Chodniki oblodzone w centrum w uj, co oni sobie wyobrażają, że się samo rozpuści przy -10°C?
Ja p------e. Jak ci starsi ludzie mają się poruszać po miescie. N-ty dzień mrozów. Zditm powinien z---------ć dzień i noc.
A ten gamoń łazi sobie na konferencje o kulturze i dotuje 4.5 mln piłkarzy co się potykają o własne nogi. To miasto to kpina. W---------j Piotrze.
#szczecin
Ja p------e. Jak ci starsi ludzie mają się poruszać po miescie. N-ty dzień mrozów. Zditm powinien z---------ć dzień i noc.
A ten gamoń łazi sobie na konferencje o kulturze i dotuje 4.5 mln piłkarzy co się potykają o własne nogi. To miasto to kpina. W---------j Piotrze.
#szczecin











https://x.com/DawidParzyk/status/2018767309859409955
#nieruchomosci #mieszkania #mieszkanie #ekonomia #gospodarka #polska #krakow