Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
weegee

weegee

Dołączył 17 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6976
  • Znaleziska 2681
  • Mikroblog 4295
  • Obserwujący 16
  • Obserwowane 366
weegee
weegee 04.02.2021, 20:47:57 via iOS
  • 0
#ethereum #kryptowaluty no i co myślicie mirki? puszczać ETH czy trzymać?
jakbym puścił to odkupię jak znowu będzie po $100 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee 03.02.2021, 15:47:07 via iOS
  • 1
#ethereum ok, jak sądzicie do jakiego poziomu może teraz dojść ETH? Bo nie wiem czy trzymać czy puścić. Tylko proszę jak ktoś odpowiada to z sensem, a nie, że dojdzie do 2k "bo tak". Wiem, że 25k ETH, wiem, że fundusz, ale nie wiem jak mocno to może wpłynąć na cenę?

I nawet nie wiem jak to samemu sobie "wycenić"... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bulboglowy
bulboglowy
03.02.2021, 16:18:26
  • 2
@weegee: popatrz na wykrec btc/eth na szczycie w tamtej hossie 1 eth stanowil cos kolo 12,5% BTC - ja zdecydowałem, że wyjdę całością w momencie kiedy bedzie 1:10 , albo będę sprzedawał stopniowo powyzej 3k$ , albo to albo to :)
  • Odpowiedz
bulboglowy
bulboglowy
03.02.2021, 16:36:35
  • 2
@weegee: tego najtęższe muzułmańskie umysły nie wiedzą
  • Odpowiedz
weegee
weegee 30.01.2021, 08:53:26 via iOS
  • 0
#gielda Jakie konta maklerskie/ jakich brokerów polecacie? Żeby był duży wybór rynków, bo np. teraz omija mnie impreza na #gme ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tylko nie revolut.
I przy okazji: bo też na pewno założę w mBanku, bo tam mam rachunek osobisty: lepiej emakler czy konto bezpośrednio w domu maklerskim mBanku?
Ale też co polecacie poza tym, mogę mieć kilka rachunków (np. mBank do
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kuklak
Kuklak
30.01.2021, 09:06:45
  • 1
@weegee: eMakler będzie szybciej
  • Odpowiedz
D.....e
D.....e
konto usunięte 30.01.2021, 09:10:02
  • 1
@weegee: przy wyborze emakler vs dm mbank doradzam emaklera. Nie poniesiesz opłat za posiadanie konta jak w DM, a również instalując aplikacje emakler na telefonie masz dostęp do notowań w czasie rzeczywistym, jest to tylko w aplikacji, bo na stronie internetowej konta emakler jest opóźnienie 15 min.
  • Odpowiedz

1097

Nie szczepiąc Palestyńczyków, Izrael łamie IV. Konwencję Genewską

Nie szczepiąc Palestyńczyków, Izrael łamie IV. Konwencję Genewską

Czwarta Konwencja Genewska zobowiązuje Izrael jako państwo okupujące, do zapewnienia dla ludności okupowanej dostępu do środków profilaktycznych i zapobiegawczych niezbędnych do zwalczania i rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych i epidemii.

Maciek8088
z
hrw.org
dodany: 24.01.2021, 16:48:37
  • 60
  • #
    swiat
  • #
    4konserwy
  • #
    izrael
  • #
    zydzi
  • #
    palestyna
  • #
    konfederacja
weegee
weegee 24.01.2021, 18:40:57 via iOS
  • 66
( ͡° ͜ʖ ͡°)
weegee - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_1611513657pbDsnlnIMcUZNDisI5Slcr.jpg

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

weegee
weegee 17.01.2021, 12:32:50
  • 0
@play_polska czy możecie mi wyjaśnić dlaczego po włączeniu pakietu solo XL na głównym ekranie Waszej aplikacji NIE informujecie mnie, że mam nielimitowane minuty i smsy (aby to potwierdzić muszę wejść do pakietów i potwierdzić, że odpowiedni pakiet jest aktywny). Natomiast informujecie mnie, że ma 00:00min do wykorzystania do Indii (nigdy nie dzwoniłem do Indii...).
Dodatkowo informujecie mnie, że mam 0 szt. smsów do wykorzystania, podczas gdy w pakiecie Solo XL mam
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pawel1342
Pawel1342
17.01.2021, 12:40:44 via Android
  • 1
@weegee myślisz że oni ci odpowiedzą ...
  • Odpowiedz
play_polska
play_polska
17.01.2021, 17:00:31 via SentiOne
  • 0
@weegee, wyjaśnienie tych kwestii wymaga wglądu do Twojego konta, dlatego odezwij się na czacie w aplikacji Play24. Sprawdzimy to dla Ciebie :)
  • Odpowiedz

399

" W sieci zła " - cały film - lektor pl

" W sieci zła " - cały film - lektor pl

Bardzo wartościowa propozycja na wieczór.

chloptochlop
z
youtube.com
dodany: 10.01.2021, 21:53:30
  • 72
  • #
    kultura
  • #
    rozrywka
  • #
    zainteresowania
  • #
    swiat
weegee
weegee 11.01.2021, 21:19:25 via iOS
  • 6
@Hellfreezer: ten zwrot akcji na koniec :) oglądałem ten film pewnie blisko 20 lat temu i do dziś pamiętam ten zwrot akcji. Wtedy byłem młody i się nie spodziewałem, więc utkwił mi w głowie mocno :)

664

Najczęstsze błędy ortograficzne popełniane w internecie

Najczęstsze błędy ortograficzne popełniane w internecie

Czy wiecie, jak wiele błędów ortograficznych popełniamy w internecie?

floydtom
z
polszczyzna.pl
dodany: 15.12.2020, 11:45:57
  • 325
  • #
    kultura
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    zainteresowania
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
weegee
weegee 16.12.2020, 08:02:26 via iOS
  • 1
@tomilipin: dla mnie właśnie "te dziecko", "te auto" itp. to jest najgorszy błąd, a pojawia się on wszędzie (╯°□°)╯︵ ┻━┻

6

Audi wystartuje w Rajdzie Dakar, powróci do Le Mans i wycofuje się z Formuły E

Audi wystartuje w Rajdzie Dakar, powróci do Le Mans i wycofuje się z Formuły E

Audi wraca do motorsportu - i to w wielkim stylu. Marka z Ingolstadt szykuje się do podboju Rajdu Dakar i do rywalizacji w kategorii LMDh.

janusz_najwspanialszy
z
autogaleria.pl
dodany: 30.11.2020, 16:53:57
  • 3
  • #
    sport
  • #
    motoryzacja
  • #
    audi
  • #
    f1
  • #
    ciekawostki
  • #
    samochody
weegee
weegee 30.11.2020, 19:55:27 via iOS
  • 1
@quattrofan: e-tronem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
weegee
weegee 30.11.2020, 18:24:41
  • 0
for those who speak English. he said he's plan B is to take a sabitc year, and it's very likely we'll not continue
#f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee
Autor
30.11.2020, 18:25:38
  • 0
@weegee: talked about which Red Bull will make the decision at the end of the season, if it does not happen it is likely that he will have to take a year off and think about whether to continue racingo retire
  • Odpowiedz
weegee
weegee
Autor
30.11.2020, 18:27:50
  • 1
@weegee: F1 is the only motorsport I'd be, the year off i'd use it to think in my professional future, I already have options to come back in 2022. Nowadays any offer takes my attention
  • Odpowiedz
weegee
weegee 30.11.2020, 17:49:50
  • 2
no to grubo pojechał Checo!!!! (ʘ‿ʘ) R------ł system ze swoja meksykańską mafią i kasą (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) I co niedowiarki? Każdy myślał, że oświadczy out z f1, a tu surprise madafaka!!
#f1
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolikol
Kolikol
30.11.2020, 17:52:27
  • 0
@weegee: XD
  • Odpowiedz
weegee
weegee
Autor
30.11.2020, 17:54:17
  • 1
@BomBom: chyba u Ciebie, u mnie już 20:52 i dawno po konferencji, tylko nie miałem czasu wcześniej zerknąć
weegee - @BomBom: chyba u Ciebie, u mnie już 20:52 i dawno po konferencji, tylko nie ...

źródło: comment_1606758850T5d7Q7U7ZXsYF7yXe7BjxE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz

793

PlayStation 5 - recenzja konsoli nowej generacji Sony [ARHN.EU]

PlayStation 5 - recenzja konsoli nowej generacji Sony [ARHN.EU]

PlayStation 5 robi wszystko, by wyróżnić się na rynku. Odważna obudowa, zupełnie nowy kontroler, moc i porządne gry dostępne na premierę.

Lookazz
z
youtube.com
dodany: 17.11.2020, 19:09:34
  • 220
  • #
    ps5
  • #
    playstation
  • #
    gry
  • #
    arhneu
  • #
    rozrywka
  • #
    ciekawostki
weegee
weegee 18.11.2020, 12:28:58 via iOS
  • 9
@XdareckiX: nie śledzę reddita w temacie konsol, ale kaman, co się dzieje np. W temacie polityki w USA? Amerykanie wcale się nie polaryzują? ;) to niestety nie tylko nasz polski problem, ale całego świata...

417

Seksualizacja Marketingu

Pokaż treści 18+

Seksualizacja Marketingu

0:00 Czym jest i jak wygląda Seksualizacja Marketingu 2:26 Sygnał seksualny 4:13 Iluzja/Obietnica 4:58 Nie widzę specjalnej różnicy 5:33 Żerowanie na męskich pragnieniach 6:43 Podsumowanie do tego momentu 7:12 Negatywne skutki dla kobiet 9:19 Negatywne skutki dla mężczyzn 10:26 Napisz...

ArseneWengerTheAnimatedSeries
z
youtube.com
dodany: 16.11.2020, 19:58:40
  • 62
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    psychologia
  • #
    zwiazek
  • #
    rozowepaski
  • #
    niebieskiepaski
weegee
weegee 17.11.2020, 13:22:08 via iOS
  • 5
@Krzewka: niestety problem w tym,że to działa...Gdyby nie działało to by tego nie używali tak masowo
weegee
weegee 27.09.2020, 13:11:09 via Android
  • 0
#f1 zaczynam oglądać, ale nie mam czasu na całość. Najlepsze okrążenia/momenty wyścigu? Co polecacie? Póki co obejrzałem lap 1 i przewinąłem yellow flag ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KemezrpAkwils
KemezrpAkwils
27.09.2020, 13:14:20
  • 2
@weegee: Jak Romus masakruje styropian
  • Odpowiedz
000loki
000loki
000loki
27.09.2020, 13:14:25
  • 3
@weegee: w yellow flag pokazuja oguractwo Sainza to warto zobaczyć co o-----ł
  • Odpowiedz
weegee
weegee 30.08.2020, 20:05:14 via iOS
  • 26
Take coś mi akurat wpadło na yt. Szacuneczek dla Vettela. Może driver z niego nie top of the top, ale kawał dobrego człowieka z rigczem.

https://youtu.be/7IlCKefLT18

#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

za_miske_zupy
za_miske_zupy
30.08.2020, 20:13:45 via Android
  • 5
@weegee ładnie z jego strony (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny
31.08.2020, 01:02:29
  • 2

Komentarz usunięty przez autora

723

Jak będąc firmą płacić 0% podatku

Jak będąc firmą płacić 0% podatku

Poradnik krok po kroku na bazie doświadczeń multi-miliardowych korporacji. Oczywiście to jedynie jeden ze scenariuszy.

mapz
z
i.redd.it
dodany: 25.08.2020, 07:54:53
  • 152
  • #
    ekonomia
  • #
    podatki
  • #
    biznes
  • #
    finanse
weegee
weegee 25.08.2020, 18:49:39
  • 0
@mabb: Nie do końca rozumiem. Jak nie mam od czego odliczyć? W zakładając, że w przyszłym roku znowu będę miał przychody 50mln to właśnie od tych przychodów odliczę te koszty 50mln i będą miał 0, więc koszty z poprzedniego roku będą mi się netowały z przychodami z kolejnego roku, nie? Czy dalej ta zasada niełączenia się tych przychodów i kosztów będzie aktualna nawet dla różnych lat? Z kolei wtedy to
weegee
weegee 25.08.2020, 19:01:06
  • -1
@zbyslaw33: a co chodzi z limitem 20% przychodu? WHT o ile się nie mylę nie istnieje w Polsce?
weegee
weegee 14.08.2020, 19:54:32 via iOS
  • 1
#f1 Norris objedzie jutro Sainza? Bo kusi na sts
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee
Autor
14.08.2020, 21:10:28 via Android
  • 1
@Tylko_noc tak, kojarzę temat z zeszłego weekendu. A jak to było dziś? Nie oglądałem treningów, ale widzę, że Sainz miał lepsze czasy od Norrisa?
  • Odpowiedz
Tylko_noc
Tylko_noc
14.08.2020, 21:11:15
  • 2
@weegee: powtarzam za carlosem. jedzie z wiekszym chlodzeniem
  • Odpowiedz

2589

Matka zmyśliła napad i kradzież aparatu słuchowego, aby wyłudzić ubezpieczenie

Matka zmyśliła napad i kradzież aparatu słuchowego, aby wyłudzić ubezpieczenie

Było 2 dni temu na wykopie o napadzie i kradzieży wartego 38 tys. zł aparatu słuchowego 12-letniej dziewczynki. Okazało się, że dziecko zgubiło aparat, a matka zmyśliła napad, aby dostać ubezpieczenie.

Zenon_Zabawny
z
gloswielkopolski.pl
dodany: 13.08.2020, 12:32:15
  • 199
  • #
    polska
  • #
    poznan
  • #
    policja
  • #
    kradziez
weegee
weegee 13.08.2020, 14:17:49
  • 0
@LegoBatmanRules: jakie to OC? W sensie na wszystko oddzielnie czy jakieś ogólne?
weegee
weegee 11.08.2020, 07:00:17
  • 11
może komuś się spodoba, zwłaszcza po ostatnim weekendzie Maxa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Promka na torbę za 79 cebulionów.

https://www.sport-shop.pl/torba-na-laptopa-rbr-replica-shoulder-14l-red-bull-x-puma-p-84234.html

#f1 #cebuladeals
weegee - może komuś się spodoba, zwłaszcza po ostatnim weekendzie Maxa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pr...

źródło: comment_1597129091vdjCdlC6j64vyAgHlPqoOM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee 01.08.2020, 21:10:43 via iOS
  • 17
#f1 no niezłe team radio w #f2:
https://www.instagram.com/p/CDW4T2mo3Zm/?igshid=1ig6gythxmv1j

Zaczyna mi się podobać to całe #f123 xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kalypsoo
Kalypsoo
01.08.2020, 21:13:33 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@weegee: xD
  • Odpowiedz
weegee
weegee
Autor
01.08.2020, 21:21:36 via iOS
  • 6
@weegee: xD
weegee - @weegee: xD

źródło: comment_1596316896BByfUFaSUDUdNMTvHODgMa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
weegee
weegee 01.08.2020, 09:37:55 via iOS
  • 10
Hahah, propsuje przejście w E11 z programu studio #dtm na studio #f1 :D
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stasiu84
stasiu84
01.08.2020, 09:41:33
  • 1
@weegee: ale że tak od razu?? bez żadnej reklamy?? szok
  • Odpowiedz
weegee
weegee
Autor
01.08.2020, 09:42:56 via iOS
  • 3
@stasiu84: Racja, zupełnie nie w ich stylu!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 19
  • Strona 11 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.04.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.06.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.06.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking