#tenis I co myślicie o tym jak nam się pięknie tu zaprezentowała next gen? ( ͡°͜ʖ͡°) Jeszcze brakowało, żeby Zverev przegrał piąty set.
Swoja drogą, Kyrgios nie ma w swojej ćwiartce nikogo z wielkiej trójki, tak tylko mówię ( ͡°͜ʖ͡°) (ale znając jego to pewnie wywali się na pysk na kimś przeciętnym)
Co ona to zrobiła! Powrót w do meczu poprzez wygranie drugiego seta, a później rewelacyjny powrót w trzecim secie od stanu 2:4 do 6:4. Pokazała niesamowicie silną psychikę, za co serdecznie jej gratuluję! Polacy zwykle są tymi po drugiej stronie, gdzie z rewelacyjnej przewagi potrafią wszystko roztrwonić i przegrać (i nie, nie piszę tego, żeby obrażać Polaków, po prostu takie odnoszę wrażenie, że często psychika nie jest mocną stroną naszych sportowców). Dla
@niezle_j---a a nie zgodzę się, zwłaszcza w tenisie. Psychika może Ci zrobić albo zniszczyć mecz. Nie szukając daleko, Federer przegrał tegoroczny Wimbledon z Djokoviciem właśnie przez słabszą psychikę (miał nawet przełamanie i piłki meczowe w 5. secie). A Djoko jest (wg mnie, a statystycznie pewnie zostanie oficjalnie za 1-2 lata) najlepszym tenisistą w historii własnie przez mocną psychikę. I co z tego, że Feddy gra pięknego tenisa jak na koniec wygrywa
@Neaopoliti: To prawda :D na codzień nie oglądam kobiecego ¯_(ツ)_/¯
@orle: jak mam z Tobą rozmawiać skoro najpierw wmawiasz mi coś czego nie powiedziałem (że Polacy nie potrafili odrabiać strat - napisałem, że ogólnie nie jest to najmocniejsza ich strona i to nawet nie napisałem szczególnie o tenisistach tylko ogólnie o polskich sportowcach, a to co innego), a później "zabawnie" nazywasz mnie "kłamczuszkiem"? Nie widzisz różnicy w mentalności
Hubert Hurkacz został w sobotę pierwszym Polakiem od 1982 roku, który wygrał turniej głównego cyklu! Nasz tenisista zachował spokój i po trzysetowym pojedynku pokonał Francuza Benoita Paire'a w finale zawodów Winston-Salem Open 2019.
@nn1upl no właśnie głowa. Przecież to głową przede wszystkim wygrywa się i przegrywa ważne mecze. Pisałem o tym w znalezisku o zwycięstwie Linette. To głową choćby niedawno Federer przegrał finał Wimbledonu z Djoko. A Hubi może mieć dobrą psychikę, to dobrze wróży na przyszłość!
Co za weekend polskiego tenisa! Wczoraj niestety zasnąłem na meczu Hubiego (-‸ლ) ale powiem Wam jedno. Cieszcie się spokojem na tagu #tenis póki jest. Bo jak tak dalej pójdzie to niebawem tenis będzie kolejnym polskim sportem narodowym po skokach narciarskich i F1. A każdy w kraju, nawet Wasz wujek Janusz okaże się ekspertem z wieloletnim doświadczeniem, po prostu z Wami o tym nie rozmawiał, bo jakoś
Mid-season review Kubicy od brytyjskiego youtubera. Moim zdaniem w miarę obiektywnie i z szacunkiem dla Kubicy za jego dokonania w przeszłości. Ofkors pojawia się tez temat różnych bolidów. Co o tym myślicie? #f1 #kubica
@snup-siup wszedłem w komentarze tylko po to, by sprawdzić, czy ktoś ładnie wyjaśnił ten wykop i tą grafikę. Tak jak napisałeś, ta grafika jest bardzo przeklamana, bo pokazuje tylko formy jakie przyjmuje słowo "eat", ale nie pokazuje wszystkich form pełnej formy czasownikowej słowa "eat". A stosując analogię do tego co ujęli w polskiej części to z angielską można iść jeszcze dalej w różne osoby, czyli np. wymienione przez Ciebie "he hasn't
@IroL: Chłopie, to chyba Ty powinieneś się opamiętać, a nie mówić tego mi. Nie jestem żadnym "niezadowolonym polaczkiem", życzę Kubicy jak najlepiej (nie mam pojęcia gdzie z mojego komentarza wyciągnąłeś wnioski co ja o nim myślę). Ale! Czy to oznacza, że Kubica jest świętą krową i nie można z niego już nawet zażartować, bo powrutowcy od razu się oburzają? Fakty są takie, że jakbyśmy nie czarowali rzeczywistości to aktualnie Kubica
@krzywo85: 2 miliardów, ja j---e, może 10 mld od razu? (-‸ლ) Uprzedzając: "490mln unique vewiers". I zwrócę jeszcze uwagę, że to jest artykuł na stronie właściciela tego cyrku obwoźnego, a to trochę tak, jakbyś zapytał faceta jakiego ma dużego penisa, nie ma szans, żeby trochę sobie nie dodał ( ͡°͜ʖ͡°) Tak czy siak, moim zdaniem to dużo i jest to
Bioniczne oko, drukarki 3D tworzące “części zamienne do naszego ciała”, chipy identyfikacji radiowej wszczepiane pod skórę. Czy Terminator nie był aby filmem science-fiction?
@Iudex: @Hybu: ale wiecie, że to jest w artykule? :) myślę, że wzrost wydatków na r&d to nie problem, ale to tłumaczy tylko 3 z 6 mld wzrostu kosztów. Natomiast znaczący wzrost kosztów sprzedaży (prawie dwukrotnie większy niż wzrost sprzedaży), podwojenie kosztów operacji, podwojenie kosztów administracji, czy podwojenie kosztów marketingu (jednocześnie bez otwierania nowych znaczących rynków - o ile się nie mylę). To są wątpliwe kwestie.
@Miss_Podlasia: serio, czy sarkazm? ja już na tym portalu ze śmiesznymi obrazkami nie umiem odróżnić sarkazmu od głupoty albo niekompetencji ¯_(ツ)_/¯ (-‸ლ)
https://www.youtube.com/watch?v=8FhOvTDmOII ok. 1:50min Kyrgios mówi, że od kilku miesięcy pracuje nad sobą. Myślicie, że jest szansa, że Kyrgios naprawdę wziął się za siebie? Czy po prostu jest w dobrym humorze po wygranej to tak gada, a przy najbliższym poważniejszym pojedynku będzie Kyrgios as usual? ( ͡°ʖ̯͡°) Tak czy siak, niesamowita gra z jego strony w Waszyngtonie (⌐͡■͜ʖ͡■) #
@weegee: Jak wiadomo od lat najcięższym przeciwnikiem dla Kyrgiosa jest sam Kyrgios i jak dotąd nie udało mu się z nim do końca wygrać. Chciałbym żeby to nie był jednorazowy zryw jakich już kilka razy miewał (np. Acapulco gdzie w jednym tygodniu pokonał Nadala, Zvereva, Isnera, Wawrinkę), więc odczekam do US Open, z opinią czy to już jest nowy, odmieniony Nick.
Podstawy ws. klimatyzacji samochodowej przekazane w prosty sposób. Dodatkowo wyjaśnienie Januszy od klimy. Ogólnie polecam cały kanał na YT "Majstra" pokazujący od kuchni pracę mechanika zza granicą (linki w powiązanych). Jednocześnie w powiązanych link do grupy FB gdzie można zadawać pytania.
@Zrzyck: Marnujesz czas i tracisz życie ( ͡°͜ʖ͡°) jak większość tych z nas co mają dość tematów typu wojny prawactwo-lewactwo, lgbt, imigranci, mizoginia, rasistowskie opinie itp ¯_(ツ)_/¯ jest tu wciąż trochę wartościowych treści, ale trudno je znaleźć w zalewie szitu
@MirekWyznajeAnonimowo: Matt prowadzi kanał Carwow, który ma chyba ponad 2mln subskrypcji, a to jest jego luźny "offowy" kanał. Myślę, że nie zależy mu tak na tych wyświetleniach.
@orle: Masz rację do co do ostatecznego rozstrzygnięcia goat, choć nawet jakby Djoko dziś przegrał to i tak pyknąłby te brakujące szlemy właśnie w perspektywie 2-3 lat.
Co do matchballi też się zgadzam. Cóż, to co się stanie z goat (tzn. że Djoko przejmie) dobitnie pokazuje, że tenisista z najlepszą techniką (bo za takiego uważam Federera), może być słabszy od tenisisty z "tylko" bardzo dobrą techniką, ale jednak z mocniejszą
@Pan_Neutron: Zastanawiałem się nad tym podczas tego Wimbledona i doszedłem do wniosku, że ta trójka nawzajem sobie w tym przeszkadzała ;) gdyby tylko jeden z nich objawił się jako taki wybitny gracz to myślę, że zgarnąłby klasyka. Jak choćby Federer i Djoko (chyba też) mieli lata, że wygrywali wszystkie 3 poza Paryżem, no bo tam ofkors króluje Nadal ¯\_(ツ)_/¯ Inna sprawa czy bez siebie nawzajem wznieśliby się na takie wyżyny
@wuadek: Kilka razy mu się zdarzyło. Tak ze 12 od 2006 ( ͡º͜ʖ͡º) Od 2006 nie wygrał tam tylko 3 razy, a wtedy właśnie zwyciężali po razie Federer, Djoko i Wawrinka
@Utero: Od na bodaj 65 slamów od pierwszego zwycięstwa jednego z nich (Federer, US Open 2003), nie wygrali tylko jedenastu szlemów, 64 poszły na ich konto. Not too baaaaad, jakby powiedział Djoko ( ͡°͜ʖ͡°)
@lekkonieobecny: Mówisz o 2015, spójrz na 2011: w Paryżu wygrał Nadal, z tego co googluję na szybko to Djoko odpadł wtedy w półfinale z Feddym, no ale umówmy się, obaj pewnie mieli w------e na ten półfinał, bo i tak wiedzieli, że wdupią w finale z king of clay ( ͡º͜ʖ͡º) (joke, ofkors). Ale serio, myślę, że Fed i Djoko mieliby trochę inne nastawienie mentalne
@polowczyk: Nadal ma złoto z Pekinu. Fed i Djoko mają odpowiednio srebro i złoto olimpijskie.
Szkoda, że Fed nie wygrał klasycznego szlemu i złota z Murrayem na igrzyskach w Londynie. Myślę, że te dwie rzeczy znacząco zmieniłyby postrzeganie go jako goata. Jeśli miałby te dwie rzeczy, a Djoko nie, to myślę, że Djoko nawet z większą liczbą GS i liczbą tygodni jako #1 nie byłby uznawany za goata, a byłby
@astri: @polowczyk: No i to w pewnym sensie pokazuje kto jest goatami swoich sportów. Niekoniecznie na papierze i w statystykach. Ale w głowach ludzi Jordan w koszykówce jak Federer w tenisie. Zresztą, to nawet było widać wczoraj podczas finału, jak wielkie wsparcie publiczności miał Fed. Djoko będzie miał więcej tytułów, ale nie będzie aż tak lubiany i tak dobrze zapamiętany jak Fed
@weegee: Djokovic jest niespokojny tylko wtedy, gdy nie działa coś, co jest niezależne od niego, jak z Thiemem. Gdy wina leży po jego stronie, raczej stara się koncentrować technikami oddechowymi (głupimi minami).
świetna gra w tym secie. Szkoda, że Federer nie wykorzystał szansy w słabszej grze Djoko. Niebawem Feddy opadnie z sił, a Djoko -robokop będzie grał swoje. I już będzie po wszystkim, róbcie skriny. #tenis
Jestem za Federerem, ale nie sądzę, że staruszek wygra, wic mem wyprzedzający. Tak samo uważam, że jak wszyscy trzej skończą swoje kariery, Federer nie będzie goatem. No nic, cieszmy się takimi klasykami nim odejdą :) #tenis
Swoja drogą, Kyrgios nie ma w swojej ćwiartce nikogo z wielkiej trójki, tak tylko mówię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(ale znając jego to pewnie wywali się na pysk na kimś przeciętnym)