Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
randomdrop
randomdrop

randomdrop

Dołączył 10 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1310
  • Znaleziska 197
  • Mikroblog 1113
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 30
analboss
analboss
05.11.2024, 08:31:35
  • 84
#nieruchomosci

Dzwoniłem w sprawie zakupu mieszkania i gadałem z pośredniczką, która od razu dała mi vibe sprzedawcy odkurzaczy.
Wchodzę z ciekawości zobaczyć kto to jest i mam pierwszą opinię:

Zacznę opinię od kwesti najważniejszej: NIE POLECAM WSPÓŁPRACY.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

randomdrop
randomdrop
randomdrop 05.11.2024, 10:50:30 via Wykop
  • 2
@analboss: ale no napisz jaki to pośrednik, bo tak to mało pomocne i mało wiarygodne, a może uchronisz kogoś od kolejnego ścierwa klasy próżniaczej
  • Odpowiedz

692

Mass Effect: The Board Game zbiera negatywne opinie za zaimki bohaterów

Mass Effect: The Board Game zbiera negatywne opinie za zaimki bohaterów

Eric Lang odpowiedzialny za grę planszową Mass Effect: The Board Game postanowił wyzywać graczy od "f***ing manbabies" po negatywnych komentarzach na temat zaimków bohaterów.

BigBadDice
z
bigbaddice.pl
dodany: 24.10.2024, 06:19:05
  • 171
  • #
    gry
  • #
    grybezpradu
  • #
    gryplanszowe
  • #
    planszowki
  • #
    gryfabularne
  • #
    pcmasterrace
randomdrop
randomdrop
randomdrop 24.10.2024, 14:25:33 via Wykop
  • 0
@Tratak: dobre czasy tworzą słabych ludzi

1597

Minęły już ponad 3 lata odkąd @lokosrio zgarnął 13302 plusów i przepadł

Minęły już ponad 3 lata odkąd @lokosrio zgarnął 13302 plusów i przepadł

Minęły ponad 3 lata odkąd @lokosrio zdobył 13k plusów i do dziś nie wywiązał się z obietnicy. Użytkownik w 2021 roku napisał, że jeśli zbierze 1000 plusów to pojedzie do Poznania i odczyta przed siedzibą Wykopu przy pomocy megafonu pastę o serwerowni

Ryptun
z
wykop.pl
dodany: 21.10.2024, 15:50:13
  • 133
  • #
    wykop
  • #
    afera
  • #
    pasta
  • #
    pastaoserwerowni
  • #
    internet
  • #
    zebroplusy
randomdrop
randomdrop
randomdrop 22.10.2024, 15:20:34 via Wykop
  • 1
@Bestia_z_Jellystone: i tak powstały patostreamy

518

Hiszpania. Matka trójki dzieci ofiarą dzikich lokatorów. Jest zmuszona zebrać

Pokaż treści 18+

Hiszpania. Matka trójki dzieci ofiarą dzikich lokatorów. Jest zmuszona zebrać

Amaya, matka trzech córek w wieku 16, 6 i 4 lat, to ofiara inquiokupa (osób, które przestają płacić i dalej zajmują nieruchomość). Jest zmuszona żebrać. Ma 907 euro zasiłku dla bezrobotnych, a rata kredytu + rachunki to 700 euro. Dziki lokator ma się dobrze, bowiem hiszpańskie prawo chroni

Szewczenko
z
libremercado.com
dodany: 15.10.2024, 12:28:18
  • 82
  • #
    europa
  • #
    hiszpania
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    bekazlewactwa
randomdrop
randomdrop
randomdrop 17.10.2024, 21:51:12 via Wykop
  • 0
@NieMogeSieZarejestrowac: Hiszpania to duży kraj o znacząco różniących się politycznie, kulturowo, językowo i gospodarczo regionach, ale już tę ignorancję pominę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Problem o którym myślicie słysząc okupas występuje głównie w destynacjach wakacyjnych (takie trochę miasta-duchy po sezonie) i jest nadmuchany przez media jak wszystko, co dobrze się klika. Większość sytuacji to inne tematy - zajmowanie opuszczonych budynków przemysłowych / ew. mieszkalnych, a także

754

Fiat Tipo Diesel wraca do Francji. W PL słabszy benzyniak droższy o 25K PLN

Fiat Tipo Diesel wraca do Francji. W PL słabszy benzyniak droższy o 25K PLN

Aż trudno w to uwierzyć, ale konfigurator nie kłamie. Fiat Tipo Diesel (130 KM) kosztuje we Francji ponad 25 000 złotych mniej, niż bazowa wersja benzynowa (100 KM) w Polsce.

NaMasce
z
namasce.pl
dodany: 13.10.2024, 16:11:32
  • 140
  • #
    ciekawostki
  • #
    europa
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
randomdrop
randomdrop
randomdrop 14.10.2024, 18:14:12 via Wykop
  • 1
@TrionicSe7en: największy zal do stellantis mam za dodge’a i jeepa :( nie będę mieć na co zmienić auta. Jak chcę większe auto z V8, to muszę wkopywać się w chore w utrzymaniu niemieckie auta… ewentualnie sprowadzać, ale na daily nie chce powypadkowego auta. Zresztą, nowe modele niekoniecznie dostaną v8 nawet w USA

825

Czy RPP w trakcie Covidu złamała konstytucję pozwalając inflacji się rozwinąć?

Czy RPP w trakcie Covidu złamała konstytucję pozwalając inflacji się rozwinąć?

Jeżeli popatrzymy na funkcję reakcji RPP na rosnącą inflację po roku 2019 możemy zauważyć, że jest ona całkiem inna niż wcześniej. Dlaczego tak się stało? Czy było to zgodne z konstytucją?

jacos911
z
wykop.pl
dodany: 13.10.2024, 07:54:26
  • 172
  • #
    nieruchomosci
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
  • #
    ciekawostki
randomdrop
randomdrop
randomdrop 13.10.2024, 10:58:20 via Wykop
  • 1
@shadow_82: popieram, choć nie wiem jak można by to sensownie zrealizować przy niskim zaufaniu społecznym do sądów i praworządności?

2843

Szczecińska patologia atakuje kierowce z Ukrainy. Pomóżmy odnaleźć sprawców

Pokaż treści 18+

Szczecińska patologia atakuje kierowce z Ukrainy. Pomóżmy odnaleźć sprawców

Kierowca został zaatakowany przez patusów po tym jak odmówił jazdy w inne miejsce niż było zaznaczone w aplikacji.

pogodny_mis65
z
youtube.com
dodany: 09.10.2024, 09:52:35
  • 554
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    uber
  • #
    bolt
  • #
    taxi
randomdrop
randomdrop
randomdrop 10.10.2024, 08:37:27 via Wykop
  • 0
@zasadzka01: Mam w swojej karierze epizod pt. „nocny kierowca ubera”. Też się tego obawiałem, szczególnie pobrudzenia/poniszczenia auta, ale miałem tylko 2 nieprzyjemne sytuacji i obydwie ze strony kierowców taxi. Jeden z pasażerów wyłamał mi klamkę zewnętrzną, a druga porzygała się przez okno, ale to tyle z historii. Policja jeszcze kilka razy się mną interesowała, w tym tajniacy na stacji :D jeden nawet kojarzył ubera, a to był 2015 rok -
randomdrop
randomdrop
randomdrop 10.10.2024, 08:40:38 via Wykop
  • 1
@BialyGrubyKot: ale jeśli dobrze rozumiem, to OP ani trochę nie obraził ludzi z zespołem Downa. Porównanie tyczyło się jedynie łatwości w rozpoznaniu.

1675

Pomimo wprowadzonej strefy czystego transportu do Warszawy wrócił smog

Pokaż treści 18+

Pomimo wprowadzonej strefy czystego transportu do Warszawy wrócił smog

W ostatni piątek w Śródmieściu czujniki jakości powietrza pokazały ponad 200 proc. przekroczenia normy. Co za niespodzianka

grexo
z
warszawa.wyborcza.pl
dodany: 06.10.2024, 16:11:06
  • 309
  • #
    warszawa
  • #
    trzaskowski
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    konfederacja
  • #
    ekologia
randomdrop
randomdrop
randomdrop 07.10.2024, 16:16:13 via Wykop
  • 0
@azgodka: zakazać sportu

390

Przejechał 8-latkę leżącą na kocu. Dziecko zmarło

Przejechał 8-latkę leżącą na kocu. Dziecko zmarło

Zmarła 8-latka przejechana samochodem na jednym z podwórek w Łodzi. Dziewczynka bawiła się na kocu. Manewrujący autem 43-latek jej nie zauważył.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 02.08.2024, 10:13:57
  • 144
  • #
    polska
  • #
    lodz
  • #
    wydarzenia
  • #
    kierowcy
randomdrop
randomdrop
randomdrop 02.08.2024, 23:52:12 via Wykop
  • 0
@Nadia_: nic by się nie stało, brama nie dałaby rady zgnieść ci wózka

609

Tylko 1/4 Polaków rzeczywiście pracuje.

Pokaż treści 18+

Tylko 1/4 Polaków rzeczywiście pracuje.

W Polsce żyje 37,7mln osób. Tylko 12mln pracuje w gospodarce, a prawie 3mln w budżetówce. Ale od tego trzeba odjąć ~3mln osób, które niemal każdego dnia są na L4 czy macierzyńskim. Można więc przyjąć, że na prawie 38mln realnie pracuje zaledwie 11mln

wqeqwfsafasdfasd
z
wykop.pl
dodany: 05.07.2024, 13:14:31
  • 208
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    4konserwy
  • #
    pracbaza
  • #
    gorzkiezale
randomdrop
randomdrop
randomdrop 05.07.2024, 18:19:23 via Wykop
  • 4
@wqeqwfsafasdfasd: ale jak poniżej 1? Serio pytam.
randomdrop
randomdrop
randomdrop 05.07.2024, 18:55:08 via Wykop
  • 2
@wqeqwfsafasdfasd: nie no, to niemożliwe. Chyba, że zamiast mieszkańców miałeś na myśli obywateli. Inna opcja którą rozważałem, to ze miałeś na myśli pracowników zdalnych. Migrant też w końcu u nas mieszka (co niesie za sobą i pozytywne, i negatywne skutki). Może lepiej byłoby powiedzieć, że lepiej by ten stosunek dążył do 1, ale nie jestem przekonany, czy chcę w takim świecie żyć xD

578

Ceny lodów w ostatnich 2 latach wzrosły o prawie 45%.

Ceny lodów w ostatnich 2 latach wzrosły o prawie 45%.

Z badania wynika, że najmocniej podrożały w tym okresie lody rożki. Płacimy za nie więcej o 45 procent w porównaniu z 2022 rokiem. Z kolei ceny gały wzrosły o 26 procent.

konto usunięte
z
tvn24.pl
dodany: 28.05.2024, 17:21:41
  • 203
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    pdk
randomdrop
randomdrop
randomdrop 29.05.2024, 15:09:27 via Wykop
  • 0
@Heezy: nie ma tak dobrej pizzy - jakościowo - w Polsce, jak we Włoszech. Zwykle nie kosztuje też 8-12 euro, a 6, góra 7-8. Twój błąd poznawczy polega na tym, że w Polsce jadasz pseudo neapolitańską pizzę, a porównujesz do „włoskiej” pizzy, która różni się znacząco w zależności od regionu. Zjedz w Neapolu, mogę podesłać kilka adresów, ale znajdziesz spokojnie w google. Pewnie też jadłeś w dzień, w jakiejś pułapce
randomdrop
randomdrop
randomdrop 03.06.2024, 18:19:03 via Wykop
  • 0
@Heezy: a to przepraszam, nie zrozumiałem i się zgadzam, ale polecam wycieczkę do Neapolu, bo nie ma drugiej takiej pizzy na świecie

682

Policja w Zielonej Górze mierzy dźwięk z wydechów

Policja w Zielonej Górze mierzy dźwięk z wydechów

W Zielonej Górze policja wprowadziła działania mające na celu kontrolę natężenia dźwięku wydawanego przez samochody. Decyzja o wszczęciu pomiarów na drogach została podjęta w odpowiedzi na liczne skargi mieszkańców dotyczące uciążliwego hałasu powodowanego przez pojazdy.

adam-pan-357
z
espresso.com.pl
dodany: 29.05.2024, 07:40:10
  • 240
  • #
    policja
  • #
    zielonagora
  • #
    polska
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
randomdrop
randomdrop
randomdrop 29.05.2024, 18:00:09 via Wykop
  • -3
@r5678: a co z „klapkami w wydechu” (specjalista widzę xD) jest nie tak?

826

Polska znów skansenem Niemec? Otomoto wydaje poradnik zakupu używanego elektryka

Polska znów skansenem Niemec? Otomoto wydaje poradnik zakupu używanego elektryka

W przeciwieństwie do Zachodu Europy, w naszym kraju rząd bardziej promuje zakup używanych elektryków, a nie "nówek" z salonu. Otomoto wypuściło już nawet specjalny poradnik, a media zaczynają nagabywanie Polaków, przekonując, że używany elektryk, to świetny interes (z Zachodu oczywiście).

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 29.05.2024, 08:34:15
  • 258
  • #
    ciekawostki
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    zainteresowania
randomdrop
randomdrop
randomdrop 29.05.2024, 17:39:59 via Wykop
  • 6
@PiotrFr: nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sobie zaimportować :) nie bronię polskich januszy-handlarzy, wręcz sugeruje nie dać im zarobić, a przy okazji pojechać na wycieczkę do Berlina

814

Od 5 rano ćmią peta za petem. Czy za palenie na balkonie można dostać madat?

Od 5 rano ćmią peta za petem. Czy za palenie na balkonie można dostać madat?

- Nic tak nie wk... jak smród papierosów od sąsiadów, kiedy jest ładna pogoda i masz otwarty balkon

LudzieToDebile
z
kobieta.gazeta.pl
dodany: 02.05.2024, 14:35:46
  • 534
  • #
    papierosy
  • #
    smrod
  • #
    niedojebanieumyslowe
randomdrop
randomdrop
randomdrop 03.05.2024, 13:39:47 via Wykop
  • -2
@aret: co za bzdury… kaszel, potliwość, złe samopoczucie, poddenerwowanie, ewentualnie krótka „grypa” - to objawy odstawienia u intensywnego palacza. O ile część objawów się powtarza, o tyle są one nieporównywalnie silniejsze. Widziałeś kiedyś palacza rzucającego się po podłodze i zdolnego zabić za fajkę?

458

Jeśli nie ocieplisz domu, to go nie sprzedasz?

Pokaż treści 18+

Jeśli nie ocieplisz domu, to go nie sprzedasz?

po co ocieplać domy skoro ocieplanie klimatu przyśpiesza? xD

_xD_
z
streamable.com
dodany: 26.04.2024, 17:09:44
  • 182
  • #
    polska
  • #
    budowadomu
  • #
    sejm
  • #
    polityka
  • #
    budownictwo
  • #
    budowa
randomdrop
randomdrop
randomdrop 27.04.2024, 13:09:25 via Wykop
  • -1
@Axoi: zamiast zwalać na ocieplenie klimatu (bo tak rozumiem Twój post - swoją drogą, 5 stopni różnicy w 20 lat XD), to pamiętaj, że materiały używane do izolacji domu nie są wieczne i strzelam, że straciły swoje właściwości

1307

Rozjeżdżali las na quadach, zostali zlokalizowani przez drona i złapani.

Pokaż treści 18+

Rozjeżdżali las na quadach, zostali zlokalizowani przez drona i złapani.

Tym razem udało się ująć na gorącym uczynku grupę 8 osób, która regularnie wjeżdżała do lasu nielegalnie. Udało się tego dokonać dzięki wykorzystaniu dronów przez strażników leśnych. Na pewno takie akcje będą powtarzane. Można? Można :)

konto usunięte
z
epoznan.pl
dodany: 19.03.2024, 13:02:04
  • 268
  • #
    quad
  • #
    las
  • #
    przyroda
  • #
    patologiazewsi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    poznan
randomdrop
randomdrop
randomdrop 20.03.2024, 08:33:57 via Wykop
  • -5
@Shaggy_dg: XD największy leszcz w kasku, rękawiczkach, butach i reszcie odzieży motocyklowej spacyfikowałby Cię w 3 sekundy. Jeśli to co napisałeś to prawda, to jesteś kretynem, który trafił na bojaźliwych 13 latków

270

Lublin: pijany bez prawka, kradzioną skodą wjechał na barierki i.. sobie poszedł

Pokaż treści 18+

Lublin: pijany bez prawka, kradzioną skodą wjechał na barierki i.. sobie poszedł

Miał jednak pecha bo wszystko widziała policjantka po służbie. Dzięki temu policja szybko ustaliła, gdzie znajduje się kierujący. Jak się okazało, 49-latek z Lublina uciekł bo samochód był kradziony. Ponadto był pod wpływem alkoholu i miał zatrzymane prawo jazdy. Teraz usłyszy zarzuty.

konto usunięte
z
polsatnews.pl
dodany: 07.02.2024, 13:30:55
  • 53
  • #
    lubelskie
  • #
    lublin
  • #
    polskiedrogi
  • #
    policja
  • #
    prawojazdy
  • #
    alkohol
randomdrop
randomdrop
randomdrop 07.02.2024, 20:58:54 via Wykop
  • 0
@mirabelka2137: mam nadzieję, że to bait
randomdrop
randomdrop
randomdrop 19.12.2023, 13:39:30
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zjadlbym_kebaba
zjadlbym_kebaba
19.12.2023, 13:40:59 via Wykop
  • 0
@randomdrop: no to pisowcy obstruktorzy nie mają treści w swoich wypowiedziach
  • Odpowiedz
randomdrop
randomdrop
randomdrop
Autor
19.12.2023, 13:46:34 via Wykop
  • 0
@zjadlbym_kebaba: pisałem to w nawiązaniu do wypowiedzi Tumanowicza (też niezbyt treściwej swoją drogą).

@chad_chorobaafektywnadwubiegunowa nie wiem czego nie rozumiesz, ale dzięki - zwrócę na to uwagę. Zwykle wypowiadam się po angielsku i raczej na tematy techniczne / produktowe.
Niemniej jednak retoryka nie jest czymś godnym pochwały. To sztuka powstała w celach manipulacji. Z każdego kretyna da się zrobić dobrego retora.
  • Odpowiedz

722

Zachciało mi się gęsi - biłgorajskie - YouTube

Zachciało mi się gęsi - biłgorajskie - YouTube

Pierwszy raz w mojej hodowli pojawiły się gęsi. Dostałem jaja lęgowe w prezencie po pewnym czasie wykluło się 5 gęsiąt i zaczęła się przygoda :)

kimen
z
youtube.com
dodany: 16.12.2023, 00:30:31
  • 76
  • #
    rasystaropolskie
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
  • #
    zwierzeta
  • #
    ptaki
  • #
    przyroda
randomdrop
randomdrop
randomdrop 17.12.2023, 18:40:04 via Wykop
  • 0
Do końca czekałem na jakiś plot-twist. Narracja przypomina mi popularne nagranie tej pasty o domku w karkonoszach - trochę barwa, ale szczególnie pauzy i dobór słów, wstawki typu „sielanka trwa”. Niby na końcu oddajesz te gęsi, ale jednak się zawiodłem - liczyłem na dużo mięsa.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1097

W jej zaparkowane auto uderzył radiowóz. Odszkodowania nie ma

W jej zaparkowane auto uderzył radiowóz. Odszkodowania nie ma

Auto Agaty Makowskiej od pół roku stoi zniszczone po wypadku w Świebodzinie. Nie ma pieniędzy z odszkodowania na jego naprawę, ponieważ ubezpieczyciele czekają na ustalenie sprawcy. W zaparkowany samochód kobiety uderzył radiowóz. Policjant wini innego kierowcę, który miał wymusić pierwszeństwo ...

aldi7x
z
interwencja.polsatnews.pl
dodany: 14.12.2023, 17:14:17
  • 162
  • #
    policja
  • #
    wypadek
  • #
    ubezpieczenia
  • #
    motoryzacja
randomdrop
randomdrop
randomdrop 15.12.2023, 14:36:46 via Wykop
  • 0
@MWittmann: to chyba nie jest skrzyżowanie, nie zmienia to faktu, że oczywiście winny jest pies
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • Strona 10 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.04.2016

    Gadżeciarz
  • Koder
    od 21.01.2019

    Koder
  • Komentator
    od 16.03.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking