Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko235
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
piotr_p0lak
piotr_p0lak

piotr_p0lak

Dołączył 2 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 476
  • Znaleziska 166
  • Mikroblog 310
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 4

501

Mentzen o 800 plus: Nie powinno się niepracującym przelewać pieniędzy

Mentzen o 800 plus: Nie powinno się niepracującym przelewać pieniędzy

Będziemy uczestniczyć w walce o to, żeby nie wprowadzać 800 plus - mówił w "Gościu Wydarzeń" lider partii Nowa Nadzieja, Sławomir Mentzen. Stwierdził, że powinno się pomagać polskim rodzinom, szczególnie wielodzietnym, ale nie "bezpośrednim transferem pieniężnym".

Trelik
z
polsatnews.pl
dodany: 18.05.2023, 17:48:56
  • 132
  • #
    polityka
  • #
    konfederacja
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 18.05.2023, 23:18:59 via Wykop
  • -10
@ziomallox: Moderator usunął komentarz, nie wiem z jakiego powodu. Napisałem, że pomysł metzena dotyczący całkowitej likwidacji pomocy soocjalnej jest nietrafiony, bo nie każdy mieszka w warszawie i nie w każdym miejscu w polsce bezrobocie jest 5%. Np. we wsiach na podkarpaciu bezrobocie jest dużo wyższe, taki człowiek ze wsi ma mało mozliwości podjęcia pracy, dlatego powinna być jakaś pomoc socjalna dla takich rodzin. Metzen kategorycznie nie zgadza się na jakiekolwiek
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 18.05.2023, 23:29:29 via Wykop
  • -22
W świecie Metzena nie istnieją ludzie biedni, chorzy. Można odnieść wrażenie że w świecie którym żyje Mentzen każdy jest przedsiębiorcą, a jego program wyborczy ograniczna się obniżki podatków. Metzen w tym wywiadzie powiedział że w Polsce bezrobocie wynosi 5% i pomoc socjalna powinna być całkowicie zniesiona i kazdy powinien znaleźć sobie pracę, bo niskie bezrobocie. Tylko że ten inteligent zapomiał o tym że nrie każdy żyje w Warszawie czy innym takim mieście.
  • 16
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 19.05.2023, 11:55:37 via Wykop
  • -9
@geronimo80: życie nie jest czarno białe jak sobie wyobrażasz. Wyobraź sobie że jesteś wieśniakiem masz rodzine, ktora musisz sie opiekowac, bo sa niepelbisprawni. Nie od razu przeprowadzisz się z rodzina do miasta, bo w miescie jest drozej. Nie mozesz pracowac, bo ktos musi byc w domu i sie opiekowac. Rozne sytacje sa w zyciu. Niestety ograniczeni swiatopogladowo ludzie nie widza takich sytuacji

344

800+: Ekonomiczny "Uskok Kaczyńskiego".

Pokaż treści 18+

800+: Ekonomiczny "Uskok Kaczyńskiego".

Jeszcze niedawno Jarosław Kaczyński twierdził, że 700 plus to "posunięcie proinflacyjne", po czym ogłosił 800 plus. Mentzen - To "uskok Kaczyńskiego".

kleopatrixx
z
youtube.com
dodany: 18.05.2023, 16:51:01
  • 77
  • #
    mentzen
  • #
    bosak
  • #
    konfederacja
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    bekazlewactwa
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 18.05.2023, 21:29:18 via Wykop
  • -17
Patrzac na ich mordy mam wrazenie ze Bosak i Metzen to tacy wkur*acy gimnazjalisci pozerzy ktorzy naogladali się Wilka z Wallstreet i stylizuja sie na wielkich znawców ekonomii. Non stop pier*dola ze zaprowadza dobrobyt w polsce bo obniza podatki. Odkryli ameryke
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

669

'Zetka' w pracy to nieznane dotąd zjawisko.

'Zetka' w pracy to nieznane dotąd zjawisko.

W biurze przepracowała całe osiem dni. Dziewiątego usłyszała od zniecierpliwionej szefowej: 'Nie może być tak, że zawsze wychodzisz punktualnie o godz. 17. Dopiero się wdrażasz, a to wymaga wyrzeczeń'. - Więc zabrałam swoje rzeczy i pomachałam pani od wyrzeczeń - opowiada w tokfm.pl 27-letnia Dagmar

konto usunięte
z
tokfm.pl
dodany: 17.05.2023, 08:55:46
  • 511
  • #
    polska
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 17.05.2023, 09:21:38 via Wykop
  • 450
@ruinator: wcale nie, pokolenie Z jest jakas nadzieja na to ze firmy zaczna liczyc sie z pracownikiem. Korporacje, ktore oplacaja celebrytow takich jak Wieniawa, Friz, Stanowski dzieki korporacjom takie osoby sa milionerami. Duze koncerny placa im 50-100k za wstawienie gównoposta, w tym samym czasie wieloletni pracownik marketingu zarabia 5k. Korporacje nastawione sa tylko i wylacznie na zysk, nie kieruja sie zadna etyka i dobrem wyzszym. Pracownik w korporacji jest nikim.

1030

Kaczyński zapłaci każdą cenę za zachowanie władzy.

Kaczyński zapłaci każdą cenę za zachowanie władzy.

Kaczyński zapłaci każdą cenę, by wygrać wybory. Bo jeśli przegra, to PiS się rozpadnie, a on sam stanie się politycznym emerytem, ciąganym przez nową władzę po prokuraturach.

konto usunięte
z
onet.pl
dodany: 15.05.2023, 06:16:33
  • 184
  • #
    polska
  • #
    polityka
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 15.05.2023, 18:27:21 via Wykop
  • -3
@jagoslau: Jestem sceptyczny do tego ze tym razem elektorat pisu również łyknie pomysł 800+. Ludzie wiedzą że w polsce inflacja szaleje i podywżka 500 plus wynika właśnie z inflacji. Poparcie dla 500+ spada, bo widać jak wśród patoli trwonione są te pieniądze. Idealnym przykładem jest ta rodzina zamordowanego Kamilka - wizytówka PiSu i 500+. PO powinno przywoływać tą rodzinę w kampanii wyborczej. Z drugiej strony biedy nie obchodzi czy inflacja

1303

Queen Cleopatra - czarna Kleopatra i zawrotne 1,1 na imdb oraz 1,3 na filmweb

Pokaż treści 18+

Queen Cleopatra - czarna Kleopatra i zawrotne 1,1 na imdb oraz 1,3 na filmweb

Nie spodobało się ludziom zakłamywanie historii? Nie wierzą babci, że Kleopatra była jednak czarna? Ocena słuszna (jedna z najniższych, o ile nie najniższa, jaką widziałem), teraz ważne żeby tego nie oglądać!

qebeq
z
imdb.com
dodany: 14.05.2023, 07:57:21
  • 205
  • #
    film
  • #
    netflix
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    seriale
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 14.05.2023, 13:55:55 via Wykop
  • -94
@meserak86 Kleopatra zyla w Egipcie w upalnym rejonie w którym słońce świeci cały rok. Mogła mieć ciemną skórę. Wystarczy spojrzeć na tubylców, czy oni maja śnieznobiałą skórę? Są śniadzi, prawie czarni jak murzyni. Nie rozumiem skąd to oburzenie. To że w książce jest napisane że miała śnieznobiała cerę nie znaczy ze tak faktycznie było, bo w straożytznosci biały kolor skóry był symbolem arystokracji i opisy mozna traktowac jak bałwochwalstwo.
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 14.05.2023, 14:19:06 via Wykop
  • -69
@123xD: jakis starozytny skryba nie bedzie pisal o władcy kraju ze mial czekoladową skórę w czasach gdy opalony kolor skóry mieli robotnicy fizyczni i plebs, dlatego podkolorował rzeczywistosc zeby nie zostac rzuconym lwom na pozarcie. Wiele opisów straozytnych nie jest zgodnych z prawdą, w tym opisy biblijne. Jezus rowniez jest przedstawiany jaki czlowiek o snieznobialej skórze z błękitnymi oczami, a zył w rejonie bliskiego wschodu gdzie sa pustynie i gorący
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 15.05.2023, 12:30:41 via Wykop
  • -9
@meserak86: oczywiście, pojawił się koronny argument, że aktorka jest brzydaka a kleopatra byla piekna. Standardy urody w starozytnosci odbiegaaly od wspolczesnych. Np. Za piekna kobiete uchodzila wensu z milo, grubaska, ktorej tluszcz sie wylewal. Bardzo mnie smieszy jak ludzie chcieli zeby kleopatre zagrala monica belluci. Ludzie przezywaja szok kulturowy, gdy aktorka jest niezbyt urodziwa murzynka. Świat się zmienia na lepsze, pogodzcie sie z tym ze szczupłe modelki z jamesa bonda

366

Czym pachnie ziemia po deszczu? Eksperyment Myślowy

Czym pachnie ziemia po deszczu? Eksperyment Myślowy

Lubicie zapach ziemi po deszczu? Wiecie skąd się bierze? Magiczny związek - geosmina.

Sceptyk2023
z
eksperymentmyslowy.pl
dodany: 15.05.2023, 07:01:16
  • 67
  • #
    nauka
  • #
    sinice
  • #
    geosmina
  • #
    deszcz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 15.05.2023, 11:57:20 via Wykop
  • 0
Gdzie można kupić perfumy o tym zapachu?
  • 25
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

780

Biały mężczyzna + Azjatka to najczęstsza para międzyrasowa w USA

Biały mężczyzna + Azjatka to najczęstsza para międzyrasowa w USA

W 2021 w małżeństwach międzyrasowych w USA najpopularniejszą kombinacją były związki białych mężczyzn z azjatyckimi kobietami - 902k małżeństw. W małżeństwach międzyrasowych było 1,92 mln białych mężczyzn, wobec 1,32 mln białych kobiet i 1 mln Azjatek wobec 343k Azjatów.

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 14.05.2023, 08:45:22
  • 394
  • #
    ciekawostki
  • #
    zwiazki
  • #
    rozowepaski
  • #
    blackpill
  • #
    tinder
  • #
    logikarozowychpaskow
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 14.05.2023, 13:08:19 via Wykop
  • -26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 14.05.2023, 14:14:20 via Wykop
  • -12
@Benn: lol, jaki frajer
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 14.05.2023, 14:41:35 via Wykop
  • -11
@Benn: niestety zwiazki polaków wyglądają tak ze nieatakcyjny typek który potrzebuje potwierdzenia własnej mękości znajduje sobie kobietę utrzymankę często importowaną z azji szczotę bez wykształcenia bez zadnych perspektyw i ambicji po to aby prała mu gacie i dawala d--y. Jest to zadziwiające jak niskie oczekiwania mają faceci
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 14.05.2023, 14:48:48 via Wykop
  • -10
@NocnikDzienny: a tobie przypadkiem nie jedzie z japy zakolaku?
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 14.05.2023, 14:54:19 via Wykop
  • -9
@NocnikDzienny: uderz w stół a banda śmierdzieli p0laczków zakolaków się odezwie. Umyj zęby, zadbaj o wygląd, idz do kosmetyczki żeby ci te ropnie na twarzy usunęła.

689

W F1 nie będzie już podprowadzających, bo to „uprzedmiotowienie kobiet”

Pokaż treści 18+

W F1 nie będzie już podprowadzających, bo to „uprzedmiotowienie kobiet”

Ta sama lewica, która uważa to za triumf nie widzi nic złego w prostytutkach, które nazywa sex workerkami. Hipokryzja, czy tylko ja tu czegoś nie rozumiem?

av18
z
twitter.com
dodany: 13.05.2023, 10:25:34
  • 120
  • #
    f1
  • #
    formula1
  • #
    kobiety
  • #
    feminizm
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 14.05.2023, 12:48:22 via Wykop
  • -20
@Pavulon12345: Bardzo dobrze ze zlikwidowano baby z F1, które były zatrdudione po tylko żeby świecić wyglądem. Akceptowałbym gdyby kobieta zmieniała koła w bolidzie, ale podprowadzające w F1 są tylko po to aby cieszyć oko facetów. Wystarczy zapytać faceta jakie jest zadanie tych kobiet w F1, to każdy będzie się powoływał na urodę i prezencję, ale żaden nie wymieni ze są tu po to bo znają się na motoryzacji itd.

Co

1238

Po złym wizerunku Deppa nie ma już śladu. Rekordowy kontrakt z Diorem

Po złym wizerunku Deppa nie ma już śladu. Rekordowy kontrakt z Diorem

Johnny Depp postawił kolejny krok na drodze do powrotu na salony show-biznesu. Aktor podpisał właśnie rekordowy kontrakt reklamowy z marką Dior. Gwiazdor otrzyma od francuskiego domu mody i giganta kosmetycznego aż 20 mln dolarów. Żaden inny aktor nie mógł liczyć wcześniej na taką kwotę.

filmozercyCOM
z
filmozercy.com
dodany: 12.05.2023, 15:36:48
  • 152
  • #
    johnnydepp
  • #
    filmy
  • #
    francja
  • #
    film
  • #
    kino
  • #
    piracizkaraibow
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 13.05.2023, 00:26:59 via Wykop
  • -37
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 13.05.2023, 11:26:57 via Wykop
  • -13
@kropidlak: tak samo jak twój :)
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Strona 10 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.09.2023

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 21.11.2023

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 14.05.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking