Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 9
#tazo #gimbynieznajo #kolekcja #pokemon #codziennetazo #auto #cytrynigumiak #kiedystobylo #chipsy #mrsnaki #nostalgia #kiedystobylo
#tazo
Witam,
Posiada ktoś może karty i inne dodatki z chipsów do sprzedania ? Kiedyś się zbierało ... Chętnie odkupię
#tazo
Witam,
Posiada ktoś może karty i inne dodatki z chipsów do sprzedania ? Kiedyś się zbierało ... Chętnie odkupię
źródło: comment_1612186422BgTf7of8EiygCJYSiVPXoa.jpg
Pobierz- 1
- 2
Jaki auto dla kobiety 22 lata do 4 tys. zł. Do poruszania się po mieście oraz trasy około 20km w jedna stronę 2 razy w tygodniu? Wymagania to niska awaryjność, koszty eksploatacji i zaokrąglone kształty.
#motoryzacja #pytanie #auto #samochody
#motoryzacja #pytanie #auto #samochody
konto usunięte via Android
- 12
Komentarz usunięty przez autora
840
Niemiec płakał, jak liczył. Honda wygrała ranking jakości aut

„Auto Świat” opublikował raport jakości samochodów. Ku swojemu przerażeniu Niemcy nie znaleźli się nawet w pierwszej dziesiątce.
z- 435
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Czy ktoś z Was ma może Volvo XC60 (nowy model) w wersji R-DESIGN na standardowym sportowym zawieszeniu (nie opcjonalnym pneumatycznym za które trzeba dopłacić)?
Jak z komfortem jazdy na tych 19 calowych felgach?
Bo mam doświadczenie z V60 poprzedniej generacji w wersji R-DESIGN na 18 calowych felgach i ogólnie auto było mocno twarde, czuć każdy dołek itd. Zastanawiam się czy tutaj będzie to samo. Niby profil opony 55 w XC60 vs 40 w V60.
Chętnie
Jak z komfortem jazdy na tych 19 calowych felgach?
Bo mam doświadczenie z V60 poprzedniej generacji w wersji R-DESIGN na 18 calowych felgach i ogólnie auto było mocno twarde, czuć każdy dołek itd. Zastanawiam się czy tutaj będzie to samo. Niby profil opony 55 w XC60 vs 40 w V60.
Chętnie
- 2
@woocasdy: twarde
Na fb, na forum volvo pytaj, na pewno ktoś udzieli Ci odpowiedzi
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MajoZZ: obawiam się że akumulator zaliczył zgon
Ale 3V to już zgon
Czy pb95 a pb98 robi odczuwalną różnice przy 220hp? Silnik 2.0 tsi vw
#motoryzacja #mechanikasamochodowa #paliwo #auto #volkswagen
#motoryzacja #mechanikasamochodowa #paliwo #auto #volkswagen
Mirki rozkoduje mi ktos ten vin SJNFCAJ11U1364513
Jakk mysllicie nissan kunkcwot czy suzuki scross?
#vin #motoryzacja #autodna #samochody #auto
Jakk mysllicie nissan kunkcwot czy suzuki scross?
#vin #motoryzacja #autodna #samochody #auto
- 10
toyote
@emasele: może to nie Supra ani GT86 ani Celica ani MR2 ani 2000GT ani nawet Yaris GR - ale osoby nienawidzące motoryzacji kupują raczej samochody marki Dacia
@erni13: mam Camry i jest super. Fajna fura w dobrej cenie. Frustraty typu ten wyżej na temat tego jaki dźwięk wydaje skrzynia to xD
@Krukologik: mocz
@Krukologik: to nie z auta, masz kune pod maską i poszła się odlać
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Overrr: nowy hatchback to kia cee'd GT i Focus. Używanych można szukać Giulii. Wysokie moce w kompaktach raczej odeszły i zazwyczaj są do 150KM. Jest jeszcze civic ale wygląd jest kontrowersyjny.
W tym budżecie zdecydowałem się na Fiestę ST. Polo GTI jeździłem i w porównaniu do fiesty nie ma tego pazura ;). Pakiet performance i światła full led w tym aucie to kompletne minimum co musisz dobrać. Autko prowadzi się całkiem przyjemnie
- 0
@michak: jeśli chcesz się zmieścić w 150k to ciężko będzie zostać z bmw, natomiast przesiadka na inną markę obstawiam, że cię rozczaruje. nowa 3er touring jest wystarczająco duża? jest od 145k. na pewno dobra byłaby 5er touring, ale to już od 210k...
Komentarz usunięty przez autora
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@wacek_1984: 5% 4h temu
@jay22: to luzik
- 1
@CzeXD dzięki :D
@AVATARKUBA122: Taunus
Mirki, pomocy. Szukam auta dla żony. Wymagania: do 30k zł, małe, miejskie, mały przebieg, najlepiej bezwypadkowe, w miarę młode. W tej chwili skupiam się na szukaniu Toyoty Yaris, Forda Fiesty i Opla Corsy. Te które znalazłem to 2016 rok, przebiegi różne ale maja maks 100-120k km, a są też takie po 50-60k km. Pytanie: czy jest sens skupiać się na tych modelach czy oglądać coś innego? Słyszałem że Toyota mało awaryjna, silnik
Powoli przymierzam się do wymiany auta. Do tej pory jeździłem hatchbackami (i jednym coupe) w manualu. Teraz dla odmiany szukam sedana/kombi w cenie do 30000 zł ze skrzynią automatyczną, ale uwaga: nie niemieckiego. Benzyna (nie będzie gazowana) i rocznik myśle 2007 wzwyż.
Jest w ogóle sens w tej kwocie szukać automatu?
Z pierwszego rozeznania to myślałem o hondzie accord i alfie 159 1.75 tbi (wiem, że fiatowski selespeed to lipa, ale dla
Jest w ogóle sens w tej kwocie szukać automatu?
Z pierwszego rozeznania to myślałem o hondzie accord i alfie 159 1.75 tbi (wiem, że fiatowski selespeed to lipa, ale dla
- 1
Jest w ogóle sens w tej kwocie szukać automatu?
@eternitowy-Bogdan: a) i za połowę tego budżetu można szukać spoko automatu
b) nie rezygnuj z automatu, raz wsiądziesz i nie wrócisz do manuala (w daily)
@eternitowy-Bogdan Volvo s60
#auto Szukam, stronki na której użytkownik wrzucał klasyczne, oldschoolowe autka z ototmoto i olx. Poratuje ktoś linkiem do tego znaleziska ?

























#motoryzacja #samochody #auto #stopcham