Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
piotr_p0lak
piotr_p0lak

piotr_p0lak

Dołączył 3 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 492
  • Znaleziska 166
  • Mikroblog 326
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 4
  • Dodane (28)
  • Komentowane (263)
  • Plusowane (35)
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 18 godz. i 56 min temu
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saeglopur
Saeglopur
18 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 3
@piotr_p0lak: Nie musisz tego wynajmować, czaisz? :D Chcesz wykluczyć dziesiątki tysięcy z rynku najmu? A tak serio to pewnie nawet ponad 100 tys. żyje w takich warunkach tych najmniejszych niby pato mieszkań no ale jednak one są.


Wiesz jakie są realia najmu w krajach europejskich? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chcesz tego w Polsce? Takiego rozwarstwienia przeregulowanego najmu z castingami i listami kolejkowymi a całym podziemiem
  • Odpowiedz
Wielka-Polska-Betonowa
Wielka-Polska-Betonowa
18 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 6
@piotr_p0lak: też mam wrażenie nawet po czytaniu tych przygłupów wzrostowych, że nawet zarobek nie jest priorytetem tylko możliwość upodlenia drugiego człowieka, to są potmkowie ruskiej swołoczy i antypolaków co w czasie 2 wś donosili nazisotom na sąsiadów i pomyśleć, że w Polsce jest prawie 2 mln takich obrzydliwych troglodytów
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak wczoraj, 12:10:01
  • 149
#latwogang #gownogang

Bohater narodowy Stanów Zjednoczonych który próbował walczyć z systemem opieki zdrowotnej za sprawą któregoo polskie bahory chorujące na dystrofie mięśniowe, raki, SMA, zaniki mięśni muszą płacić miliony za leczenie za granicą.

Uzbierał w zbiórce lewo 4 miliony złotych... To jest skandal, bohater międzynarodowy o którym było głośno na całym świecie uzbierał skandaliczne grosze, grozi mu kara śmierci. Tak NPCty mu się odwdzięczyli.

Ludzie
piotr_p0lak - #latwogang #gownogang

Bohater narodowy Stanów Zjednoczonych który prób...

źródło: Images11

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otonavauni
otonavauni
otonavauni
wczoraj, 12:16:27 via Wykop
  • 54
@piotr_p0lak: Szkoda chłopa. Ale chyba krzesła nie dostanie.
  • Odpowiedz
Uuroboros
Uuroboros
wczoraj, 13:02:17 via Wykop
  • 81
Szkoda Luigi Mangione poświęcił życie na walkę z systemem bo myślał że uratuje życia wielu NPC, ale NPC to NPC, bezmózgi z instynktami nie potrafiące myśleć systemowo , prymitywy żyjące chwilą.


@piotr_p0lak: co za p---------e, luigi miał zdiagnozowanego raka i ubezpieczalnia mu odmówiła pokrycia kosztów leczenia więc nie mając nic do stracenia zastrzelił ceo ubezpieczalni. Nie zrobił tego dla kogoś tylko z zemsty co popieram. A w więzieniu ma leczenie
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak wczoraj, 11:36:47
  • 13
W temacie wysokich cen w cebulandii filiżanki kawy za 20 zł, szklanki wody za 15 zł podam przykład sytuacji z roboty która pokazuje dlaczego w polsce kawa kosztuje 20 zł a we Włoszech 5zł.
Przyniosłem sobie do roboty lunch w pudełku, a inni p0lacy wyśmiewali się ze mnie że przyniosłem kanapkę do pracy, bo oni są ekskluzywni i jedzą w knajpach. To jest mental zakompleksionego p0laka, przyczyna dlaczego ceny mamy wyższe niż
piotr_p0lak - W temacie wysokich cen w cebulandii filiżanki kawy za 20 zł, szklanki w...

źródło: mcdonalds-850x600-c-default

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soothsayer
Soothsayer
wczoraj, 11:52:34 via Wykop
  • 20
Przyniosłem sobie do roboty lunch w pudełku, a inni p0lacy wyśmiewali się ze mnie że przyniosłem kanapkę do pracy


@piotr_p0lak: w wielu różnych miejscach pracowałem w wielu różnych branżach ale kurde jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby ktoś śmiał się z tego że przyniosłem swoje żarcie do pracy a przynosilem nawet zwykły ugotowany makaron bez niczego ludzie gdzie wy pracujecie xD
  • Odpowiedz
jegertilbake
jegertilbake
23 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak wczoraj, 10:48:42
  • 60
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

centerario
centerario
wczoraj, 10:52:30 via Wykop
  • 454
@piotr_p0lak: piotrek, czy leki od psychiatry bierzesz codziennie? Czy zapomniałeś?
  • Odpowiedz
Seraficzna2
Seraficzna2
Seraficzna2
wczoraj, 10:57:34 via Wykop
  • 129
@piotr_p0lak: A może skończcie te wojenki międzypłciowe, i po jednej i po drugiej stronie. Bo czuję się jakbym 15 latków słuchała.
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 19.05.2026, 19:30:50
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soothsayer
Soothsayer
19.05.2026, 19:32:57 via Wykop
  • 13
@piotr_p0lak: ale długi wpis
  • Odpowiedz
nickjuzmam
nickjuzmam
19.05.2026, 19:35:11 via Wykop
  • 31
@Soothsayer: ale zero treści
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 17.05.2026, 20:08:59
  • 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kokokolinoo
Kokokolinoo
17.05.2026, 20:14:40 via Wykop
  • 98
@piotr_p0lak:
Kokokolinoo - @piotr_p0lak:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Famine
Famine
17.05.2026, 20:20:29 via Android
  • 67
@piotr_p0lak
Famine - @piotr_p0lak

źródło: temp_file7744651240001895631

Pobierz
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 06.05.2026, 15:24:09
  • 23
#friz #pieniadze #latwogang #praca

Gen zety śmieją się z Januszy, że boomery, nieudacznicy igłąby.
Ale zoomersi są jeszcze batdziej pi3rdolnięci patrząc jakim ludziom dali popularność. Friz i jego koniara dorobili się milionów na bahorach oglądających jak Friz puszcza bąki żagluje kulkami i skacze do basenu za 100k lajków. Wyświetlenia jego filmów przekraczały miliony, bahory kolekcjonowały papierki po lodach friza i sprzedawali te artefakty kolekcjonerskie
piotr_p0lak - #friz #pieniadze #latwogang #praca

Gen zety śmieją się z Januszy, że b...

źródło: 81d18c53489e04-480-287-478-12-1544-926

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocurrek32
kocurrek32
06.05.2026, 15:27:08 via Wykop
  • 4
@piotr_p0lak: ta "koniara" też by w żabce teraz robiła jak by sie nie zakrecila kolo friza i go nie wyrwała xd
  • Odpowiedz
kocurrek32
kocurrek32
06.05.2026, 15:36:18 via Wykop
  • 4
@dziecina: no i co z tego? w sensie to friz ją stworzyl. ona by nawet z kasą nie zaistaniala w show biznesie polackim. friz mial charyzme, bez niego zaden trąba sromba czy karzel by nawet nie pomysleli zeby byc jupiterami xd
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 27.04.2026, 09:13:54
  • 92
Ludzie serio wierzą że ten typek latwogang 23-latek to biedak który wziął się znikąd?
Dwa lata temu miał współpracę z największą marką telekomunikacyjną Plush, bilbordy ze zdjeciem jego... stopy.. XD
Tak kur.wa nie przesłyszaliście się, typek kilka lat temu nagrywał piosenki z Edem Sherenem. Skąd on ma takie kontakty z największymi gwiazdami i to wieku 21-lat.
Matka księgowa w Budimexie.
Nie wygląda na skromnego chłopaka, ale atencjusza tryharda który odwalał takie d3bilne akcje jak bilbord ze
piotr_p0lak - Ludzie serio wierzą że ten typek latwogang 23-latek to biedak który wzi...

źródło: Screenshot_20260427_105527_Chrome

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trampoliniusz-Pompka
Trampoliniusz-Pompka
27.04.2026, 09:16:00 via Wykop
  • 87
Ludzie serio wierzą że ten typek latwogang 23-latek to biedak który wziął się znikąd?


@piotr_p0lak: ale to chyba tylko twoja projekcja
  • Odpowiedz
MROWA_SPURS_TOTTENHAM
MROWA_SPURS_TOTTENHAM
27.04.2026, 09:18:41 via Wykop
  • 40
@Trampoliniusz-Pompka: raczej randomowy typek jakby otworzył zbiórkę charytatywna i stream nie wchodzili by tak znane twarze jakie sie tam pojawiły
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 26.04.2026, 19:01:37
  • 760
Odnoszę wrażenie że p0lactwo jest najdurniejszym narodem na świecie. Livestream latwogang tego dowodzi, nie pierwszy nie ostatni raz obserwuję jak funkcjonują baranie łby p0lactwa NPCtów.
Kurrwa... p0lacy ustawiali się w kolejkę po drwala czekali na hamburgera 3 godziny bo zobaczyli trend na tiktoku że magdonald wypuszcza nowego hamburgera.... jak w ogóle można mieć szancenk do tego wschodniomentalnego narodu.

Livestream charytatywny to kwintesencja p0lctwa, socjologiczne zjawisko które odbija naturę cebulaków postpolitych i celebryckich zakłamanych elit.
piotr_p0lak - Odnoszę wrażenie że p0lactwo jest najdurniejszym narodem na świecie. Li...

źródło: latwogang-ratio-3x2-1

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hetman-kozacki
hetman-kozacki
26.04.2026, 19:04:21 via Wykop
  • 314
@piotr_p0lak: Popieram i podpisuję się. Mogę tylko na to z boku patrzeć. Tylko w Polsce mogła powstać taka patologia jak WOŚP albo patostreamy. W każdym innym kraju szpitale mają sprzęt i pieniądze na leczenie z systemu ubezpieczeń.
  • Odpowiedz
tubkas12
tubkas12
26.04.2026, 19:05:30 via Wykop
  • 633
@piotr_p0lak: ja zauważyłem, że polacy nie lubią rozwiązań systemowych które naprawdę mogą rozwiązać problem, zamiast tego lubią robić pospolite ruszenia raz na jakiś czas które przypudrowują problem. Dajmy taką orkiestrę - tak to szczytna inicjatywa, ale czy to rozwiązało jakiś problem? Nie, NFZ jest w coraz gorszym stanie.

Zamiast wymyśleć reformę i uratować tysiące ludzi z rakiem to lepiej powiedzmy uratować 100 w jakieś akcji.

Celebryci i firmy wiadomo traktują
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 04.03.2026, 13:06:34
  • 58
Skąd u p0laków taki pomysł przyszedł żeby sobie łeb obciąć w ten sposób włosy na 2mm i że to jest ładne?

Jaki proces zachodzi w tych p0lackich łbach że 90% z nich ma takie oto fryzury?
Albo kompletnie łyse łby albo łeb obcięty na 2 milimetry? Czy według p0laka konserwatysty posiadanie włosów dłuższych niż 2 mm jest pedalskie?

Jak w tym kraju ma być wysoka dzietność jak p0lactwo takie oto fryzury nosi?
piotr_p0lak - Skąd u p0laków taki pomysł przyszedł żeby sobie łeb obciąć w ten sposób...

źródło: krotkie-fryzury-meskie-lvz4u8fo

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szachrai
szachrai
04.03.2026, 13:08:14 via Wykop
  • 96
@piotr_p0lak: Łysa pała + czeczeński zarost to typowe chłopeckie uczesanie
  • Odpowiedz
Basiura89
Basiura89
04.03.2026, 13:09:02 via Wykop
  • 526
@piotr_p0lak: jeśli to nie zarzutka, to proponuję najpierw zająć się własnym zdrowiem psychicznym, a dopiero potem bawić się w stylistę
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 01.03.2026, 12:24:05
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tubkas12
tubkas12
01.03.2026, 12:38:46 via Wykop
  • 18
@piotr_p0lak: tak tam siedzą nieironicznie kołpujący janusze, największy paradoks jest taki, że największymi rochaczami jakich poznałem z neta byli blackpillowcy a redpillowcy irl to często takie przegrywy ale mocno kołpujące.
  • Odpowiedz
BlackpillNaCalego
BlackpillNaCalego
01.03.2026, 13:05:42 via Wykop
  • 11
@piotr_p0lak: dokładnie alimenciarze z bebechem, dziwkarze smierdziele co by się z przegrywow nasmiewali i kołperzy na wyparciu którzy sami nie wiedzą czego chcą
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 28.07.2025, 14:50:40
  • 173
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wladyslaw-konstantynowicz
wladyslaw-konstantynowicz
28.07.2025, 14:54:44 via Wykop
  • 145
@piotr_p0lak: I jeszcze ten dach kryty azbestem :D
  • Odpowiedz
advert
advert
28.07.2025, 15:20:31 via Wykop
  • 191
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 13.07.2025, 15:26:32
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzKowalski
MistrzKowalski
13.07.2025, 15:42:30 via Wykop
  • 0
@piotr_p0lak: potem FB, Twitter, Tik Tok, Instagram stoją przed nimi otworem, można zamieścić zdjęcie paragonu i inni debile będę bić brawo uszami. A że mała ilość inteligentnych, będzie się z nich śmiać ? To cena "chwały i blasku"
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 12.07.2025, 17:14:23
  • 34
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TimeIsImportantAndIamAClock
TimeIsImportantAndIamAClock
TimeIsImportantAndIamAClock
12.07.2025, 17:16:28 via Android
  • 13
@piotr_p0lak p0liakow można dymać w nieskończoność xD
perpetuum polakóm
  • Odpowiedz
PanKapibara
PanKapibara
PanKapibara
12.07.2025, 18:03:15 via Wykop
  • 22
@piotr_p0lak: byku, to jest mieszkanie z programu socjalnego.
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 01.06.2025, 22:12:59
  • 1282
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

korona_swirus
korona_swirus
korona_swirus
01.06.2025, 22:13:39 via Wykop
  • 283
@piotr_p0lak: ale cie piotrus pieka kukielki z bolu xDD
  • Odpowiedz
szyx22
szyx22
01.06.2025, 22:16:04 via Wykop
  • 271
@piotr_p0lak: Wlasnie takich określeń o Polakach spodziewalem sie ze slów przeciętnego wyborcy Tuska, Książkowy przyklad. Polacy wygrali. A granice są otwarte, szerokiej drogi.
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 19.05.2025, 12:00:48
  • 65
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kossok
kossok
19.05.2025, 12:02:56 via Android
  • 122
@piotr_p0lak idź się napić jakiegos napoju sojowego czy coś
  • Odpowiedz
Glikol_Propylenowy
Glikol_Propylenowy
19.05.2025, 12:15:56 via Wykop
  • 19
@piotr_p0lak:

p0lackie łby przedstawiciele Gen Z niewiele różnią się intelektem od p0lek. Polskie Mariuszki, Krzysie, Roberciki i Mateuszki z podkarpackich wioch a także z dużych miast zagłosowali na przedsiębiorcę doktóra Mencena.

Polski młody mężczyzna wyzyskiwany w kochłozie chce być dymany dlatego głosuje na szura z konfederacji, Mariusz z Wypi--wia Górnego wyobraża sobie że on jest przedsiębiorcą i jemu Mentzen obniży podatek. Jedyne co dostaną to powołanie do wojska, baba urodzi
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 26.04.2025, 14:45:45
  • 86
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k.....l
konto usunięte 26.04.2025, 14:59:41 via Wykop
  • 387
W polsce rośnie liczba singli, mężczyźni uwierzyli w bzdety że mając 30-35 lat mają szanse u kobiet 20-25 lat, a kobiet po 30 nie chcą bo uważają że kobieta po 30 magicznie traci płodność


@piotr_p0lak: jestem na kilku grupach gdzie dużo kobiet singli, próbuje znaleźć mężczyznę.

