Wpis z mikrobloga

@Zgagarast: troche ladniejsze i szczuplejsze od p0lek, ale sa wychowywane w tradycyjnym podziale ról - ona opiekuje się domem i dziećmi, on pracuje 12 godzin dziennie 6 dni w tygodniu aby utrzymać rodzinę. Jesli zaproponowalbys podzial rachunku na pierwszej randce to drugiej randki nie bedziesz mial (sa oczywiscie wyjatki, mowie o ponad 95% Ukrainek i Bialorusinek)
@Zgagarast: Temat randkowania z ukrainkami pojawia się od początku wojny i ich napływu (albo raczej przepływu bo duża część młodych i wolych jest już dawno we Francji/Hiszpanii/Włoszech/Anglii), więc oczywiście się tym zainteresowałem i rozeznałem się w temacie. Niżej moje obserwacje co do ukrainek do około 30rż:

1. To na co zwróciłem szybko uwagę to styl ukrainek. Większość z nich ubiera się bardziej kobieco i elegancko w porównaniu do polek, wśród których
@Zgagarast jak wszystkie kobiety, są różne, tak samo jak u polek wśród tych młodych trafisz na lambadziary. Ja sam jestem z Ukrainką, 30 lat, skromna, rodzinna, ułożona, ale uparta. świetnie gotuje, zajmuje się domem, dba o mnie lepiej niż babcia ( ͡º ͜ʖ͡º). W robocie się że mnie śmieją że zajmuje pół lodówki bo oprócz kanapek zawsze mam domowy obiad + słodkie bułeczki pieczone wieczorem. Koszula zawsze
@CloudSpanner: co więcej one praktycznie nie patrzą na wygląd. Po ulicach chodzi tyle pięknych kobiet z jakimiś przeciętnymi sebkami. W sensie tych ze wschodu. Dla nich liczy się portfel i to czy zapewnisz jej przyszłość. Ale żeby nie było to są wyjątki jak zawsze. Ja spotykałem się z laska z Białorusi która robiła w it, zarabiała dużo pieniędzy i w ogóle nie patrzyła na ten aspekt, potrafiła mi stawiać kolację czy