Włamania na konta osób z włączonym 2FA (SMS): wśród poszkodowanych, których przepytałem, była jedna osoba z włączonym 2FA, która sama przyznaje, że raczej przekazała kod SMS oszustowi w ataku phishingowym


Inwestomat wraca z tematem GIGANTYCZNEJ afery Łukaszka i innych xD
https://x.com/Inwestomat_eu/status/1946126017346539725
Więcej info nie po 17:00 ale w poniedziałek
Daj plusa to zawołam
#gielda #afera #xtb #meczennicyxtb
widmo82 - > Włamania na konta osób z włączonym 2FA (SMS): wśród poszkodowanych, który...

źródło: GwC1HG8XUAAnBTF

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 34
jedna osoba z włączonym 2FA


@zakopiak: i teraz przypomnijcie sobie tego dzbana Łukaszka co jęczy, że zna osobę poszkodowana z 2FA - musiał wiedzieć, że przekazał kod SMS do logowania na fejkowej stronie. Zataił to celowo jak i wiele innych faktów o których dowiemy sie z czasem.
  • Odpowiedz
W #bialystok krążą jakieś młode dziewczyny, wolontariuszki, które reprezentują fundację SOS Wioski Dziecięce. Są bardzo dobrze wyszkolone socjotechniczne i mają świetnie umiejętności miękkie. Od razu na wstępie mówią, że nie chcą żadnej gotówki, że pełnią rolę informatorek. I chcą też od razu wbić na kwadrat, bo zmęczone, bo chcą mi pokazać jakieś dokumenty, itp. Od razu stanowczo się temu sprzeciwiam, rozmawiamy w drzwiach.

Wspominają, że same są z Krakowa i są
hyperlink - W #bialystok krążą jakieś młode dziewczyny, wolontariuszki, które repreze...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 213
@Jefrjeitor: jeśli kobieta ma 3 dzieci to tak ten wykres dla niej właśnie powinien wyglądać.
Problem w tym, że teraz kobiety nie rodzą dzieci, a i tak transfery są podobne do tego. Wtedy to już jest pasożytnictwo i degrengolada.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lagomorph: czyli lekarz potwierdza to, co wszyscy wiedzą: zarobki to 50k, a i 100k nikogo nie dziwi. No chyba, że jest się sierotą na UoPie, to ledwo 20k na rękę. Tylko po co lekarz ma być na UoPie, skoro płacą połowę mniej, nie ma problemów ze znalezieniem nowej roboty jak go wywalą, a na emeryturę spokojnie odłoży przeznaczając 5% zarobków?
  • Odpowiedz
Wie ktoś, o co tutaj chodzi, może @tonton_ ? Dziwnie to wygląda, od miesięcy te same konta na różnych kanałach związanych z UFO promują ufo historie i często podkopują innych twórców. Ale wiadomo, widzów się nie wybiera. Może te komentarze nie wyglądają na aktywność zwyczajnych widzów, ale takie kanały mogą przyciągać specyficznych ludzi, prawda? To dość przykre i podłe, że tego typu działania mają miejsce. Dlatego mam nadzieję, że właściciel wspomnianego
@Kopytnik_1 +8
#ufo #ufohistorie #kosmos #ciekawostki #paranormalne #duchowosc #nhi

Najnowszy odcinek z serii UFO Historie

Jutro wieczorem lajt na kanale, wciąż można zadawać pytania, które się na nim pojawią:
http://youtube.com/post/UgkxwE0-tr7zdLfpgz85CxO40COgFHEc32D7?si=luE8NEzwz-JC3B-3
Heekate - Wie ktoś, o co tutaj chodzi, może @tonton ? Dziwnie to wygląda, od miesięcy...

źródło: polecam kanał ufo historie

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Heekate: no pięknie pięknie. Szerzej zakrojona akcja dezinformacyjno-promocyjna, ale chłop chyba nie podumał, że coś takiego wyjdzie na jaw xD Mali, zawistni ludzie o mentalności plemiennej, którzy pozują na oświeconych myślicieli o pozaziemskich inteligencjach, śmiechu warte. Zero zdziwienia - taka właśnie jest ta ufologia, gierki, podchody, podkopywanie i multikonta ku pokrzepieniu serc wyznawców
  • Odpowiedz
@Heekate: ruski cel jest prosty - szerzenie umysłowego s----------a, foliarstwa, szurozy, dezinformacji, niepewności, nienawiści, nieuctwa i wszystkiego co może w jakikolwiek sposób osłabić zachodnie społeczeństwa. Foliarze to idealny zaczyn wszelkiego syfu który może nas jedynie cofać i ogłupiać.
  • Odpowiedz