Dziewczyny nawet w wieku 37 lat, potrafią pisać o wymaganiach co do wyglądu typu: tylko brunet i o wzroście +185 cm
Niektóre nawet jaśnie określają wykształcenie
  • Odpowiedz
panzmarszrutkiwbiszkeku
panzmarszrutkiwbiszkeku
26.04.2025, 16:06:54 via Wykop
  • 240
@piotr_p0lak: no fchuj dziwne, że każdy wolałby fajną 25 latke niż rozklapiche przed 40, która skakała już po stadzie innych typów. Ogarnij się. Auta też wolimy jak mają nowsze roczniki. Mi tam w ogóle nie zależy, mogę być sam, ale rozklapichy nie wezmę, a takiej co ma dziecko z innym typem to bym nie wziął nawet jakby mi złote góry obiecali xD
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 18.08.2023, 20:10:06
  • 0
#biznes #praca #rozwojosobisty #polska #gielda #inwestownie
gdzie czytać newsy żeby być na bieżąco ze wszystkim oraz mieć informacje z pierwszej ręki?? Chodzi mi o informacje np. technologiczne, co jest teraz na topie w UK, Niemczech. Media głównego nurtu to ściek, artykuł to clickbaity. Np. 10 lat lemu skąd garstka ludzi dowiedziała się o projekcie "bitcoin"?? Gdzie wynajdować takie newsy?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moll
moll
18.08.2023, 20:19:11 via Wykop
  • 0
@piotr_p0lak: a bo ja wiem? mnie to nie interesuje, więc Ci nie powiem, a "technologie" to dość szeroki worek xD ale jak robiłam zlecenia dla jednej firmy, to w ramach ich zakresu działalności miałam obadane portale branżowe i byłam na bieżąco, póki tego potrzebowałam
  • Odpowiedz
biznesinfo
biznesinfo
18.08.2023, 20:53:13 via Wykop
  • 2
@piotr_p0lak: @elperson Na dobrych agregatach takich jak my( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 15.08.2023, 12:03:18
  • 3
Ostatnio zajmuję się szukaniem fachowca do położenia płytek w łazience. Za 2 dni roboty życzą sobie 6-5 tys. Czy takie ceny teraz są na rynku? Ciężko jest znaleźć kogoś w internecie, nie podają cen w ogłoszeniach, trzeba wszystkich obdzwaniać.
Wykończeniówka to dobry biznes. Mała konkurencja, bo taki fachowiec nie będzie jechał na drugi koniec polski, ogranicza się do lokalnego obszaru. Pracownicy to głównie mężczyźni, bo kobietom nikt nie ufa w tej branży.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

perfumowyswir
perfumowyswir
15.08.2023, 12:50:04 via Wykop
  • 22
@piotr_p0lak: problem z tego typu zawodami jest taki, że dobry fachowiec, który ma zlecenia nie będzie robił pod tobą, sami sobie biorą młodych pod siebie rekinie biznesu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
L.....3
konto usunięte 15.08.2023, 13:32:50 via Wykop
  • 4
@perfumowyswir: Nie brakuje. I nie są leniwi. Ja sam przy remoncie mieszkania zamierzam od ojca się nauczyć dosłownie wszystkiego i myśleć o tym żeby to szlifować i #!$%@?ć po 40stce z IT.

Plan idealny to nauczyć się pełnego wykończenia wnętrza razem z hydrauliką, elektryką, osadzaniem drzwi, kładzenia płytek od lat oglądałem jak to robił i zawsze mówił zebym nie myślał ze to trudne

Do tego mam kilku znajomych w budowlance
  • Odpowiedz
piotr_p0lak
piotr_p0lak
piotr_p0lak 14.08.2023, 10:18:15
  • 4
Z mojego otoczenia obserwuję, że na konfederację głosują biedacy, którzy po zawodówkach zaczęli dorabiać się jakichś pieniędzy, w przedziale 5-15k i teraz noszą głowę wysoko, bo uważają się za bogaczy. Byli debilami w szkole, ale dorobili się na handlu używanymi autami, kolejny ma firmę budowlaną, inny skończył inżynierię środowiska, a później przebranżowił się na informatyka. Śmieszniejsze jest to, że uważają, że znają się od teraz na gospodarce, są mistrzami w optymalizacji podatków.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Apogryw
Apogryw
14.08.2023, 10:41:58 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Bumelante
Bumelante
14.08.2023, 13:50:24 via Wykop
  • 1
@piotr_p0lak: moje obserwacje są takie że na lewicę (zwłaszcza), PO głosują ci co mieli w życiu od początku łatwiej. Dobry start, cieplarniane warunki itd. Na konfederację ci co mieli ciężej. A na pis ci co mieli i mają p--------e
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.09.2023

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 21.11.2023

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 13.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking