No fantastycznie, moderacja usunęła mój wpis, w którym nazwałem "śmieciem" osobę zaprzeczającą istnieniu obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu. Powód? "Treść nieodpowiednia" ale bez wyszczególnienia, który podpunkt tej treści został naruszony. (°° Czyli według moderacji wykopu zaprzeczanie Holokaustowi, istnieniu Obozu Zaglady w Auschwitz oraz wycieranie sobie gęby ofiarami niemieckich zbrodnii to prawidłowe ludzkie zachowanie?

#wykop #moderacja #moderacjacontent #
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od dziś obowiązkowe logowania 2FA
Z tej okazji sonda:

#gielda #xtb #afera
widmo82 - Od dziś obowiązkowe logowania 2FA
Z tej okazji sonda:

#gielda #xtb #afera

źródło: images

Pobierz

wg. Ciebie w aferze XTB główny poszkodowany:

  • przyczynił się do wycieku hasła i olał 2FA 64.4% (132)
  • 100% winy XTB 19.5% (40)
  • nie znam się i nie śledzę tematu 16.1% (33)

Oddanych głosów: 205

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dongio: jak można tak skonfigurować system powiadomień, iż powiadomienia można wyłączyć bez wysłania powiadomienia do klienta o wyłączeniu powiadomień.

gdyby klient dostał powiadomienie że coś zmienia się w jego konfiguracji może scenariusz byłby inny....
  • Odpowiedz
Obejrzałem rozmowe z poszkodowanym, który stracił swoje pieniądze w wyniku ataku hakerskiego. Z ciekawszych rzeczy, które udało mi się wyciągnąć to:

1) w momencie, gdy haker miał już dostęp do konta poszkodowanego przed samą akcją wyłączył wszystkie powiadomienia, aby poszkodowany nie mógł zareagować na atak, wyłączanie powiadomien jest możliwe bez podwania kodów z SMSa lub PINu z aplikacji, można po prostu wejść w ustawienia i sobie je wyłączyć,

2) poszkodowany próbował nagłośnić sprawe na
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bar125: Wiesz jak poszkodowany zrobił artykuł o MASOWYCH kradzieżach na xtb to poszkodowanych było około 21( on i 20 Czechów), więc dużo to może być i dwie lub trzy osoby.
  • Odpowiedz
Gdzie można zgłosić nieuczciwych sprzedawców internetowych?
Już drugi sklep sprzedał mi towar, którego nie posiada. Na stronie internetowej towar widniał jako dostępny. Zamówiłem go, opłaciłem, a na drugi dzień informacja zwrotna, że no niestety akurat go nie mają na stanie.
Żeby było śmieszniej, to jeden ze sprzedawców poinformował mnie o tym mailem (którego odczytałem dopiero po 2 dniach) i jako rozwiązanie sytuacji zaproponował, ze wyśle mi całkiem inny model produktu niż zamówiłem.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czesterek: wykop jest praktycznie martwych, nikt juz tu nie zagląda. Niewiele to da.
Jak na razie napisałem negatywne komentarze w opiniach na Google. Zastanawiam sie nad zgłoszeniem sprawy do UOKIK
  • Odpowiedz
#afera
Uczelnia Vizja (dawna AEH) ściga byłych studentów po 4 latach — bez kontaktu, bez ostrzeżenia. Czy to celowy system?

Hej wszystkim,

Chciałem podzielić się swoją historią z uczelnią Vizja (dawna Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie), bo być może nie jestem jedynym.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach