Wpis z mikrobloga

@Zgagarast: troche ladniejsze i szczuplejsze od p0lek, ale sa wychowywane w tradycyjnym podziale ról - ona opiekuje się domem i dziećmi, on pracuje 12 godzin dziennie 6 dni w tygodniu aby utrzymać rodzinę. Jesli zaproponowalbys podzial rachunku na pierwszej randce to drugiej randki nie bedziesz mial (sa oczywiscie wyjatki, mowie o ponad 95% Ukrainek i Bialorusinek)
  • Odpowiedz
@Zgagarast:
Ukrainki i Białorusinki ubierają się jak kobiety
Są ładniejsze
Milsze

I wszystkie potrafiących gotować xd I nie żeby to ostatnie było dla mnie aż tak ważne, bo sam świetnie gotuję :p
  • Odpowiedz
@Zgagarast: Temat randkowania z ukrainkami pojawia się od początku wojny i ich napływu (albo raczej przepływu bo duża część młodych i wolych jest już dawno we Francji/Hiszpanii/Włoszech/Anglii), więc oczywiście się tym zainteresowałem i rozeznałem się w temacie. Niżej moje obserwacje co do ukrainek do około 30rż:

1. To na co zwróciłem szybko uwagę to styl ukrainek. Większość z nich ubiera się bardziej kobieco i elegancko w porównaniu do polek, wśród których
  • Odpowiedz
@Zgagarast: dwieskrajnosci- albo bardzo normalne i rodzinne diewczyny albo atencyjne dpy z instagrama których jest duuuzo. Wprost potrafia powiedziec ze lubia chodzic do fajnych miejsc i restauracji. Rzeczywiscie lekko materialistki ale potrafia byc piekne i miec mimo wszystko zasady czyli podsumowując są i tak kilka długosci przed p0lkami
  • Odpowiedz
@Zgagarast jak wszystkie kobiety, są różne, tak samo jak u polek wśród tych młodych trafisz na lambadziary. Ja sam jestem z Ukrainką, 30 lat, skromna, rodzinna, ułożona, ale uparta. świetnie gotuje, zajmuje się domem, dba o mnie lepiej niż babcia ( ͡º ͜ʖ͡º). W robocie się że mnie śmieją że zajmuje pół lodówki bo oprócz kanapek zawsze mam domowy obiad + słodkie bułeczki pieczone wieczorem. Koszula zawsze
  • Odpowiedz
  • 20
@Zgagarast kolega ukrainiec powiedzial, ze to normalne, ze na randce pytaja gdzie pracujesz oraz ile zarabiasz. Mowil, ze na Ukrainie do 2014 byly programowane przez telewizje, ze facet za wszystko placi tak wiec ciezko znalezc taka ktora nie patrzy na hajs
  • Odpowiedz
@Zgagarast: z Ukrainka spotykałem się jedna przez parę msc w 2017r
Księżniczka i dziecko mentalne..nawet gorzej niż przeciętna polka. Fakt faktem była młoda bo miała 21 lat. Ale są jakieś zasady czy podstawy których u niej brakowało.
  • Odpowiedz
@CloudSpanner: co więcej one praktycznie nie patrzą na wygląd. Po ulicach chodzi tyle pięknych kobiet z jakimiś przeciętnymi sebkami. W sensie tych ze wschodu. Dla nich liczy się portfel i to czy zapewnisz jej przyszłość. Ale żeby nie było to są wyjątki jak zawsze. Ja spotykałem się z laska z Białorusi która robiła w it, zarabiała dużo pieniędzy i w ogóle nie patrzyła na ten aspekt, potrafiła mi stawiać kolację czy
  • Odpowiedz