Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#biedronka gdzie sa top chipsy solone w biedronce? Co sie stalo ze w zadnej biedrze w moim miescie nie ma zodnych top chipsow?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#zakupy #biedronka #handel #pytaniedoeksperta
Przed chwilą byłem w Biedronce świadkiem sytuacji którą opiszę. W sklepie nie reagowałem bo i to nie mój problem niemniej jednak po wyjściu stwierdziłem że chyba powinienem bo coś tu jest nie tak:

Babka w wieku ok. 75 lat stoi przy kasie nachylona nad paragonem i coś sprawdza, akurat w tym momencie zaczęli mnie kasować i słyszałem całą sytuację. Zaczęła
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adhsklusljhagxnki: limity są po to by nie kupowali hurtowo.
@Bnkpl: taki jest regulamin. W promocji można kupić tylko 3 i jest to napisane na cenówce. Nie można oddać, bo towar ma przerwany ciąg chłodniczy i nie biedra nie może go po prostu przyjąć.

wina sklepu nie ma nigdzie takiej informacji.


@pardalot: jest
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yakooo Nie do konca wierzyłem ,,wykopowi,, ale faktycznie jest na drzwiach biedry...a tak swoją drogą to ciekawe jak takie rzeczy się pojawiają w życiu...że też to nie przeszło przez jakieś ,,sito,, no chyba że ktoś specjalnie się z tym przebił;)
  • Odpowiedz
Jak to jest z promocjami w biedrze, często ludzie piszą, że kupują dzień wcześniej po 21. Normalnie dzisiaj dostanę czy lepiej jutro z rana wstać uzupełnić zapasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
#biedronka #mikrokoksy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@czup: zależy jakie promki. Mój tato jak poluje, to jedzie dzień wcześniej. Telewizor sobie tak kupił, ale dlatego że kod kreskowy już jest w systemie. Z mięsem pewnie aktywuje się od danego dnia. Nie Ty jeden jesteś taki przebiegły, więc musisz zaraz po otwarciu być. W mojej osiedlowej biedrze kurczak znikał przed 8, a prawdopodobnie wcześniej xD
  • Odpowiedz
@Paczek_w_masle ... No akurat właśnie ja mam trochę inne zdanie bo wiele razy o pewne towary w różnych sklepach tego typu pytaliśmy i owszem czasami zdarzało się że odłożyli coś ale jak mieli tego dużo natomiast jeżeli chodzi o sprzęt jest tak zwanych w-tech albo bardzo specyficzne to raczej nie ryzykują żeby odkładać albo żeby to jeszcze jakimś cudem sprzedać bo nie mogą bo nie wchodzi w system no i nikt
  • Odpowiedz