Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko139
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
weegee

weegee

Dołączył 17 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6953
  • Znaleziska 2680
  • Mikroblog 4273
  • Obserwujący 16
  • Obserwowane 365

478

Przegląd ogłoszeń z ciekawymi samochodami z ostatnich dni. (Raport - nr 431)

Przegląd ogłoszeń z ciekawymi samochodami z ostatnich dni. (Raport - nr 431)

Tym razem rynek JDM (Japonia) z takimi perełkami jak Toyota Supra II gen., MR2 Competition czy Pajero przygotowane do Dakaru. A w dziale The Best Of: Hummer H1, Mercedes 600 (W100), Maserati Mistral... Raport jest niezależny od sprzedających.

D_R_O_Z_D
z
zdzis.com
dodany: 13.03.2021, 19:53:29
  • 74
  • #
    zdzismoto
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    biznes
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
weegee
weegee 14.03.2021, 19:56:19 via iOS
  • 0
@D_R_O_Z_D: Panie, znajdź mi Pan ładną z4 e89 poniżej 50k a dopiszesz mnie sobie do listy sukcesów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją drogą myślisz, że te auta będą już drożały czy jeszcze pójdą w dół?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

weegee
weegee 12.03.2021, 13:21:10 via iOS
  • 0
#siecikomputerowe #sieci Mirki, próbuję podłączyć rodzicom amplituner do sieci. Pierwsze pytanie - czy to jest kabel Ethernet kat. 5 lub 5e? lub jak sprawdzić czy to jest taki kabel? ;)
weegee - #siecikomputerowe #sieci Mirki, próbuję podłączyć rodzicom amplituner do sie...

źródło: comment_1615555270k3JY3wfbZ4sAMVbIUuNooB.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee
Autor
12.03.2021, 13:24:36 via iOS
  • 0
@Jarek_P: @eugeniusz_geniusz: @ateusznik: Yuuuuup, jest napisane. A ja jak idiota szukałem czegokolwiek na wtyczce ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dzięki!
  • Odpowiedz
weegee
weegee
Autor
12.03.2021, 13:42:49 via iOS
  • 0
@Jarek_P: @eugeniusz_geniusz: @ateusznik: to jeszcze jedno głupie pytanie: na amplitunerze do wpisania adresu Ip mam 4x3 znaki, a z kolei adres IP mam zapisany xxx.xxx.xxx.x. Do tego, tuner pozwala mi wstawic w tym miejscu pod Y tylko cyfrę 1 lub 2: xxx.xxx.xxx.Yxx

@krzywy_kanister: ten, który mam jest 5e - do tego amplitunera styknie :) To leciwy sprzęt ;(
  • Odpowiedz
weegee
weegee
Autor
12.03.2021, 13:59:00 via iOS
  • 0
@dzielny-1: Ja wiem, że tak byłoby najłatwiej, ale wolę nauczyć się samemu :)
Jest opcja auto configu, ale nie działa, więc próbuję manualnie.

@ateusznik: adres wziąłem z cmd po wpisaniu ipconfig, i IPv4 ma zapisane jedynie 10 cyfr. Podałem też so ampli subnet mask i gateway, bo też o to pytał. Póki co nie działa ;)
Do tego muszę jeszcze znaleźć primary i secondary DNS bo o to
  • Odpowiedz
weegee
weegee
Autor
12.03.2021, 14:14:56 via iOS
  • 0
@dzielny-1:
IPv4 192.168.100.8 - to dostaję w ipconfigu, z kolei w ampli mam 12 cyfr do wstawienia i w miejscu Y mogę wstawic jedynie 0,1,2, więc wstawiłem 192.168.100.008. Wstawiłem też primary dns serwer, subnet mask i getaway.
Ampli wciąż się nie łączy, ale zamiast jedynie pokazywać "not connected" to na zmianę mruga connected/not connected, jest jakiś postęp ( ͡° ͜ʖ ͡°)

edit:
mogę jeszcze ustawień proxy
  • Odpowiedz
weegee
weegee
Autor
12.03.2021, 14:44:57 via iOS
  • 0
@ateusznik: haha, dobrze zrozumiałeś xD
@dzielny-1:
@krzywy_kanister: wpisuję tak i wyskakuje mi kilka urządzeń.
W ampli podałem już adres IP z końcówką inną niż urządzenia z listy w ipconfig/all

w ampli instrukcja mówi tylko tyle co na zdjęciu, przy czym nie mam opcji MAC address, za tovmam proxy config on/off i jak ustawie tu on to mam jeszcze raz IP address i port
weegee - @ateusznik: haha, dobrze zrozumiałeś xD 
@dzielny-1: 
@krzywy_kanister: wpis...

źródło: comment_1615560297VMhwnIjCMfoRgrnCCiPBzy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
weegee
weegee
Autor
12.03.2021, 16:22:55 via iOS
  • 0
@dzielny-1: @Jarek_P:
ip address ustawiłem z końcówką .120 (rozumiem, że to obojętne byleby w zakresie do 244).
Maske ustawiłem 255.255.255.000
DNS nie mogę wpisac 8.8.8.8, bo muszę podać 12 cyfr, jak przy adresie IP.
Gateway z tego samego powodu też nie mogę ustawić z końcówką .1 więc ustawiłem końcówkę .100
Dalej nie działa :)
Jakieś propozycje na te dwie rzeczy? ;)
  • Odpowiedz
weegee
weegee
Autor
12.03.2021, 16:38:40 via iOS
  • 0
@dzielny-1: ok, dzięki. A adres routera wezmę z....? ;)
  • Odpowiedz
weegee
weegee
Autor
12.03.2021, 16:56:27
  • 0
@Jarek_P: @dzielny-1:
Mam w tej chwili następujące ustawienia:

IP config: manual
IP address:
weegee - @Jarek_P: @dzielny-1: 
Mam w tej chwili następujące ustawienia:

IP confi...

źródło: comment_1615568167wIkPD6ZfKBpPDLfkVBc3Ta.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
weegee
weegee
Autor
12.03.2021, 17:03:20
  • 0
@Jarek_P: No właśnie na auto nie ruszało, stąd cały ten zamęt, bo muszę ustawić manualnie...
@dzielny-1: "Destination host unreachable"

Nie wiem, czy to coś zmienia - ampli jest podpięty do routera po kablu, od którego zacząłem cały ten wątek :)

Edit: sprawdziłem połączenie - podłączyłem laptopa po tym samym kablu przy wyłączonymi wifi i wszystko działa, więc chyba coś po stronie ampli nie pyka...
  • Odpowiedz
weegee
weegee
Autor
12.03.2021, 17:13:11
  • 0
@dzielny-1: harman kardon AVR 171s
  • Odpowiedz
weegee
weegee
Autor
12.03.2021, 17:17:23
  • 0
@dzielny-1: Już próbowałem, ale nic z tego...
Jedyny efekt, że znowu zaczął mrugać na zmianę connected/not connected
  • Odpowiedz
weegee
weegee
Autor
12.03.2021, 17:32:26
  • 0
@Jarek_P: nic się nie świeci, ale nie jestem pewien, czy jest tam jakaś dioda. W laptopie, na którym testowałem przed chwilą kabel widzę diody bez problemu, nawet teraz zgaszone.
  • Odpowiedz
weegee
weegee
Autor
13.03.2021, 06:36:14 via iOS
  • 0
@Jarek_P: Niestety ten chyba nie ma. Ten router to chyba jakis Huawei na rynek chiński (taki od lokalnego dostawcy internetu...). Jak na załączonym zdjęciu - czerwony przewód teraz podłączony pod laptopa i działa
weegee - @Jarek_P: Niestety ten chyba nie ma. Ten router to chyba jakis Huawei na ryn...

źródło: comment_1615617374N79XRTh32lH8eyPy5rB0Xl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
weegee
weegee
Autor
13.03.2021, 06:36:45 via iOS
  • 0
@Jarek_P: i kontrolki z przodu
weegee - @Jarek_P: i kontrolki z przodu

źródło: comment_1615617404iYKsRZUZI0vWp38insBKFe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
weegee
weegee
Autor
14.03.2021, 15:43:45
  • 0
@Jarek_P: Dzięki za poradę. Spróbuję dziś wieczorem jak znowu będę przy sprzęcie
  • Odpowiedz
cerastes
cerastes
09.03.2021, 14:14:52 via iOS
  • 0
Co Mirasy myślicie o takim laptopie.

https://www.amazon.com/HIDevolution-Zephyrus-GA401IV-Moonlight-3200MHz/dp/B086Y9ZZQ2?th=1

Głównie do programowania C, C++, Python, Rust, MatLab, LabView oraz różne programy cadowskie.

W
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee 09.03.2021, 16:41:12 via iOS
  • 0
@cerastes: też się ostatnio zastanawiam nad tego rodzaju laptopem. A zauważyłeś, że ten Asus nie ma kamery internetowej? Dla mnie jest to dość słabe...Ale generalnie sprzęt też jest w kręgu mojego zainteresowania
  • Odpowiedz
weegee
weegee 09.03.2021, 19:41:20 via iOS
  • 0
@cerastes:
Mnie akurat boli, że muszę mieć dodatkowe narzędzie do noszenia, ale ofkors nie byłby to też koniec świata. Ja akurat video calli to miewam nawet kilka dziennie.No i też normalnie mam zasłonięta kamerę :) jeden laptop mam z wbudowaną przesłoną kamery a na drugim mam naklejkę z przesuwanym elementem do zasłaniania.
A rozważałeś np. Delle XPSy 15cali? W nowej budzie 9500 z 2020 wielkosciowo porownywalne do tego ROGa, cenowo
  • Odpowiedz
weegee
weegee 01.03.2021, 08:12:40
  • 0
Czy ktoś z Was miał problem z rejestracją na #xtb ? Tworzę konto, ale kiedy później tymi samymi danymi próbuję się zalogować bądź do aplikacji mobilnej bądź na stronie xtb to podaje mi, że błędny login lub hasło. Mogę się zalogować jedynie na xstation. Dzieje się to cały czas, ich konsultant już raz kompletnie usunął moje konto, przeprowadziłem proces rejestracji ponownie i wciąż ten sam błąd (╯°□
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid131
dawid131
01.03.2021, 16:06:37
  • 0
@weegee: Miałem podobny problem. Zmieniłem hasło i pomogło xD Na bank pamietałem stare ale nie mogłem sie zalogować.
  • Odpowiedz
WypadlemZKajaka
WypadlemZKajaka
26.02.2021, 17:10:55
  • 40
"Fenix" rozbił się na testach indycar
#f1
WypadlemZKajaka - "Fenix" rozbił się na testach indycar
#f1

źródło: comment_1614359453rVTToPLDEzpURCyzlfiIk3.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee 26.02.2021, 17:20:47 via iOS
  • 2
@WypadlemZKajaka: buahahahaha, serio? przecież to jest zbyt memiczne, żeby mogło być prawdziwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
GandalfThePro
GandalfThePro
22.02.2021, 14:51:22
  • 25
To chyba koniec twórczości jednych z moim ulubionych artystów. Dzięki za wszystkie twórcze lata!

#daftpunk #muzyka
GandalfThePro - To chyba koniec twórczości jednych z moim ulubionych artystów. Dzięki...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee 22.02.2021, 15:16:59 via iOS
  • 1
@GandalfThePro: (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
MonsterKill
MonsterKill
19.02.2021, 15:22:03
  • 11
Ubrani na IPO wystomp
#gielda #gpw #huuuge
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee 19.02.2021, 17:31:18 via iOS
  • 1
@MonsterKill: Jaka padaka, nie liczyłem na nie wiadomo co, ale chociaż te 75 myślałem, że wejdzie przy takiej redukcji (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Odpowiedz
C.....0
C.....0
konto usunięte 19.02.2021, 08:43:41
  • 9
#huuuge #gielda

No i wszedłem PKC - kupione po cenie emisji. Plan zrealizowany w 100%, teraz czekamy na darmowy hajs. :-)

@PabloFBK @alteron @Thorrand @ArnoldZboczek @JoMaHaa @Korova @Ghetto @S3P10L @151346136 @dktrdktrdktr @Rossomak @sing @konrad-janicki @grayjedi @pawel_wsk @Kortek11 @Sacron @Szymson @MichasQGP @Admiinistrator @Bednarek @soszka2000
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee 19.02.2021, 08:59:57
  • 0
@affairz: gdzie to się włącza? :D
  • Odpowiedz
Narmol
Narmol
18.02.2021, 23:38:51
  • 1
ARK kupiło dzisiaj ponad 5mln akcji PLTR xD
#gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee 19.02.2021, 06:47:43 via iOS
  • 0
@Narmol: @mam_odwage_nic_nie_osiagnac: Gdzie kupujecie? Ja chciałem na emaklerze, ale jak przeliczyłem cenę to wyszło mi ok. $30 za akcję... (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
18.02.2021, 18:58:08
  • 3
Z plusów to na oślą łączkę wchodziłem po sto(cz)ku więc za darmo.

Po pewnym czasie jakiś dzieciak na oko lvl10 stwierdził, że będzie mnie asekurować bo sobie nie radzę i zjeżdżał prawie zawsze wtedy kiedy ja aby być - jak to ujął - w pogotowiu. (╯︵╰,)

@co_za_roznica tak średnio mi poszło (-‸ლ)
#snowboard #zalesie
josedra52 - Z plusów to na oślą łączkę wchodziłem po sto(cz)ku więc za darmo. 

Po ...

źródło: comment_1613674498TzrerdaUwbs9VjrBJld9lR.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee 18.02.2021, 19:34:29
  • 0
@josedra52: deska zdecydowanie za długa, weź właśnie ok 150cm, najlepiej jakąś miękką. Zacznij od ześlizgiwania się, najpierw w jednej linii w dół (tzn nie od lewej do prawej). Ześlizgujesz się poprzez "odpuszczanie" krawędzi i przechylanie się do tyłu i tak powoli kilka razy. Później to samo ześlizgiwanie, ale już od lewej do prawej (ale nie skręcasz na skraju tylko "odbijasz" od jednego skraju do drugiego).
  • Odpowiedz
Gentleman_Adrian
Gentleman_Adrian
16.02.2021, 23:02:01
  • 19
Na fajny komentarz dokopałem się w śmietniku spermiarzy pod filmikiem Aldony o Kubicy w #elms. Niby w tytule "co wiemy o serii", a nawet nie wspomni słowem o Europolu - polskim zespole wystawiającym auto w lmp2 i dwa w lmp3. Dodam również ze lmp2 jest aktualnie najwyższą kategorią i gdy ona wspomina o tym że nie lmp1 bo coś tam koszty to można się trochę pogubić. Jest to chyba
Gentleman_Adrian - Na fajny komentarz dokopałem się w śmietniku spermiarzy pod filmik...

źródło: comment_16135153511yCnC8ZUQsDhYMWGuftwf5.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee 17.02.2021, 21:17:43 via iOS
  • 1
@Gentleman_Adrian: ci od zegarka Kimiego nie wiedzą, że istnieje marka kasków Arai i że Danny Ric w nich jeździ. Nazwali ją araL - no słabo. Chłopaków lubię, ale to świadczy jak nikłe pojęcie praktyczne oni mają. Arai jest tak popularną marką, że praktycznie każdy kto miał kask na głowie więcej niż raz na jakimś evencie to wie co to za marka. Zapytaj jakiegokolwiek motocyklisty.
  • Odpowiedz
ZADYMIARZ_PL
ZADYMIARZ_PL
16.02.2021, 23:43:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Dzisiaj prawie straciłem 30% na pump and dump. Spróbowałem szczęścia na nowej grupce, trustable pumps, która ma być mega legitna. Mają system, który automatycznie losuje coina i da się to zweryfikować. Coin jest losowany z puli 5 coinów więc nadal właściciele mogą oszukiwać i na 100% to robią. Do tego na tym serwerze coina podają w obrazku przez co trzeba ręcznie przepisać nazwę do bota. Kolejnym problemem jest to, że w grupie
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee 17.02.2021, 06:40:21 via iOS
  • 1
@jndr00: @ZADYMIARZ_PL: możecie dać linki do polecanych discordów? Chętnie na to spojrzę
  • Odpowiedz
weegee
weegee 14.02.2021, 16:57:28
  • 2
Czołem mirki, może ktoś pomoże - rozważam mieszkanie w okolicy stacji Płaszów, czyli tory i pociągi...Okolica nie wydaje się zbyt głośna, ale wolę się upewnić - czy wiecie może do czego służą te tory najbardziej na pn-wsch (najbliżej ul. gromadzkiej)? Do jakich przejazdów są wykorzystywane np. pkp czy np. aglomeracyjna? Wiecie może też jakie są plany rozwoju sieci w tej okolicy? Albo gdzie coś takiego sprawdzić?
#kolej #pociagi
weegee - Czołem mirki, może ktoś pomoże - rozważam mieszkanie w okolicy stacji Płaszó...

źródło: comment_1613321468r5OTKT220W4yafE1UEGvLA.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee
Autor
14.02.2021, 17:08:25
  • 0
@GaiusBaltar: dzięki, a z Twoich doświadczeń - głośno? często jeżdżą?
  • Odpowiedz
weegee
weegee
Autor
14.02.2021, 17:52:00
  • 0
@alteron: @GaiusBaltar: @tHoePs:
No a jak z tym smrodem, konkretnie w tamtej okolicy, wiesz coś z własnych doświadczeń @tHoePs? @GaiusBaltar jak miałeś biuro w okolicy to może coś powiesz? Jakie miałeś doświadczenia?
Ja niestety nie mam zbyt wielu doświadczeń z tą częścią miasta...
  • Odpowiedz
weegee
weegee
Autor
14.02.2021, 19:44:54 via iOS
  • 0
@LRF1000W: dzięki, a co to znaczy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) rozumiem, że pociągi zjeżdżają tam na jakąś zajezdnię? v szlakowa, LOKi i ICCC to...? :D
  • Odpowiedz
weegee
weegee
Autor
15.02.2021, 08:46:33
  • 0
@Sunday: dzięki, a głośne i uciążliwe, czy w raczej ok?
  • Odpowiedz

497

Iga Świątek w 3 rundzie Australian Open! Udany rewanż Polki nad Camilą Giorgi.

Iga Świątek w 3 rundzie Australian Open! Udany rewanż Polki nad Camilą Giorgi.

Polka w pięknym stylu odprawiła Camilę Giorgi 6:2 6:4 i w 3 rundzie AO zmierzy się z Fioną Ferrą. Spotkanie zaplanowane na piątek rano.

Sportacus
z
sport.radiozet.pl
dodany: 10.02.2021, 08:36:07
  • 53
  • #
    polska
  • #
    sport
  • #
    swiat
  • #
    tenis
  • #
    igaswiatek
  • #
    australianopen
weegee
weegee 10.02.2021, 18:59:50 via iOS
  • -1
@Morfeusz_krul_stulejarzy: jest sympatyczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
weegee
weegee 08.02.2021, 13:22:19
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bejro
Bejro
08.02.2021, 13:24:16
  • 3
@weegee: Dlaczego ktoś miałby sprzedawać BTC przez wzrostami? xD Jak dojdzie do $70k to będzie można rozważać sprzedaż ale teraz to powinno dalej spokojnie rosnąć
  • Odpowiedz
Bougainville
Bougainville
08.02.2021, 13:30:26
  • 3
@Amebcio: > Z cherbatką
Ała
  • Odpowiedz
weegee
weegee 04.02.2021, 20:47:57 via iOS
  • 0
#ethereum #kryptowaluty no i co myślicie mirki? puszczać ETH czy trzymać?
jakbym puścił to odkupię jak znowu będzie po $100 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee 03.02.2021, 15:47:07 via iOS
  • 1
#ethereum ok, jak sądzicie do jakiego poziomu może teraz dojść ETH? Bo nie wiem czy trzymać czy puścić. Tylko proszę jak ktoś odpowiada to z sensem, a nie, że dojdzie do 2k "bo tak". Wiem, że 25k ETH, wiem, że fundusz, ale nie wiem jak mocno to może wpłynąć na cenę?

I nawet nie wiem jak to samemu sobie "wycenić"... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bulboglowy
bulboglowy
03.02.2021, 16:18:26
  • 2
@weegee: popatrz na wykrec btc/eth na szczycie w tamtej hossie 1 eth stanowil cos kolo 12,5% BTC - ja zdecydowałem, że wyjdę całością w momencie kiedy bedzie 1:10 , albo będę sprzedawał stopniowo powyzej 3k$ , albo to albo to :)
  • Odpowiedz
bulboglowy
bulboglowy
03.02.2021, 16:36:35
  • 2
@weegee: tego najtęższe muzułmańskie umysły nie wiedzą
  • Odpowiedz
weegee
weegee 30.01.2021, 08:53:26 via iOS
  • 0
#gielda Jakie konta maklerskie/ jakich brokerów polecacie? Żeby był duży wybór rynków, bo np. teraz omija mnie impreza na #gme ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tylko nie revolut.
I przy okazji: bo też na pewno założę w mBanku, bo tam mam rachunek osobisty: lepiej emakler czy konto bezpośrednio w domu maklerskim mBanku?
Ale też co polecacie poza tym, mogę mieć kilka rachunków (np. mBank do
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kuklak
Kuklak
30.01.2021, 09:06:45
  • 1
@weegee: eMakler będzie szybciej
  • Odpowiedz
Dawidybankowe
Dawidybankowe
Dawidybankowe
30.01.2021, 09:10:02
  • 1
@weegee: przy wyborze emakler vs dm mbank doradzam emaklera. Nie poniesiesz opłat za posiadanie konta jak w DM, a również instalując aplikacje emakler na telefonie masz dostęp do notowań w czasie rzeczywistym, jest to tylko w aplikacji, bo na stronie internetowej konta emakler jest opóźnienie 15 min.
  • Odpowiedz

1097

Nie szczepiąc Palestyńczyków, Izrael łamie IV. Konwencję Genewską

Nie szczepiąc Palestyńczyków, Izrael łamie IV. Konwencję Genewską

Czwarta Konwencja Genewska zobowiązuje Izrael jako państwo okupujące, do zapewnienia dla ludności okupowanej dostępu do środków profilaktycznych i zapobiegawczych niezbędnych do zwalczania i rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych i epidemii.

Maciek8088
z
hrw.org
dodany: 24.01.2021, 16:48:37
  • 60
  • #
    swiat
  • #
    4konserwy
  • #
    izrael
  • #
    zydzi
  • #
    palestyna
  • #
    konfederacja
weegee
weegee 24.01.2021, 18:40:57 via iOS
  • 66
( ͡° ͜ʖ ͡°)
weegee - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_1611513657pbDsnlnIMcUZNDisI5Slcr.jpg

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

weegee
weegee 17.01.2021, 12:32:50
  • 0
@play_polska czy możecie mi wyjaśnić dlaczego po włączeniu pakietu solo XL na głównym ekranie Waszej aplikacji NIE informujecie mnie, że mam nielimitowane minuty i smsy (aby to potwierdzić muszę wejść do pakietów i potwierdzić, że odpowiedni pakiet jest aktywny). Natomiast informujecie mnie, że ma 00:00min do wykorzystania do Indii (nigdy nie dzwoniłem do Indii...).
Dodatkowo informujecie mnie, że mam 0 szt. smsów do wykorzystania, podczas gdy w pakiecie Solo XL mam
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pawel1342
Pawel1342
17.01.2021, 12:40:44 via Android
  • 1
@weegee myślisz że oni ci odpowiedzą ...
  • Odpowiedz
play_polska
play_polska
17.01.2021, 17:00:31 via SentiOne
  • 0
@weegee, wyjaśnienie tych kwestii wymaga wglądu do Twojego konta, dlatego odezwij się na czacie w aplikacji Play24. Sprawdzimy to dla Ciebie :)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 19
  • Strona 10 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.04.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.06.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.06.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking