Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
razor172

razor172

Dołączył 7 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2704
  • Znaleziska 148
  • Mikroblog 2556
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 42
dj-gizmo
dj-gizmo
21.06.2026, 13:44:54
  • 8
#korsir Wg Korsira popiersie rzymskiego wladcy
dj-gizmo - #korsir Wg Korsira popiersie rzymskiego wladcy

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-21 154323

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

razor172
razor172 21.06.2026, 14:01:11 via iOS
  • 5
@dj-gizmo: Szacun, że to obejrzałeś. Ja niestety tego gniota o losowych muzeach z Berlina pominąłem.
  • Odpowiedz
razor172
razor172 18.06.2026, 14:42:05
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vadzior
Vadzior
18.06.2026, 14:51:42 via Wykop
  • 8
@razor172: umysł biedaka tak działa, jak kiedyś nie było i się przyzwyczaił do biedy to woli biedę bo tak jest wygodniej
z drugiej strony dobrze, bo nie wyda na głupoty tego co zarobi choć może popaść w skrajność i z tego nigdy nie korzystać
  • Odpowiedz
radoslaw-franciszek-osowka
radoslaw-franciszek-osowka
19.06.2026, 05:45:19 via Wykop
  • 3
@robertz86: pozdro dla inwestycji w nieruchomości na śląsku, nikt tego nie kupi, no chyba że zaraz się cały bytom zapadnie do kopalni xD
  • Odpowiedz
blackdragon88
blackdragon88
17.06.2026, 21:19:44
  • 21
#korsir Widzę że wielkogłowemu wyświetlenia lecą na pysk i mordę :) Ahhh jak me serce się raduje z tego powodu :D
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

razor172
razor172 18.06.2026, 07:54:36 via Wykop
  • 4
@blackdragon88: zaraz wyjadz na Albanie to się rozkręci( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
anoonek95
anoonek95
anoonek95
10.06.2026, 23:58:54
  • 32
W końcu mem o sortowaniu śrubek stał sie faktem xdd Co rykłem na początku filmu to moje xd Czego ten człowiek nie wymyśli żeby nie robić kampera albo chociaż dokończyć tego ulepa co kupił na albanie...

#korsir
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

razor172
razor172 11.06.2026, 07:00:09 via Wykop
  • 5
@anoonek95: Film fantastyczny, posegregował śrubki, spał dwie godziny, bo nie ma czasu na sen (XDDDDDDD), załadował złom i koniec. Jak chłop który nie pracuje na etacie musi zarywać noc, ktoś mi to wytłumaczy, czym on jest taki zajęty?
  • Odpowiedz
lotnik-13d
lotnik-13d
lotnik-13d
01.06.2026, 11:05:34
  • 4
#korsir jak ten kaszkiet tak wszystkich oszukuje może trzeba go traktować jak Konowicza z paczkami 😂
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

razor172
razor172 02.06.2026, 13:47:42 via Wykop
  • 1
@borsuk_miodozer: Ja odnoszę wrażenie, że ma starszyny ból duypy, że felgoobijaczowi idzie lepiej. Na live co chwile wyświetlanie, że on Feldze nie dosięga do pięt itp.
  • Odpowiedz
raizo777
raizo777
01.06.2026, 08:41:20
  • 15
Z tego jeszcze będzie niezła drama ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#korsir #felgoobijacz
raizo777 - Z tego jeszcze będzie niezła drama ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#korsir #felgoobijacz

źródło: 2026-06-01_104038

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

razor172
razor172 02.06.2026, 13:23:23 via Wykop
  • 8
@raizo777: Mi się przypomniało jak Fegoobijacz musiał mu pożyczyć garnitur na ślub bo nie miałby w czym przyjść XD
  • Odpowiedz
borys2233
borys2233
borys2233
25.05.2026, 16:38:25
  • 30
#korsir Tak jak już kiedyś pisałem raczej jestem człowiekiem który nie udziela się na forum publicznym. Ale przez brak szacunku do ludzi którzy faktycznie obserwowali Kubę od początku, uroczyście dałem dziś unsuba i polecam zrobić to każdemu kto liczy, że te wypociny zmienią się w coś wartościowego.
To jest niesamowite jak z tak wielkich ambicji i z kanału który oglądało się najlepiej można upaść tak nisko...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

razor172
razor172 26.05.2026, 13:26:46 via Wykop
  • 0
Znamienne jest to że z wyjazdu do Albanii zrezygnował

@MistrzCietejRiposty: Nie pasował mu termin, bo nie będzie się dostosowywał do żony Felgoobijacza która pracuje na etacie, on nie ma w tym terminie czasu.
  • Odpowiedz
Lunat
Lunat
17.05.2026, 19:09:49
  • 886
#mecz #lewandowski #fcbarcelona #laliga #nostalgia #bvb #pilkanozna
Lunat - #mecz #lewandowski #fcbarcelona #laliga #nostalgia #bvb #pilkanozna

źródło: lewy

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

razor172
razor172 18.05.2026, 12:37:56 via Wykop
  • 0
@Lunat:
razor172 - @Lunat:

źródło: PM6k9kuTURBXy82ZTE4ZTVhNC03ZTE0LTRhNTItODg2Yi00YmNiNWVmN2JlZGMuanBlZ5GTAs0BaM0CHN4AAqEwAaExAQ

Pobierz
  • Odpowiedz
razor172
razor172 29.04.2026, 11:15:25
  • 0
#diagnostykasamochodowa #samochody #mechanikasamochodowa

Polecicie jakiś interfejs diagnostyczny do 2000 zł? Szukam czegoś dla ojca więc musi być po polsku, po pracy często coś przy autach dłubie.

Wstępnie myślałem o:
https://mythinkcar.com/products/thinkcar-thinkscan-689bt-bidirectional-scan-tool
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JRT98
JRT98
JRT98
08.05.2026, 18:31:31 via Wykop
  • 0
@razor172: thinkcar z aplikacją thinkdiag. 500zl,.ewentualnie wyższy model. Nie ma sensu drozezych. Robi nowe auta i ma multum opcji, ktorych tata nawet nie użyje.

https://allegro.pl/oferta/interfejs-thinkdiag-thinkcar-2026-pelna-licencja-12-miesiecy-adapter-15219232828

W tym co podeslales masz to samo tylko placisz za urzadzenie. Tu uzywasz posiadanego już urzadzenia- telefonu.
Ogolnie polecam tą firmę
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
29.04.2026, 06:06:46
  • 38
#raportzpanstwasrodka
Jest i on, bohater drugiego planu ... mityczny tesciu, ktory tak naprawde zawiaduje calym tym bulgarskim burdlem. Maciej slowo 'tesc' powtarza w kazdym filmie srednio 20-30 razy ...
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka 
Jest i on, bohater drugiego planu ... mityczny t...

źródło: IMG_3054

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

razor172
razor172 29.04.2026, 06:40:01 via Wykop
  • 2
@JJtriple777: Gdzie teraz kamerdynerzy mieszkają? I jak się nazywa ich kanał?
  • Odpowiedz
razor172
razor172 28.04.2026, 09:27:28
  • 2
Myślicie, że #korsir pojedzie do Albanii bawareczką?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

razor172
razor172
Autor
28.04.2026, 09:52:23 via Wykop
  • 12
@elektryczny_mariusz: do bawareczki tylko w koscielnych ubraniach
  • Odpowiedz
razor172
razor172 20.04.2026, 12:22:40
  • 9
Felgoobijacz tylko z żoną jedzie na tą Albanie? Bo zakładam, że Yeti w tym roku nie wyrobi się ze swoim jeepem. Chyba, że pojedzie jak z Odynem pustą budą i tylko materac wrzuci.

#korsir #felgoobijacz #odyn
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weezyxboss
weezyxboss
20.04.2026, 12:44:00 via Wykop
  • 25
@razor172: jaka Albania człowieku sezon się zbliża odyniec senior zaraz z synem będą okupować polskie plaże i zbierać kapsle więc trzeba jechać na brygadę kryzys xD ale czuję w kościach że jakby miał jechać to pojedzie ulepem od Michała z namiotem na dachu xD
  • Odpowiedz
Kakoq
Kakoq
20.04.2026, 16:21:28 via Wykop
  • 19
@Kamilek2323: już nie aktualne, na live mówił już, że 500 złotych kary to nie tak dużo i może pół roku stać
  • Odpowiedz
bbul44
bbul44
bbul44
15.04.2026, 16:49:57
  • 44
Oto podsumowanie kolejnego „epokowego” dzieła z kanału Korsir, w którym autor udowadnia, że 30 minut życia widza można poświęcić na oglądanie mycia plastiku i dokręcania czterech śrubek.

Najważniejsze „osiągnięcia” odcinka:

- Inżynieria ekstremalna: Korsir spędził aż dwie i pół godziny na przykręcaniu małej blaszki osłaniającej wyciągarkę [04:10]. Wyczyn godny NASA – trzeba było wywiercić dziurki i nagwintować otwory pod śruby piątki. Efekt? „Wygląda pięknie”, choć kamera ledwo to widzi.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

razor172
razor172 16.04.2026, 05:42:54 via Wykop
  • 0
Niezłe mango tv się robi, w każdym odcinku reklama. Jak nie jakieś chińskie g---o to napoje nawadniające lepiej niż woda - HOLY!
  • Odpowiedz
razor172
razor172 14.04.2026, 12:07:54
  • 0
Piszą, że #legia interesuje się Janem Kuchtą ze Sparty Praga. Chłop drugi sezon jak rezerwowy wartość 2,5mln euro i podobno tyle za niego chcą. Czy naprawdę nie lepiej zapłacić za Karola Czubaka z Motoru? Miał zajebiste liczby w Arce, później słabo w Belgii ale teraz znowu top. A oni interesują się jakimś rezerwowym Czechem.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
14.04.2026, 12:59:13 via Wykop
  • 1
@razor172: Nie, bo znając MR ZBIGNIEWA krzyknie 4 mln ojro i nic nie zejdzie. Jak było z EDE? MR ZBIGNIEW co gadaliśmy z @michalxd21 @tomwick55 @thority @throgoth bardzo specyficzny biznesmen i on liczył na złoty strzał typu przychodzi Turek/Arab/Widzew, jest typ w granicach 3 mln ojro, on krzyczy 7 mln ojro i tyle otrzymuje bez targowania. Ma to sens, bo podobnie myślał MR JÓZEF ojciec małych
  • Odpowiedz
miki4ever
miki4ever
14.04.2026, 13:00:10 via iOS
  • 4
@razor172: nie tyle Legia się nim interesuje, tylko jeżeli w połowie kwietnia słyszysz o takich plotkach to interesuje się menadżer tym, żeby gdzieś takiego ananasa opchnąć.
  • Odpowiedz
Pawel993
Pawel993
08.04.2026, 06:40:09
  • 1
Niezależnie co się wydarzy, ktoś wie po co trumpowi ta wojna w Iranie była? W sensie co on osiągnął w tej wojnie?

#iran #usa #trump
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

razor172
razor172 08.04.2026, 06:40:52 via Wykop
  • 0
@Pawel993: on ją wygrał
  • Odpowiedz
razor172
razor172 08.04.2026, 06:52:56 via Wykop
  • 0
@Pawel993: Osiągnął swoje cele, zniszcz Iran i cieśnina jest otwarta XD
  • Odpowiedz
ferdynand-kiepski1998
ferdynand-kiepski1998
13.03.2026, 20:16:21
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

razor172
razor172 16.03.2026, 14:36:28 via Wykop
  • 0
@ferdynand-kiepski1998: nie ma czasu rozebrać, bo musi zarabiać na dziecko
  • Odpowiedz
razor172
razor172 13.03.2026, 20:41:42
  • 0
Mam #iptv od tvteam na komputerze przy użyciu VLC wszystko śmiga elegancko, jak odpalam na telewizorze to nie działa np. żaden kanał canal plus sport? Może jakiś Mirek ma pomysł czym to jest spowodowane? Sprawdzałem na dwóch różnych aplikacjach, zmieniłem DNS-a na 1.1.1.1 i dalej nie działa.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NieoznaczonaReklama
NieoznaczonaReklama
13.03.2026, 21:09:10 via Wykop
  • 0
@razor172: u mnie na televizo działa
NieoznaczonaReklama - @razor172: u mnie na televizo działa

źródło: 1000006809

Pobierz
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek
13.03.2026, 21:53:11 via Wykop
  • 0
@razor172: Spróbuj z inną listą, to chociaż będziesz miał pewność czy problem leży w apkach czy w liście. Jak nie masz to daj priv. to Ci coś podrzucę na test
  • Odpowiedz

746

Deweloper wyłudził 342 mln zł. Poszkodowane na razie są 1434 osoby

Deweloper wyłudził 342 mln zł. Poszkodowane na razie są 1434 osoby

Michał Sapota, prezes HREiT, przebywający w areszcie, został oskarżony o oszustwo wobec 1434 osób na sumę przekraczającą 342 mln zł.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
polityka.se.pl
dodany: 12.01.2026, 08:10:03
  • 132
  • #
    nieruchomosci
razor172
razor172 15.01.2026, 06:49:18 via Wykop
  • 0
@Czoso: zwykle jak kupujesz dziurę w ziemi to jest taniej, a po drugie dużo większy wybór bo jak już wybudują to większość jest wykupiona
razor172
razor172 02.01.2026, 14:43:05
  • 0
#pompaciepla #elektryka #homeassistant #tuya
Poleci jakiś Mirek licznik 3-fazowy z integracją Tuya? Chciałbym monitorować zużycie prądu przez pompę ciepła.
Z najważniejszych rzeczy — licznik musi pokazywać zużycie na bieżąco i mieć możliwość przeglądania historii, tak jak w aplikacji elicznik od Tauronu.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

razor172
razor172
Autor
02.01.2026, 14:43:57 via Wykop
  • 0
@TimeIsImportantAndIamAClock: dzięki, na wykop zawsze można liczyć :)
  • Odpowiedz
razor172
razor172
Autor
03.01.2026, 22:34:56 via iOS
  • 0
@zibizz1: wygląda spoko, czemu nie polecasz?
  • Odpowiedz
razor172
razor172
Autor
03.01.2026, 22:40:08 via iOS
  • 0
@zibizz1: ona mierzą trzy fazy razem czy każda osobno?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >
  • Jebacz pisu i filantrop

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.08.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.02.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking