via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ta polityka #lidl odnośnie zwrotów produktów to jest jakiś dramat. Okazuje się na paragonie w 10 sekund od zawarcia transakcji, że czegoś cena się nie zgadza z tym co jest na półce/w lodówce albo nad towarem była etykieta od innego produktu tego samego typu i co? I nic, po odejsciu od kasy zwrotow produktow spożywczych nie przyjmujemy. Wal się Pan. To już nawet w #biedronka mimo wszystkich swoich
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PurpleHaze: Zglosilem swoja watpliwosc kasjerce, skontaktowala sie z kimstam zeby sprawdzil cene. Po chwili uslyszalem informacje zwrotna, ze cena na paragonie jest ok. Mowie no nie ma opcji, ide sprawdzic. Poszedlem, czerwonej etykiety z obnizona cena juz tam nie bylo.
  • Odpowiedz
Mirki,
Czy kasjerska w #biedronka może odmówić obsługi w kasie, przy płatności kartą i przekierować do samoobsługowej? Poprosiliśmy kasjerkę o skasowanie nas, ponieważ mieliśmy dużo zakupów. Stwierdziła, że „zmieści sie, zmieści”. Oczywiście sie nie zmieściło i zajęliśmy wszystkie kasy samoobsługowe. Dość szybko zrobiła sie kolejka i oczywiście innych ludzi tez kierowała do samoobsługowych, oni, że zajęte, ona „jak to ?!”. Jak najskuteczniej to zgłosić i czy jest szansa na zmianę?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@capol2: w przypadku windowsów w wersji IoT Enterprise, aktywacja ich jest możliwa tylko i wyłącznie za pomocą VLK (volume license key), a proces aktywacji odbywa się pomiędzy jednostką a wewnętrznym serwerem aktywacji (KMS). Windows IoT Enterprise WAMT (windows activation manager tool) umożliwia aktywowanie jednostek podczas procesu produkcji jeżeli miały jednostki by być nigdy nie podłączone do internetu, nazywa to się deferred activation. Natomiast Jeżeli urządzenie nigdy nie było by podliczone
  • Odpowiedz
Instalował ktoś już te przedpremierową ultra super hiper ulepszoną wersje apki biedronki? Miala byc taka super a ja nie moge nawet numeru telefonu wpisac bo odrzuca.
#biedronka #android
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wstawili u mnie w biedrze z tydzień temu kasy samoobsługowe i aż współczuje biedronką tego, że muszą nauczyć bydlęta nieskalane inteligencją obsługi takich cudów techniki
stałem chyba 10 minut do samoobsługowej mocno zdegustowany przyglądając się jak kawałek technologii kompletnie niszczy całe pokolenia polskich husarzy bo zeskanowanie kodu i położenie produktu na półkę to wysiłek równy habilitacji
jeszcze bym zrozumiał że jakiś stary dziad sobie nie radzi, ale jak ktoś nie ma wózka
p.....k - wstawili u mnie w biedrze z tydzień temu kasy samoobsługowe i aż współczuje...

źródło: comment_1652516210XcomrnPir7JRuqGaPMT0JJ.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@HaSSaN: ja to nie wiem skąd Wy bierzecie te problemy z kasami xd

Kodu kreskowego chyba tylko raz mi nie rozpoznało, bo to jakiś produkt regionalny i miał swój krótki kod. Z wagą problem był tylko przy jednej kasie, bo była wadliwa aż w końcu ją wyłączyli dopóki nie została naprawiona.

Owszem, na początku psuły się na potęgę (albo dużo ludzi miało pecha), ale ostatnie pół roku nie mogę powiedzieć
  • Odpowiedz
O co chodzi z tym brakiem chipsów w biedrze? Już któryś miesiąc nie ma. Widziałem, że mają jakąś kosę z laysem ale top chips im chyba ktoś inny robił.
#biedronka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem jak Wy ale ja zaczynam coraz czesciej pisać skargi do uOKIK Inspekcji handlowej i straży pożarnej.
Takiego chlewu jak w tych sklepach to nie ma w żadnym. Non stop nie zgadzają się ceny, non stop jedna kasa otwarta a 5 babek wykłada towar i obgaduje wszystkich jak leci. Bardzo obrażone jak na 5 minut musi do kasy podejśc.
Kolejna sprawa na środku wąskiego przejścia postawiona paleta lub koszyk, gdzie nie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach