Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko139
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
weegee

weegee

Dołączył 17 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6953
  • Znaleziska 2680
  • Mikroblog 4273
  • Obserwujący 16
  • Obserwowane 365
weegee
weegee 03.07.2020, 12:31:58
  • 0
Gdzie zakłady na #f1 ? zwłaszcza szukam h2h #bukmacherka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czolwiekzmarsa
czolwiekzmarsa
czolwiekzmarsa
03.07.2020, 12:35:20 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@weegee: sts
  • Odpowiedz
weegee
weegee
Autor
05.07.2020, 19:15:12
  • 1
@czolwiekzmarsa: dzięki!
  • Odpowiedz
weegee
weegee 21.04.2020, 16:14:19
  • 0
Mirki, mirabelki, pomoże ktoś?
Potrzebuję zrobić funkcję, pewnie w oparciu o INDEX(), która wyciągnie mi korespondujące wartości z kilku kolumn, powiedzmy A, C, D, G, na podstawie wartości w kolumnie T -> dla wszystkich wartości innych niż "blank"
Liczba wierszy do wyciągnięcia zliczone za pomocą COUNT()
Innymi słowy, chcę wyciągnąć pewne korespondujące komórki dla wszystkich wierszy, które w kolumnie T mają wpisaną jakąkolwiek wartość
#excel
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brak_nicku
brak_nicku
brak_nicku
21.04.2020, 18:13:38
  • 0
@weegee: to w takim razie wszystko zależy od wersji Excela. Do wersji 2016 włącznie, aby taki efekt osiągnąć (przefiltrowana tabela w innym arkuszu z automatycznym odświeżaniem) potrzebne będzie VBA albo zestaw dość mało efektywnych formuł. W 365 już podobno są dostępne formuły dawno obecne w google sheets - zwracające zakres danych typu: FILTER, ale nie miałem jeszcze możliwości przetestowania.
  • Odpowiedz
DwaNiedzwiedzie
DwaNiedzwiedzie
21.04.2020, 19:41:28
  • 0
@weegee @brak_nicku: To ja tradycyjnie pojadę klasyką: Power Query (od 2010 wzwyż) :)
  • Odpowiedz
weegee
weegee 12.03.2020, 13:17:20 via iOS
  • 3
#f1 przepraszam wszystkich za mclarena i potencjalne reperkusje dla GP Australii. Wczoraj wieczorem ustawiałem skład zespołu na f1 fantasy i jeszcze specjalnie w ostatniej chwili przykombinowałem, żeby zmieścić Sainza...( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piszczel
piszczel
12.03.2020, 13:36:03
  • 0
@weegee: Jak to jest w F1 Fantasy, warto zostawiać sobie jakąś kasę (przechodzi na następny wyścig?) czy wydawać ile się da?
  • Odpowiedz
weegee
weegee
Autor
12.03.2020, 14:20:50 via iOS
  • 0
@MukaShower: Sorry ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@piszczel: nawet nie wiem, sam pierwszy raz się w to bawię ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz

745

Mikroblog poluje na 550 000 zł w zdrapce Lotto! Mamy czas do 18 marca!

Mikroblog poluje na 550 000 zł w zdrapce Lotto! Mamy czas do 18 marca!

Do 18 marca w sprzedaży jest zdrapka "Mega Pensja" która przejawia dodatni wskaźnik ROI. Sytuacja taka zdarza się bardzo rzadko i jest związana z tym, że prawie cały nakład w zdrapce został wyprzedany (zostało tylko 4% losów!), jednak jedna z głównych nagród nie została jeszcze wydrapana.

Nutaharion
z
wykop.pl
dodany: 05.03.2020, 16:13:17
  • 220
  • #
    polska
  • #
    hazard
  • #
    wykopskubietotalizatora
  • #
    zdrapki
  • #
    lotto
  • #
    zdrapka
weegee
weegee 05.03.2020, 19:37:37
  • 4
@Monochromatyczmy_chyba: jakbyś naprawdę śledził to byś wiedział ( ͡° ʖ̯ ͡°)
weegee
weegee 05.03.2020, 08:37:58
  • 0
Czołem mirki, zastanawiam się nad zakupem starej polskiej myśli motoryzacyjnej do renowacji, np. Nyski. Ale mam absolutnie zero doświadczenia z renowacją aut. Zanim napiszecie, że w takim razie najlepiej, żebym się w ogóle za to nie brał, to gdzieś nauczyć się trzeba i liczę się z tym, że zapłacę frycowe za swoją niewiedzę i błędy ¯_(ツ)_/¯ Ale chciałbym, że to frycowe było możliwe jak najnmniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Macie jakieś porady?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a.....n
konto usunięte 05.03.2020, 09:32:39
  • 0
@weegee: kup Corse A/B, VW Polo, Nissana Micre albo coś innego małego w hatchbacku i naucz się na tym. Potem pomyśl że przy Nysce robota będzie dwa razy gorsza bo każde wycięcie blachy pokaże nowe ogniska rdzy.
  • Odpowiedz
konradus
konradus
05.03.2020, 12:52:23
  • 0
@weegee: a może chcesz kupić lublina?https://www.otomoto.pl/dostawcze/marka_lublin/goszcz/?search%5Border%5D=created_at%3Adesc&search%5Bdist%5D=5&search%5Bcountry%5D=
  • Odpowiedz
weegee
weegee 05.03.2020, 08:04:38
  • 0
Czołem mirki, zastanawiam się nad zakupem starej polskiej myśli motoryzacyjnej do renowacji, np. Nyski. Ale mam absolutnie zero doświadczenia z renowacją aut. Zanim napiszecie, że w takim razie najlepiej, żebym się w ogóle za to nie brał, to gdzieś nauczyć się trzeba i liczę się z tym, że zapłacę frycowe za swoją niewiedzę i błędy ¯_(ツ)_/¯ Ale chciałbym, że to frycowe było możliwe jak najnmniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Macie jakieś porady?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JestemGraczem
JestemGraczem
05.03.2020, 18:18:17 via Android
  • 0
@weegee Popatrz na jakieś bardziej popularne samochody, jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z mechanikom. Zawsze będzie łatwiej znaleźć potrzebne części oraz fora lub grupy tematyczne, które są poświęcone danemu modelowi. Co do nauki, to była kiedyś seria książek 'Sam naprawiam', ale to już musiałbyś poszukać opinii o książce dla konkretnego modelu.
  • Odpowiedz
P.....u
P.....u
konto usunięte 06.03.2020, 07:54:08
  • 0
@weegee: Lepiej kup coś, do czego normalnie części są dostępne, nawet na szrotach (golf 4 chociażby, w tych samych pieniądzach), a nie auto, którego nie produkują od miliona lat i o części trudno i będziesz sztukować od nie wiadomo czego. Albo okaże się, że nawet nie ma z czego i będziesz, np. zakładał silnik od jakiegoś zupełnie innego auta, bo jakiegoś gówna do skrzyni biegów nie dostaniesz, a do innego
  • Odpowiedz

464

Kolonializm 2.0. Chińczycy podbijają Afrykę

Kolonializm 2.0. Chińczycy podbijają Afrykę

Pekin zaczął interesować się Afryką z chwilą, gdy pierwsze państwa Czarnego Lądu ogłosiły niepodległość. Na przełomie lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych XX w. pomiędzy Chinami a kilkoma państwami (Egipt, Gwinea, Somalia, Maroko, Sudan) podpisano pierwsze kontrakty handlowe.

TYG0DNIK
z
tygodnik.tvp.pl
dodany: 23.02.2020, 11:46:35
  • 60
  • #
    swiat
  • #
    afryka
  • #
    chiny
  • #
    ciekawostki
  • #
    ekonomia
  • #
    geopolityka
weegee
weegee 23.02.2020, 16:50:53
  • 26
@JSpeiz: z małą uwagą, że korzyści po stronie afrykańskiej są raczej krótkoterminowe i kończą się w momencie kiedy chińczycy zaczynają przejmować aktywa/ zasoby naturalne państw afrykańskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
weegee
weegee 24.02.2020, 08:54:13
  • 2
@Erk700: "nie móc spłacić kredyt? Nie ma problemu, my być wasz przyjaciel, my nie pozwolić was zrujnować. Wy nie móc zapłacić to Wy nam tylko dać te i te złoża i nie ma problem. My Wam pomóc, my wasz przyjaciel"

663

W Warszawie pękła granica: średnio 10 000 zł za metr kwadratowy

W Warszawie pękła granica: średnio 10 000 zł za metr kwadratowy

Wzrost cen w skali roku wyniósł 10% w Warszawie, 12% we Wrocławiu i aż 14% w Krakowie

starnak
z
donald.pl
dodany: 11.02.2020, 14:14:20
  • 564
  • #
    warszawa
  • #
    mieszkanie
  • #
    pieniadze
  • #
    cena
  • #
    nieruchomosci
  • #
    gospodarka
weegee
weegee 12.02.2020, 07:55:58
  • 4
@director: w sumie kilka mądrych punktów tu zaznaczyłeś, z którymi się zgadzam i jako taki właśnie przyjezdny słoik do warszawy (który dokładnie wynajmował mieszkanie na Woli ;)) to faktycznie myśląc o mieszkaniu raczej pomijam dzielnice dalekie od centrum. Przy czym, to co piszesz, że jak ostatnio jednak spojrzałem gdzieś dalej, no to własnie, ceny np. na obrzeżach Bemowa w okolicy II linii to mnie zabiły...
A możesz coś więcej o
weegee
weegee 02.02.2020, 10:04:57
  • 0
zacząłem oglądać od drugiego seta, póki co cieniutko, panowie nic ciekawego nie pokazują w tym secie. Jak dla mnie to w tym secie zdecydowanie nie jest to mecz na finał.
#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

419

Firma odzieżowa Warmia znika z rynku po 60 latach istnienia

Firma odzieżowa Warmia znika z rynku po 60 latach istnienia

To koniec 60-letniej historii marki odzieżowej Warmia. Kojarzona przede wszystkim z szyciem damskich płaszczy, znika z rynku. Pracę straci 140 osób. Spółka Warmia istniała od 1959 roku. Do 2013 roku właścicielem spółki był Skarb Państwa, potem prywatny inwestor.

ssakul
z
money.pl
dodany: 30.12.2019, 13:33:17
  • 206
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
weegee
weegee 31.12.2019, 10:30:50 via iOS
  • 6
@emasele: Serio? Możesz coś więcej na ten temat?

861

Czy ceny podczas black friday są niższe - sprawdzamy!

Czy ceny podczas black friday są niższe - sprawdzamy!

Porównanie cen niektórych przedmiotów, tydzień przed Black Friday!

patrykw17
z
blackfridayonline.pl
dodany: 24.11.2019, 11:28:06
  • 149
  • #
    polska
  • #
    blackfriday
  • #
    morele
  • #
    cebuladeals
  • #
    promocje
  • #
    elektronika
weegee
weegee 25.11.2019, 08:13:19
  • 0
@Derowicz: Wszyscy przedłużają, Amazon w tym roku robi BF week, który zaczął się już w ostatni piątek, znam zagraniczne e-commersy, które robią nawet cały Black November, więc to nie jest jedynie domena polskiego rynku.

62

Lublin. Komornik licytuje Ursusa. Pod młotek szkielety autobusów i baterie

Lublin. Komornik licytuje Ursusa. Pod młotek szkielety autobusów i baterie

Jeśli ktoś chce kupić nowy szkielet autobusu elektrycznego, to w zaplanowanej na 19 listopada licytacji komorniczej w Lublinie do zlicytowania będą dwa. To ruchomości zajęte przez komornika w upadającej fabryce Ursus Busa. Do wzięcia są też m.in. baterie.

Baron_Al_von_PuciPusia
z
transport-publiczny.pl
dodany: 18.11.2019, 20:40:14
  • 49
  • #
    polska
  • #
    lublin
  • #
    ursus
  • #
    autobusy
  • #
    komunikacjamiejska
weegee
weegee 19.11.2019, 12:20:08
  • 0
@Grzesion: A wiesz, że Ursus to prywatna spółka?
weegee
weegee 19.11.2019, 18:38:02
  • 1
@Grzesion: Aha, to chyba Cię źle zrozumiałem. Domyślam się teraz, że chodzi Ci o to, że przyszli Słoweńcy i dali radę, a Polacy tylko wały (i nie chodzi Ci o spółki skarbu państwa, tylko ogólnie)?

367

Ujawniono, jak Netflix kategoryzuje widzów. Kim jesteś?

Ujawniono, jak Netflix kategoryzuje widzów. Kim jesteś?

Starters, competers, watchers. Netflix dzieli nas na 3 grupy i na podstawie ich zaangażowania podejmuje decyzję czy będzie kolejny sezon albo co nagrać.

Eripse
z
dailyweb.pl
dodany: 23.10.2019, 06:31:53
  • 164
  • #
    rozrywka
  • #
    netflix
  • #
    seriale
  • #
    film
  • #
    technologia
weegee
weegee 24.10.2019, 05:38:36 via iOS
  • 0
@Quechua: No właśnie, w przypadku "pralni" jedynie z dobrą obsadą, bo film naprawdę rozczarował
weegee
weegee 15.10.2019, 19:19:02 via iOS
  • 6
W temacie wyjazdów na rajdy formuły 1, gdzie najlepiej kupować bilety? I kiedy jest "dobry" okres? (Tzn kiedy wchodzą do sprzedaży i są w miarę racjonalnie dostępne? Chodzi mi po głowie przede wszystkim Spa w przyszłym sezonie. Jeszcze jest o czym myśleć, czy już się spóźniłem? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JK660
JK660
15.10.2019, 19:24:47
  • 5
@weegee: https://gpticketshop.com/pl/f1/f1-grand-prix-belgii/tickets.html chyba najlepsza strona z biletami. Zawsze są okresy przedsprzedaży gdzie bilety są sporo tańsze.
  • Odpowiedz
flululuk
flululuk
16.10.2019, 19:46:33
  • 2
@weegee: w tym roku i poprzednim na monzę kupowaliśmy na gootickets, a jak chodzi o czas kupowania by były najlepsze miejsca z dobrymi zniżkami, to trzeba patrzeć bilety gdzieś w grudniu czy styczniu, kiedy zaczyna się sprzedaż
  • Odpowiedz

63

Boniek o Lewym: Strzelił, ale do pustej. Mógł strzelić Grosicki - nie chciał

Boniek o Lewym: Strzelił, ale do pustej. Mógł strzelić Grosicki - nie chciał

Robert strzelił trzy bramki, chociaż właściwie tak się złożyło, że we wszystkich sytuacjach strzelał do pustej. Mógł Grosicki strzelić trzy, ale nie chciał. Chciał robić prezent Robertowi – powiedział prezes PZPN.

konto usunięte
z
sport.pl
dodany: 11.10.2019, 12:33:17
  • 18
  • #
    polska
  • #
    pilkanozna
  • #
    reprezentacja
  • #
    boniek
  • #
    mecz
  • #
    sport
weegee
weegee 12.10.2019, 08:57:56
  • -1
buahaha, Grosicki mógł strzelić trzy xD Nie, nie mógł, bo nie potrafi. Było to doskonale widać przy trzecim golu i "asyście" Grosickiego, która w rzeczywistości była zupełnie chybionym strzałem
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

490

PKO BP złożył wniosek o upadłość Ursusa

PKO BP złożył wniosek o upadłość Ursusa

Zarząd Ursusa poinformował, że Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski złożył w ostatnich dniach września 2019 r. wniosek o ogłoszenie upadłości spółki. Ursus uznaje wniosek za bezzasadny.

blazek
z
wnp.pl
dodany: 02.10.2019, 19:10:22
  • 97
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    banki
  • #
    pkobp
  • #
    ursus
weegee
weegee 03.10.2019, 19:06:02 via Android
  • 1
@rafallubonski ale wiesz, ze ursus to prywatna firma?

41

Boom na budowę mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce. Jesteśmy w czołówce UE

Boom na budowę mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce. Jesteśmy w czołówce UE

Obserwujemy w Polsce boom na budowę mikroinstalacji fotowoltaicznych - powiedziała w czwartek minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz. W 2019 r. możemy uplasować się na czwartym miejscu w UE pod względem rocznych przyrostów nowych mocy fotowoltaicznych - prognozuje MPiT.

ikp
z
forsal.pl
dodany: 12.09.2019, 12:24:47
  • 22
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    fotowoltaika
  • #
    gospodarka
  • #
    biznes
  • #
    energetyka
weegee
weegee 13.09.2019, 09:01:06
  • 0
@Bios: @m4rc05: A możecie napisać coś więcej? Jakie koszty instalacji, jakie dotacje i jak to się Wam zwraca/ło?
I co było kluczowe jeżeli chodzi zarówno o stronę kosztową (np. co ważne żeby zrobić, czego nie robić, bo to niepotrzebne koszty itp.) jak i o stronę przychodową (sprzedajecie energię do sieci?) Chodzi mi to po głowie od pewnego czasu, w internecie oczywiście milion opinii, artykułów i się człowiek gubi
weegee
weegee 30.09.2019, 18:06:56
  • 0
@Bios: dzięki za info!

48

Warszawska restauracja chwali się piwem za 3,5 zł

Pokaż treści 18+

Warszawska restauracja chwali się piwem za 3,5 zł

8, 12, a nawet 16 zł - tak, tyle czasem trzeba zapłacić, żeby napić się piwa w Warszawie. Ale jest miejsce, gdzie serwowane jest piwo w cenie 3,5 zł. Za tyle można wypić 0.4 l oryginalnego, czeskiego piwa Kozel w restauracji Podwale 25 w Warszawie.

sailor_73
z
dlahandlu.pl
dodany: 12.09.2019, 13:16:41
  • 44
  • #
    polska
  • #
    restauracja
  • #
    biznes
  • #
    piwo
  • #
    pieniadze
  • #
    warszawa
weegee
weegee 13.09.2019, 09:07:33
  • 2
@vegetassj1: Może dlatego, że to jest ten sam właściciel, Kompania piwna? Ale sam nie wiem czy to może mieć związek( ͡° ͜ʖ ͡°)
weegee
weegee 08.09.2019, 20:44:41
  • 0
dobry początek ruska, ale obawiam się, że jak za chwilę zejdzie z sił po takich wymianach to będzie po meczu
#tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarchwicaMuzgu
MarchwicaMuzgu
08.09.2019, 20:47:56
  • 0
@weegee: a ja na to czekam ^^
  • Odpowiedz
weegee
weegee 04.09.2019, 21:39:45 via iOS
  • 0
#tenis co to Monfils odwalił w tym gemie serwisowym, zupełnie nieprzygotowane ataki na pałę
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PeterFile
PeterFile
04.09.2019, 21:42:49
  • 0
@weegee: svitolina już umyta po treningu to się spieszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
weegee
weegee
Autor
04.09.2019, 22:15:41 via iOS
  • 1
@PeterFile: No to może już do niej biec. A co jak ona mu teraz powie, że z miernotami ćwierćfinałowymi się nie spotyka? ( ͡° ͜ʖ ͡°) zwłaszcza z frajerami z tyloma podwójnymi błędami w najważniejszych momentach :P ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 19
  • Strona 12 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.04.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.06.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.06.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking