Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
pra_bart
pra_bart

pra_bart

Dołączył 13 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11049
  • Znaleziska 10116
  • Mikroblog 933
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 22

711

Czemu Nawrocki lansuje się przy sprzęcie USA, a polskiego unika?Gdzie PATRIOTYZM

Czemu Nawrocki lansuje się przy sprzęcie USA, a polskiego unika?Gdzie PATRIOTYZM

Kolejne zdjęcia, kolejny amerykański sprzęt i znowu Nawrocki w centrum kadru. Przypadek? Gdy Polska inwestuje miliardy w własny przemysł zbrojeniowy, on pokazuje się wyłącznie przy tym, co zagraniczne. Ani jednego wyraźnego sygnału wsparcia dla polskiej produkcji. Czyj interes jest tu promowany?

pyszniarz
z
x.com
dodany: 29.03.2026, 04:48:09
  • 106
  • #
    polityka
  • #
    nawrocki
  • #
    armia
  • #
    militaria
  • #
    wojsko
  • #
    wojskopolskie
pra_bart
pra_bart
pra_bart 29.03.2026, 19:33:10 via Wykop
  • 0
On już udowodnił, że jest prezydentem amerykańskich, a nie polskich, interesów.
Najgorszy możliwy wybór na te czasy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

471

Nawrocki: Potrzebujemy takich przywódców jak Trump

Nawrocki: Potrzebujemy takich przywódców jak Trump

Nawrocki na CPAC: "Prezydent DT walczy o lepsze życie dla amerykanów [...] Potrzebujemy takich przywódców jak on. Przywódców którzy kładą ludzi na pierwszym miejscu, chronią miejsc pracy, bronią rodzin i zabezpieczają przyszłość"

framugabezdrzwi
z
streamable.com
dodany: 28.03.2026, 23:30:38
  • 115
  • #
    polityka
  • #
    nawrocki
  • #
    trump
  • #
    polska
  • #
    usa
pra_bart
pra_bart
pra_bart 29.03.2026, 17:25:16 via Wykop
  • 2
Antypolska prawica wybrała nam na prezydenta gościa, który przedkłada interesy amerykańskie nad polskie.

  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

418

Pentagon przygotowuje się na tygodnie operacji lądowych w Iranie

Pentagon przygotowuje się na tygodnie operacji lądowych w Iranie

Pentagon przygotowuje się do tygodni operacji lądowych w Iranie, twierdzą źródła The Washington Post. Tysiące amerykańskich żołnierzy i marines przybywa na Bliski Wschód, aby wziąć udział w nowej fazie wojny. [EN]

ssakul
z
economictimes.indiatimes.com
dodany: 29.03.2026, 10:19:00
  • 182
  • #
    usa
  • #
    iran
  • #
    wojna
  • #
    trump
  • #
    polityka
pra_bart
pra_bart
pra_bart 29.03.2026, 15:22:00 via Wykop
  • 0
Trumpa i Natanjahu - przykład zła jakie są w stanie wykonać prawicowi oszołomi dopuszczeni do władzy

Wyciągnijmy, proszę, z tego jakąś lekcję i nie dajmy sobie zrobić tego samego.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

284

Amerykańscy żołnierze mają ruszyć na Bliski Wschód. "Ostateczny cios"

Amerykańscy żołnierze mają ruszyć na Bliski Wschód. "Ostateczny cios"

Departament Obrony Stanów Zjednoczonych rozważa wysłanie na Bliski Wschód nawet 10 tys. dodatkowych żołnierzy sił lądowy

PIAN--A_A--KTYWNA
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 27.03.2026, 07:30:23
  • 179
  • #
    usa
  • #
    wojna
pra_bart
pra_bart
pra_bart 27.03.2026, 16:29:38 via Wykop
  • 3
MAGA wykopki, tylko MAGA! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I konfederacja oczywiście
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1462

JD Vance cieszy się, że sojusznicy cierpią bardziej niż USA przez ceny benzyny

JD Vance powiedział, że Amerykanie powinni pocieszać się faktem, że sojusznicy "cierpią bardziej niż my" z powodu rosnących cen gazu i ropy.

Selina_
z
thelondoneconomic.com
dodany: 20.03.2026, 20:46:33
  • 161
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    nato
  • #
    polska
  • #
    iran
  • #
    polityka
pra_bart
pra_bart
pra_bart 21.03.2026, 18:37:23 via Wykop
  • -6
Ja się tak tylko zastanawiam - czy to całe zdemaskowanie MAGA wystarczy konfiarzom aby zrozumieć jak głupie jest działanie anty-UE, czy nie, nadal będą przeć naprzód?
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pra_bart
pra_bart
pra_bart 21.03.2026, 19:53:09 via Wykop
  • -2
@far-raf: Ależ oczywiście, tylko MAGA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pra_bart
pra_bart
pra_bart 27.03.2026, 11:42:41 via Wykop
  • 0
Korwin, Mentzen, Braun - wszyscy oni działają na rzecz demontażu naszego kraju z poklaskiem "wolnościowców"

566

Media społecznościowe wyrządzają nastolatkom wielkie szkody

Pokaż treści 18+

Media społecznościowe wyrządzają nastolatkom wielkie szkody

Od 2012 r. w krajach Zachodu gwałtownie spadło poczucie szczęścia nastolatków, co wiąże się z upowszechnieniem smartfonów. Media społecznościowe takie jak TikTok, Snapchat realnie szkodzą młodzieży, zwiększając ryzyko depresji, lęków, cyberprzemocy oraz sekstorcji.

matixrr
z
worldhappiness.report
dodany: 26.03.2026, 10:08:20
  • 139
  • #
    socialmedia
  • #
    internet
  • #
    tiktok
  • #
    snapchat
  • #
    telefony
  • #
    nastolatki
pra_bart
pra_bart
pra_bart 27.03.2026, 09:06:25 via Wykop
  • -3
Niestety nic się z tym nie da zrobić, bo przy próbie regulacji "wolnościowcy" napędzani rublami będą krzyczeć o zamachu na wolność słowa

Bo przecież prawdziwa wolność to wolność do szerzenia propagandy, wpływania na społeczeństwa przez obce służby oraz niszczenie społeczństw przez "media społecznościowe"
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

357

Donald Trump twierdzi że Iran chciał go mianować najwyższym przywódcą

Donald Trump twierdzi że Iran chciał go mianować najwyższym przywódcą

Donald Trump oznajmił, że Teheran chciał uczynić go nowym najwyższym przywódcą Iranu. Nie, dziękuję. Nie chcę tego miał, według własnych słów, odpowiedzieć prezydent USA. Donald Trump powtórzył ponadto, że Iran chciałby osiągnąć porozumienie ze Stanami Zjednoczonymi, twierdząc, że Teheran "błaga

sub_zero_1
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 26.03.2026, 09:52:17
  • 88
  • #
    iran
  • #
    wojna
  • #
    bekazprawakow
  • #
    polityka
  • #
    trump
  • #
    bekazpisu
pra_bart
pra_bart
pra_bart 26.03.2026, 16:40:46 via Wykop
  • 1
@Kemo: ale przecież on zawsze tak kłamał, teraz ludzie się połapali

363

Koniec trumpizmu? Eksperci: wojna z Iranem obnażyła polityczną słabość Trumpa

Eksperci oceniają, że wojna z Iranem stała się dla Trumpa polityczną porażką, której nie da się przykryć narracją o sukcesach. Według analityków chaos decyzyjny, błędne założenia i nieprzewidziane reakcje Teheranu doprowadziły do sytuacji, w której to Iran i Izrael zyskują, a USA tracą wpływy.

Nick7C5
z
bankier.pl
dodany: 25.03.2026, 20:17:08
  • 83
  • #
    trump
  • #
    iran
  • #
    usa
  • #
    bliskiwschod
  • #
    polityka
  • #
    eskalacja
pra_bart
pra_bart
pra_bart 26.03.2026, 13:19:29 via Wykop
  • 5
Jaaaasne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tyle poszło "wolnościowej" propagandy, że tego już się nie cofnie - byle kibol jest w stanie wygrać wybory, wystarczy, że wykaże się "chłopskim rozumem" i "obroną wolności" (korporacji do niepłacenia podatków, oraz Rosji/USA/Chin do zalewania nas fake newsami)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1728

Nawrockiemu puściły nerwy. Naskoczył na dziennikarza TVN

Nawrockiemu puściły nerwy. Naskoczył na dziennikarza TVN

A to pytanie, które wywołało jego wściekłość: "Panie Prezydencie, czy panu już nie przeszkadza zażyłość Viktora Orbana z Władimirem Putinem?".

Takiseprzecietniak
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 23.03.2026, 13:24:20
  • 462
  • #
    polska
  • #
    wegry
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    neuropa
pra_bart
pra_bart
pra_bart 23.03.2026, 15:13:15 via Wykop
  • 6
Jeszcze chwila i na prawicy Putin będzie ten dobry (jako przeciwwaga dla "złej" UE) - zapiszcie sobie ten komentarz.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

360

Dieta bez mięsa nie zawsze chroni: +93% raka przełyku u wegetarian.

Dieta bez mięsa nie zawsze chroni: +93% raka przełyku u wegetarian.

Diety bez czerwonego mięsa: niższe ryzyko części nowotworów (trzustka -21%, prostata -12%, nerka -28%). Ale też wzrosty: u wegetarian +93% raka płaskonabłonkowego przełyku.

Pan_od_Internetu
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 03.03.2026, 05:56:40
  • 144
  • #
    zdrowie
  • #
    dieta
  • #
    jedzenie
  • #
    jedzzwykopem
  • #
    gotowanie
  • #
    wegetarianizm
pra_bart
pra_bart
pra_bart 03.03.2026, 10:57:36 via Wykop
  • 3
Generalnie zależy, co jedzą CI "weganie". Bo część wegańskiego żarcia (tego przetwożonego) to gorszy syf niż jakiekolwiek mięso

Generalnie balans, wydaje sie być kluczowy
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pra_bart
pra_bart
pra_bart 21.03.2026, 19:55:56 via Wykop
  • 0
@paliwoda: niezwykle merytoryczna odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Masz ich więcej?

801

USA łagodzi sankcje na irańską ropę

Tak, na Irańską, żeby ustabilizować ceny ropy. To już są ewidentnie szachy 7D Trumpa xD

60groszyzawpis
z
x.com
dodany: 20.03.2026, 23:28:42
  • 92
  • #
    iran
  • #
    usa
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
pra_bart
pra_bart
pra_bart 21.03.2026, 19:53:39 via Wykop
  • -3
Tutaj też proszę zwolenników MAGA o minusowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

357

W Cieszynie produkowano Polo-Cocktę, "jabole", soki... Fabryka istniała 200 lat

W Cieszynie produkowano Polo-Cocktę, "jabole", soki... Fabryka istniała 200 lat

To kawał pięknej historii! Ze świecą szukać osoby, która w PRL-u nie piła produkowanych tu soków czy napojów - te serwowano były nawet na transatlantykach, część szła na eksport! W latach 90 produkcja nastawiona była główna tanie wina. Wkrótce budynki po słynnej niegdyś fabryce zostaną rozebrane.

Trzebieslawice
z
cieszyn.naszemiasto.pl
dodany: 20.03.2026, 08:10:29
  • 88
  • #
    polska
  • #
    beskidy
  • #
    cierkawostki
  • #
    historia
  • #
    cieszyn
pra_bart
pra_bart
pra_bart 21.03.2026, 19:15:18 via Wykop
  • 0
crème de la crème
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

376

Trump umywa ręce w kwestii Cieśniny Ormuz. "USA nie korzystają z niej"

Trump umywa ręce w kwestii Cieśniny Ormuz. "USA nie korzystają z niej"

Inne państwa będą musiały strzec Cieśniny Ormuz, a Amerykanie mogą w tym pomóc, jeśli zostaną poproszeni - stwierdził Donald Trump. "Cieśnina Ormuz będzie musiała być strzeżona i kontrolowana, w razie potrzeby, przez inne kraje, które z niej korzystają. USA nie korzystają z niej!" - oświadczył. Don

sub_zero_1
z
biznes.interia.pl
dodany: 21.03.2026, 10:12:00
  • 128
  • #
    iran
  • #
    wojna
  • #
    ropa
  • #
    nato
  • #
    trump
  • #
    polityka
pra_bart
pra_bart
pra_bart 21.03.2026, 18:49:31 via Wykop
  • 9
Zwolennicy MAGA minusujcie!!! xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1613

Hiszpania obniża VAT na paliwa z 21% do 10%

Hiszpania obniża VAT na paliwa z 21% do 10%

Rząd Hiszpanii zdecydował o obniżce VAT na paliwa z 21% do 10%, by złagodzić skutki kryzysu spowodowanego wojną na Bliskim Wschodzie. Planowana jest też redukcja akcyzy oraz 60% cięć podatków od prądu dla przemysłu o dużym zużyciu energii.

matixrr
z
money.pl
dodany: 20.03.2026, 20:50:32
  • 236
  • #
    hiszpania
  • #
    paliwo
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
pra_bart
pra_bart
pra_bart 21.03.2026, 18:41:50 via Wykop
  • 1
No tak - lewacki hiszpański rząd po stronie ludzi, a w Polsce nadal narracja neoliberalna.
Ale wykopki dalej na konfę! Aby żyło się lepiej - najbogatszym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3

Atom w Polsce, czy to się może udać? Raport z budowy

Atom w Polsce, czy to się może udać? Raport z budowy

Omówienie na jakim dokładnie etapie jest budowa pierwszej polskiej elektrowni atomowej i jakie są kolejne kroki

pra_bart
z
youtube.com
dodany: 19.03.2026, 16:14:01
  • 0
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    wydarzenia
  • #
    atom
  • #
    elektrowniaatomowa

2217

Polska chce dołączyć do międzynarodowego programu myśliwca 6. generacji GCAP

Polska chce dołączyć do międzynarodowego programu myśliwca 6. generacji GCAP

Polska prowadzi rozmowy nad dołączeniem do GCAP - Global Combat Air Programme. Jest to europejsko-azjatycki program dotyczący opracowania myśliwca 6. generacji. Uczestniczą w nim obecnie trzy państwa - Japonia, Włochy i Wielka Brytania.

xfin
z
polsatnews.pl
dodany: 19.03.2026, 13:44:29
  • 271
  • #
    wojsko
  • #
    wojskopolskie
  • #
    militaria
  • #
    lotnictwo
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
pra_bart
pra_bart
pra_bart 19.03.2026, 16:10:44 via Wykop
  • 39
Tutaj masz aktualne info z przygotowań do budowy (póki co wszystko idzie z planem)
https://www.youtube.com/watch?v=VnNmsntBHsg
pra_bart - Tutaj masz aktualne info z przygotowań do budowy (póki co wszystko idzie z...

5

Przejrzystość danych publicznych - Wrocław robi to dobrze

Przejrzystość danych publicznych - Wrocław robi to dobrze

Rzadki przykład przejrzystej prezentacji skomplikowanych danych w sferze publicznej Brawo Wrocław

pra_bart
z
wroclaw.pl
dodany: 18.03.2026, 11:00:48
  • 9
  • #
    wroclaw
  • #
    inwestycje
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
pra_bart
pra_bart
pra_bart
Autor
18.03.2026, 11:02:12 via Wykop
  • 3
( ͡° ͜ʖ ͡°)
pra_bart - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: Screenshot 2026-03-18 at 12.01.40

Pobierz
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

448

Fałszywe przekazy Izraela miały wsparcie platform w Polsce

Fałszywe przekazy Izraela miały wsparcie platform w Polsce

Artykuł pokazujący jak jesteśmy zalewani dezinformacją przy wsparciu platform typu Youtube

pra_bart
z
oko.press
dodany: 18.03.2026, 09:11:00
  • 34
  • #
    izrael
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    polska
  • #
    fakenews
  • #
    wojna
D.....m
D.....m
konto usunięte 17.03.2026, 15:29:22
  • 22
Co w sytuacji, kiedy kobieta zarabia więcej w związku? Jak się z tym czujecie?
W ankiecie uwzględniamy tylko sytuację, w której #rozowepaski zarabiają więcej od #niebieskiepaski
#ankieta #pracbaza #zwiazki

Jaka różnica zarobków między kobietą a mężczyzną może doprowadzić do rozpadu związku:

  • 1-2 k 24.5% (1133)
  • 3-4 k 13.4% (621)
  • 5-7 k 13.9% (644)
  • 8-10 k 7.2% (332)
  • powyżej 10 k 41.0% (1898)

Oddanych głosów: 4628

  • 293
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pra_bart
pra_bart
pra_bart 18.03.2026, 07:02:03 via Wykop
  • 0
@Dama_z_Kurczakiem naucz się robić ankiety, bo teraz dałaś wszystkie opcje zgodne z jedną tezą
  • Odpowiedz

413

Jak pokonać feminizm i narcystyczne usposobienie kobiet?

Jak pokonać feminizm i narcystyczne usposobienie kobiet?

Jak dobrze wiemy feminizm sprawił, że wiele kobiet ma się za wyłączne ofiary i płeć której się należy, a faceci niech radzą sobie sami. W tym artykule to objaśniam. Dla tych mniej skupionych na teorii polecam zjechać niżej na rozwiązania tego problemu od punktów.

wardenga
z
swiadomosc-zwiazkow.pl
dodany: 17.03.2026, 11:19:47
  • 148
  • #
    feminizm
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    zwiazki
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    p0lka
  • #
    pieklokobiet
pra_bart
pra_bart
pra_bart 17.03.2026, 19:42:34 via Wykop
  • -2
@radzioso532: no nie wymagaj zbyt wiele od wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Większość z przegrywów szuka kucharki/sprzątaczki, bo mamusia już im nie gotuje i dziwią się, że są gdie są
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
  • Strona 2 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.05.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 24.02.2026

    Rocznica
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking