Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tibia009
tibia009

tibia009

Dołączył 16 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9108
  • Znaleziska 8240
  • Mikroblog 868
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 7
  • Dodane (5)
  • Komentowane (3)
  • Plusowane (860)
ZdzislawMarchwicki
ZdzislawMarchwicki
28.03.2026, 17:17:39
  • 1636
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
28.03.2026, 17:31:49 via Android
  • 567
@ZdzislawMarchwicki: myślę, że ma całkiem sporą szansę.
  • Odpowiedz
lumpenproletariat
lumpenproletariat
28.03.2026, 17:46:28 via Wykop
  • 1239
@ZdzislawMarchwicki:
lumpenproletariat - @ZdzislawMarchwicki:

źródło: GAZb0azXgAAdZPP

Pobierz
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
19.03.2026, 21:05:05
  • 1261
Sprawdź jaki typ kobiety zainteresuje się Tobą w ten weekend.
Zasady znacie.
#glupiewykopowezabawy #rozowepaski
PIAN--A_A--KTYWNA - Sprawdź jaki typ kobiety zainteresuje się Tobą w ten weekend.
Zas...

źródło: FB_IMG_1773954207285

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cyngieldup
Cyngieldup
19.03.2026, 21:51:01 via Wykop
  • 211
@PIAN--A_A--KTYWNA: Hmm czyli 0, no żona odkąd urodziła to w sumie się nie interesuje za bardzo, taki to chłopski los
  • Odpowiedz
ZwyklyRoman
ZwyklyRoman
19.03.2026, 23:05:09 via Wykop
  • 229
Poświęciłem sie i dałem 99 plusika, wszyscy byście tylko księżniczki chcieli a ciężarówką też fajnie sie przejechać ELO
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
26.02.2026, 10:31:27
  • 2940
No dobra Mircy, tak jak obiecałem tak zrobiłem. Zadzwoniłem do XTB w celu zwrócenia akcji Oracle.
Serdecznie pozdrawiam Pana Jacka. Pełna profeska. Akcjomariusz w akcji.
#gielda

Mirror: https://x.com/CodziennyPolak/status/2026967744390762962?s=20
vladi_putin - No dobra Mircy, tak jak obiecałem tak zrobiłem. Zadzwoniłem do XTB w ce...
  • 156
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KakaowyTaboret
KakaowyTaboret
26.02.2026, 10:34:18 via Wykop
  • 1000
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Lemmonix
Lemmonix
26.02.2026, 10:36:16 via Wykop
  • 1202
@vladi_putin: dajcie medal OPowi XDDD a drugi gościowi z XTB, że zachował powagę xD
Lemmonix - @vladi_putin: dajcie medal OPowi XDDD a drugi gościowi z XTB, że zachował ...

źródło: 1000092643

Pobierz
  • Odpowiedz
AdamIspireGoral
AdamIspireGoral
15.11.2025, 06:43:45
  • 874
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WeunianyTrampek
WeunianyTrampek
15.11.2025, 06:52:13 via iOS
  • 1500
@AdamIspireGoral co ty chcesz tu jeszcze poprawiać?
  • Odpowiedz
get-rekt
get-rekt
15.11.2025, 06:55:10 via Android
  • 870
@WeunianyTrampek przecież tutaj wygląda jak suchoklates, wojownik z wypoka. Jak chce poprawiać to niech poprawia, bo będzie czuć się lepiej.
@AdamIspireGoral życzę powodzenia ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
  • Odpowiedz
derekperek122
derekperek122
30.10.2025, 22:10:44
  • 593
#alfabetgieldowy
Sporo chętnych, to zaczynam zabawę od dzisiaj. Rynek zamknięty, ale zlecenie poszło.
Będę robił jedno zlecenie miesięcznie, bez konkretnego dnia w miesiącu.
Na pierwszy ogień idzie spółka AURA.US - czemu akurat to?
Bo Aura Miecza z Metina, a ja całe życie na metinie spędziłem.
Jeżeli chodzi o logo - lubię minimalizm i kolory pomarańczy i czerwony, nawet dużo ubrań mam tego koloru. W sumie tyle. XD
derekperek122 - #alfabetgieldowy 
Sporo chętnych, to zaczynam zabawę od dzisiaj. Ryne...

źródło: IMG_1714

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nabrzmialy
nabrzmialy
30.10.2025, 22:42:22 via Wykop
  • 547
Na pierwszy ogień idzie spółka AURA.US - czemu akurat to?

Bo Aura Miecza z Metina, a ja całe życie na metinie spędziłem


@derekperek122: takich analiz nam na tagu trzeba
  • Odpowiedz
Saeglopur
Saeglopur
30.10.2025, 22:56:51 via Wykop
  • 143
@derekperek122: No to wrzucaj te logo też, to akurat jakieś niespecjalne
Saeglopur - @derekperek122: No to wrzucaj te logo też, to akurat jakieś niespecjalne

źródło: Hero_aura

Pobierz
  • Odpowiedz
derekperek122
derekperek122
30.10.2025, 20:00:01
  • 827
Czy byłby ktoś chętny na obserwowanie #alfabetgieldowy ?

Wpadłem na pomysł, gdzie co miesiąc będę wybierał spółkę, bez żadnej analizy i wrzucał nią 500-100zł - oczywiście idąc alfabetycznie od A do Z.
Jedyne czym będę się sugerował to nazwa oraz czy mi się podoba logo i tyle.
Jestem ciekaw czy takim sposobem wyjdę lepiej na plus niż rozsądne inwestowanie rok do roku.
Projekt planuję co najmniej na wypełnienie całego alfabetu,
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olcayn
olcayn
30.10.2025, 20:04:08 via Wykop
  • 1160
@derekperek122: skrajnie kretyński pomysł, idealny na ten tag. Dawaj, rób to
  • Odpowiedz
Saeglopur
Saeglopur
30.10.2025, 20:04:08 via Wykop
  • 158
@derekperek122: Rób, zaobserwowałem
  • Odpowiedz
gedzior84
gedzior84
28.10.2025, 10:33:18
  • 3177
Straszne raczycho cenówkowe toczy ten kraj. Na fotce nie ma ani jednej cenówki, która pokazywałaby dużą czcionką jaka jest cena produktu przy zakupie jednej sztuki.
Przecież to powinni karać jako wprowadzanie w błąd, a jak widać sytuacja ma się dobrze, a biznes kwitnie...

Zanim znajdzie się ktoś, kto powie mi, że przecież jest cena podana małą czcionką w rogu cenówki, to od razu odpowiadam - powinno być na odwrót.

#zabka
gedzior84 - Straszne raczycho cenówkowe toczy ten kraj. Na fotce nie ma ani jednej ce...

źródło: IMG_20251028_112225

Pobierz
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gedzior84
gedzior84
Autor
28.10.2025, 10:42:52 via Wykop
  • 964
@Asose: Żeby nie było niedomówień. Poniżej zaznaczyłem o co mi chodzi. To jest cena regularna przy zakupie jednej sztuki. I tak, jest to dla mnie mała czcionka, dodatkowo częściowo zasłonięta przez ramkę.
gedzior84 - @Asose: Żeby nie było niedomówień. Poniżej zaznaczyłem o co mi chodzi. To...

źródło: Screenshot_20251028_114117_edit_507769871571998

Pobierz
  • Odpowiedz
gedzior84
gedzior84
Autor
28.10.2025, 10:47:39 via Wykop
  • 780
@Asose: To podpowiem Ci jak wygląda cywilizowana promocja tego typu w cywilizowanym sklepie w cywilizowanym kraju. Masz podaną cenę za 2 sztuki przy zakupie dwóch sztuk, aape dalej jako cena normalna i podana największą czcionką jest cena regularna za przedmiot przy zakupie jednej sztuki.
  • Odpowiedz
Pogromca20
Pogromca20
Pogromca20
17.10.2025, 03:34:53
  • 3987
Siedzę sobie właśnie na SOR w Przemyślu. Zero ludzi. Czas oczekiwania 3 g. 5 min. ( ͡° ͜ʖ ͡°). Strach pomyśleć co by było gdyby ktoś był przede mną. Lekarz dostał info że jest pacjent ale stwierdził że pacjent musi poczekać ¯\(ツ)/¯
Pogromca20 - Siedzę sobie właśnie na SOR w Przemyślu. Zero ludzi. Czas oczekiwania 3 ...

źródło: 1000019311

Pobierz
  • 480
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....i
konto usunięte 17.10.2025, 03:38:07 via Wykop
  • 1843
@Pogromca20: skoro masz czas na shitpostowanie to najwyraźniej możesz poczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°) - SOR to nie kolejka do kasy w biedronce
  • Odpowiedz
Pogromca20
Pogromca20
Pogromca20
Autor
17.10.2025, 04:03:08 via Wykop
  • 951
@Cozwykopem: człowieku nawet nie napisałem z czym przyszedłem a Ty produkujesz się jak sfrustrowany lekarz. Jak jesteś taki nieszczęśliwy to weź idź na jakąś terapię albo co. Rozumiem że z potencjalnym złamaniem mam iść do rodzinnego a potem 4 miesiące czekać na wizytę do ortopedy? Zakładam że jesteś pracownikiem, który również nie ma co ze sobą zrobić na dyżurze i produkuje posty podobnie jak ja. Czep się roboty.
  • Odpowiedz
Yuri_Yslin
Yuri_Yslin
11.10.2025, 14:33:34
  • 1836
Ujawnienie cen przez deweloperucha odkryło ciekawe przypadki sprzedaży mieszkań nie tylko poniżej ceny rynkowej, ale również poniżej ceny odtworzeniowej, co raczej sugeruje korupcję (jak każda sprzedaż ze stratą na rosnącym rynku) - gdyby UOKiK nie był takim bezużytecznym g*wnem... bo powinien się tym natychmiast zainteresować.

@affairz masz zasięgi, warto chyba grzać temat.

#nieruchomosci #afera
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yuri_Yslin
Yuri_Yslin
Autor
11.10.2025, 14:41:06 via Wykop
  • 724
@darek-jg: @del855 CBA też by mogło jeśli to politycy bądź urzędnicy nabyli te mieszkania
skarbówka - jak najbardziej
  • Odpowiedz
onomatopejusz
onomatopejusz
onomatopejusz
11.10.2025, 14:44:01 via Android
  • 1145
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
IksdeHeheh
IksdeHeheh
17.09.2025, 21:18:09
  • 1062
#polskieonuce
Uwaga, nie plusować, grozi pozwem. Internauci jednak mają swoje zdanie i trzeba uszanować, może się okazać że jednak jest polakiem. Ja tylko daje do przemyślenia.
IksdeHeheh - #polskieonuce
Uwaga, nie plusować, grozi pozwem. Internauci jednak mają ...

źródło: ChatGPT Image Sep 17, 2025, 11_05_22 PM

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
17.09.2025, 21:25:20 via Android
  • 513
@IksdeHeheh to być może jest AI, ale być może nie, poczekajmy z osądami
  • Odpowiedz
IksdeHeheh
IksdeHeheh
Autor
17.09.2025, 21:36:50 via Wykop
  • 410
@umorusany_w_kale: nie możemy tego wykluczyć, nie ma dowodów na zaprzeczenie twojej wersji. Jednak zostawmy do oceny internautom.
  • Odpowiedz
Anoniemamowy
Anoniemamowy
18.09.2025, 04:44:54
  • 926
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 234
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ordynarny_cham
ordynarny_cham
18.09.2025, 05:10:49 via Wykop
  • 1361
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
KokiX
KokiX
18.09.2025, 05:31:21 via Android
  • 1817
@Linnior88 a znasz taki przypadek, że to kobieta wyjeżdża tyrać za granicą, a chłop zarabia 2-3 razy mniej w kraju?
  • Odpowiedz
RenkaRenkeMyje
RenkaRenkeMyje
18.09.2025, 12:03:22
  • 5170
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 161
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wstanczyk
wstanczyk
18.09.2025, 12:11:09 via Wykop
  • 1501
@Latarenko: oczywiście misiu, te wszystkie karki z pitbullami, to sojowe lewaki są.

Chłop, co musi wszystko, czego nie lubi zawczasu skojarzyć z lewicą, bo inaczej mu się światopogląd zawali xD
  • Odpowiedz
CrazyZdzich
CrazyZdzich
18.09.2025, 12:17:00 via Wykop
  • 1277
@Latarenko: Jestem lewakiem, popieram zakaz posiadania psów ras agresywnych i chętnie bym się włączył w promocję takiej inicjatywy
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
04.09.2025, 11:18:32
  • 1528
#nieruchomosci
Czoso - #nieruchomosci

źródło: temp_file5154387810217874221

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fattek
Fattek
04.09.2025, 11:25:37 via Wykop
  • 823
@Czoso: tak, jak jestem za tym rozwiązaniem, to wkurza mnie niemiłosiernie, że władza zmienia podejście w jakimś momencie, ale ma pełne prawo do tego, by zmianę podejścia aplikować wstecznie - tu o aż 10 lat.
  • Odpowiedz
Morf
Morf
04.09.2025, 11:46:59 via Wykop
  • 860
tak, jak jestem za tym rozwiązaniem, to wkurza mnie niemiłosiernie, że władza zmienia podejście w jakimś momencie, ale ma pełne prawo do tego, by zmianę podejścia aplikować wstecznie - tu o aż 10 lat.


@Fattek: ale nikt nie zmienił żadnego podejścia. Po prostu powiedział "sprawdzam". Deweloper doskonale wie, że posiadanie pustego lokalu wystawionego na sprzedaż to nie są "na cele mieszkalne" tylko żeby na tym lokalu zarobić.

Analogicznie masz różnie
  • Odpowiedz
Salomonthekrol
Salomonthekrol
02.09.2025, 04:57:34
  • 3495
Salomonthekrol

źródło: 1000003957

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

An-Dagda
An-Dagda
02.09.2025, 05:01:01 via Wykop
  • 184
@Salomonthekrol: zaplusowałem, przyjeżdżaj i naprawiaj teraz tą dziurawą fugę
  • Odpowiedz
Summer92
Summer92
Summer92
02.09.2025, 05:06:46 via iOS
  • 258
@Salomonthekrol Mario robi mi niedzielne poranki z kawą (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
Rembrant
Rembrant
22.08.2025, 07:09:11
  • 1675
Zapraszam do #rozdajo jednej z najostrzejszych papryczek na świecie osiągającej około 2 200 000 SHU. Do wygrania 100g papryczek

Gdyby ktoś chciał kupić to zapraszam
https://allegro.pl/oferta/papryczka-carolina-reaper-najostrzejsza-chili-100g-swieza-z-wlasnej-uprawy-17082034455

Losowanie w niedzielę wieczorem
Rembrant - Zapraszam do #rozdajo jednej z najostrzejszych papryczek na świecie osiąga...

źródło: temp_file1061820882486265467

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

greedy_critic
greedy_critic
22.08.2025, 07:15:48 via Wypiek
  • 280
@Rembrant nie wiem po co to lajkuję, nie mam pojęcia co bym z tym zrobił
  • Odpowiedz
wypokowy_expert
wypokowy_expert
wypokowy_expert
22.08.2025, 07:23:32 via Wykop
  • 263
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
brokenik
brokenik
18.08.2025, 01:29:28
  • 4517
#aferakpo #kpo

Myślicie, że afera związana z HoReCa to mało. To teraz trzymajcie się stołka. Zajmuje się od lat sieciami światłowodowymi i buduje ich w swoim rejonie od lat "KOMERCYJNIE" i teraz patrzcie na to. Na stronie Internet.gov.pl możecie sobie sprawdzić jak wyglądają dotacje na poszczególne adresy i ... w adresie gdzie mamy klientów pojawiają się wartości przeznaczone dla beneficjenta KPO.

32500zł za podłączenie... budynku który jest od lat
brokenik - #aferakpo #kpo

Myślicie, że afera związana z HoReCa to mało. To teraz trz...

źródło: Zrzut ekranu z 2025-08-18 03-24-54

Pobierz
  • 244
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

umcumcumcbejbe
umcumcumcbejbe
18.08.2025, 02:17:34 via Wykop
  • 1259
@brokenik: dziś rano to będzie kolejna afera
  • Odpowiedz
Kolarzino
Kolarzino
Kolarzino
18.08.2025, 03:42:48 via Wykop
  • 1036
@brokenik: plusuje, niech się wieść niesie
  • Odpowiedz
sosiwoczostkowe
sosiwoczostkowe
13.08.2025, 20:09:14
  • 1383
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 222
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gusmag
Gusmag
13.08.2025, 20:13:04 via Wykop
  • 708

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

Goronco
Goronco
13.08.2025, 20:13:19 via Android
  • 1005

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
07.08.2025, 12:29:26
  • 4135
Jestem aktualnie w Hiszpanii, jeżdżę sobie wynajętym Seatem i tak się dzisiaj zapędziłem, że wjechałem pod prąd w jednokierunkową XD
Przejechałem dobre 100m zanim obciąłem się, że otoczenie nie gra...
Z przeciwka "POLICIA"
Pszypał.jpg
Włączyłem awaryjne i byłem gotowy na niezjedzenie dzisiaj i jutro obiadu w celu zaoszczędzenia na mandat.
Na co Pan antyperspirant macha mi ręką żeby wycofać i zawrócić.
  • 205
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bazinga-row
bazinga-row
07.08.2025, 12:32:12 via Wykop
  • 1805
@wujek_srednia_rada: u nas fajniej bo by popieścili prądem na komendzie. Tam to jednak lenie i się im nie chce.
  • Odpowiedz
fishery
fishery
fishery
07.08.2025, 12:35:26 via Wykop
  • 1591
@wujek_srednia_rada: Polizei zdjeła mnie tajnowozem w Berlinie. 82 na ograniczeniu 50. Trzy pasy, bezkolizyjne ale ograniczenie do 50. Pokazali nagranie i dostałem wykład dlaczego powinienem jednak jechać 50. Na koniec wyrazili nadzieję że będę jeździł przepisowo, pozegnali się i pojechali.
  • Odpowiedz
tomaszek00
tomaszek00
tomaszek00
30.07.2025, 13:40:46
  • 276
Rok inwestowania na gieldzie. Po raz pierwszy 5 zer. Piekny to byl rok - zakupy na przypal, nieogarnianie tickerow, pierwsze hossy i spadki. Uprzedzajac pytanie - jak dojsc do takiego portfela? Trzeba wczesnie wstawac i duzo czytac.


#inwestowanie #gielda
tomaszek00 - Rok inwestowania na gieldzie. Po raz pierwszy 5 zer. Piekny to byl rok -...

źródło: IMG_4056

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stary_grat
stary_grat
30.07.2025, 13:43:16 via Wykop
  • 1011
@tomaszek00: czyli ze wplaciles 120k i zostalo 100k z tego?
  • Odpowiedz
tomaszek00
tomaszek00
tomaszek00
Autor
30.07.2025, 13:43:48 via Wykop
  • 1917
@stary_grat: tak, ale dzieki temu przyjeli mnie na tag gielda
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 48
  • Strona 1 z 48
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.07.2012

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking