Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ssupkowski
ssupkowski

ssupkowski

Dołączył 7 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 642
  • Znaleziska 163
  • Mikroblog 479
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 13

428

Wielki test polskich "zero" - 49 polskich piw bezalkoholowych

Pokaż treści 18+

Wielki test polskich "zero" - 49 polskich piw bezalkoholowych

49 piw bezalkoholowych z małych i średnich browarów, w nieco ponad miesiąc. Tyle, ile udało mi się dorwać w sklepach.

Prox
z
piwolucja.pl
dodany: 13.07.2024, 09:35:07
  • 243
  • #
    piwo
  • #
    pijzwykopem
  • #
    craftbeer
  • #
    piwokraftowe
  • #
    alkohol
  • #
    bezalkoholowe
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 13.07.2024, 22:02:35 via Wykop
  • 0
@promileq: w internecie.
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 04.07.2024, 16:10:28
  • 0
#mibox #tv #disneyplus #siptv #sharp

Mirko już kilka razy podpowiedziało rozwiązanie. Liczę, że i tym razem ktoś podpowie.
Kupiłem TV, Sharp, https://www.sharpconsumer.pl/tv/43gp6765e/
podłączyłem przez HDMI z eARC Miboxa, i z niewiadomego powodu ani w SIPTV ani w Disney+ nie ma dźwięku. Pozostałe apki streamingowe działają bez problemu.
Postaram się podpiąć jeszcze pod zwykle HDMI by sprawdzić czy będzie dźwięk, ale obawiam się, że CEC może przestać
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski
Autor
14.07.2024, 16:27:01 via Wykop
  • 0
@Adi11: a czy są jakieś znaczące różnice między Google TV a Android TV?
Bo cały czas jeszcze nie podłączyłem TV do netu i lecę na Miboxie. O ile apki streamingowe wymagają tylko zalogowania, o tyle SIPTV to będzie nowy mac, i pewnie trzeba będzie nową aktywację wykupić.
Poprzedni TV miał słabe parametry więc nie było sensu się bawić w Smart.
Więc jeśli Google TV nie ma jakichś plusów nad Android
  • Odpowiedz
Adi11
Adi11
14.07.2024, 17:38:44 via Wykop
  • 0
Google TV a Android TV?


@ssupkowski: Google TV a Android TV,prawie to samo sam zdecyduj.
  • Odpowiedz

618

Narastają wątpliwości odnośnie wiarygodności alkotestu Kierwińskigo

Pokaż treści 18+

Narastają wątpliwości odnośnie wiarygodności alkotestu Kierwińskigo

Procedury nie przewidują ręcznego wypełnienia wydruku. Brak podpisu. Numer wydruku 1234567890 i wiele innych nieścisłości wychodzi na światło dzienne.

konto usunięte
z
twitter.com
dodany: 05.05.2024, 05:56:24
  • 180
  • #
    polityka
  • #
    alkoholizm
  • #
    policja
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    heheszki
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 05.05.2024, 15:42:12 via Wykop
  • 0
@Tomign: aktualny rejestr PESEL podaje, że żyją 24 kobiety o takim nazwisku.

https://dane.gov.pl/pl/dataset/1681,nazwiska-osob-zyjacych-wystepujace-w-rejestrze-pesel/resource/54098/table?page=1&per_page=20&q=Burnett&sort=
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 05.05.2024, 15:42:50 via Wykop
  • 0
@GryzeKisiel: istnieje. Rejestr PESEL.
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 19.03.2024, 19:27:22
  • 0
#iptv #siptv #mibox
Podczas uruchamiania aplikacji pojawia się informacja, o dostępnej nowej wersji 1.8.2
Ale z poziomu aplikacji, aktualizacja się nie uruchamia.

Jak wchodzę w Play Store, i wyszukuję aplikację, to jest tylko opcja 'Zainstaluj', a nie 'Aktualizuj'.
Coś kojarzę, że apka była usunięta z Play Store. Ale nawet na oficjalnej stronie linki prowadzą do tej same aplikacji.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p.....k
konto usunięte 19.03.2024, 20:24:51 via Wykop
  • 0
@ssupkowski: no bo ta aplikacja co jest w sklepie ma inny podpis i nawet jak ją zainstalujesz będziesz miał inny adres Mac od tej aplikacji którą instalowałeś z pendrive’a
  • Odpowiedz
patoologiaa
patoologiaa
20.03.2024, 07:21:03 via Wykop
  • 0
@ssupkowski: będzie aktywna, ja wczoraj na 2 tv usuwałem i aktualizowałem ze sklepu po wgraniu listy wszystko działa czy jest jakaś różnica nie widzę :)
  • Odpowiedz
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 04.12.2023, 09:28:48
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xede
xede
xede
04.12.2023, 12:07:48 via Wykop
  • 0
@ssupkowski: nie wiem czemu 18+ weszlo na post ale przeciez to "biznes" powinien wiedziec co by chcial miec na dashboard, jesli Ty to ustawiasz tzn ze nie jest to potrzebne i nikt z tego nie bedzie korzystac

a jak musisz to zapytaj kogos co by chcial zobaczyc na takim dashboardzie i zobacz co sie da wyklikac
  • Odpowiedz
TylkoGodzinka
TylkoGodzinka
TylkoGodzinka
18.12.2023, 07:28:45 via Wykop
  • 0
@ssupkowski: Jakiego softu używasz? Ja LogSystem 6 na helpdesku. Stary ale lepszy taki niż żaden.
Dla nas najciekawsze jest czy użytkownik siedzi przy kompie (aby go nie szukać). A więc na którym kompie user jest zalogowany i czy nie ma zablokowanego ekranu.
Na drukarkach - gdzie wymienić tonery, gdzie bębny, gdzie pasy (setki drukarek).
Łatwe typowanie użytkowników ze starym sprzętem do wymiany.
Poszukiwanie zagubionych monitorów (użytkownicy są rozliczani z powierzonego majątku). Jeśli został taki
  • Odpowiedz
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 03.12.2023, 19:04:42
  • 0
#wifi #sieci #pc #komputery
Mirki i Mirabelki,
Taka sytuacja...
PC z płytą główną MSI B460M PRO-VDH WIFI, postawiony w sąsiednim pokoju niż router/modem Netia. Widzi sieć 2.4, ale nie jest w stanie się z nią połączyć. Aktualnie przez USB ma podpięty dongle TP-LINK. Jest w stanie się podłączyć do WiFI. Ale pingi są na niskim poziomie.
Laptop postawiony w tym samym pomieszczeniu łączy się z siecią bez problemu.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniek50005
maniek50005
03.12.2023, 19:12:03 via Wykop
  • 3
@ssupkowski:

Po pierwsze: co może być nie tak z odbiornikiem na płycie głównej, że nie jest w stanie się do sieci podłączyć?

Masz podpięte do niej anteny wi-fi?
  • Odpowiedz
maniek50005
maniek50005
04.12.2023, 11:04:30 via Wykop
  • 0
@ssupkowski:

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz... Laptop nie ma anten zewnętrznych, moduł WIFI też ma zapewne na płycie. Jak to tam działa, że PC potrzebuje anten?


Zewnętrznych anten co prawda niema, ale ma wewnętrzne - to są takie kabelki na tych bardzo kruchych końcówkach (zapomniałem nazwy tego złącza) i te kabelki są podklejane wewnątrz obudowy praktycznie od karty wzdłuż obudowy aż z tego co pamiętam, chyba wchodzą do
  • Odpowiedz
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 02.12.2023, 13:52:27
  • 0
#plusx #iptv #plusxtv
Czy u Was strona też nie działa, a kanały się nie ładują?

Niby strona jest up (https://downforeveryoneorjustme.com/new.plusx.tv?proto=https), ale jest DNS probe problem.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p.....k
konto usunięte 02.12.2023, 15:07:02 via Wykop
  • 2
@MarekMirek12: co ty bredzisz , normalnie dziala w PL ale jeszcze nie wszystkie serwery
  • Odpowiedz
Piotrekks
Piotrekks
02.12.2023, 16:33:13 via Android
  • 1
@5onny podpowiesz jak to zrobić?
  • Odpowiedz
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 19.11.2023, 19:35:47
  • 0
#ai #grafika #aiprompt
Chciałbym w DreamStudio wygenerować grafikę: budynek szkoły z tabliczką na której jest numer szkoły zapisany liczbami rzymskimi i jej nazwa. Ale jedyne co dostaję to samo wejście (drzwi, sciana, okna), a nie cały budynek.
Gdzie popełniam błąd i czy idzie wygenerować coś takiego?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 25.10.2023, 13:17:32
  • 0
#cloudstorage
Ktoś ma jakąś propozycję, gdzie można bezpiecznie i za darmo wrzucić 25 GB danych?
Mega jest zablokowane. Co do innych serwisów, to info nie aktualne i nie znalazłem za darmo.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Naproksen
Naproksen
25.10.2023, 13:42:39 via Android
  • 0
@ssupkowski co to znaczy "mega jest zablokowane", jak dlaczego
  • Odpowiedz
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski
Autor
25.10.2023, 13:51:59 via Wykop
  • 0
@Naproksen: mega.io - server not found
Poza tym obawiam się, że rules na lapku blokują.
  • Odpowiedz

1062

Potężna Mołdawia zatrzymała biało-czerwonych. Blamaż reprezentacji Polski

Potężna Mołdawia zatrzymała biało-czerwonych. Blamaż reprezentacji Polski

Reprezentacja Polski w niedzielny wieczór po raz kolejny zawiodła oczekiwania w eliminacjach do EURO 2024. Biało-czerwoni jedynie zremisowali 1:1 z Mołdawią, praktycznie odpadając z walki o bezpośredni awans na turniej w Niemczech. Zapis relacji na żywo z meczu Polska - Mołdawia. Mecz na PGE Narodow

netvaluator
z
meczyki.pl
dodany: 15.10.2023, 20:46:22
  • 155
  • #
    polska
  • #
    pilkanozna
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 16.10.2023, 07:30:26 via Wykop
  • -4
@robert5502: przecież i tak na to Euro pojadą, nawet zajmując ostatnie miejsce w grupie.
W końcu gramy w konferencji A Ligi Narodów, więc wejdą przez baraże.
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 16.10.2023, 07:02:33
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

garbaty33
garbaty33
garbaty33
16.10.2023, 07:03:35 via Wykop
  • 1
@ssupkowski: Gdzie tak?
  • Odpowiedz
Acros
Acros
16.10.2023, 07:04:50 via Wykop
  • 1
@ssupkowski: Np. mój brat przepisał się do Krakowa, a był i tak na liście w naszym rodzinnym mieście. Ja do niego dzwonię, a on, że już głosował w Krakowie...
  • Odpowiedz
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 12.06.2023, 13:43:35
  • 0
#mibox #appletv

Ściągnąłem aplikację Apple TV na miboxa. Założylem konto korzystając z laptopa na stronie appletv. Ale na miboxie nie idzie się zalogować do aplikacji, bo wystąpił błąd walidacji. Jak zeskanowałem kod na telefon to przy logowaniu na nim była informacja, że muszę zaktualizować konto na urządzeniu z iOS. Ale nie mam żadnego produktu Apple'a :P
To jakiś ogólny problem czy pominąłem jakiś krok?

Chyba po prostu aplikacja
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tajniak13
tajniak13
13.06.2023, 06:09:31 via Wykop
  • 0
@ssupkowski: Pamiętam, że też miałem problemy i musiałem się logować przez x applowskich portali, ale ostatecznie działa mi na Mi Boxie.
  • Odpowiedz
vtoose
vtoose
vtoose
14.06.2023, 16:20:43 via Wykop
  • 0
wczoraj zakladem konto mialem ten sam komunikat, musialem wejsc na https://appleid.apple.com/ i sie zalogowac i poszlo jakos, samej aplikacji nie polecam tragiczna jest, ciagle zacina mimo swietnego internetu
  • Odpowiedz
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 04.06.2023, 18:01:53
  • 0
#laptopy #komputery #kartagraficzna
Taki problem drugiego świata. Laptop Lenovo G500, raczej staruszek. Niecały rok temu miał wymienianą matrycę, bo była uderzona. Aktualnie wyświetlacz nie działa. Choć na monitor podpięty przez HDMI sygnał wychodzi.
Co może być nie tak?
Jest jakiś magiczny skrót klawiszowy wyłączający ekran? Czy może jednak coś z połączeniem do matrycy?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypokowy_expert
wypokowy_expert
wypokowy_expert
04.06.2023, 20:01:48 via Wykop
  • 0
tualnie jest wybrane duplicate, a matryca laptopa i tak jest czarna


@ssupkowski: to żadnego innego magicznego wyłącznika nie ma. Często jest skrót, który potrafi przełączyć ekran nawet w biosie, ale po uruchomieniu windows przejmuje kontrolę.
Coś padło, albo kabelek, albo matryca, albo coś się na płycie głownej wysypało.
  • Odpowiedz
erwinketa
erwinketa
05.06.2023, 05:09:36 via Android
  • 0
@ssupkowski Prawdopodobnie podświetlenie matrycy Ci siadło. Zobacz pod kątem czy cokolwiek widać na ekranie. jak tak, to masz odpowiedź.
  • Odpowiedz
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 17.03.2023, 21:21:24
  • 0
#plusxtv #kryptowaluty
Czy coinbase to bezpieczna giełda?
Nigdy nie kupowałem kryptowalut, czy naprawdę konto musi być zweryfikowane na poprawne dane osobowe?

Jest jakiś inny sposób zakupu krypto by płacić za IPTV?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emperor616
Emperor616
17.03.2023, 22:10:50 via Wykop
  • 1
@ssupkowski: bitomat do równowartości tysiąca euro bez weryfikacji. FlyingAtom lub ShitcoinsClub ale mają duże prowizje
  • Odpowiedz
emjot86
emjot86
18.03.2023, 01:23:20 via Wykop
  • 0
@ssupkowski: a coinbase jest jednak z najbezpieczniejszych gield krypto
  • Odpowiedz
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 30.12.2022, 14:24:28
  • 0
#poco #xiaomi #miui

Taki problem z POCO C40.
Nowy telefon, zaraz po skonfigurowaniu. Na ekranie zamiast ikonek cały czas kręci kółeczko i napis "chwileczkę".
Podejrzewam, że to jakiś problem z MIUI.
Wymazanie danych z guzików (trzymanie Power i Volume+) nie rozwiązało problemu.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 07.12.2022, 10:45:17
  • 0
#siptv #epg #ovh
Ostatnio był problem z EPG w SIPTV. Jak zostało przywrócone/rozwiązane, to niestety nie ważne skąd jest lista EPG, nie pojawiają się na niej numry odcinków przy serialach. Jakieś sugestie jak to rozwiązać?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 26.11.2022, 17:19:57
  • 0
#newplusx #siptv

Niestety 90% kanałów nie ma epg. Wgrywałem listę przez stronę SIPTV. jakieś propozycje jak to naprawić?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski
Autor
26.11.2022, 17:34:45
  • 0
@ssupkowski: ogarnąłem dzięki postowi https://www.wykop.pl/wpis/69054927/#comment-245380067
  • Odpowiedz
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski
Autor
27.11.2022, 22:26:11
  • 0
mam za to inny problem.
mimo, że wg opisu #plusx EPG powinno zawierać archiwum 10-dniowe, to jest tylko jeden dzień wstecz. Można to jakoś "naprawić"?
  • Odpowiedz
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 03.11.2022, 09:31:42
  • 0
#zalesie #sodastream
Taki problem się pojawił...
Gazuję wodę, czasem dolewam koncentrat 7up czy Pepsi. Nie myję w zmywarce bo się jedna butelka powyginała trochę.
Na korku pojawił się czarny osad. Jakieś patenty jak go usunąć? Bo niestety gąbką czy szczotką ciężki dostęp.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

straszny_kameleon
straszny_kameleon
03.11.2022, 09:36:25
  • 1
@ssupkowski: pić, obserwować
  • Odpowiedz
mikewr
mikewr
mikewr
03.11.2022, 09:53:53
  • 0
@ssupkowski: ja to robię tak, że nakładam cienką szmatkę na gwint i na niej nakręcam zakrętkę ale ogólnie ciężko to schodzi, zmywarka tego nie usuwa
  • Odpowiedz
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 13.03.2022, 09:06:13
  • 0
#plusx #siptv #iptv #epg
Korzystam z plusx w aplikacji SIPTV. Przy ładowaniu listy podałem linkdo epg https://epg.ovh/plar.xml, ale np Food Network HD ma niepoprawne EPG względem wyświetlanych programów, a WB HD w ogóle nie ma dostępnego programu.

Czy znajdę gdzieś EPG z poprawnymi wpisami?
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

seba19772
seba19772
seba19772
13.03.2022, 09:10:23
  • 1
@ssupkowski: Nie dodawaj EPG zewnętrznego, zrób tak jak na screenie niżej.
seba19772 - @ssupkowski: Nie dodawaj EPG zewnętrznego, zrób tak jak na screenie niżej...

źródło: comment_1647162618jWuqvFIGatktuVqnOkbX45.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
p.....k
konto usunięte 13.03.2022, 11:54:18
  • 7
@seba19772: pomoz chlopakowi tutaj moze sie jeszcze komus wskazowka przyda, kartofle na bazarze tez kupujesz na pw?
  • Odpowiedz

931

Niekorzystne zmiany przy wspólnym rozliczaniu dla małżeństw.

Niekorzystne zmiany przy wspólnym rozliczaniu dla małżeństw.

Ulga dla klasy średniej dla małżeństw będzie zależała od indywidualnych przychodów pojedynczych małżonków... kolejna niekorzystna zmiana z nowego ładu.

hcsl
z
bezprawnik.pl
dodany: 04.10.2021, 12:01:26
  • 131
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
ssupkowski
ssupkowski
ssupkowski 04.10.2021, 20:30:11
  • -2
Ja to tylko tak zapytam: czy Wy umiecie czytać ze zrozumieniem? Tu chodzi o ulgę dla klasy średniej, a nie wspólne rozliczenie małżonków. Ta ulgą też ma wejść z polskim wałem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Strona 12 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 04.12.2023

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 28.01.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking