Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
weegee

weegee

Dołączył 17 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6976
  • Znaleziska 2681
  • Mikroblog 4295
  • Obserwujący 16
  • Obserwowane 366

450

Dlaczego Fiat 126p to najlepszy samochód do poruszania się w Londynie.

Dlaczego Fiat 126p to najlepszy samochód do poruszania się w Londynie.

Dodatkowo mała wzmianka o dywizjonie 303.

JanSkrzetuski
z
youtube.com
dodany: 14.07.2019, 14:22:56
  • 130
  • #
    polska
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    londyn
  • #
    fiat126p
  • #
    uk
weegee
weegee 15.07.2019, 12:50:18
  • 3
@MirekWyznajeAnonimowo: Matt prowadzi kanał Carwow, który ma chyba ponad 2mln subskrypcji, a to jest jego luźny "offowy" kanał. Myślę, że nie zależy mu tak na tych wyświetleniach.

1121

Novak Djoković triumfuje w Wimbledonie! W finale pokonał Rogera Federera

Novak Djoković triumfuje w Wimbledonie! W finale pokonał Rogera Federera

Po historycznym finale trwającym blisko 5 godzin w tie-breaku pokonał Rogera Federera 7:6, 1:6, 7:6, 4:6, 12:12 (7-3).

matixrr
z
polsatsport.pl
dodany: 14.07.2019, 18:08:36
  • 92
  • #
    sport
  • #
    tenis
  • #
    wimbledon
  • #
    mecz
weegee
weegee 14.07.2019, 19:09:36
  • 15
@orle: Masz rację do co do ostatecznego rozstrzygnięcia goat, choć nawet jakby Djoko dziś przegrał to i tak pyknąłby te brakujące szlemy właśnie w perspektywie 2-3 lat.

Co do matchballi też się zgadzam.
Cóż, to co się stanie z goat (tzn. że Djoko przejmie) dobitnie pokazuje, że tenisista z najlepszą techniką (bo za takiego uważam Federera), może być słabszy od tenisisty z "tylko" bardzo dobrą techniką, ale jednak z mocniejszą
weegee
weegee 14.07.2019, 19:11:12
  • 45
@zakowskijan72: Kyrgios może spokojnie wygrywać szlemy, jak zmieni podejście do tenisa, mentalność i np. no nie wiem, zatrudni trenera ( ͡º ͜ʖ͡º)
weegee
weegee 14.07.2019, 19:15:43
  • 28
@Pan_Neutron: Zastanawiałem się nad tym podczas tego Wimbledona i doszedłem do wniosku, że ta trójka nawzajem sobie w tym przeszkadzała ;) gdyby tylko jeden z nich objawił się jako taki wybitny gracz to myślę, że zgarnąłby klasyka. Jak choćby Federer i Djoko (chyba też) mieli lata, że wygrywali wszystkie 3 poza Paryżem, no bo tam ofkors króluje Nadal ¯\_(ツ)_/¯ Inna sprawa czy bez siebie nawzajem wznieśliby się na takie wyżyny
weegee
weegee 14.07.2019, 19:47:44
  • 2
@wuadek: Kilka razy mu się zdarzyło. Tak ze 12 od 2006 ( ͡º ͜ʖ͡º) Od 2006 nie wygrał tam tylko 3 razy, a wtedy właśnie zwyciężali po razie Federer, Djoko i Wawrinka

weegee
weegee 14.07.2019, 19:55:50
  • 6
@Utero: Od na bodaj 65 slamów od pierwszego zwycięstwa jednego z nich (Federer, US Open 2003), nie wygrali tylko jedenastu szlemów, 64 poszły na ich konto. Not too baaaaad, jakby powiedział Djoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Grand_Slam_men%27s_singles_champions
weegee
weegee 14.07.2019, 20:01:42
  • 0
@lekkonieobecny: Mówisz o 2015, spójrz na 2011: w Paryżu wygrał Nadal, z tego co googluję na szybko to Djoko odpadł wtedy w półfinale z Feddym, no ale umówmy się, obaj pewnie mieli w------e na ten półfinał, bo i tak wiedzieli, że wdupią w finale z king of clay ( ͡º ͜ʖ͡º) (joke, ofkors). Ale serio, myślę, że Fed i Djoko mieliby trochę inne nastawienie mentalne
weegee
weegee 14.07.2019, 20:04:29
  • 1
@wuadek: Aha :D

weegee
weegee 15.07.2019, 11:20:11
  • 0
@polowczyk: Nadal ma złoto z Pekinu. Fed i Djoko mają odpowiednio srebro i złoto olimpijskie.

Szkoda, że Fed nie wygrał klasycznego szlemu i złota z Murrayem na igrzyskach w Londynie. Myślę, że te dwie rzeczy znacząco zmieniłyby postrzeganie go jako goata. Jeśli miałby te dwie rzeczy, a Djoko nie, to myślę, że Djoko nawet z większą liczbą GS i liczbą tygodni jako #1 nie byłby uznawany za goata, a byłby
weegee
weegee 15.07.2019, 11:23:30
  • 0
@astri: @polowczyk: No i to w pewnym sensie pokazuje kto jest goatami swoich sportów. Niekoniecznie na papierze i w statystykach. Ale w głowach ludzi Jordan w koszykówce jak Federer w tenisie. Zresztą, to nawet było widać wczoraj podczas finału, jak wielkie wsparcie publiczności miał Fed. Djoko będzie miał więcej tytułów, ale nie będzie aż tak lubiany i tak dobrze zapamiętany jak Fed
weegee
weegee 14.07.2019, 14:36:05
  • 1
Djoko stankował tego seta. Pytanie tylko w którym momencie, czy od pierwszego gema czy bardziej pod koniec
#tenis
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Salvatore_Siciliano
Salvatore_Siciliano
14.07.2019, 14:42:36
  • 1
@weegee: Djokovic jest niespokojny tylko wtedy, gdy nie działa coś, co jest niezależne od niego, jak z Thiemem. Gdy wina leży po jego stronie, raczej stara się koncentrować technikami oddechowymi (głupimi minami).
  • Odpowiedz
weegee
weegee
Autor
14.07.2019, 14:44:18
  • 0
@Salvatore_Siciliano: a widzisz, to tego nie wiedziałem. Raczej kojarzę go właśnie z takich niespokojnych reakcji.
  • Odpowiedz
weegee
weegee 14.07.2019, 14:14:30
  • 2
świetna gra w tym secie. Szkoda, że Federer nie wykorzystał szansy w słabszej grze Djoko. Niebawem Feddy opadnie z sił, a Djoko -robokop będzie grał swoje. I już będzie po wszystkim, róbcie skriny.
#tenis
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A.....i
A.....i
konto usunięte 14.07.2019, 14:22:49 via iOS
  • 0
@weegee: 3:0 xDD
  • Odpowiedz
weegee
weegee
Autor
14.07.2019, 14:29:25
  • 0
widzę wynik, ale dzięki za przytoczenie :P Dalej trzymam się swojego. Póki co mecz układa się jak półfinał z Nadalem tylko "na odwrót" :)
  • Odpowiedz
weegee
weegee 12.07.2019, 16:05:34
  • 3
Jestem za Federerem, ale nie sądzę, że staruszek wygra, wic mem wyprzedzający. Tak samo uważam, że jak wszyscy trzej skończą swoje kariery, Federer nie będzie goatem. No nic, cieszmy się takimi klasykami nim odejdą :)
#tenis
weegee - Jestem za Federerem, ale nie sądzę, że staruszek wygra, wic mem wyprzedzając...

źródło: comment_w3VcEOp9DzpiSKC4tYArEkNLxK2VTOBf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee 08.07.2019, 17:15:27 via iOS
  • 2
Dlaczego Barrettini nic nie gra? Trema go zjadła, czy coś mnie ominęło, jakaś kontuzji? #tenis
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pw1
pw1
08.07.2019, 17:31:46 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@weegee: tak mówi komentator. Choć dziwne to dla mnie trochę, bo gościu ma 23 lata, miał cała niedzielę, dzisiaj też dużo czasu, także bez przesady
  • Odpowiedz
weegee
weegee
Autor
08.07.2019, 17:36:03 via iOS
  • 0
@pw1: Ja akurat trafiłem na fajny stream z kortu, bez komentarza, więc nie muszę słuchać takich głupich tekstów :P
  • Odpowiedz
weegee
weegee 05.07.2019, 16:16:52
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1331

Instagram zbanował modelkę, która wdarła się na boisko Ligi Mistrzów

Pokaż treści 18+

Instagram zbanował modelkę, która wdarła się na boisko Ligi Mistrzów

Pufff i znów jest nikim. Skończyło się rumakowanie. Elo.

kajss
z
pudelek.pl
dodany: 02.06.2019, 14:49:55
  • 217
  • #
    sport
  • #
    atencyjnyrozowypasek
  • #
    ligamistrzow
  • #
    youtube
  • #
    bekazpodludzi
weegee
weegee 02.06.2019, 17:50:36
  • -7
A ja żałuję, że ją zbanowali. Ale też domyślam się też z czego to wynika i rozumiem - pewnie Instagram nie chce promować takich zachowań - jeżeli ludzie zauważyliby, że to odniosło sukces bez większych konsekwencji, mogłoby się znaleźć wielu różnorakich naśladowców, a co gorsza naśladowcy mogliby nawet pójść dalej już niekoniecznie w takie niegroźne kierunki.

Natomiast lubię kiedy ludzie myślą out of the box, żeby wypromować swoją firmę czy produkty. W
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

weegee
weegee 02.06.2019, 20:01:58
  • -2
@hu-nows: Moim zdaniem manipulujesz faktami stosując błędne uproszczenie - publiczne pokazywanie gołej d--y, co zresztą z tego co widziałem głównie robiła na swoim insta, faktycznie nie jest zbyt kreatywne i robi tak tysiące lasek na całym świecie - z tą częścią się zgadzam. Ale powiedz mi, ile z nich wpadło i zrealizowało pomysł, żeby zrobić virala poprzez wbiegnięcie na murawę boiska podczas jednego z najważniejszych wydarzeń piłkarskich w tym roku?
weegee
weegee 02.06.2019, 20:20:58 via iOS
  • -1
@FantaZy: Też niesprawiedliwie upraszczasz, co już napisałem koledze powyżej. Nie chodzi o samo pokazanie dupska, tylko o wybranie tak specyficznych okoliczności, żeby to zrobić. Co do naśladowców to rozumiem, co zresztą już wcześniej napisałem...

527

Uruchamianie reaktorów jądrowych

Uruchamianie reaktorów jądrowych

3,6 Rentgena. Nie ma tragedii.

UprzejmyCzlowiek
z
youtube.com
dodany: 02.06.2019, 17:20:05
  • 96
  • #
    ciekawostki
  • #
    atom
  • #
    nauka
  • #
    technologia
  • #
    eneregtykajadrowa
  • #
    czarnobyl
weegee
weegee 02.06.2019, 18:34:23
  • 40
@StaryWilk: Mierzone jak w Czarnobylu w '86 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

570

Niebywały mecz Igi Świątek! Polka pokonała mistrzynię olimpijską i gra dalej!

Niebywały mecz Igi Świątek! Polka pokonała mistrzynię olimpijską i gra dalej!

Dzień po swoich 18. urodzinach, Iga Świątek znów zachwyciła świat. Po trzysetowym boju Polka pokonała mistrzynię olimpijską Monicę Puig.

jezkleofas
z
magazynsportowiec.pl
dodany: 01.06.2019, 15:10:14
  • 42
  • #
    polska
  • #
    sport
  • #
    tenis
  • #
    ciekawostki
  • #
    rolandgarros
weegee
weegee 01.06.2019, 15:46:52 via iOS
  • 9
Kobiecym tenisem specjalnie się nie interesuję, nawet zapomniałem dzis o tym meczu, choć chciałem obejrzeć. Ale Idze kibicuję, wydaje się bardzo sympatyczna. sympatyczniejsza niż wiele innych naszych gwiazd tenisa ;)
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

weegee
weegee 01.06.2019, 19:40:14
  • -1
@JarekKolano: Dzwonił rok 2011 i pytał dlaczego z-----------ś mu mema ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
A co do mojej coolstory to chyba oczywiste, że kluczowe jest stwierdzenie, że ona jest sympatyczniejsza niż Radwańska czy Janowicz ¯_(ツ)_/¯

764

Women's Obsession With Useless Shit.

Women's Obsession With Useless Shit.

Kobieca fascynacja bezużytecznym badziewiem. Wie każdy kto zajrzał do sklepu typu Tiger.

RoastieRoast
z
youtube.com
dodany: 29.05.2019, 15:25:35
  • 200
  • #
    rozrywka
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    mgtow
weegee
weegee 29.05.2019, 17:34:31
  • 91
@CertyfikatOnetu: Dokładnie. Jeżeli facet się interesuje np. autami i najchętniej miałby cały garaż marzeń (a głowie on go już ma), albo interesuje się technologią i kupuje różne nowinki technologiczne to jest spoko, ale kobieta interesuje się dekoracją domu to jest to useless shit ¯_(ツ)_/¯
I jeszcze ta żelazna logika: jeżeli kobiety szaleją za bezużytecznym gównem, a faceci szaleją za kobietami to oznacza to, że mężczyźni pośrednio szaleją za bezużytecznym gównem...
weegee
weegee 29.05.2019, 19:48:01
  • 55
@coredump: a do "pojechania" gdzieś autem wystarczy Dacia Logan, więc dlaczego ludzie kupują wypasione Mercedesy, a jak ich stać to i Bentleye i inne takie?
Poza tym szklanka w kształcie słoika (taka hipsterska) też nie jest bezużyteczna, bo można się z niej napić, a z talerza z krówką można zjeść. I powiesz mi, że hej, nie potrzeba takich wypasów, wystarczy zwykły talerz i zwykła szklanka, a ja Ci powiem, że

168

Oszukany kalafior z biedry

Oszukany kalafior z biedry

Zauważyłem dopiero w domu, że to oszukane opakowanie biedronkowego mrożonego kalafiora.

mac4716
z
imgur.com
dodany: 27.05.2019, 10:15:13
  • 78
  • #
    zakupy
  • #
    biedronka
  • #
    warzywa
  • #
    oszustwo
  • #
    kalafior
weegee
weegee 27.05.2019, 17:51:01
  • 13
@dziki: a skomplikowany system luster? : >
weegee
weegee 27.05.2019, 17:55:48
  • 6
@dziki: Ofkors. Jeszcze robak co spadł z pergoli ;)
weegee
weegee 27.05.2019, 18:01:11
  • 6
@bagi1: a co Ty jesteś, Fanzonun? ;)
a wiesz co lepiej zrobić niż bez linka pisać było? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
weegee
weegee 27.05.2019, 18:03:27
  • 3
@dziki: Oj tak, z gwiazd przypomina mi się jeszcze wiecznie banowany InformacjaNieprawdziwa##

330

Zatrzymano właścicieli największej w Polsce kopalni kryptowalut. Zarzuty...

Zatrzymano właścicieli największej w Polsce kopalni kryptowalut. Zarzuty...

W poniedziałek i wtorek na zlecenie prokuratury zatrzymano Dominika H., Piotra W. i Marcina K., którzy poprzez dwie firmy zarządzali największą w Polsce tzw. kopalnią kryptowalut. Według śledczych od 108 osób wyłudzili 4,5 mln zł, a łączne straty mogą wynieść ok. 10 mln zł. Zatrzymani...

merti
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 15.05.2019, 13:15:18
  • 106
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    bitcoin
  • #
    kryptowaluty
  • #
    pieniadze
  • #
    banki
weegee
weegee 16.05.2019, 16:36:12
  • 0
@Cernold: No tak, bo jak mówili ludziom, że inwestują w kopalnię kryptowalut a zainwestowali spekulacyjnie na giełdzie to faktycznie nikogo nie mieli zamiaru oszukać, wyszło przez przypadek, że zrobili coś zupełnie innego niż obiecywali inwestorom ( ͡° ʖ̯ ͡°)

644

Czarne lustro: Sezon 5 | Oficjalny zwiastun | Netflix...

Czarne lustro: Sezon 5 | Oficjalny zwiastun | Netflix...

Trzy nowe opowieści o przyszłości, której powinniśmy byli się spodziewać. Serial „Czarne lustro” powraca już 5 czerwca.

viruszg
z
youtube.com
dodany: 15.05.2019, 10:12:26
  • 142
  • #
    technologia
  • #
    netflix
  • #
    seriale
  • #
    blackmirror
  • #
    ciekawostki
  • #
    kultura
weegee
weegee 15.05.2019, 17:25:35 via Android
  • 4
@maciejuojeju jest jeden ostatni Bandersnatch, ale to jest stand alone, a nie cześć żadnego sezonu. Moim skromnym zdaniem odcinek niezly, ale sporo poniżej przeciętnego poziomu BM. No i generalnie BM od kiedy przejete przez Netflix jest już sporo słabsze, ale wciąż dobre, tzn: sezony przed przejęciem przez Netflix - genialne, po przejęciu - tylko dobre
weegee
weegee 15.05.2019, 17:27:13 via Android
  • 0
@albertbranka sezony przed przejęciem przez Netflix- rewelacyjne, jak choćby specjalny odcinek świąteczny, później słabiej, ale wciąż nieźle.
weegee
weegee 15.05.2019, 17:35:24
  • 0
@albertbranka: Są :) tylko pierwsze dwa sezony zostały wyprodukowane dla jakiejś brytyjskiej stacji, bodajże Channel 4, później Netflix to przejął i są zarówno dostępne stare odcinki, jak i nowe wyprodukowane już bezpośrednio dla Netfliksa.

535

B. wokalista Sex Pistols chce by policja zrobiła porządek z bezdomnymi

B. wokalista Sex Pistols chce by policja zrobiła porządek z bezdomnymi

A nie jest to byle jaka dzielnica tylko luksusowa Venice Beach w L.A. "Jestem facetem, który ciężko zapracował na to co ma i nie życzę sobie, aby nachodziły mnie te typy" mówi Johnny Rotten. Leżę.

Helikon
z
pagesix.com
dodany: 13.05.2019, 21:58:38
  • 241
  • #
    swiat
  • #
    sexpistols
  • #
    ciekawostki
  • #
    usa
  • #
    kalifornia
weegee
weegee 14.05.2019, 12:55:11 via Android
  • -16
@odomdaphne5113 ona tego nie powiedziała na poważnie, nieee? Przecież nie można być aż tak glupim ¯_(ツ)_/¯
weegee
weegee 14.05.2019, 13:29:25
  • -1
@panTralalinski: No właśnie myślę, że w problemie bezdomności problemem nie jest sama transakcja zakupu domu. Myślę, że bezdomni nie są bezdomni dlatego, że nie wiedzą jak kupić dom, ale może się mylę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sanay: No proste, kretyn za mnie ¯_(ツ)_/¯

Minusy chyba dostaję, bo nie wychwyciłem oczywistego żartu w jej wypowiedzi? Nie wiem, nie nadążam za tym młodym pokoleniem ;)

455

Etiopia z najniższą płacą minimalną na świecie

Etiopia z najniższą płacą minimalną na świecie

26 dolarów – tyle wynosi miesięczne wynagrodzenie pracowników etiopskich szwalni produkujących ubrania dla popularnych marek takich jak Tommy Hilfiger, Guess, Calvin Klein, czy Levi’s

Hyhyhyhyhy
z
300gospodarka.pl
dodany: 13.05.2019, 09:50:24
  • 190
  • #
    swiat
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    ciekawostki
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
weegee
weegee 14.05.2019, 04:33:33 via iOS
  • -1
@vlahbej: no bo piłes w którejś z knajp na Bole, więc jasne, że tam chodzi elita i jest najdrożej w całym mieście
weegee
weegee 14.05.2019, 04:38:35 via iOS
  • 1
@OraclePL: i każdy Etiopczyk Ci to powie ;)

- Po czym poznać Etiopczyka?
- Sam Ci powie, że pochodzi z jednego państwa afrykańskiego, które nie zostało skolonizowane ;)
weegee
weegee 14.05.2019, 04:43:56 via iOS
  • 3
@krowikwik: Ethiotel - jedna sieć należąca do państwa. Drogo i wolno - nie polecam. A za czasów poprzedniej władzy (tzn jeszcze rok dwa temu) potrafili wyłączać całkowicie dostęp do internetu np na 1-2 tygodnie pod przykrywką wycieku egzaminów "maturalnych", a w rzeczywistości, żeby utrudnić komunikację protestującym przeciw władzy ;)
weegee
weegee 14.05.2019, 07:00:21 via Android
  • 0
@yarpen26
@vlahbej Etiopia w porównaniu do reszty kontynentu jest stosunkowo tania. Luanda z kolei stoi po zupełnie drugiej stronie :D

669

Abp Gądecki dziękuje Sekielskiemu. Przed publikacją oskarżał go o manipulację

Pokaż treści 18+

Abp Gądecki dziękuje Sekielskiemu. Przed publikacją oskarżał go o manipulację

... i odmówił rozmowy. Podobnie jak inni przedstawiciele episkopatu.

adam2a
z
facebook.com
dodany: 11.05.2019, 18:27:08
  • 120
  • #
    polska
  • #
    kosciol
  • #
    pedofilia
  • #
    neuropa
  • #
    sekielski
  • #
    ciekawostki
weegee
weegee 12.05.2019, 07:09:47 via Android
  • 78
@StaryWilk dla mnie analogiczna wypowiedź złodzieja brzmiałaby:
Wiele z tych kradzieży dałoby się uniknąć gdyby ludzie się nie bogacili i nie posiadali tak atrakcyjnych majątków do kradzieży, oraz gdyby posiadali lepsze zabezpieczenia przeciwkradzieżowe. To nie nasza wina, że tak atrakcyjne majątki były tak łatwo dostępne - to wręcz wina tych bogaczy, którzy takim postępowaniem wciągnęli nas złodziei na złą ścieżkę.

73

Kraków: Większa strefa płatnego parkowania i wyższe stawki.

Kraków: Większa strefa płatnego parkowania i wyższe stawki.

Od września - pierwsza godzina parkowania: 8zł, druga 9,60, kolejna 11,40 - podwyżka o 300% za parkowanie w Krakowie. Dopiero co podrożały bilety MPK - Kraków miasto milionerów ;)

JanParowka
z
krakow.onet.pl
dodany: 09.05.2019, 16:41:19
  • 61
  • #
    polska
  • #
    krakow
  • #
    ciekawostki
  • #
    krakowpopierdolilo
  • #
    motoryzacja
  • #
    ekonomia
weegee
weegee 10.05.2019, 13:34:32 via Android
  • 1
@JanParowka no i jak ją mam nie pić i zgubić oponkę? ¯_(ツ)_/¯ Jak przecież to już uberem bardziej się opłaca i wygodniej. No i piwa można się napić... ( ͡º ͜ʖ͡º)

1208

Churros - prosty i szybki przepis na chrupiącą hiszpańską przekąskę z czekoladą

Churros - prosty i szybki przepis na chrupiącą hiszpańską przekąskę z czekoladą

Przepis na hiszpańską słodką przekąskę churros, którą dzięki niemu z łatwością przygotujesz w domu z użyciem składników z dostępnych u nas sklepów.

MG78
z
roadtripbus.pl
dodany: 09.05.2019, 08:34:54
  • 138
  • #
    kuchniamg78
  • #
    hiszpania
weegee
weegee 09.05.2019, 09:55:19 via Android
  • 5
@MacronT1000 tylko po to tu wszedłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) moje jedyne skojarzenie z churros

83

15 lat temu wyemitowano OSTATNI ODCINEK PRZYJACIÓŁ

15 lat temu wyemitowano OSTATNI ODCINEK PRZYJACIÓŁ

Z tej okazji świetny tekst wspominkowy o serialu, który uważany jest przez wielu za najlepszy sitcom wszech czasów. Tuż obok Big Bang Theory, oczywiście...

stanulam
z
film.org.pl
dodany: 06.05.2019, 11:07:20
  • 40
  • #
    seriale
  • #
    film
  • #
    friends
  • #
    ciekawostki
  • #
    gimbynieznajo
  • #
    nostalgia
weegee
weegee 06.05.2019, 13:38:21 via iOS
  • 20
@Jan_K: TBBT jest tak słabe, że to aż żenujące. Pierwsze kilka sezonów naprawdę spoko, ale później taka żenada, że brak słów. Ani to zabawne, ani postacie nie są na tyle ciekawe i przyjemne by się z nimi zżyć i oglądać choćby po to, żeby zobaczyć jak się toczą ich losy (bo dla żartów i śmiechu to w ogóle nie ma sensu)
weegee
weegee 06.05.2019, 19:38:51
  • 7
@SunnO: Dwóch i pół mnie tak nie rozczarowało, tzn. dopóki był Charlie Sheen to było dobrze, później mega zjazd w dół, ale u mnie było trochę inaczej, tzn. dowiedziałem się o tym serialu dopiero przy tej wielkiej sprawie jak wywalili Sheena i zatrudnili Kutchera, więc pierwsze kilka odcinków jakie widziałem to były z Kutcherem, były cieniutkie, więc chciałem z ciekawości zobaczyć jak to było wcześniej z Sheenem, no i wtedy
  • <
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 19
  • Strona 14 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.04.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.06.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.06.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking