Narzekałem na poprzednich komentatorów, ale tej baby to po prostu nie moge słuchać xD Nie znałem jej, więc sprawdzam - Natalia Kowalska, była kierownica F2. Na stronie ma napisane
O kurka, jakaś Polka wygrała wyścig F2 i nigdy o tym nie słyszałem? No nie, zdobyła całe 3 punkty w sezonie 2010, w 2011
Na tak wysokim poziomie nie jeździła wcześniej ani potem żadna Polka – a nawet żaden inny polski kierowca w serii F2.
O kurka, jakaś Polka wygrała wyścig F2 i nigdy o tym nie słyszałem? No nie, zdobyła całe 3 punkty w sezonie 2010, w 2011









Po SC było tak:
BMW, CAD, Toyota 8 i Toyota 7, Toyoty ładnie doganiały prowadzącą dwójkę, TOY 7 było już pół sekundy za Cadillaciem. Później, były pierwsze pit stopy po SC i BMW zjechało wtedy pierwsze, później bodaj równo Cad i Toy 7, nie wiem kiedy zjechała TOY8, natomiast później