Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@Reezu: tylko przez jakiś czas, na wieczór to się zmienia
Ta polityka #lidl odnośnie zwrotów produktów to jest jakiś dramat. Okazuje się na paragonie w 10 sekund od zawarcia transakcji, że czegoś cena się nie zgadza z tym co jest na półce/w lodówce albo nad towarem była etykieta od innego produktu tego samego typu i co? I nic, po odejsciu od kasy zwrotow produktow spożywczych nie przyjmujemy. Wal się Pan. To już nawet w #biedronka mimo wszystkich swoich
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@PurpleHaze: Zglosilem swoja watpliwosc kasjerce, skontaktowala sie z kimstam zeby sprawdzil cene. Po chwili uslyszalem informacje zwrotna, ze cena na paragonie jest ok. Mowie no nie ma opcji, ide sprawdzic. Poszedlem, czerwonej etykiety z obnizona cena juz tam nie bylo.
- 1
- 1
@Brzuchol00: jedynie na amazonie, ale ceny są dosyć zaporowe
https://www.amazon.com/Crown-Prince-Fancy-Oysters-Cottonseed/dp/B00CQEBBDI/ref=sr_1_15?keywords=smoked+oysters&qid=1654723819&sr=8-15
https://www.amazon.com/Pacific-Pearl-Smoked-Oysters-3-75-Ounce/dp/B000LLKC6A/ref=sr_1_2?keywords=smoked+oysters&qid=1654723819&sr=8-2
https://www.amazon.com/Crown-Prince-BG11734-Smoked-Oysters/dp/B005P0TTSO/ref=pd_sbs_sccl_1_1/147-5046057-1290042?pd_rd_w=iZy3A&content-id=amzn1.sym.3676f086-9496-4fd7-8490-77cf7f43f846&pf_rd_p=3676f086-9496-4fd7-8490-77cf7f43f846&pf_rd_r=VMW8QS090W3N6X69KYTZ&pd_rd_wg=iEnKI&pd_rd_r=98322eae-4cd2-4411-8fee-a669baec2e29&pd_rd_i=B005P0TTSO&psc=1
te trzy wersje jadłem + jakieś z chilli i też był dobre, no ale ceny są jakie są :/
https://www.amazon.com/Crown-Prince-Fancy-Oysters-Cottonseed/dp/B00CQEBBDI/ref=sr_1_15?keywords=smoked+oysters&qid=1654723819&sr=8-15
https://www.amazon.com/Pacific-Pearl-Smoked-Oysters-3-75-Ounce/dp/B000LLKC6A/ref=sr_1_2?keywords=smoked+oysters&qid=1654723819&sr=8-2
https://www.amazon.com/Crown-Prince-BG11734-Smoked-Oysters/dp/B005P0TTSO/ref=pd_sbs_sccl_1_1/147-5046057-1290042?pd_rd_w=iZy3A&content-id=amzn1.sym.3676f086-9496-4fd7-8490-77cf7f43f846&pf_rd_p=3676f086-9496-4fd7-8490-77cf7f43f846&pf_rd_r=VMW8QS090W3N6X69KYTZ&pd_rd_wg=iEnKI&pd_rd_r=98322eae-4cd2-4411-8fee-a669baec2e29&pd_rd_i=B005P0TTSO&psc=1
te trzy wersje jadłem + jakieś z chilli i też był dobre, no ale ceny są jakie są :/
@smokzabojcaludzi: , czy znalazłeś jakieś (inne-przystepniejsze)_ostrygi wędzone na rynku polskim? stacjonarnie/ onlinowo ? ...dzięki z góry za info :)
Mirki,
Czy kasjerska w #biedronka może odmówić obsługi w kasie, przy płatności kartą i przekierować do samoobsługowej? Poprosiliśmy kasjerkę o skasowanie nas, ponieważ mieliśmy dużo zakupów. Stwierdziła, że „zmieści sie, zmieści”. Oczywiście sie nie zmieściło i zajęliśmy wszystkie kasy samoobsługowe. Dość szybko zrobiła sie kolejka i oczywiście innych ludzi tez kierowała do samoobsługowych, oni, że zajęte, ona „jak to ?!”. Jak najskuteczniej to zgłosić i czy jest szansa na zmianę?
Czy kasjerska w #biedronka może odmówić obsługi w kasie, przy płatności kartą i przekierować do samoobsługowej? Poprosiliśmy kasjerkę o skasowanie nas, ponieważ mieliśmy dużo zakupów. Stwierdziła, że „zmieści sie, zmieści”. Oczywiście sie nie zmieściło i zajęliśmy wszystkie kasy samoobsługowe. Dość szybko zrobiła sie kolejka i oczywiście innych ludzi tez kierowała do samoobsługowych, oni, że zajęte, ona „jak to ?!”. Jak najskuteczniej to zgłosić i czy jest szansa na zmianę?
- 1
- 1
@pr0pr: napisz na Facebooku biedronki na pw, to najszybciej działa. Ale i tak nic z tym nie zrobią oprócz poinformowania kasjerki o skardze.
- 2
POTRZEBNE INFORMACJE
#biedronka
#biedronka
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@npwjsn: czy to nie jest dramat że trzeba kombinować? Z ręką na sercu przyznaję, kupowałem skyry w leviatanie i lidlu i nigdy nie widziałem takich mikrodziurek jak tu...
@SargonofAkkad w 99% takie uszkodzenia to wina klientów
Jem tunczyka a tam kamien xDDDDD dobrze ze nie polknalem. Napisac do nich czy cos?
#tunczyk #marinero #biedronka #jedzenie #gorzkiezale
#tunczyk #marinero #biedronka #jedzenie #gorzkiezale
źródło: comment_1652559102iFmu8zxIDGi65yl3ZoSsZC.jpg
Pobierz- 1
@darek-jg: no troche ostry jest
źródło: comment_16525596503kWDzWpQPDDScsz6JbFr4V.jpg
Pobierz- 1
- 4
@capol2: 527 razy to było!!!!!
@capol2: w przypadku windowsów w wersji IoT Enterprise, aktywacja ich jest możliwa tylko i wyłącznie za pomocą VLK (volume license key), a proces aktywacji odbywa się pomiędzy jednostką a wewnętrznym serwerem aktywacji (KMS). Windows IoT Enterprise WAMT (windows activation manager tool) umożliwia aktywowanie jednostek podczas procesu produkcji jeżeli miały jednostki by być nigdy nie podłączone do internetu, nazywa to się deferred activation. Natomiast Jeżeli urządzenie nigdy nie było by podliczone
- 4
#listazakupow 2022
#biedronka
16-21.05:
→ #oliwkidrylowane zielone El Toro Rojo w słoiku 170g (x2) / 5
→ #oliwkidrylowane czarne El Toro Rojo w słoiku 160g (x2) / 5
#biedronka
16-21.05:
→ #oliwkidrylowane zielone El Toro Rojo w słoiku 170g (x2) / 5
→ #oliwkidrylowane czarne El Toro Rojo w słoiku 160g (x2) / 5
źródło: comment_1652554255evmQk6m9wRNY2Rwsg24wgV.jpg
Pobierz- 0
- 4
To w ogóle może się nazywać masło? Nie było jakiejś regulacji, że musi mieć 82%?
Znaczy się mam w------e na to, ale pytam z ciekawości jak to wygląda prawnie, może ktoś wie? :D
#biedronka #pytanie #kiciochpyta
Znaczy się mam w------e na to, ale pytam z ciekawości jak to wygląda prawnie, może ktoś wie? :D
#biedronka #pytanie #kiciochpyta
źródło: comment_1652535907akZGDvLEJz34ndIH5UvoKD.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@kulpiotr: są różne masła. Extra ma min 82%, jest jeszcze śmietankowe 60 i stołowe 72
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wstawili u mnie w biedrze z tydzień temu kasy samoobsługowe i aż współczuje biedronką tego, że muszą nauczyć bydlęta nieskalane inteligencją obsługi takich cudów techniki
stałem chyba 10 minut do samoobsługowej mocno zdegustowany przyglądając się jak kawałek technologii kompletnie niszczy całe pokolenia polskich husarzy bo zeskanowanie kodu i położenie produktu na półkę to wysiłek równy habilitacji
jeszcze bym zrozumiał że jakiś stary dziad sobie nie radzi, ale jak ktoś nie ma wózka
stałem chyba 10 minut do samoobsługowej mocno zdegustowany przyglądając się jak kawałek technologii kompletnie niszczy całe pokolenia polskich husarzy bo zeskanowanie kodu i położenie produktu na półkę to wysiłek równy habilitacji
jeszcze bym zrozumiał że jakiś stary dziad sobie nie radzi, ale jak ktoś nie ma wózka
źródło: comment_1652516210XcomrnPir7JRuqGaPMT0JJ.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 13
@HaSSaN: ja to nie wiem skąd Wy bierzecie te problemy z kasami xd
Kodu kreskowego chyba tylko raz mi nie rozpoznało, bo to jakiś produkt regionalny i miał swój krótki kod. Z wagą problem był tylko przy jednej kasie, bo była wadliwa aż w końcu ją wyłączyli dopóki nie została naprawiona.
Owszem, na początku psuły się na potęgę (albo dużo ludzi miało pecha), ale ostatnie pół roku nie mogę powiedzieć
Kodu kreskowego chyba tylko raz mi nie rozpoznało, bo to jakiś produkt regionalny i miał swój krótki kod. Z wagą problem był tylko przy jednej kasie, bo była wadliwa aż w końcu ją wyłączyli dopóki nie została naprawiona.
Owszem, na początku psuły się na potęgę (albo dużo ludzi miało pecha), ale ostatnie pół roku nie mogę powiedzieć
#biedronka Czy ktoś ma dostęp do tej nowej aplikacji biedronki, albo wiem jak uzyskać dostęp przed premierą 18 maja?https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jmpolska.clos0.mojabiedronka
- 1
O co chodzi z tym brakiem chipsów w biedrze? Już któryś miesiąc nie ma. Widziałem, że mają jakąś kosę z laysem ale top chips im chyba ktoś inny robił.
#biedronka
#biedronka
- 0
Włozylem do piekarnika lasagne z biedry ale zapomnialrm zdjąc plastiku ze spodu trochę sie rozpuscił, jeść tą lasagne czy dostane raka?
#jedzenie #pytanie #pytaniedoeksperta #biedronka
#jedzenie #pytanie #pytaniedoeksperta #biedronka
źródło: comment_1652440746KevErToSZ1bOrLBzOEFByf.jpg
PobierzPYTANIE
- Jedz 74.7% (59)
- Nie jedz 25.3% (20)
- 0
- 0
Nie wiem jak Wy ale ja zaczynam coraz czesciej pisać skargi do uOKIK Inspekcji handlowej i straży pożarnej.
Takiego chlewu jak w tych sklepach to nie ma w żadnym. Non stop nie zgadzają się ceny, non stop jedna kasa otwarta a 5 babek wykłada towar i obgaduje wszystkich jak leci. Bardzo obrażone jak na 5 minut musi do kasy podejśc.
Kolejna sprawa na środku wąskiego przejścia postawiona paleta lub koszyk, gdzie nie
Takiego chlewu jak w tych sklepach to nie ma w żadnym. Non stop nie zgadzają się ceny, non stop jedna kasa otwarta a 5 babek wykłada towar i obgaduje wszystkich jak leci. Bardzo obrażone jak na 5 minut musi do kasy podejśc.
Kolejna sprawa na środku wąskiego przejścia postawiona paleta lub koszyk, gdzie nie






























Są jeszcze w biedronce te tabletki musujące? Nie mogę znaleźć ostatnio. Całkiem ok się sprawdzają jako napoje zero.
źródło: comment_1652828176pxUcHKg71ofyk52NQsi1ai.jpg
Pobierz