Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ssupkowski
ssupkowski

ssupkowski

Dołączył 7 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 642
  • Znaleziska 163
  • Mikroblog 479
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 13

507

Naciągacze z Międzyzdrojów i podgrzewane wędzone ryby w mikrofali / Oddaszfartuc

Naciągacze z Międzyzdrojów i podgrzewane wędzone ryby w mikrofali / Oddaszfartuc

Dziś odwiedziłem Międzyzdroje i postanowiłem spróbować smażonej ryby niestety okazała się bardziej gotowana niż smażona, a frytki były całkiem rozciapane. Potem zajrzałem do słynnej wędzarni i skusiłem się na szaszłyk z łososia suchy i niestety śmierdzący. No cóż, nie zawsze się trafi na dobrą rybę

slawomirus
z
youtube.com
dodany: 25.06.2025, 16:12:13
  • 115
  • #
    miedzyzdroje
  • #
    kuchnia
  • #
    oddaszfartucha
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 26.06.2025, 07:26:10 via Wykop
  • -6
@kkrycha: urzekła nas Twoja historia.
I trzymanie tego w zamrażarkach było tańsze niż kupowanie produktów i przygotowywanie na bieżąco. I pewnie mieli oddzielny obiekt na zamrażarkę.
A były tam jednorożce?
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 26.06.2025, 10:52:19 via Wykop
  • 0
@kkrycha: wiem jak działa gastro. Sam w nim robiłem. I też przygotowywałem na zapas. Ale nie mrożone na 5 miesięcy, a przechowywane góra dwa dni.
Dlatego Twoja historia jest z mchu i paproci. Na pewno mrozili gotowany makaron jak łatwiej się przechowuje nie ugotowany albo robi na bieżąco. I ile musieli by porcji pomrozic na tak długi okres czasu?

274

Atak USA na Iran mało skuteczny. Wściekły Trump nazwał dziennikarzy "śmieciami".

Pokaż treści 18+

Atak USA na Iran mało skuteczny. Wściekły Trump nazwał dziennikarzy "śmieciami".

Amerykański atak na Iran opóźnił program jądrowy Teheranu o mniej niż 6 miesięcy. Media dotarły do tajnego raportu wywiadu USA na ten temat. Trump który ogłosił wspaniały sukces akcji, wściekł się na media które ujawniły raport, oraz niskiego szczebla "nieudacznika" ze służb, który im go przekazał

spere
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 25.06.2025, 05:11:44
  • 57
  • #
    swiat
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    iran
  • #
    izrael
  • #
    polityka
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 26.06.2025, 10:49:42 via Wykop
  • 1
@ZbigniewUSA: nice one!

461

W Staszowie ponownie zliczono głosy. Jeszcze wyraźniej wygrał Nawrocki.

Pokaż treści 18+

W Staszowie ponownie zliczono głosy. Jeszcze wyraźniej wygrał Nawrocki.

Na Karola Tadeusza Nawrockiego w opublikowanych wynikach głosowania podana jest liczba głosów 209, powinno być 360. Na Rafała Kazimierza Trzaskowskiego w opublikowanych wynikach głosowania podana jest liczba głosów 360, powinno być 209.

szyx22
z
tyna.info.pl
dodany: 25.06.2025, 19:01:27
  • 215
  • #
    wybory
  • #
    polityka
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 26.06.2025, 07:15:02 via Wykop
  • 0
@shaku79: czy Ty jesteś głupi czy głupszy?
Policzyli poprawnie. Kolejny przykład zamiany kolejności na protokole. Tylko tym razem na korzyść Trzaska.
Może oni na jakimś skrypcie lecieli niedopracowanym?

546

Władze Poczty Polskiej nie odpowiedzą za wybory kopertowe. Śledztwo umorzone

Pokaż treści 18+

Władze Poczty Polskiej nie odpowiedzą za wybory kopertowe. Śledztwo umorzone

Prokuratura Okręgowa w Warszawie umorzyła śledztwo, w którym badano czy przedstawiciele zarządu Poczty Polskiej S.A. narazili spółkę na straty w związku z wyborami kopertowymi i przetwarzali dane Polaków bez odpowiednich uprawnień

WirtualnaPolska
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 19.06.2025, 12:39:21
  • 75
  • #
    wyborykopertowe
  • #
    pocztapolska
  • #
    wybory
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 20.06.2025, 10:28:16 via Wykop
  • -4
@henk: głupich nie sieją, sami się rodzą. Mam przynajmniej nadzieję, że się rozmnażał nie będziesz.

767

Tragedia w Gminie Stary Sącz. 11 letni chłopiec odebrał sobie życie

Pokaż treści 18+

Tragedia w Gminie Stary Sącz. 11 letni chłopiec odebrał sobie życie

Dziś w godzinach porannych doszło do niewyobrażalnej tragedii. Chłopiec, który we wrześniu miałby ukończone 12 lat powiesił się we własnym domu. Miał mieć swoje problemy i wedle nieoficjalnych informacji był też gnębiony w szkole przez znajomych.Uczęszczał do Szkoły Podstawowej w Gołkowicach

LukaszTV
z
starosadeckie.info
dodany: 18.06.2025, 15:01:15
  • 195
  • #
    samobojstwo
  • #
    depresja
  • #
    starysacz
  • #
    tragedia
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 18.06.2025, 21:00:35 via Wykop
  • -4
Od kiedy mam własne dzieci, dwóch chłopców, widząc jak potrafią być wrażliwi na każdy szczegół, każde słowo które może bardzo zaboleć, nie wyobrażam sobie że ktoś mógłby ich krzywdzić, obrażać,


@bojeczka: to jakieś pierdoły zyciowe wychowujesz, delikatne jak kwiatuszek.
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 15.06.2025, 20:32:06
  • 0
#trex #iptv #vod
Czy ktoś korzysta z trex-ott? Czego używacie do odtwarzania na Android i Windows?
Jak wrażenia?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amamoh
amamoh
16.06.2025, 11:58:41 via Wykop
  • 0
@ssupkowski: AndroidTV - TiVimate, Smarkfon - Televizo, Windows/Linux - IPTVNator
  • Odpowiedz
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski
Autor
16.06.2025, 13:49:14 via Wykop
  • 0
@amamoh: dzięki. Przetestuje.
Pewnie każdy płatny 🫣
  • Odpowiedz

441

Listonosza zobaczysz dwa razy w tygodniu, to nowy pomysł zreformowania Poczty.

Listonosza zobaczysz dwa razy w tygodniu, to nowy pomysł zreformowania Poczty.

Poczta Polska wprowadza program "doręczenia naprzemiennego", czyli wiecej awizo mniej doręczonej korespondencji.

Chlebek_Pyszny
z
money.pl
dodany: 13.06.2025, 18:57:20
  • 266
  • #
    pocztapolska
  • #
    kurier
  • #
    polska
  • #
    poczta
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 14.06.2025, 11:03:12 via Wykop
  • 1
@slowmtb: na serio? Po tylu artach, momentach nadal ktoś nie rozumie prostej zależności awizo = przesyłka nie opuszcza poczty.
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 14.06.2025, 11:04:18 via Wykop
  • -2
@wormik: czekamy na Twoją relacje z takiej akcji oraz publikacje wyroku. Pochyl się, weź rozbieg, a ściana sama się znajdzie.

425

Połknął pszczołę podczas meczu polo. Nie żyje

Połknął pszczołę podczas meczu polo. Nie żyje

Sunjay Kapur nie żyje. 53-letni miliarder, prezes globalnego koncernu motoryzacyjnego Sona Comstar oraz wieloletni przyjaciel księcia Williama zasłabł w czwartek podczas meczu polo w Anglii.

starnak
z
rmf24.pl
dodany: 13.06.2025, 14:26:32
  • 149
  • #
    anglia
  • #
    ksiazewilliam
  • #
    wydarzenia
  • #
    rip
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 14.06.2025, 10:49:36 via Wykop
  • 0
@zajojajo: mi siedziała na drożdżówce w kinie. Użądliła mnie w wargę jak ją przycisnąłem.

581

Wpadka posłanki PiS. "Oto jak powstają posty"

Wpadka posłanki PiS. "Oto jak powstają posty"

Posłanka PiS Magdalena Filipek-Sobczak omyłkowo ujawniła, że tworzy wpisy w mediach społecznościowych przy pomocy ChatGPT. Post, w którym widać, jak polityczka zleca narzędziu stworzenie wpisu krytykującego rząd Donalda Tuska, został już usunięty z sieci.

motvik
z
onet.pl
dodany: 12.06.2025, 07:47:50
  • 75
  • #
    bekazpis
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    neuropa
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 12.06.2025, 13:27:08 via Wykop
  • 1
@AVOIDME: ale ogarniacie, że jak się wpisze spacja minus spacja, to nawet w Office zamieni się to w dłuższy myślnik?

434

Nic glupszego dziś już nie zobaczycie.

Nic glupszego dziś już nie zobaczycie.

Facebook. Jeżeli rozumiem kontekst, to podobne zakłamywanie historii powinno byc ścigane.

konto usunięte
z
facebook.com
dodany: 09.06.2025, 09:21:00
  • 89
  • #
    historia
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 10.06.2025, 07:17:09 via Wykop
  • -3
@Casper777: idź już dzieci straszyć. Albo komentuj po kawie jak się obudzisz.
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 10.06.2025, 11:08:27 via Wykop
  • -2
@Casper777: aleś błysnął... Idź poszukaj intelektu bo Ci się zgubił.
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 10.06.2025, 15:05:40 via Wykop
  • -3
@Casper777: ale z czym tu dyskutować, jak Ty treści słuchanej nie rozumiesz? Pisana i czytana też Cię przerasta, bo szczytem Twojego intelektu jest minus właśnie za ocenę braku intelektu. Wytknięto Ci indolencję i jakoś zabrakło odwagi by skomentować.
Dlatego rada 'idź poszukaj intelektu' jak najbardziej na miejscu skoro komunikat o komentowaniu dopiero po kawie też nie dotarł to Twojej zakutej mózgownicy.
Miałeś szansę się nie odzywać i nie pogrążać bardziej,
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 10.06.2025, 20:39:56 via Wykop
  • -1
Szczytem Twojego intelektu jest obrażanie drugiej osoby podobnie jak to robił jeden kolega przy innym temacie.


@Casper777: a gdzie to jaśnie Pan obrażony został? Ty oceniłeś wypowiedź z filmu, ja Twoje komentarze.
Skoro kolejna osoba Cię 'obraziła' to dlaczego uważasz, że to nie w Tobie jest problem?

A kim Ty k---a jesteś żeby komuś zabraniać się wypowiadać na
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 11.06.2025, 08:07:43 via Wykop
  • 0
@Casper777: a coś więcej masz do powiedzenia? Bo jak dla mnie potwierdziła ponownie, że nie ma z kim tu dyskutować.
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 11.06.2025, 14:00:13 via Wykop
  • 0
@Casper777: Zgubiła mi się 'ostatnia wypowiedź' w tym zdaniu.
Przecież cały czas odpowiadasz. No i dwa sukcesy za jednym zamachem, awansowałem na kolegę i minusa nie dostałem. (。◕‿‿◕。)

278

17-latka wyszła do parku i ślad po niej się urwał. Pilny komunikat

17-latka wyszła do parku i ślad po niej się urwał. Pilny komunikat

17-letniej Anny poszukują policjanci z Gliwic na Śląsku. Nastolatka zaginęła w sobotę. Ostatni raz widziano ją ok. godz. 17.00. Wyszła z miejsca zamieszkania i udała się do parku Chopina.

rybak_fischermann
z
rmf24.pl
dodany: 09.06.2025, 13:59:14
  • 84
  • #
    policja
  • #
    gliwice
  • #
    slask
  • #
    zaginieni
  • #
    polska
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 10.06.2025, 07:30:56 via Wykop
  • 0
i to coś pomorze?


@Casper777: może faktycznie jest na Pomorzu. W końcu słonko świeci i coraz cieplej się robi. 🤔🤣
Chyba chodziło Ci o ' i to coś pomoże', od 'pomagać'.
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 08.06.2025, 12:44:49
  • 0
#komputery #monitory
Pytanie laika, bo w robocie wstyd.
Korzystam z laptopa, podpinany USB-C do monitora. Klawiatura i myszka podpięte do monitora.
Czy jak do tego samego monitora podepnę miniPC po Display Port czy HDMI to klawiatura i myszka też będą działać? Czy będzie trzeba je przepinać za każdym razem?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Janusz_herbu_sKoryBut_Wisnioweczka
Janusz_herbu_sKoryBut_Wisnioweczka
08.06.2025, 12:54:52 via Android
  • 1
@ssupkowski usb c obsługuje hub usb audio wideo i sieć w jednym kablu
  • Odpowiedz
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski
Autor
09.06.2025, 12:22:33 via Wykop
  • 0
@Janusz_herbu_sKoryBut_Wisnioweczka: dzięki. Aż go odwrócę 🫣🤔
  • Odpowiedz
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 08.06.2025, 12:40:10
  • 0
#pc #minipc #komputery
Potrzebuje na użytek domowy kupić minipc. Może być bez systemu. Praca z danymi, wizualizacja, proste grafiki Figma, itp. jakieś stare gry, ale niewymagające.
Polećcie coś w rozsądnych pieniądzach. Dzięki.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski
Autor
09.06.2025, 14:30:58 via Wykop
  • 0
@tony: nie chciałbym miniPC w cenie normalnego, chyba, że nie ma innej opcji.
Powiedzmy 1.6-2.5k.
  • Odpowiedz
rukh
rukh
11.06.2025, 06:29:49 via Android
  • 0
@ssupkowski Procesor Ryzen 7 8845HS powinien być dość dobry. Opisywałem ostatnio pod tagiem #minipc
  • Odpowiedz

353

Anomalie w komisjach. W sieci wrze, mamy komentarz PKW

Pokaż treści 18+

Anomalie w komisjach. W sieci wrze, mamy komentarz PKW

W czwartek sieć obiegła informacja o pojawiających się dziwnych anomaliach w wynikach II tury wyborów prezydenckich. Prz

konto usunięte
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 05.06.2025, 12:29:36
  • 97
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    wybory
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 06.06.2025, 21:29:20 via Wykop
  • 0
a teraz oczywisty błąd tłumaczysz magicznym wzrostem poparcia dla Nawrockiego


@maddox84: kto powiedział, że to oczywisty błąd?
"Co szkodzi się przyznać i przeprosić". Mleko się rozlało.
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 02.06.2025, 09:45:26
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sekwencerMIDI
sekwencerMIDI
sekwencerMIDI
02.06.2025, 10:08:20 via Wykop
  • 0
@ssupkowski: łudzisz się, bo to dziecinnie prosty plan kaczyńskiego żeby odciął się od pisu i zgarnął niezdecydowanych
  • Odpowiedz
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski
Autor
02.06.2025, 10:24:19 via Wykop
  • 0
@sekwencerMIDI: z frekwencji i wynikow wychodzi, że niezdecydowani nadal nimi pozostali. Nie zgarnął nikogo nowego. Przewidywane przepływy się nie sprawdziły.
  • Odpowiedz

2498

Jak RZETELNY w przekazie informacji jest Kanał Zero

Pokaż treści 18+

Jak RZETELNY w przekazie informacji jest Kanał Zero

Mazurek Kaczyńskiego i Krzysiu Pisowski w pełnej krasie.

darek4099
z
instagram.com
dodany: 28.05.2025, 13:12:36
  • 313
  • #
    polityka
  • #
    wybory
  • #
    bekazpisu
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 29.05.2025, 12:47:38 via Wykop
  • 0
@Czoso: dobrze, że na czerwono zaznaczyłeś. Nikt by nie wiedział gdzie patrzeć.

672

Szokujący akt oskarżenia dla emerytki z Torunia za grożenie Owsiakowi

Napisała w komentarzu "Giń, człeku!".

mikolejski
z
pomorska.pl
dodany: 28.05.2025, 03:30:43
  • 289
  • #
    wosp
  • #
    jerzy
  • #
    owsiak
  • #
    torun
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 28.05.2025, 14:51:13 via Wykop
  • -1
@Roger_Casement: czyli wg Ciebie to to samo? Pisanie życzenia śmierci i cytowanie wiersza?
Lecz się na prostatę bo na głowę za późno...
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 28.05.2025, 14:52:36 via Wykop
  • -2
@Roger_Casement: won trollu do swojej jaskini!

607

Kulisy przesłuchania Sebastiana M. "Popłakał się"

Kulisy przesłuchania Sebastiana M. "Popłakał się"

"Fakt" nieoficjalnie ustalił, że w czasie składania wyjaśnień wyraził skruchę i popłakał się. Stwierdził jednak, że do wypadku doszło dlatego, że kia, którą podróżowała rodzina, zajechała mu drogę.

Zenon_Zabawny
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 27.05.2025, 11:29:45
  • 321
  • #
    majtczak
  • #
    sebastianmajtczak
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 28.05.2025, 07:18:28 via Wykop
  • 0
@H_266: głupi i głupszy w jednym ciele.
Wyrazy współczucia dla bliskich.

2016

Nawrocki boi się pozwać Onet w trybie wyborczym

Pokaż treści 18+

Bo jeszcze jego sutenerstwo byłoby potwierdzone przez sąd. W wybranym przez niego trybie rozprawy będą się ciągnąć latami...

orpblyskawica
z
x.com
dodany: 26.05.2025, 12:53:42
  • 266
  • #
    bekazpisu
  • #
    przestepczosc
  • #
    afera
  • #
    neuropa
  • #
    bojowkarafalatrzaskowskiego
  • #
    polityka
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 26.05.2025, 14:49:31 via Wykop
  • 2
@plackojad: jesteś głupi czy głupszy?
Nie chodzi o skazywanie Nawrockiego za domniemany czyn sprzed 20 lat tylko o ustalenie czy miał on miejsce.
Dziennikarze na podstawie przekazanych informacji twierdzą, że tak. Pan dr Nawrocki nic nie twierdzi poza tym, że złoży pozew o zniesławienie.
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 26.05.2025, 14:53:39 via Wykop
  • -1
@zobq: następny inteligentny inaczej. Czytanie ze zrozumieniem Cię przerosło. Ale może jeszcze w szkole Cię nauczą.
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 09.05.2025, 06:57:34
  • 0
#samsung #pralka #elektryka
Model pralki WF60F4EFW2W/EQ
ikona kluczyka (blokada drzwi) miga nawet po zakończeniu cyklu prania. Drzwi da się otworzyć i wyjąć pranie.
Dodatkowo, po włączeniu cyklu prania, chyba w momencie załączenia grzałki, wywala korki w mieszkaniu.
Wzywać elektryka czy speca od pralki?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aaa-zet
aaa-zet
aaa-zet
09.05.2025, 07:02:18 via Wykop
  • 4
@ssupkowski: po co elektryk skoro korki reaguja prawidlowo
  • Odpowiedz
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski
Autor
12.05.2025, 07:13:53 via Wykop
  • 0
@aaa-zet: no niby tak.
Tylko wywala główny a nie ten od łazienki, gdzie jest pralka.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 15
  • Strona 10 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 04.12.2023

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 28.01.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking