Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko183
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
whoru

whoru

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11301
  • Znaleziska 663
  • Mikroblog 10638
  • Obserwujący 34
  • Obserwowane 22
rozowy_dzban
rozowy_dzban
12.09.2025, 06:46:32
  • 11
Dzień dobry!
To mój ostatni górki dzień na obczyźnie, na szczęście pogoda dopisała :)

#gory #dolomity #dolomitylienzkie
rozowy_dzban - Dzień dobry! 
To mój ostatni górki dzień na obczyźnie, na szczęście po...

źródło: temp_file4208106907644775075

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru 12.09.2025, 07:34:53 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Ilirian
Ilirian
10.09.2025, 09:26:52
  • 12
Im większe staje się korpo w którym pracuję tym bardziej ten komentarz jest prawdziwy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#programista15k #programowanie #pracait #korposwiat
Ilirian - Im większe staje się korpo w którym pracuję tym bardziej ten komentarz jest...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru 10.09.2025, 09:44:36 via Wykop
  • 26
@Ilirian: shareholder value auuuuuuu
whoru - @Ilirian: shareholder value auuuuuuu

źródło: B5-lDJWCUAAwfya

Pobierz
  • Odpowiedz
Polasz
Polasz
10.09.2025, 08:02:52
  • 7
Lista obecności premarket (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#gme
Polasz - Lista obecności premarket (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#gme

źródło: temp_file8330665209853148269

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru 10.09.2025, 08:23:53 via Wykop
  • 1
@Polasz: teraz to już na pewno squeeznie xD honk honk
  • Odpowiedz
zielonkanazawsze69
zielonkanazawsze69
09.09.2025, 13:47:49
  • 3
#gme 1800% wzrost zysku na akcje? Wiadomo, dip (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru 09.09.2025, 14:21:42 via Wykop
  • 0
@zielonkanazawsze69: ja shorty już ustawione, w końcu dzisiaj earningi
  • Odpowiedz
Metylo
Metylo
08.09.2025, 20:31:47
  • 1
Nie chcę tam być
#nieruchomosci
Metylo - Nie chcę tam być 
#nieruchomosci

źródło: temp_file9195874172985846248

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru 08.09.2025, 20:36:44 via Wykop
  • 2
@Metylo: chcę tam być
  • Odpowiedz
CKNorek
CKNorek
05.09.2025, 10:28:27
  • 19
Kto ma ochotę na niemal 50-metrowy hol w jednej z krakowskich inwestycji, gdzie ceny zaczynają się od blisko 30 000 złotych za metr kwadratowy?

#mieszkanie #nieruchomosci
CKNorek - Kto ma ochotę na niemal 50-metrowy hol w jednej z krakowskich inwestycji, g...

źródło: c3a17c

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru 05.09.2025, 11:04:04 via Wykop
  • 1
@CKNorek: przecież to specjalnie jest, widać jak byk, że to apartament do podzielenia na trzy, stąd taki korytarz.
  • Odpowiedz
KokainowyStforek
KokainowyStforek
05.09.2025, 09:40:07
  • 1
Marża 1.6%, 20% wkładu i brak prowizji, jedyny minus to 1% wartości za nadpłatę w ciągu pierwszych 3 lat. Chwilo trwaj :)

I cyk kolejne mieszkanko do portfolio. Tak się żyje.

#nieruchomosci
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru 05.09.2025, 09:44:59 via Wykop
  • 0
@KokainowyStforek:

Tak się żyje.


Tak, czyli jak? Z urojeniami?
  • Odpowiedz
armagedon444
armagedon444
armagedon444
05.09.2025, 09:35:11
  • 0
#nieruchomosci
Dzień dobry panie Armagedon właściciele wybrali ofertę innego klienta który podniósł ofertę o 20 000 i dodatkowo jest gotówkowy Dziękuję za współpracę Pozdrawiam.

Pieniądze pewnie w walizce, jeszcze niedawno były jako dolary w innym kraju
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru 05.09.2025, 09:39:57 via Wykop
  • 0
@armagedon444: pan inwestor. Skoro takie fajne mieszkanie to spytaj kto kupił, może będziesz mógł wynająć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
FilozoficznyJanusz
FilozoficznyJanusz
FilozoficznyJanusz
04.09.2025, 14:13:10
  • 5
#programista15k #programowanie #pracait #programista25k #kryzysit #pracbaza #twitter

Dużo ludzi na tagach programistycznych szkaluje "pasjonatów" męczących ludzi na procesach rekrutacyjnych, oczywiście słusznie, ale trzeba przyznać, że w USA jest jeszcze gorzej, jak wielu użytkowników już zauważyło.

Problem wynika z wdrażania AI (Artificial Intelligence) oraz AI (Another Indian) i dotyczy coraz większej liczby absolwentów uczelni technicznych w Stanach, a od kandydatów na
FilozoficznyJanusz - #programista15k #programowanie #pracait #programista25k #kryzysi...

źródło: aaaaaaaaaa

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru 04.09.2025, 14:20:03 via Wykop
  • 10
@FilozoficznyJanusz: to jest efekt tego, że firmy w USA outsourcują robotę do takiej Polski, gdzie kodojebcy nie dość, że zrobią taniej to często i lepiej. Do tego dochodzi nasz mental, kultura z--------u i ownership tego co robimy.
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
04.09.2025, 13:45:38
  • 603
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru 04.09.2025, 14:08:37 via Wykop
  • 18
@ATAT-2: pamiętam twoje wpisy jak pisałeś o podobnych problemach z innymi świeżakami w firmie i jedyne co mogę powiedzieć to to, że i w tym przypadku dopuszczacie do masy krytycznej zamiast przeciwdziałać i poprawnie zarządzać ludźmi. Chciałbym wiedzieć co to jest za firma żeby przypadkiem nigdy tam nie trafić.
  • Odpowiedz
enten
enten
enten
04.09.2025, 09:42:39
  • 9
Gdyby się Państwo zastanawiali skąd tak odklejone ceny w gastro i pensjonatach nad polskim morzem.

Zapewne sporo z tych biznesów było zakładanych na kredyt. Teraz nagle obroty z turystyki przestają pokrywać miniratki i trzeba w akcie desperacji kombinować jak sprzedać lubczyk albo ćwiartkę cytryny za 2 zł. Był nawet taki jeden gruby podróżnik ze Śląska co swój pensjonat na kredyt kupił i musiał później sprzedać bo miniratka dociskała portfel.

Tak proszę Państwa.
enten - Gdyby się Państwo zastanawiali skąd tak odklejone ceny w gastro i pensjonatac...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru 04.09.2025, 09:47:47 via Wykop
  • 5
@enten: podoba mi się skrót myślowy jakoby ta pani była milionerką xD W majątku ma tyle samo albo mniej niż zadłużenia. Proszę pani, 6-klasista jest od pani bardziej majętny jak dostanie 50zł od babci na lody, bo on po prostu nie ma zadłużenia.
  • Odpowiedz
whoru
whoru 04.09.2025, 09:57:47 via Wykop
  • 0
@StaryPhilaCollinsa: nie no błagam nie porównujmy państwa do gospodarstwa domowego
  • Odpowiedz
Dominias
Dominias
04.09.2025, 08:58:15
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru 04.09.2025, 09:00:44 via Wykop
  • 0
@Dominias: witam kolegę w niedoli, ja też planowałem wyjazd na ten weekend co prawda w Tatry, ale efekt ten sam.
  • Odpowiedz
iwannafreshstart
iwannafreshstart
iwannafreshstart
02.09.2025, 23:03:13
  • 0
jakie mieszkania w Szczecinie polecacie? JAKIE LOKALIZACJE, jakich unikać, gdzie jest pato a gdzie nie ma. szukam 65 m2 do 700 tysięcy zł. #szczecin
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru 03.09.2025, 07:56:43 via Wykop
  • 1
@iwannafreshstart:

szukam 65 m2 do 700 tysięcy zł


Przy tej kwocie będziesz miał mieszkania albo do remontu albo w dzielnicach, w których nie chcesz mieszkać, a w zasadzie to czasami nawet jedno i drugie. Powodzenia.
  • Odpowiedz
whoru
whoru 03.09.2025, 12:38:09 via Wykop
  • 0
@atreus-bogwojny: daj mi namiar na cokolwiek z sensem za 900k na Pogodnie z takim metrażem to jestem jutro u notariusza
  • Odpowiedz
whoru
whoru 03.09.2025, 18:17:22 via Wykop
  • 0
@atreus-bogwojny: dobra, to mamy inne definicje słowa na mieszkania z sensem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
whoru
whoru 04.09.2025, 08:46:13 via Wykop
  • 1
@atreus-bogwojny: ponad 10k z metra mieszkanie z ogrzewaniem gazowym, budynek pewnie słabo docieplony, do generalnego remontu. Doprowadzić to do stanu zamieszkania potrzeba kolejnych 200k, bo tutaj to trzeba zrobić i łazienkę i kuchnię na nowo, ale każdy ma swoje preferencje. Dla jednego to mieszkanie jest "do zamieszkania", a dla drugiego do remontu.
  • Odpowiedz
xanat0s
xanat0s
xanat0s
04.09.2025, 07:48:36
  • 3
Kto chętny na zakup mieszkania inwestycyjnego? Można dorobić jeszcze 2 pokoje.

A może jest tu ktoś chętny na wynajem mikromieszkania?

#nieruchomosci #mieszkanie #bekazinwestorow
xanat0s - Kto chętny na zakup mieszkania inwestycyjnego? Można dorobić jeszcze 2 poko...

źródło: Image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru 04.09.2025, 07:53:49 via Wykop
  • 3
@xanat0s: kurę znoszącą złote jaja sprzedawać... panie Rafale pan jest zbyt litościwy
  • Odpowiedz
test___
test___
test___
02.09.2025, 10:42:43
  • 4
#nieruchomosci
Jawność cen w wykonaniu Dom Develompent, ziobro zaskoczenia
test___ - #nieruchomosci
Jawność cen w wykonaniu Dom Develompent, ziobro zaskoczenia

źródło: Messenger_creation_E27F2282-6F08-46CA-B27F-CE8C75FFEBA0

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru 02.09.2025, 11:09:37 via Wykop
  • 9
@test___: teraz tresują klientele, że cena ofertowa to jedno, ale zapytaj o rabat to dostaniesz realną. Kwestia czasu, że wszyscy deweloperzy tak będą robić. Zamiast "zapytaj o cenę" będzie "zapytaj o promocję/rabat" ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Cierniostwor
Cierniostwor
22.08.2025, 14:22:31
  • 4
Hej Polacy, dlaczego nie chcecie oszczędzać? Dlaczego kupujecie kurniki inwestycyjne?
Oprocentowanie lokat nie dość że jest niskie to jeszcze spada.
A i to i tak jest oprocentowanie promocyjne na nowe środki.
A i od tych zysków trzeba odprowadzić podatek belki.
Wstyd, inflacja plus 2pkt% powinny być wymuszane w ofercie każdego banku
#nieruchomosci
Cierniostwor - Hej Polacy, dlaczego nie chcecie oszczędzać? Dlaczego kupujecie kurnik...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru 23.08.2025, 10:59:27 via Wykop
  • 0
@acpiorundc: @Cierniostwor: akurat lepiej założyć sobie konto w Toyota Banku lub VW FS. Tam są konta oszczędnościowe i lokaty lepiej oprocentowane niż obligacje skarbowe. Bankowy fundusz gwarancyjny do 100k euro normalnie jest.
  • Odpowiedz
whoru
whoru 01.09.2025, 14:36:44 via Wykop
  • 0
@Ksiega_dusz: mam oba. Też miałem problem z VW FS, ale po kilku telefonach się udało.
  • Odpowiedz
whoru
whoru 01.09.2025, 18:05:13 via Wykop
  • 0
@Ksiega_dusz: w Toyota Bank akurat bez problemowo, żona też ma i wszystko sprawnie, procenty identyczne jak VW FS
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 18
  • Strona 4 z 18
  • >
  • moje zaimki to: try/me
  • Szczecin

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.02.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.10.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking