Mam pytanie do was wykopki, a dokładnie to do tych wykopków pracujących jako sprzedawcy w biedronce. Jakich granic pracownik biedronki nie może przekraczać jeśli chodzi o odzywanie się do klienta? Miałem dzisiaj niemiłą sytuację i chciałbym wiedzieć czy jest możliwość zgłoszenia danej sytuacji przełożonemu tych pracowników. #biedronka #p0lka #niebieskiepaski
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakby to was kiedyś interesowało to linia dotycząca rejestracji karty moja biedronka jest czynna 24h.
w przypadku zawieruszenia się fizycznej wersji karty, zamiast podawać numer telefonu, co jest swoją sprawą beznadziejnym pomysłem, można przy kolejnych zakupach poprosić kasjera o nową kartę, a następnie przedzwonić na infolinie i oni przypisują numer telefonu do nowej karty.
#mojabiedronka #biedronka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Instynkt: co mówi? Że brakuje zwykłego sklepu w centrum albo po drodze metra żeby ludzie mogli szybko wpaść po bułki na kolację albo mielone na obiad? Się już k---a do wszystkiego przyjebujecie.
  • Odpowiedz
Wkurza mnie powoli ten #lidl . Już któryś raz chcę kupić coś na promocji np.dziś masło i pepsi, ale o 17 już wszystko wyprzedane ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie każdy może zrobić zakupy rano i zdążyć na promki :( Ale za to w #biedronka zawsze, gdy robię o tej 17 zakupy to rzeczy z promocji są na półkach i są uzupełniane przez pracowników. #
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebuję dowód zakupu ze swoimi danymi. Paragon mnie nie urządza bo mógłbym sobie wyciągnąć ich kilkaset ze śmietnika i nic nie dowodzi tego że to ja dokonałem tego zakupu. Dlatego też chcę fakturę, ale nie prowadzę działalności i nie mam nadanego numeru nip. Niestety panie w marketach twierdzą że bez tego się nie da. Dostawałem od nich faktury a teraz już nie wydają twierdząc ze musi być NIP chociaż skarbówka mówi mi
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vlodar: mordo w skarbowym mi powiedzieli że po pierwsze mają wydac fakturę bez żądania nipu i po drugie że nipu mi nie nadadzą jak nie wskaże konkretnej potrzeby bo już nie nadaje się każdemu¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Słuchajcie, dla jaj sprawdziłem czy można te fajniaki kupić w necie żeby się z naklejkami nie szczypać (zabawka dla psa). No i na allegro jest typo co sprzedaje pakiety po 60szt naklejek, gdzie na moment publikacji sprzedał 136 takich pakietów, co daje 8160 naklejek. Jak sądzicie, nabył je w uczciwy sposób robiąc zakupy, czy z-----ł ze sklepu całe rolki naklejek?
Nie zakrywam nicku allegro bo każdy może i tak wyszukać.

#biedronka
v.....c - Słuchajcie, dla jaj sprawdziłem czy można te fajniaki kupić w necie żeby si...

źródło: comment_1601183496LwQYctvUGdlxLQ6VqQYo0D.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
gdzie na moment publikacji sprzedał 136 takich pakietów,

@vito-zac: pewnie większość sprzedaży sam zrobił z odbiorem osobistym i zapłacił tylko prowizję allegro. Popularny sposób na pozycjonowanie oferty.
  • Odpowiedz