Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko109
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Beik

Beik

Dołączył 15 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4942
  • Znaleziska 1294
  • Mikroblog 3648
  • Obserwujący 30
  • Obserwowane 58

291

Krzysztof Bosak o KO: Quasi-mafijna kultura

Partia Donalda Tuska jest w dużej mierze wydmuszką, wehikułem medialno-wyborczym, z którego uleciały wszelkie standardy uważa Krzysztof Bosak.

cogitos
z
wnet.fm
dodany: przedwczoraj, 09:38:53
  • 140
  • #
    4konserwy
  • #
    konfederacja
  • #
    polityka
  • #
    polska
Beik
Beik 16 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 6
@adiraveee: nikt nie pytał. Pis nie jest spoko.

696

Nie kupujmy produktów firmy Roshen.

Właściciel jest skrajnie nieprzychylny Polakom.

jaros69-ja
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 05:36:08
  • 145
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    banderowcy
  • #
    informacje
  • #
    gospodarka
  • #
    polityka
Beik
Beik przedwczoraj, 09:39:05 via Wykop
  • -2
@Avekkk: a sobie rób co chcesz, możesz nawet siadać na słoik i też nam nic do tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Beik
Beik przedwczoraj, 09:43:33 via Wykop
  • 0
@__________________________: ty wiesz, że ten portal w 90% popierał korwina kiedyś? odkąd lewaki zorientowały się, że można coś ugrać na wykopie to zaczęły tu się zlatywać jak muchy do miodu. Po za tym, to że ktoś jest przeciwny ludziom, którzy czczą morderców Polaków to nie znaczy, że jest pro braun. Totalnie nie jest mi z nim po drodze.
Beik
Beik przedwczoraj, 13:25:08 via Wykop
  • 1
@Avekkk: posłusznie otwieram umysł i potrafię ocenić pewną etykę, jeśli ktoś lubi być ru**any w tyłek to niech robi co chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

265

Czy Rosja zaczyna tracić kontrolę nad Krymem? Ukraina zwiększa presję.

Czy Rosja zaczyna tracić kontrolę nad Krymem? Ukraina zwiększa presję.

Krym pozostaje pod rosyjską okupacją, ale według najnowszych analiz jego utrzymanie staje się dla Moskwy coraz trudniejsze. Ukraina nasila ataki dronami, działania sabotażowe oraz uderzenia w składy paliw, infrastrukturę wojskową i logistyczną.

kolicuch
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 24.06.2026, 17:50:30
  • 74
  • #
    swiat
  • #
    wiadomosci
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
Beik
Beik 25.06.2026, 16:30:14 via Wykop
  • 0
@gl0wa: a weź zawołaj, kto wie co przyniesie przyszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

289

Miedwiediew komentuje decyzję Nawrockiego.

Miedwiediew komentuje decyzję Nawrockiego.

"Polski prezydent nareszcie odebrał Order Orła Białego sławiącemu nazistów degeneratowi z Kijowa. Myślę, że nie będzie to problemem dla szefa banderowców - będzie więcej miejsca na jego zielonej bluzie na hitlerowski Krzyż Żelazny" - napisał na X były prezydent Rosji, Dimitrij Miedwiediew.

Xvenowski
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 20.06.2026, 10:05:35
  • 147
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
Beik
Beik 21.06.2026, 00:08:18 via Wykop
  • 6
@daniel-c: ciężko tam z myśleniem, prawda?

1237

"Przepraszam, ale pierwszeństwo mają Ukraińcy.. Bojkotujemy żabkę na białołęce?

"Przepraszam, ale pierwszeństwo mają Ukraińcy.. Bojkotujemy żabkę na białołęce?

Czy stajemy się obywatelami drugiej kategorii we własnym kraju?

kmwtq
z
x.com
dodany: 17.06.2026, 11:05:42
  • 138
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    zabka
  • #
    afera
Beik
Beik 17.06.2026, 15:12:49 via Wykop
  • -3
ale wysryw. Tak, bądźcie obłudnikami. Jak wynajmujecie mieszkanie to na pewno ufacie Ukraińcom w takim samym stopniu jak Polakom. Nie widzę nic złego w tym, że Ukrainiec założył sobie firmę i zatrudnia Ukraińców. Inna sytuacja, gdyby nie obsługiwali Polaków lub Ukraińcy mieliby jakieś dodatkowe gratisy;) Zakop za ten spam.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

58

Gorszy iPhone w Europie i AI tylko dla Amerykanów - TechWeek

Gorszy iPhone w Europie i AI tylko dla Amerykanów - TechWeek

Gorszy iPhone w Europie i AI tylko dla Amerykanów - TechWeek

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 14.06.2026, 20:11:22
  • 9
  • #
    technologia
  • #
    youtube
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    ciekawostki
Beik
Beik 15.06.2026, 00:43:07 via Wykop
  • 21
@Polished_RAW: to nie pisz i nie irytuj innych xD

301

Kompromitacja rządu, nie udało się odebrać immunitetu Sławomirowi Mentzenowi.

Kompromitacja rządu, nie udało się odebrać immunitetu Sławomirowi Mentzenowi.

Polityk miał odpowiadać za odpalenie racy podczas ubiegłorocznego Marszu Niepodległości 11 listopada, "Potrzeba było 231 głosów, Tuskowi udało uzbierać się ich tylko 227" - napisał po głosowaniu lider Konfederacji.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 11.06.2026, 12:03:16
  • 152
  • #
    polityka
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    konfederacja
  • #
    mentzen
Beik
Beik 12.06.2026, 08:55:13 via Wykop
  • 2
.


@SamiS: ty jesteś tępy czy udajesz? nie chodzi o to, że politycy nie mają przestrzegać prawa. Dura lex sed lex. Chodzi o to, że równie dobrze mógł przejść przez ulicę omijając pasy i Sejm zajmuje się takim gównem.
Beik
Beik 12.06.2026, 11:33:59 via Wykop
  • 3
@SamiS: uśmiechaj się tam dalej
Beik - @SamiS: uśmiechaj się tam dalej

źródło: obraz

Pobierz

526

Iran ostrzeliwuje Izrael, ewakuacja w Tel Awiwie

Iran ostrzeliwuje Izrael, ewakuacja w Tel Awiwie

Iran wystrzelił kilkanaście rakiet w kierunku Izraela. Zawyły syreny, pracuje system obrony powietrznej. Teheran nazwał

Bolxx454
z
onet.pl
dodany: 07.06.2026, 21:43:31
  • 129
  • #
    wojna
  • #
    iran
  • #
    izrael
  • #
    usa
Beik
Beik 08.06.2026, 12:14:39 via Wykop
  • 2
@a2t1: i tak i nie. Nikt nie chce pomóc obywatelom Iranu, Izrael morduje sąsiadów, dokonuje ludobójstwa na innych nacjach. Jakby była tragiczna historia Irańczyków to przede wszystkim obywatele muszą obalić swój rząd. W tym momencie Izrael robi jeszcze większe piekło irańczykom. Są gorsi od zwierząt i widzę różnicę pomiędzy Izraelem a Iranem (choć nie popieram Iranu).

1558

50 mln złotych na realizację projektu Żydowskie Dziedzictwo Kulturowe

50 mln złotych na realizację projektu Żydowskie Dziedzictwo Kulturowe

Chwali się minister Marta Cienkowska na X :) 50 mln zł z @EEANorwayGrants i budżetu państwa trafi na realizację III edycji projektu Żydowskie Dziedzictwo Kulturowe.

Makavlani
z
x.com
dodany: 03.06.2026, 16:09:35
  • 177
  • #
    polityka
  • #
    zydzi
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Beik
Beik 03.06.2026, 22:13:27 via Wykop
  • 6
@an-onim: tak, 50 mln na dziedzictwo żymian jest skandalicznie dużym dofinansowaniem. Żadna złotówka z naszej kieszeni nie powinna pójść na tych zbrodniarzy.

536

Spór zbiorowy w Biedronce. Firma nie zamierza się wycofać

Spór zbiorowy w Biedronce. Firma nie zamierza się wycofać

Połowa premii (do 250 zł) zależy od odpowiedzi na pytanie na ekranie kasy: "Jak oceniasz dzisiejszą wizytę?", na które można odpowiedzieć wyborem zielonej, żółtej lub czerwonej "buźki". Co więcej, sklep musi znaleźć się w gronie top 50 proc. najlepszych placówek w regionie.

Poludnik20
z
businessinsider.com.pl
dodany: 31.05.2026, 03:10:29
  • 243
  • #
    biedronka
  • #
    handel
  • #
    zakupy
  • #
    praca
  • #
    polska
Beik
Beik 31.05.2026, 22:29:55 via Wykop
  • -1
@Xazeer: to gdzie kupujesz biorąc pod uwagę, że w żadnym znanym sklepie nie masz lepszych jakościowo produktów? xD

923

Glejak zabiera mojego męża

Glejak zabiera mojego męża

Marcin ma 48 lat. Miesiącami chodził do lekarzy z bólami głowy. Każdy mówił to samo: migreny, stres, przemęczenie. W grudniu 2025 we wrocławskim szpitalu usłyszał właściwą diagnozę: glejak wielopostaciowy IV stopnia. Przeszedł operację i chemio-radioterapię. Ostatni rezonans: bez progresji. Ale ref

PurpleMerkury
z
pomagam.pl
dodany: 30.05.2026, 18:06:56
  • 167
  • #
    pomagam
  • #
    wykopefekt
  • #
    zrzutka
  • #
    pomagajzwykopem
  • #
    pomoc
  • #
    wykoppomaga
Beik
Beik 31.05.2026, 07:15:06 via Wykop
  • 9
@hatsune_miku1993: może się nie uleczyli, ale to byli szczęśliwi
Beik
Beik 31.05.2026, 07:16:43 via Wykop
  • -1
@damch: rel xd wykopki to żyją z mentalnym glejakiem
granice_przygod
granice_przygod
30.05.2026, 11:02:46
  • 86
Jakby kogoś interesowało jak wygląda ultra bieg 72km w górach i 3300m przewyższenia na mozart 100 UTMB to wrzucam swoją relację ᶘᵒᴥᵒᶅ
Jak ktoś ma jakieś pytania to śmiało, to dalszy etap moich przygotowań do #utmb
tag do obserowania / czarnolistowania #graniceprzygod

55 954,52 - 72 = 52 426,6

#bieganie #biegajzwykopem #biegigorskie #ultramaraton #austria
granice_przygod - Jakby kogoś interesowało jak wygląda ultra bieg 72km w górach i 330...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beik
Beik 30.05.2026, 22:13:13 via Wykop
  • 11
@Qullion: dlatego go przebiegł, bo jest łatwiej i szybciej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
13.05.2026, 14:10:32
  • 2
#tibia
na szczęście znerfili trochę paladyna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beik
Beik 13.05.2026, 16:47:54 via Wykop
  • 4
@WscieklyIRozjuszonyManlet: Oby z druidem coś zrobili, bo jest dramat xD
  • Odpowiedz

964

Branża gier mówi wprost: nie posiadasz swoich gier cyfrowych

Branża gier mówi wprost: nie posiadasz swoich gier cyfrowych

ESA twierdzi, że gracze nie posiadają cyfrowych gier, a jedynie licencję. Spór o ustawę AB-1921 i ruch Stop Killing Games znów rozpala debatę o prawach konsumentów.

BigBadDice
z
bigbaddice.pl
dodany: 13.05.2026, 06:00:34
  • 271
  • #
    gry
  • #
    pcmasterrace
  • #
    stopkillinggames
  • #
    ue
  • #
    konsole
  • #
    internet
Beik
Beik 13.05.2026, 16:47:12 via Wykop
  • 4
@CybernetycznyMozgKorwina: w sensie siedzenie na wykopie? xD
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
08.05.2026, 15:41:50
  • 2
#tibia
Chyba będzie trzeba przesiąść się na palka z eka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beik
Beik 11.05.2026, 08:26:07 via Wykop
  • 0
@WscieklyIRozjuszonyManlet: sufit na jakim lvl się zaczyna? Wydaje mi się, że Monk z bis eq bije na głowę druida. Pytanie jak to będzie wyglądać za chwilę po rebalansie.
  • Odpowiedz

452

Jachira dostaje za swastykę

Stanowski ciśnie Jachire za jej skandaliczny performance

ZlyCzarodziejRumburak
z
youtube.com
dodany: 08.05.2026, 04:37:54
  • 120
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    polska
  • #
    polityka
Beik
Beik 08.05.2026, 08:16:15 via Wykop
  • 6
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Stalin też był aktywny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
05.05.2026, 17:03:36
  • 1
Kogo popierasz/kibicujesz/wzbudza mniejsze obrzydzenie?

#izrael #polityka #historia #iran #palestyna

Kogo popierasz/kibicujesz/wzbudza mniejsze obrzydzenie?

  • Terrorystyczny Hamas 61.3% (57)
  • Faszystowski i ludobójczy Izrael 38.7% (36)

Oddanych głosów: 93

  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beik
Beik 06.05.2026, 07:38:25 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Beik
Beik 06.05.2026, 16:49:37 via Wykop
  • 0
@yungdupa: i jaki to ma związek? jaki to ma związek z ludobójcami z Izraela? Najpierw niech Żydzi znajdą swoje miejsce w szeregu i przestaną okupować nieswoje tereny a później palestyńczycy niech wybierają sobie władze i wpływają na działalność Hamasu.
  • Odpowiedz
Beik
Beik 07.05.2026, 09:09:07 via Wykop
  • 0
@yungdupa: co ty p--------z wgl xD nie będę tracił czasu na trolla. Tak, oświecę Cię. Jeśli jesteś w stanie wojny od x lat i jesteś władzą totalitarną/religijną jak Hamas to egzekucje z podejrzewaniem o szpiegowanie etc. się zdarzają. Pytałem (retorycznie gościu, k---a.) o ataki na inne kraje niż Izrael.
  • Odpowiedz
Sharhv12
Sharhv12
Sharhv12
26.04.2026, 17:38:55
  • 1
#tibia Witajcie, gdzie expic 55lvl paladyn, distance 85. Próbowałem na ancientach, ale mocno biją 😕
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beik
Beik 27.04.2026, 10:55:38 via Wykop
  • 0
@Sharhv12: szkoda w dzisiejszej tibii grać tak nisko skillowym charem. 8 lvl kupisz z dobrym skillem kupisz za kilka zł
  • Odpowiedz

5259

Cwaniaczek chciał okraść klienta na vinted, teraz każdy wie kim jest xD

Cwaniaczek chciał okraść klienta na vinted, teraz każdy wie kim jest xD

Zamiast gier wysłał karton z prezerwatywami i komunikatem "miłej gry cwelu" jednak nie podumał że jak kupujący zgłosi zwrot towaru to na etykiecie zwrotnej bedzie jego pełen adres z imieniem i nazwiskiem xD Internauci szybko znaleźli gimbusa który chwali się na swoich socialach wujebkami na blik

ElonMuskKochamCie
z
youtube.com
dodany: 23.04.2026, 14:12:01
  • 621
  • #
    vinted
  • #
    olx
  • #
    januszebiznesu
  • #
    oszustwo
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    afera
Beik
Beik 24.04.2026, 07:09:02 via Wykop
  • 4
@giko123: wołaj
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Zbyszek

  • Entuzjasta, niepoprawny idealista, miłośnik autostopu i sportu.
  • Poznań

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.01.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 31.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.09.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.08.2018

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking