#iptv
#plusx
Aktualizacja ostatniego wpisu, w którym opisuję zniknięcie sub-konta. Rusek odpisał, że jest permanentny ban z powodu zbyt wielu połączeń. Nie jest to praktycznie możliwe, bo jedna osoba praktycznie tego nie używa, a druga osoba korzysta z tego w "normalny" sposób, bez nagrywań itp. Ma ktoś pomysł co mogło to spowodować, czy np winny jest dostawca internetu. Poleci ktoś innego dostawce, potrzebuje dla 2 urządzeń.
#plusx
Aktualizacja ostatniego wpisu, w którym opisuję zniknięcie sub-konta. Rusek odpisał, że jest permanentny ban z powodu zbyt wielu połączeń. Nie jest to praktycznie możliwe, bo jedna osoba praktycznie tego nie używa, a druga osoba korzysta z tego w "normalny" sposób, bez nagrywań itp. Ma ktoś pomysł co mogło to spowodować, czy np winny jest dostawca internetu. Poleci ktoś innego dostawce, potrzebuje dla 2 urządzeń.













Chciałbym kupić monitor, 32-34", może być zakrzywiony.
Z wymagań 'must have': złącze USB-C i hub USB, co by myszki i klawiatury nie przepinać jak będę zmieniał źródło sygnału z laptopa na PC.
Taki jako propozycja, ale czy to dobry wybór?
https://www.morele.net/monitor-iiyama-prolite-xcb3497wqsnph-b1-14786053/