Pan Piotr to uczciwy obywatel, więc mam nadzieję, że zaraz nie wyjdzie, że bilety (dzięki którym oglądał spotkanie Majchrzaka) zdobył dzięki współpracy z PZT, a nie za własne ciężko zarobione pieniądze. Na pewno tak nie zrobił, bo by to oznaczało, że na jego bilety składaliśmy się my wszyscy - obywatele. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#afera #usopen #usa #media #januszebiznesu
Kolarzino - Pan Piotr to uczciwy obywatel, więc mam nadzieję, że zaraz nie wyjdzie, ż...

źródło: ptrr

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na pewno tak nie zrobił, bo by to oznaczało, że na jego bilety składaliśmy się my wszyscy - obywatele.


@Kolarzino:
To raczej nie jest prawda, nawet jeśli dostał bilety za darmo z PZT.
Polskie związki sportowe to nie są spółki skarbu państwa, tylko prywatne organizacje z własnym budżetem.
I nawet jeśli dostają jakieś dotacje z MSiT to są to dotacje celowe, mogą wydawać je tylko na określone cele i potem
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czoso: W dodatku tamta kobieta podała jedną albo więcej tych butelek innej kobiecie z tyłu. Tu chłop wsadził tę czapkę jak do swojej siatki na zakupach w Biedronce i zadowolony
  • Odpowiedz
  • 1312
@Lolenson1888: Warto też odnotować te detale przedsiębiorczej finezji.

Nie trzymał czapkę w ręce, bo wiedział, że mały smarkacz będzie się sapał.

Profesjonalnie schował od razy do torby żeby zamknąć temat. Kochani tu wychodzą lata menedżmentu i prowadzenia biznesu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Idioci już zaczęli pisać negatywne komentarze pod inną firmą ()


@serek_heterogenizowany: nic nowego w internecie, analfabeci z prawami wyborczymi. Najgorzej jak masz interes i takie psy zaczynają szczekać, a nawet nie wiadomo jak, gdzie i po co.

Ile to na allegro negatywów na temat sklepów widziałem, bo przedmiot słabej jakości, a kupujący nie ogarnia instytucji zwrotu, ani maila. xD
Najlepszy plot twist: jakie sklepy mają najgorsze
  • Odpowiedz
Chyba zaczynam rozumieć o co chodzi w tych wielkich bogolach co to im wszytko można. Niestety od dłuższego czasu coś czułem że o to chodzi tylko jakoś nie docierało. Na przykładzie tego cwaniaka co dzieciakowi zwinął podpisaną czapkę - oni się sami okłamują. To nie kradzież tylko ważna lekcja. To nie wyłudzenie tylko ważna pomoc by móc ją zwielokrotnić by wesprzeć innych. To nie kłamstwo tylko głębsze spojrzenie na problem. To ich
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach