odyniec senior zaraz z synem będą okupować polskie plaże i zbierać kapsle więc trzeba jechać na brygadę kryzys xD ale czuję w kościach że jakby miał jechać to pojedzie ulepem od Michała z namiotem na dachu xD
Oto podsumowanie kolejnego „epokowego” dzieła z kanału Korsir, w którym autor udowadnia, że 30 minut życia widza można poświęcić na oglądanie mycia plastiku i dokręcania czterech śrubek.
Najważniejsze „osiągnięcia” odcinka:
- Inżynieria ekstremalna: Korsir spędził aż dwie i pół godziny na przykręcaniu małej blaszki osłaniającej wyciągarkę [04:10]. Wyczyn godny NASA – trzeba było wywiercić dziurki i nagwintować otwory pod śruby piątki. Efekt? „Wygląda pięknie”, choć kamera ledwo to widzi.
Piszą, że #legia interesuje się Janem Kuchtą ze Sparty Praga. Chłop drugi sezon jak rezerwowy wartość 2,5mln euro i podobno tyle za niego chcą. Czy naprawdę nie lepiej zapłacić za Karola Czubaka z Motoru? Miał zajebiste liczby w Arce, później słabo w Belgii ale teraz znowu top. A oni interesują się jakimś rezerwowym Czechem.
@razor172: Nie, bo znając MR ZBIGNIEWA krzyknie 4 mln ojro i nic nie zejdzie. Jak było z EDE? MR ZBIGNIEW co gadaliśmy z @michalxd21 @tomwick55 @thority @throgoth bardzo specyficzny biznesmen i on liczył na złoty strzał typu przychodzi Turek/Arab/Widzew, jest typ w granicach 3 mln ojro, on krzyczy 7 mln ojro i tyle otrzymuje bez targowania. Ma to sens, bo podobnie myślał MR JÓZEF ojciec małych
@razor172: nie tyle Legia się nim interesuje, tylko jeżeli w połowie kwietnia słyszysz o takich plotkach to interesuje się menadżer tym, żeby gdzieś takiego ananasa opchnąć.
Mam #iptv od tvteam na komputerze przy użyciu VLC wszystko śmiga elegancko, jak odpalam na telewizorze to nie działa np. żaden kanał canal plus sport? Może jakiś Mirek ma pomysł czym to jest spowodowane? Sprawdzałem na dwóch różnych aplikacjach, zmieniłem DNS-a na 1.1.1.1 i dalej nie działa.
@razor172: Spróbuj z inną listą, to chociaż będziesz miał pewność czy problem leży w apkach czy w liście. Jak nie masz to daj priv. to Ci coś podrzucę na test
#pompaciepla #elektryka #homeassistant #tuya Poleci jakiś Mirek licznik 3-fazowy z integracją Tuya? Chciałbym monitorować zużycie prądu przez pompę ciepła. Z najważniejszych rzeczy — licznik musi pokazywać zużycie na bieżąco i mieć możliwość przeglądania historii, tak jak w aplikacji elicznik od Tauronu.
źródło: Zrzut ekranu 2026-06-21 154323
Pobierz