#poznan #auto Mirki, szukam czegoś dla różowej od miesiąca do 4 tys na pierwsze auto i średnio na rynku, sami handlarze, a jak się pojawi coś ciekawego, to zaraz znika, może ktoś posiada coś małego w 5d i jeszcze nie wystawił na otomoto
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Jaki auto dla kobiety 22 lata do 4 tys. zł. Do poruszania się po mieście oraz trasy około 20km w jedna stronę 2 razy w tygodniu? Wymagania to niska awaryjność, koszty eksploatacji i zaokrąglone kształty.

#motoryzacja #pytanie #auto #samochody
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś z Was ma może Volvo XC60 (nowy model) w wersji R-DESIGN na standardowym sportowym zawieszeniu (nie opcjonalnym pneumatycznym za które trzeba dopłacić)?

Jak z komfortem jazdy na tych 19 calowych felgach?
Bo mam doświadczenie z V60 poprzedniej generacji w wersji R-DESIGN na 18 calowych felgach i ogólnie auto było mocno twarde, czuć każdy dołek itd. Zastanawiam się czy tutaj będzie to samo. Niby profil opony 55 w XC60 vs 40 w V60.

Chętnie
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toyote


@emasele: może to nie Supra ani GT86 ani Celica ani MR2 ani 2000GT ani nawet Yaris GR - ale osoby nienawidzące motoryzacji kupują raczej samochody marki Dacia
  • Odpowiedz
@Overrr: nowy hatchback to kia cee'd GT i Focus. Używanych można szukać Giulii. Wysokie moce w kompaktach raczej odeszły i zazwyczaj są do 150KM. Jest jeszcze civic ale wygląd jest kontrowersyjny.
  • Odpowiedz
W tym budżecie zdecydowałem się na Fiestę ST. Polo GTI jeździłem i w porównaniu do fiesty nie ma tego pazura ;). Pakiet performance i światła full led w tym aucie to kompletne minimum co musisz dobrać. Autko prowadzi się całkiem przyjemnie
  • Odpowiedz
@michak: jeśli chcesz się zmieścić w 150k to ciężko będzie zostać z bmw, natomiast przesiadka na inną markę obstawiam, że cię rozczaruje. nowa 3er touring jest wystarczająco duża? jest od 145k. na pewno dobra byłaby 5er touring, ale to już od 210k...
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, pomocy. Szukam auta dla żony. Wymagania: do 30k zł, małe, miejskie, mały przebieg, najlepiej bezwypadkowe, w miarę młode. W tej chwili skupiam się na szukaniu Toyoty Yaris, Forda Fiesty i Opla Corsy. Te które znalazłem to 2016 rok, przebiegi różne ale maja maks 100-120k km, a są też takie po 50-60k km. Pytanie: czy jest sens skupiać się na tych modelach czy oglądać coś innego? Słyszałem że Toyota mało awaryjna, silnik
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powoli przymierzam się do wymiany auta. Do tej pory jeździłem hatchbackami (i jednym coupe) w manualu. Teraz dla odmiany szukam sedana/kombi w cenie do 30000 zł ze skrzynią automatyczną, ale uwaga: nie niemieckiego. Benzyna (nie będzie gazowana) i rocznik myśle 2007 wzwyż.
Jest w ogóle sens w tej kwocie szukać automatu?

Z pierwszego rozeznania to myślałem o hondzie accord i alfie 159 1.75 tbi (wiem, że fiatowski selespeed to lipa, ale dla
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest w ogóle sens w tej kwocie szukać automatu?


@eternitowy-Bogdan: a) i za połowę tego budżetu można szukać spoko automatu
b) nie rezygnuj z automatu, raz wsiądziesz i nie wrócisz do manuala (w daily)
  • Odpowiedz
  • 0
#samoloty #auto
Jestem trochę ciemny, gdzie sprawdzić do kiedy mam ważny gaz w samochodzie? Przegląd i homologację konkretnie bo tak jeżdżę sobie niezafrasowany a tu może już nielegal.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yells: na pewno będą to wiedzieli w okręgowej stacji pojazdów, w której robiłeś przegląd. Bez wiedzy nt. waznosci butli nie zrobią przeglądu auta.
  • Odpowiedz
#auto Szukam, stronki na której użytkownik wrzucał klasyczne, oldschoolowe autka z ototmoto i olx. Poratuje ktoś linkiem do tego znaleziska ?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach